Turniej

Nazwa: III Puchar Żubrów - szpada mężczyzn (roczniki 2008-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 07.05.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
2. Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009
3. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
4. Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009
5. Antoni Kłaput AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009
6. Michał Pielach KS Milenium 04.08.2009
7. Mateusz Woźniak RMKS RYBNIK 06.08.2009
8. Maksymilian Szczepaniak PIAST GLIWICE 31.05.2008
9. Witold Kapinos PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
10. Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
11. Kacper Bisaga KS Milenium 18.06.2009
12. Łukasz Nawrat UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.09.2009
13. Kostiantyn Kostiukov AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
14. Michał Omachel UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.08.2008
15. Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008
16. Borys Kubala KKS KRAKÓW 11.08.2008
17. Karol Starba UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 26.09.2009
18. Wiktor Bernat PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.10.2009
19. Mikołaj Szeptak UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 10.02.2009
20. Tymon Zdybał Tarnowska Akademia Fechtunku 18.10.2009
21. Adam Salamon AZS AWF KRAKÓW 06.12.2008
22. Igor Szymczyk Tarnowska Akademia Fechtunku 08.12.2008
23. Henryk Szczerbic KS Milenium 30.11.2009
24. Antoni Biela SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 02.04.2009
25. Paweł Stolarski KKS KRAKÓW 13.09.2008
26. Patryk Kubit UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.04.2008
27. Mikołaj Szot PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.10.2009
28. Tomasz Żuwała AZS AWF KRAKÓW 01.06.2009
29. MIŁOSZ LATAŁA KKS KRAKÓW 21.01.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008 wyeliminowano
- Borys Kubala KKS KRAKÓW 11.08.2008 wyeliminowano
- Tomasz Żuwała AZS AWF KRAKÓW 01.06.2009 wyeliminowano
- Mikołaj Szot PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.10.2009 wyeliminowano
- Patryk Kubit UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.04.2008 wyeliminowano
- Paweł Stolarski KKS KRAKÓW 13.09.2008 wyeliminowano
- Antoni Biela SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 02.04.2009 wyeliminowano
- Henryk Szczerbic KS Milenium 30.11.2009 wyeliminowano
- Igor Szymczyk Tarnowska Akademia Fechtunku 08.12.2008 wyeliminowano
- Adam Salamon AZS AWF KRAKÓW 06.12.2008 wyeliminowano
- Tymon Zdybał Tarnowska Akademia Fechtunku 18.10.2009 wyeliminowano
- Mikołaj Szeptak UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 10.02.2009 wyeliminowano
- Wiktor Bernat PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.10.2009 wyeliminowano
- Karol Starba UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 26.09.2009 wyeliminowano
- Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008 wyeliminowano
- Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009 wyeliminowano
- Michał Omachel UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.08.2008 wyeliminowano
- Kostiantyn Kostiukov AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008 wyeliminowano
- Łukasz Nawrat UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.09.2009 wyeliminowano
- Kacper Bisaga KS Milenium 18.06.2009 wyeliminowano
- Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008 wyeliminowano
- Witold Kapinos PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009 wyeliminowano
- Maksymilian Szczepaniak PIAST GLIWICE 31.05.2008 wyeliminowano
- Mateusz Woźniak RMKS RYBNIK 06.08.2009 wyeliminowano
- Michał Pielach KS Milenium 04.08.2009 wyeliminowano
- Antoni Kłaput AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009 wyeliminowano
- Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009 wyeliminowano
- Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 wyeliminowano
- MIŁOSZ LATAŁA KKS KRAKÓW 21.01.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Borys Kubala KKS KRAKÓW 11.08.2008
- Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008
- Tomasz Żuwała AZS AWF KRAKÓW 01.06.2009
- Mikołaj Szot PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.10.2009
- Patryk Kubit UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.04.2008
- Paweł Stolarski KKS KRAKÓW 13.09.2008
- Antoni Biela SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 02.04.2009
- Henryk Szczerbic KS Milenium 30.11.2009
- Igor Szymczyk Tarnowska Akademia Fechtunku 08.12.2008
- Adam Salamon AZS AWF KRAKÓW 06.12.2008
- Tymon Zdybał Tarnowska Akademia Fechtunku 18.10.2009
- Mikołaj Szeptak UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 10.02.2009
- Wiktor Bernat PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.10.2009
- Karol Starba UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 26.09.2009
- Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009
- MIŁOSZ LATAŁA KKS KRAKÓW 21.01.2008
- Michał Omachel UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.08.2008
- Kostiantyn Kostiukov AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
- Łukasz Nawrat UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.09.2009
- Kacper Bisaga KS Milenium 18.06.2009
- Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
- Witold Kapinos PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
- Maksymilian Szczepaniak PIAST GLIWICE 31.05.2008
- Mateusz Woźniak RMKS RYBNIK 06.08.2009
- Michał Pielach KS Milenium 04.08.2009
- Antoni Kłaput AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009
- Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009
- Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy