Turniej

Nazwa: XIV Memoriał Jerzego Janikowskiego - szpada dziewcząt (roczniki 2010-2011)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 14.05.2022

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011
2. Świt Alicja PIAST GLIWICE 12.03.2011
3. Szczepaniak Amelia PIAST GLIWICE 22.01.2010
4. Mrozińska Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
5. Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011
6. Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
7. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
8. Wołk-Jankowska Julia UKS KUKUŁKI KATOWICE 04.09.2010
9. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
10. Żurek Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010
11. Łenczyk Małgorzata UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011
12. Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010
13. Ziółek Alicja UKS ZAWISZA KATOWICE 04.07.2010
14. Durka Hanna WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.06.2010
15. Golicz Hanna TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011
16. Kubieniec Natalia UKS KOSYNIER GLIWICE 20.09.2010
17. Krzyżek Hanna MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010
18. Pęcikiewicz Kinga MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
19. Szymiczek Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
20. Dzwonek Helena T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010
21. Legierska Wiktoria T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010
22. Klaper Łucja KKS KRAKÓW 23.01.2011
23. Majewska Paulina WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 26.05.2011
24. Miś Julia AZS AWF WROCŁAW 25.11.2010
25. Zalewska Helena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010
26. Fajkis Emilia RMKS RYBNIK 07.05.2010
27. Dymowska Apolonia KSz WARSZAWIANKA 07.05.2011
28. Waszak Wiktoria AKS MIKOŁÓW 03.10.2010
29. Jendryś Zofia PIAST GLIWICE 14.04.2011
30. Hajkowska Aleksandra UKS START OPOLE 31.01.2011
31. Kulska Lena WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010
32. Janosz Maja UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011
33. Filipowicz Natalia KSz WARSZAWIANKA 18.07.2011
34. Mura Jagoda RMKS RYBNIK 11.07.2010
35. Niedobecka Liliana RMKS RYBNIK 30.06.2011
36. Strzebinczyk Laura RMKS RYBNIK 10.05.2011
37. Grzywna Amelia RMKS RYBNIK 22.08.2010
38. GRACZYK ALEKSANDRA FENCING TEAM OPOLE 11.09.2010
39. MICHEL DAGMARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011
40. Pilch Liliana UKS START OPOLE 21.06.2011
41. Żegolewska Zuzanna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010
42. Prusko Sylwia UKS RAPIER RYBNIK 03.03.2010
43. Pietryga Maja RMKS RYBNIK 05.03.2010
44. Nogaj ZUZANNA PIAST GLIWICE 22.01.2011
45. Próba Paulina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 12.10.2011
46. Foltak Hanna Tarnowska Akademia Fechtunku 19.04.2010
47. Radwańska Nina BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.09.2010
48. Czeszko Natalia KSz WARSZAWIANKA 27.11.2011
49. Kuczera Katarzyna MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010
50. Staniek Katarzyna UKS RAPIER RYBNIK 24.08.2011
51. Kisielow Amelia UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 13.10.2011

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011 wyeliminowano
- MICHEL DAGMARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011 wyeliminowano
- Jendryś Zofia PIAST GLIWICE 14.04.2011 wyeliminowano
- Hajkowska Aleksandra UKS START OPOLE 31.01.2011 wyeliminowano
- Kulska Lena WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010 wyeliminowano
- Janosz Maja UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011 wyeliminowano
- Filipowicz Natalia KSz WARSZAWIANKA 18.07.2011 wyeliminowano
- Mura Jagoda RMKS RYBNIK 11.07.2010 wyeliminowano
- Niedobecka Liliana RMKS RYBNIK 30.06.2011 wyeliminowano
- Strzebinczyk Laura RMKS RYBNIK 10.05.2011 wyeliminowano
- Grzywna Amelia RMKS RYBNIK 22.08.2010 wyeliminowano
- GRACZYK ALEKSANDRA FENCING TEAM OPOLE 11.09.2010 wyeliminowano
- Pilch Liliana UKS START OPOLE 21.06.2011 wyeliminowano
- Dymowska Apolonia KSz WARSZAWIANKA 07.05.2011 wyeliminowano
- Żegolewska Zuzanna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010 wyeliminowano
- Prusko Sylwia UKS RAPIER RYBNIK 03.03.2010 wyeliminowano
- Pietryga Maja RMKS RYBNIK 05.03.2010 wyeliminowano
- Nogaj ZUZANNA PIAST GLIWICE 22.01.2011 wyeliminowano
- Próba Paulina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 12.10.2011 wyeliminowano
- Foltak Hanna Tarnowska Akademia Fechtunku 19.04.2010 wyeliminowano
- Radwańska Nina BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.09.2010 wyeliminowano
- Czeszko Natalia KSz WARSZAWIANKA 27.11.2011 wyeliminowano
- Kuczera Katarzyna MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010 wyeliminowano
- Staniek Katarzyna UKS RAPIER RYBNIK 24.08.2011 wyeliminowano
- Waszak Wiktoria AKS MIKOŁÓW 03.10.2010 wyeliminowano
- Fajkis Emilia RMKS RYBNIK 07.05.2010 wyeliminowano
- Świt Alicja PIAST GLIWICE 12.03.2011 wyeliminowano
- Ziółek Alicja UKS ZAWISZA KATOWICE 04.07.2010 wyeliminowano
- Szczepaniak Amelia PIAST GLIWICE 22.01.2010 wyeliminowano
- Mrozińska Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010 wyeliminowano
- Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011 wyeliminowano
- Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010 wyeliminowano
- HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010 wyeliminowano
- Wołk-Jankowska Julia UKS KUKUŁKI KATOWICE 04.09.2010 wyeliminowano
- Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010 wyeliminowano
- Żurek Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010 wyeliminowano
- Łenczyk Małgorzata UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011 wyeliminowano
- Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010 wyeliminowano
- Durka Hanna WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.06.2010 wyeliminowano
- Zalewska Helena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010 wyeliminowano
- Golicz Hanna TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011 wyeliminowano
- Kubieniec Natalia UKS KOSYNIER GLIWICE 20.09.2010 wyeliminowano
- Krzyżek Hanna MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010 wyeliminowano
- Pęcikiewicz Kinga MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010 wyeliminowano
- Szymiczek Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010 wyeliminowano
- Dzwonek Helena T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010 wyeliminowano
- Legierska Wiktoria T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010 wyeliminowano
- Klaper Łucja KKS KRAKÓW 23.01.2011 wyeliminowano
- Majewska Paulina WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 26.05.2011 wyeliminowano
- Miś Julia AZS AWF WROCŁAW 25.11.2010 wyeliminowano
- Kisielow Amelia UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 13.10.2011 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011
- MICHEL DAGMARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011
- Jendryś Zofia PIAST GLIWICE 14.04.2011
- Hajkowska Aleksandra UKS START OPOLE 31.01.2011
- Kulska Lena WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010
- Janosz Maja UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011
- Filipowicz Natalia KSz WARSZAWIANKA 18.07.2011
- Mura Jagoda RMKS RYBNIK 11.07.2010
- Niedobecka Liliana RMKS RYBNIK 30.06.2011
- Strzebinczyk Laura RMKS RYBNIK 10.05.2011
- Grzywna Amelia RMKS RYBNIK 22.08.2010
- GRACZYK ALEKSANDRA FENCING TEAM OPOLE 11.09.2010
- Pilch Liliana UKS START OPOLE 21.06.2011
- Dymowska Apolonia KSz WARSZAWIANKA 07.05.2011
- Żegolewska Zuzanna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010
- Prusko Sylwia UKS RAPIER RYBNIK 03.03.2010
- Pietryga Maja RMKS RYBNIK 05.03.2010
- Nogaj ZUZANNA PIAST GLIWICE 22.01.2011
- Próba Paulina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 12.10.2011
- Foltak Hanna Tarnowska Akademia Fechtunku 19.04.2010
- Radwańska Nina BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.09.2010
- Czeszko Natalia KSz WARSZAWIANKA 27.11.2011
- Kuczera Katarzyna MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010
- Staniek Katarzyna UKS RAPIER RYBNIK 24.08.2011
- Waszak Wiktoria AKS MIKOŁÓW 03.10.2010
- Fajkis Emilia RMKS RYBNIK 07.05.2010
- Świt Alicja PIAST GLIWICE 12.03.2011
- Ziółek Alicja UKS ZAWISZA KATOWICE 04.07.2010
- Szczepaniak Amelia PIAST GLIWICE 22.01.2010
- Mrozińska Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
- Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011
- Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
- HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
- Wołk-Jankowska Julia UKS KUKUŁKI KATOWICE 04.09.2010
- Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
- Żurek Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010
- Łenczyk Małgorzata UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011
- Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010
- Durka Hanna WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.06.2010
- Zalewska Helena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010
- Golicz Hanna TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011
- Kubieniec Natalia UKS KOSYNIER GLIWICE 20.09.2010
- Krzyżek Hanna MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010
- Pęcikiewicz Kinga MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
- Szymiczek Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
- Dzwonek Helena T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010
- Legierska Wiktoria T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010
- Klaper Łucja KKS KRAKÓW 23.01.2011
- Majewska Paulina WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 26.05.2011
- Miś Julia AZS AWF WROCŁAW 25.11.2010
- Kisielow Amelia UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 13.10.2011

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content