Turniej

Nazwa: XIV Memoriał Jerzego Janikowskiego - szpada chłopców (roczniki 2010-2011)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 15.05.2022

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Siwek Marcel KS SZPADA WROCŁAW 15.07.2010
2. Masłowski Dominik KS OLIMP LUBIN 08.02.2010
3. Worek Jakub UKS KOSYNIER GLIWICE 19.05.2011
4. Jędrzejec Michał PIAST GLIWICE 15.07.2010
5. Wróblewski Maciej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 15.11.2010
6. Szczegielniak Patryk WKS KOLEJARZ WROCŁAW 02.04.2010
7. Janosz Marcin UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010
8. Szabó Alexander T.S. GÓRNIK RADLIN 04.08.2010
9. Włodarczyk Paweł SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.03.2011
10. Kalota Dominik WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.06.2010
11. Lorenz Igor UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 15.07.2011
12. CZUCHRAJ ARTUR BTS BYTOM 16.06.2010
13. Musioł Aleksander UKS KUKUŁKI KATOWICE 17.01.2011
14. Ambroży Maksymilian AZS AWF KATOWICE 28.12.2011
15. Kuśka Maciej UKS TRÓJKA RADLIN 22.09.2010
16. Forajter Filip RMKS RYBNIK 16.08.2011
17. Sadowy Krzysztof KSz WARSZAWIANKA 23.01.2011
18. Celej Ignacy KSz WARSZAWIANKA 07.08.2010
19. Grzegorczyk Leon KSz WARSZAWIANKA 17.06.2010
20. Burdzik Dawid T.S. GÓRNIK RADLIN 16.09.2010
21. Śmieja Łukasz T.S. GÓRNIK RADLIN 07.11.2010
22. Urbisz Bruno T.S. GÓRNIK RADLIN 16.04.2010
23. Johne Aleksander KSz WARSZAWIANKA 31.12.2010
24. Klimaszewski Marcin KSz WARSZAWIANKA 28.02.2010
25. Rostkowski Oskar UKS TRÓJKA RADLIN 29.11.2011
26. Rotkegel Eryk UKS TRÓJKA RADLIN 01.06.2010
27. Malcharczyk Paweł DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 10.06.2011
28. Stacha Jan T.S. GÓRNIK RADLIN 23.07.2011
29. Dąbrowa Aleksander KSz WARSZAWIANKA 08.07.2010
30. Skrzypczyk Tymoteusz UKS ZAWISZA KATOWICE 13.10.2011
31. ZAWADA STANISŁAW AKS MIKOŁÓW 16.05.2011
32. Buhai Sava KS OLIMP LUBIN 07.04.2010
33. Kwieciński Kacper PIAST GLIWICE 23.05.2011
34. SZCZĘSNY FILIP PIAST GLIWICE 16.04.2010
35. Mrowiec Michał WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.06.2010
36. Wojciechowski Bartłomiej WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 18.07.2010
37. Cieśluk Igor UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 02.07.2011
38. Jarosz Piotr UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 22.07.2011
39. Zych Mikołaj KKS KRAKÓW 11.03.2010
40. Wojasiński Filip PIAST GLIWICE 07.11.2010
41. Kwiatek Leon KKS KRAKÓW 05.03.2010
42. Seemann Paweł RMKS RYBNIK 16.06.2010
43. Chatała Mateusz KS OLIMP LUBIN 24.08.2011
44. Hutnik Krzysztof UKS KOSYNIER GLIWICE 05.03.2011
45. Konstanciak Michał WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 25.04.2011
46. Nowacki Maciej WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 12.01.2011
47. Czepiel Oskar AKS MIKOŁÓW 01.08.2011
48. Borowiec Karol KKS KRAKÓW 04.03.2011
49. Szumiłowski Antoni PIAST GLIWICE 23.12.2010

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Siwek Marcel KS SZPADA WROCŁAW 15.07.2010 wyeliminowano
- Cieśluk Igor UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 02.07.2011 wyeliminowano
- Stacha Jan T.S. GÓRNIK RADLIN 23.07.2011 wyeliminowano
- Dąbrowa Aleksander KSz WARSZAWIANKA 08.07.2010 wyeliminowano
- Skrzypczyk Tymoteusz UKS ZAWISZA KATOWICE 13.10.2011 wyeliminowano
- ZAWADA STANISŁAW AKS MIKOŁÓW 16.05.2011 wyeliminowano
- Buhai Sava KS OLIMP LUBIN 07.04.2010 wyeliminowano
- Kwieciński Kacper PIAST GLIWICE 23.05.2011 wyeliminowano
- SZCZĘSNY FILIP PIAST GLIWICE 16.04.2010 wyeliminowano
- Mrowiec Michał WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.06.2010 wyeliminowano
- Wojciechowski Bartłomiej WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 18.07.2010 wyeliminowano
- Jarosz Piotr UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 22.07.2011 wyeliminowano
- Rotkegel Eryk UKS TRÓJKA RADLIN 01.06.2010 wyeliminowano
- Zych Mikołaj KKS KRAKÓW 11.03.2010 wyeliminowano
- Wojasiński Filip PIAST GLIWICE 07.11.2010 wyeliminowano
- Kwiatek Leon KKS KRAKÓW 05.03.2010 wyeliminowano
- Seemann Paweł RMKS RYBNIK 16.06.2010 wyeliminowano
- Chatała Mateusz KS OLIMP LUBIN 24.08.2011 wyeliminowano
- Hutnik Krzysztof UKS KOSYNIER GLIWICE 05.03.2011 wyeliminowano
- Konstanciak Michał WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 25.04.2011 wyeliminowano
- Nowacki Maciej WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 12.01.2011 wyeliminowano
- Czepiel Oskar AKS MIKOŁÓW 01.08.2011 wyeliminowano
- Borowiec Karol KKS KRAKÓW 04.03.2011 wyeliminowano
- Malcharczyk Paweł DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 10.06.2011 wyeliminowano
- Rostkowski Oskar UKS TRÓJKA RADLIN 29.11.2011 wyeliminowano
- Masłowski Dominik KS OLIMP LUBIN 08.02.2010 wyeliminowano
- CZUCHRAJ ARTUR BTS BYTOM 16.06.2010 wyeliminowano
- Worek Jakub UKS KOSYNIER GLIWICE 19.05.2011 wyeliminowano
- Jędrzejec Michał PIAST GLIWICE 15.07.2010 wyeliminowano
- Wróblewski Maciej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 15.11.2010 wyeliminowano
- Szczegielniak Patryk WKS KOLEJARZ WROCŁAW 02.04.2010 wyeliminowano
- Janosz Marcin UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010 wyeliminowano
- Szabó Alexander T.S. GÓRNIK RADLIN 04.08.2010 wyeliminowano
- Włodarczyk Paweł SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.03.2011 wyeliminowano
- Kalota Dominik WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.06.2010 wyeliminowano
- Lorenz Igor UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 15.07.2011 wyeliminowano
- Musioł Aleksander UKS KUKUŁKI KATOWICE 17.01.2011 wyeliminowano
- Klimaszewski Marcin KSz WARSZAWIANKA 28.02.2010 wyeliminowano
- Ambroży Maksymilian AZS AWF KATOWICE 28.12.2011 wyeliminowano
- Kuśka Maciej UKS TRÓJKA RADLIN 22.09.2010 wyeliminowano
- Forajter Filip RMKS RYBNIK 16.08.2011 wyeliminowano
- Sadowy Krzysztof KSz WARSZAWIANKA 23.01.2011 wyeliminowano
- Celej Ignacy KSz WARSZAWIANKA 07.08.2010 wyeliminowano
- Grzegorczyk Leon KSz WARSZAWIANKA 17.06.2010 wyeliminowano
- Burdzik Dawid T.S. GÓRNIK RADLIN 16.09.2010 wyeliminowano
- Śmieja Łukasz T.S. GÓRNIK RADLIN 07.11.2010 wyeliminowano
- Urbisz Bruno T.S. GÓRNIK RADLIN 16.04.2010 wyeliminowano
- Johne Aleksander KSz WARSZAWIANKA 31.12.2010 wyeliminowano
- Szumiłowski Antoni PIAST GLIWICE 23.12.2010 wyeliminowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Siwek Marcel KS SZPADA WROCŁAW 15.07.2010
- Cieśluk Igor UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 02.07.2011
- Stacha Jan T.S. GÓRNIK RADLIN 23.07.2011
- Dąbrowa Aleksander KSz WARSZAWIANKA 08.07.2010
- Skrzypczyk Tymoteusz UKS ZAWISZA KATOWICE 13.10.2011
- ZAWADA STANISŁAW AKS MIKOŁÓW 16.05.2011
- Buhai Sava KS OLIMP LUBIN 07.04.2010
- Kwieciński Kacper PIAST GLIWICE 23.05.2011
- SZCZĘSNY FILIP PIAST GLIWICE 16.04.2010
- Mrowiec Michał WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.06.2010
- Wojciechowski Bartłomiej WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 18.07.2010
- Jarosz Piotr UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 22.07.2011
- Rotkegel Eryk UKS TRÓJKA RADLIN 01.06.2010
- Zych Mikołaj KKS KRAKÓW 11.03.2010
- Wojasiński Filip PIAST GLIWICE 07.11.2010
- Kwiatek Leon KKS KRAKÓW 05.03.2010
- Seemann Paweł RMKS RYBNIK 16.06.2010
- Chatała Mateusz KS OLIMP LUBIN 24.08.2011
- Hutnik Krzysztof UKS KOSYNIER GLIWICE 05.03.2011
- Konstanciak Michał WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 25.04.2011
- Nowacki Maciej WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 12.01.2011
- Czepiel Oskar AKS MIKOŁÓW 01.08.2011
- Borowiec Karol KKS KRAKÓW 04.03.2011
- Malcharczyk Paweł DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 10.06.2011
- Rostkowski Oskar UKS TRÓJKA RADLIN 29.11.2011
- Masłowski Dominik KS OLIMP LUBIN 08.02.2010
- CZUCHRAJ ARTUR BTS BYTOM 16.06.2010
- Worek Jakub UKS KOSYNIER GLIWICE 19.05.2011
- Jędrzejec Michał PIAST GLIWICE 15.07.2010
- Wróblewski Maciej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 15.11.2010
- Szczegielniak Patryk WKS KOLEJARZ WROCŁAW 02.04.2010
- Janosz Marcin UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010
- Szabó Alexander T.S. GÓRNIK RADLIN 04.08.2010
- Włodarczyk Paweł SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.03.2011
- Kalota Dominik WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.06.2010
- Lorenz Igor UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 15.07.2011
- Musioł Aleksander UKS KUKUŁKI KATOWICE 17.01.2011
- Klimaszewski Marcin KSz WARSZAWIANKA 28.02.2010
- Ambroży Maksymilian AZS AWF KATOWICE 28.12.2011
- Kuśka Maciej UKS TRÓJKA RADLIN 22.09.2010
- Forajter Filip RMKS RYBNIK 16.08.2011
- Sadowy Krzysztof KSz WARSZAWIANKA 23.01.2011
- Celej Ignacy KSz WARSZAWIANKA 07.08.2010
- Grzegorczyk Leon KSz WARSZAWIANKA 17.06.2010
- Burdzik Dawid T.S. GÓRNIK RADLIN 16.09.2010
- Śmieja Łukasz T.S. GÓRNIK RADLIN 07.11.2010
- Urbisz Bruno T.S. GÓRNIK RADLIN 16.04.2010
- Johne Aleksander KSz WARSZAWIANKA 31.12.2010
- Szumiłowski Antoni PIAST GLIWICE 23.12.2010

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content