Turniej

Nazwa: XIV Memoriał Jerzego Janikowskiego - szpada chłopców (roczniki 2005-2007)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 15.05.2022

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Partyka Czcibor PIAST GLIWICE 30.05.2005
2. FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
3. Szóstek Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
4. Szynal Kacper AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
5. KLYTTA Paweł PIAST GLIWICE 28.01.2005
6. KLUGHARDT Hubert KS OLIMP LUBIN 20.06.2005
7. GUSTA SEWERYN PIAST GLIWICE 14.03.2007
8. Zarek Tymon UKS START OPOLE 25.04.2007
9. WALKOWIAK Szymon KS SZPADA WROCŁAW 02.03.2006
10. Siergiej Adam WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.03.2005
11. Drobczyk Franciszek PIAST GLIWICE 26.09.2007
12. Zieliński Franciszek KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005
13. Kurowski Błażej PIAST GLIWICE 24.03.2007
14. Niedziela Karol KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
15. Huwer Tymoteusz PIAST GLIWICE 01.06.2007
16. Legierski Tomasz T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007
17. Wojtania Jan WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007
18. ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
19. Madej Mikołaj PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006
20. JABŁOŃSKI Marcin AZS AWF KATOWICE 17.12.2006
21. Drozdowski Szymon PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
22. LEMANIK Maksymilian UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 28.06.2006
23. Basierak Michał AZS AWF KRAKÓW 30.07.2007
24. Szymańczyk Sebastian WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 30.01.2007
25. Fojcik Kacper T.S. GÓRNIK RADLIN 20.06.2007
26. SZUBSTARSKI Maciej KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007
27. Stanecki Franciszek KSz WARSZAWIANKA 03.10.2006

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Partyka Czcibor PIAST GLIWICE 30.05.2005 wyeliminowano
- Huwer Tymoteusz PIAST GLIWICE 01.06.2007 wyeliminowano
- SZUBSTARSKI Maciej KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007 wyeliminowano
- Fojcik Kacper T.S. GÓRNIK RADLIN 20.06.2007 wyeliminowano
- Szymańczyk Sebastian WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 30.01.2007 wyeliminowano
- Basierak Michał AZS AWF KRAKÓW 30.07.2007 wyeliminowano
- LEMANIK Maksymilian UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 28.06.2006 wyeliminowano
- Drozdowski Szymon PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005 wyeliminowano
- JABŁOŃSKI Marcin AZS AWF KATOWICE 17.12.2006 wyeliminowano
- Madej Mikołaj PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006 wyeliminowano
- ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 wyeliminowano
- Wojtania Jan WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007 wyeliminowano
- Legierski Tomasz T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007 wyeliminowano
- Niedziela Karol KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007 wyeliminowano
- FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 wyeliminowano
- Kurowski Błażej PIAST GLIWICE 24.03.2007 wyeliminowano
- Zieliński Franciszek KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005 wyeliminowano
- Drobczyk Franciszek PIAST GLIWICE 26.09.2007 wyeliminowano
- Siergiej Adam WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.03.2005 wyeliminowano
- WALKOWIAK Szymon KS SZPADA WROCŁAW 02.03.2006 wyeliminowano
- Zarek Tymon UKS START OPOLE 25.04.2007 wyeliminowano
- GUSTA SEWERYN PIAST GLIWICE 14.03.2007 wyeliminowano
- KLUGHARDT Hubert KS OLIMP LUBIN 20.06.2005 wyeliminowano
- KLYTTA Paweł PIAST GLIWICE 28.01.2005 wyeliminowano
- Szynal Kacper AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006 wyeliminowano
- Szóstek Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005 wyeliminowano
- Stanecki Franciszek KSz WARSZAWIANKA 03.10.2006 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Partyka Czcibor PIAST GLIWICE 30.05.2005
- Huwer Tymoteusz PIAST GLIWICE 01.06.2007
- SZUBSTARSKI Maciej KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007
- Fojcik Kacper T.S. GÓRNIK RADLIN 20.06.2007
- Szymańczyk Sebastian WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 30.01.2007
- Basierak Michał AZS AWF KRAKÓW 30.07.2007
- LEMANIK Maksymilian UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 28.06.2006
- Drozdowski Szymon PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
- JABŁOŃSKI Marcin AZS AWF KATOWICE 17.12.2006
- Madej Mikołaj PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006
- ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
- Wojtania Jan WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007
- Legierski Tomasz T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007
- Niedziela Karol KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
- FILEK Ireneusz SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
- Kurowski Błażej PIAST GLIWICE 24.03.2007
- Zieliński Franciszek KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005
- Drobczyk Franciszek PIAST GLIWICE 26.09.2007
- Siergiej Adam WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.03.2005
- WALKOWIAK Szymon KS SZPADA WROCŁAW 02.03.2006
- Zarek Tymon UKS START OPOLE 25.04.2007
- GUSTA SEWERYN PIAST GLIWICE 14.03.2007
- KLUGHARDT Hubert KS OLIMP LUBIN 20.06.2005
- KLYTTA Paweł PIAST GLIWICE 28.01.2005
- Szynal Kacper AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
- Szóstek Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
- Stanecki Franciszek KSz WARSZAWIANKA 03.10.2006

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content