Turniej

Nazwa: XIV Memoriał Jerzego Janikowskiego - szpada chłopców (roczniki 2008-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 15.05.2022

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Siwek Marcin KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2008
2. Gonet Aleksander TS Sokolnia Chorzów 18.08.2008
3. Wojciechowski Mikołaj WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 29.04.2009
4. Osuch Maciej AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
5. Matyszok Bartosz UKS START OPOLE 01.07.2008
6. Romanik Miłosz RMKS RYBNIK 09.08.2009
7. Mikiciński Maciej TS Sokolnia Chorzów 06.11.2008
8. Ryszka Bartosz UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009
9. Oleś Maciej T.S. GÓRNIK RADLIN 09.08.2008
10. Ciapała Bartosz RMKS RYBNIK 24.07.2008
11. KWAPISZ Oliwier T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
12. WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
13. OLEKSIEWICZ Błażej UKS START OPOLE 09.04.2009
14. Kłaput Antoni AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009
15. Woźniak Mateusz RMKS RYBNIK 06.08.2009
16. Szczepaniak Maksymilian PIAST GLIWICE 31.05.2008
17. Starczewski Filip WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009
18. Sachajdak Bartosz TS Sokolnia Chorzów 21.09.2008
19. Kapinos Witold PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
20. Szacior Kamil WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.02.2009
21. Golach Franciszek KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
22. Kołacz Tymoteusz KSz WARSZAWIANKA 09.09.2008
23. Zdrzałek Kacper T.S. GÓRNIK RADLIN 15.12.2008
24. Bodziak Leon KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009
25. Nawrat Łukasz UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.09.2009
26. Pukowiec Dominik T.S. GÓRNIK RADLIN 11.08.2009
27. Piekorz Jakub RMKS RYBNIK 04.09.2008
28. Sławecki Aleksander KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
29. Żygadło Jakub KS OLIMP LUBIN 15.01.2009
30. Łuszczek Kornel KS OLIMP LUBIN 04.04.2009
31. Sienkowski Nikodem WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 10.10.2008
32. Jurczak Jakub KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008
33. Kostiukov Kostiantyn AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
34. Modrzejewski Stanisław WKS KOLEJARZ WROCŁAW 26.07.2009
35. Kuśmierz Roch KSz WARSZAWIANKA 11.12.2009
36. Bernat Wiktor PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.10.2009
37. Kozak Igor KS OLIMP LUBIN 22.03.2009
38. Zdybał Tymon Tarnowska Akademia Fechtunku 18.10.2009
39. Szarecki Dawid AZS AWF WROCŁAW 08.08.2009
40. Szarecki Mateusz AZS AWF WROCŁAW 22.06.2008
41. Staśkiewicz Ignacy AZS AWF WROCŁAW 20.03.2008
42. Szymczyk Igor Tarnowska Akademia Fechtunku 08.12.2008
43. Wojciechowski Cyprian WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 01.09.2008
44. Dorczyński Jan UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 04.10.2009
45. Szot Mikołaj PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.10.2009
46. Nalepa Piotr WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.07.2009
47. Giemza Franciszek AZS AWF WROCŁAW 29.01.2009

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Siwek Marcin KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2008 wyeliminowano
- Bernat Wiktor PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.10.2009 wyeliminowano
- Piekorz Jakub RMKS RYBNIK 04.09.2008 wyeliminowano
- Sławecki Aleksander KS OLIMP LUBIN 21.02.2008 wyeliminowano
- Żygadło Jakub KS OLIMP LUBIN 15.01.2009 wyeliminowano
- Łuszczek Kornel KS OLIMP LUBIN 04.04.2009 wyeliminowano
- Sienkowski Nikodem WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 10.10.2008 wyeliminowano
- Jurczak Jakub KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008 wyeliminowano
- Kostiukov Kostiantyn AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008 wyeliminowano
- Modrzejewski Stanisław WKS KOLEJARZ WROCŁAW 26.07.2009 wyeliminowano
- Kuśmierz Roch KSz WARSZAWIANKA 11.12.2009 wyeliminowano
- Kozak Igor KS OLIMP LUBIN 22.03.2009 wyeliminowano
- Nawrat Łukasz UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.09.2009 wyeliminowano
- Zdybał Tymon Tarnowska Akademia Fechtunku 18.10.2009 wyeliminowano
- Szarecki Dawid AZS AWF WROCŁAW 08.08.2009 wyeliminowano
- Szarecki Mateusz AZS AWF WROCŁAW 22.06.2008 wyeliminowano
- Staśkiewicz Ignacy AZS AWF WROCŁAW 20.03.2008 wyeliminowano
- Szymczyk Igor Tarnowska Akademia Fechtunku 08.12.2008 wyeliminowano
- Wojciechowski Cyprian WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 01.09.2008 wyeliminowano
- Dorczyński Jan UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 04.10.2009 wyeliminowano
- Szot Mikołaj PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.10.2009 wyeliminowano
- Nalepa Piotr WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.07.2009 wyeliminowano
- Pukowiec Dominik T.S. GÓRNIK RADLIN 11.08.2009 wyeliminowano
- Bodziak Leon KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009 wyeliminowano
- Gonet Aleksander TS Sokolnia Chorzów 18.08.2008 wyeliminowano
- WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 wyeliminowano
- Wojciechowski Mikołaj WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 29.04.2009 wyeliminowano
- Osuch Maciej AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008 wyeliminowano
- Matyszok Bartosz UKS START OPOLE 01.07.2008 wyeliminowano
- Romanik Miłosz RMKS RYBNIK 09.08.2009 wyeliminowano
- Mikiciński Maciej TS Sokolnia Chorzów 06.11.2008 wyeliminowano
- Ryszka Bartosz UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009 wyeliminowano
- Oleś Maciej T.S. GÓRNIK RADLIN 09.08.2008 wyeliminowano
- Ciapała Bartosz RMKS RYBNIK 24.07.2008 wyeliminowano
- KWAPISZ Oliwier T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008 wyeliminowano
- OLEKSIEWICZ Błażej UKS START OPOLE 09.04.2009 wyeliminowano
- Zdrzałek Kacper T.S. GÓRNIK RADLIN 15.12.2008 wyeliminowano
- Kłaput Antoni AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009 wyeliminowano
- Woźniak Mateusz RMKS RYBNIK 06.08.2009 wyeliminowano
- Szczepaniak Maksymilian PIAST GLIWICE 31.05.2008 wyeliminowano
- Starczewski Filip WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009 wyeliminowano
- Sachajdak Bartosz TS Sokolnia Chorzów 21.09.2008 wyeliminowano
- Kapinos Witold PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009 wyeliminowano
- Szacior Kamil WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.02.2009 wyeliminowano
- Golach Franciszek KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009 wyeliminowano
- Kołacz Tymoteusz KSz WARSZAWIANKA 09.09.2008 wyeliminowano
- Giemza Franciszek AZS AWF WROCŁAW 29.01.2009 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Siwek Marcin KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2008
- Bernat Wiktor PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.10.2009
- Piekorz Jakub RMKS RYBNIK 04.09.2008
- Sławecki Aleksander KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
- Żygadło Jakub KS OLIMP LUBIN 15.01.2009
- Łuszczek Kornel KS OLIMP LUBIN 04.04.2009
- Sienkowski Nikodem WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 10.10.2008
- Jurczak Jakub KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008
- Kostiukov Kostiantyn AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
- Modrzejewski Stanisław WKS KOLEJARZ WROCŁAW 26.07.2009
- Kuśmierz Roch KSz WARSZAWIANKA 11.12.2009
- Kozak Igor KS OLIMP LUBIN 22.03.2009
- Nawrat Łukasz UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.09.2009
- Zdybał Tymon Tarnowska Akademia Fechtunku 18.10.2009
- Szarecki Dawid AZS AWF WROCŁAW 08.08.2009
- Szarecki Mateusz AZS AWF WROCŁAW 22.06.2008
- Staśkiewicz Ignacy AZS AWF WROCŁAW 20.03.2008
- Szymczyk Igor Tarnowska Akademia Fechtunku 08.12.2008
- Wojciechowski Cyprian WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 01.09.2008
- Dorczyński Jan UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 04.10.2009
- Szot Mikołaj PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.10.2009
- Nalepa Piotr WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.07.2009
- Pukowiec Dominik T.S. GÓRNIK RADLIN 11.08.2009
- Bodziak Leon KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009
- Gonet Aleksander TS Sokolnia Chorzów 18.08.2008
- WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
- Wojciechowski Mikołaj WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 29.04.2009
- Osuch Maciej AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
- Matyszok Bartosz UKS START OPOLE 01.07.2008
- Romanik Miłosz RMKS RYBNIK 09.08.2009
- Mikiciński Maciej TS Sokolnia Chorzów 06.11.2008
- Ryszka Bartosz UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009
- Oleś Maciej T.S. GÓRNIK RADLIN 09.08.2008
- Ciapała Bartosz RMKS RYBNIK 24.07.2008
- KWAPISZ Oliwier T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
- OLEKSIEWICZ Błażej UKS START OPOLE 09.04.2009
- Zdrzałek Kacper T.S. GÓRNIK RADLIN 15.12.2008
- Kłaput Antoni AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009
- Woźniak Mateusz RMKS RYBNIK 06.08.2009
- Szczepaniak Maksymilian PIAST GLIWICE 31.05.2008
- Starczewski Filip WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009
- Sachajdak Bartosz TS Sokolnia Chorzów 21.09.2008
- Kapinos Witold PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
- Szacior Kamil WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.02.2009
- Golach Franciszek KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
- Kołacz Tymoteusz KSz WARSZAWIANKA 09.09.2008
- Giemza Franciszek AZS AWF WROCŁAW 29.01.2009

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content