Nazwa: Gdańska Kuźnia - floret dziewcząt (roczniki 2009-2010)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 15.05.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | PARTYKA Alicja | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 16.09.2009 | |
2. | Bartol Michalina | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.07.2009 | |
3. | KOWALSKA KINGA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.03.2009 | |
4. | MOŚ TERESA | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 21.07.2009 | |
5. | WYSZYŃSKA Magdalena | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.02.2009 | |
6. | Tym Danuta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.01.2009 | |
7. | Choszcz Nadia | UKS ATENA GDAŃSK | 03.03.2009 | |
8. | Ziółkowska Alicja | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 03.01.2010 | |
9. | Murawska Aleksandra | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 10.12.2010 | |
10. | Konieczka Zofia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2009 | |
11. | BUDA Oliwia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.01.2010 | |
12. | Ozga Marta | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.08.2009 | |
13. | BROSOWSKA Agata | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 12.08.2009 | |
14. | POKORSKA Zuzanna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.09.2010 | |
15. | SZOSTAK Waleria | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2010 | |
16. | Kociubińska Zofia | IKS LESZNO | 14.08.2010 | |
17. | KOZAK Maja | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 04.03.2009 | |
18. | DUMAŃSKA Ludmiła | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 03.04.2010 | |
19. | BORAWSKA Emilia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.10.2010 | |
20. | MICHALCZYK Emilia | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.07.2010 | |
21. | Wełnowska Lena | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.11.2010 | |
22. | BERUS Oliwia | IKS LESZNO | 24.05.2009 | |
23. | Fiebig Zofia | IKS LESZNO | 15.09.2009 | |
24. | Juszkiewicz Nadia | IKS LESZNO | 04.05.2010 | |
25. | JÓZEFIAK Aleksandra | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 11.07.2010 | |
26. | Królak Lena | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.06.2009 | |
27. | Butyńska Hanna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 04.08.2010 | |
28. | Ziemak Magdalena | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 24.02.2009 | |
29. | DOWNAR Anastazja | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 08.07.2010 | |
30. | PIERZCHAŁA Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 28.12.2010 | |
31. | Polus Natalia | IKS LESZNO | 03.09.2009 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | PARTYKA Alicja | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 16.09.2009 | wyeliminowano |
- | KOZAK Maja | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 04.03.2009 | wyeliminowano |
- | PIERZCHAŁA Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 28.12.2010 | wyeliminowano |
- | DOWNAR Anastazja | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 08.07.2010 | wyeliminowano |
- | Ziemak Magdalena | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 24.02.2009 | wyeliminowano |
- | Butyńska Hanna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 04.08.2010 | wyeliminowano |
- | Królak Lena | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.06.2009 | wyeliminowano |
- | JÓZEFIAK Aleksandra | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 11.07.2010 | wyeliminowano |
- | Juszkiewicz Nadia | IKS LESZNO | 04.05.2010 | wyeliminowano |
- | Fiebig Zofia | IKS LESZNO | 15.09.2009 | wyeliminowano |
- | BERUS Oliwia | IKS LESZNO | 24.05.2009 | wyeliminowano |
- | Wełnowska Lena | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.11.2010 | wyeliminowano |
- | MICHALCZYK Emilia | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.07.2010 | wyeliminowano |
- | BORAWSKA Emilia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.10.2010 | wyeliminowano |
- | DUMAŃSKA Ludmiła | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 03.04.2010 | wyeliminowano |
- | Kociubińska Zofia | IKS LESZNO | 14.08.2010 | wyeliminowano |
- | Bartol Michalina | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.07.2009 | wyeliminowano |
- | SZOSTAK Waleria | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2010 | wyeliminowano |
- | POKORSKA Zuzanna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.09.2010 | wyeliminowano |
- | BROSOWSKA Agata | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 12.08.2009 | wyeliminowano |
- | Ozga Marta | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.08.2009 | wyeliminowano |
- | BUDA Oliwia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.01.2010 | wyeliminowano |
- | Konieczka Zofia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2009 | wyeliminowano |
- | Murawska Aleksandra | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 10.12.2010 | wyeliminowano |
- | Ziółkowska Alicja | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 03.01.2010 | wyeliminowano |
- | Choszcz Nadia | UKS ATENA GDAŃSK | 03.03.2009 | wyeliminowano |
- | Tym Danuta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.01.2009 | wyeliminowano |
- | WYSZYŃSKA Magdalena | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.02.2009 | wyeliminowano |
- | MOŚ TERESA | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 21.07.2009 | wyeliminowano |
- | KOWALSKA KINGA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.03.2009 | wyeliminowano |
- | Polus Natalia | IKS LESZNO | 03.09.2009 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | PARTYKA Alicja | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 16.09.2009 |
- | KOZAK Maja | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 04.03.2009 |
- | PIERZCHAŁA Katarzyna | WROCŁAWIANIE | 28.12.2010 |
- | DOWNAR Anastazja | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 08.07.2010 |
- | Ziemak Magdalena | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 24.02.2009 |
- | Butyńska Hanna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 04.08.2010 |
- | Królak Lena | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.06.2009 |
- | JÓZEFIAK Aleksandra | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 11.07.2010 |
- | Juszkiewicz Nadia | IKS LESZNO | 04.05.2010 |
- | Fiebig Zofia | IKS LESZNO | 15.09.2009 |
- | BERUS Oliwia | IKS LESZNO | 24.05.2009 |
- | Wełnowska Lena | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.11.2010 |
- | MICHALCZYK Emilia | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.07.2010 |
- | BORAWSKA Emilia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.10.2010 |
- | DUMAŃSKA Ludmiła | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 03.04.2010 |
- | Kociubińska Zofia | IKS LESZNO | 14.08.2010 |
- | Bartol Michalina | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.07.2009 |
- | SZOSTAK Waleria | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2010 |
- | POKORSKA Zuzanna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.09.2010 |
- | BROSOWSKA Agata | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 12.08.2009 |
- | Ozga Marta | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.08.2009 |
- | BUDA Oliwia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.01.2010 |
- | Konieczka Zofia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2009 |
- | Murawska Aleksandra | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 10.12.2010 |
- | Ziółkowska Alicja | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 03.01.2010 |
- | Choszcz Nadia | UKS ATENA GDAŃSK | 03.03.2009 |
- | Tym Danuta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.01.2009 |
- | WYSZYŃSKA Magdalena | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.02.2009 |
- | MOŚ TERESA | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 21.07.2009 |
- | KOWALSKA KINGA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.03.2009 |
- | Polus Natalia | IKS LESZNO | 03.09.2009 |