Nazwa: Mistrzostwa Polski seniorów w szabli kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 14.05.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Aksamit Marta | 16 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.03.2006 |
2. | Borkowska Weronika | 43 | KS KARABELA | 09.10.2001 |
3. | Cewe Zofia | 32 | KS KARABELA | 14.05.2004 |
4. | Cieślar Zuzanna | 2 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
5. | Cieślar Julia | 8 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 |
6. | DANILCZUK Julita | 40 | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 01.01.1999 |
7. | Dobińska Julia | 18 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.08.1996 |
8. | Grzegorek Małgorzata | 25 | KS KARABELA | 20.04.1994 |
9. | Habryn Emilia | 22 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.01.2005 |
10. | HOFMAN Karolina | 19 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.10.2006 |
11. | Kaczorowska Anna | 35 | KS KARABELA | 10.01.2007 |
12. | Komisarczyk Martyna | 20 | KS KARABELA | 10.02.1992 |
13. | Konecka Maja | 26 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 12.11.2007 |
14. | Kordel Kalina | 14 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 31.08.2004 |
15. | Kozaczuk Małgorzata | 3 | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.1988 |
16. | Kozanecka Sonia | 28 | DRAGON ŁÓDŹ | 30.11.2005 |
17. | KOZŁOWSKA Aniela | 27 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.05.2005 |
18. | KUKLA Amelia | 44 | UKS SZABLA ZĄBKI | 03.07.2007 |
19. | LASKOWSKA Marta | 30 | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.03.2002 |
20. | Laskowska Patrycja | 46 | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 11.01.2000 |
21. | Lenkiewicz Zuzanna | 9 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 |
22. | LIPIŃSKA Natalia | 38 | DRAGON ŁÓDŹ | 20.01.2005 |
23. | Malgrem Klaudia | 13 | KS KARABELA | 11.11.2003 |
24. | Marciniak Agata | 10 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 |
25. | Markowska Gabriela | 31 | KS KARABELA | 16.08.2006 |
26. | Matuszak Sylwia | 1 | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
27. | Nagórska Anastazja | 34 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 14.01.2004 |
28. | Nowinowska Natalia | 17 | KKSZ KONIN | 21.11.1999 |
29. | Okine Marta | 7 | KS KARABELA | 08.11.2000 |
30. | Pieniążek Zofia | 39 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.08.2007 |
31. | Porada Zuzanna | 11 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
32. | Porada Paulina | 12 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
33. | Puda Marta | 24 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 |
34. | Rowińska Emilia | 15 | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
35. | Rowińska Karolina | 36 | AZS AWF WARSZAWA | 18.11.1996 |
36. | Rymaszewska Antonina | 33 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 22.05.2006 |
37. | Sajnóg Agata | 41 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 22.04.2005 |
38. | SKONIECZNA Daria | 5 | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 |
39. | SZELĄGOWSKA Julia | 45 | UKS SZABLA ZĄBKI | 23.03.2007 |
40. | Szymczyk Wiktoria | 37 | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 07.02.2000 |
41. | Treścińska Oliwia | 42 | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 26.08.2001 |
42. | Wątor Angelika | 4 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 |
43. | WIĘCKIEWICZ Maria | 21 | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.04.2005 |
44. | Wójcik Gabriela | 29 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.01.2006 |
45. | Wróbel Zuzanna | 23 | KS KARABELA | 29.04.2003 |
46. | ZAWODNIAK Małgorzata | 6 | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Wątor Angelika | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 | zakwalifikowano |
2. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 | zakwalifikowano |
3. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
4. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
5. | SKONIECZNA Daria | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 | zakwalifikowano |
6. | Dobińska Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.08.1996 | zakwalifikowano |
7. | Puda Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 | zakwalifikowano |
8. | Porada Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 | zakwalifikowano |
9. | Kozaczuk Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.1988 | zakwalifikowano |
10. | KOZŁOWSKA Aniela | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.05.2005 | zakwalifikowano |
11. | Porada Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 | zakwalifikowano |
12. | Kordel Kalina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 31.08.2004 | zakwalifikowano |
13. | Lenkiewicz Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 | zakwalifikowano |
14. | Cieślar Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 | zakwalifikowano |
15. | Komisarczyk Martyna | KS KARABELA | 10.02.1992 | zakwalifikowano |
16. | Grzegorek Małgorzata | KS KARABELA | 20.04.1994 | zakwalifikowano |
17. | Aksamit Marta | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.03.2006 | zakwalifikowano |
18. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 | zakwalifikowano |
19. | HOFMAN Karolina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.10.2006 | zakwalifikowano |
20. | Marciniak Agata | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 | zakwalifikowano |
21. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 | zakwalifikowano |
22. | Nowinowska Natalia | KKSZ KONIN | 21.11.1999 | zakwalifikowano |
23. | Konecka Maja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 12.11.2007 | zakwalifikowano |
24. | Laskowska Patrycja | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 11.01.2000 | zakwalifikowano |
25. | Rymaszewska Antonina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 22.05.2006 | zakwalifikowano |
26. | Wójcik Gabriela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.01.2006 | zakwalifikowano |
27. | Habryn Emilia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.01.2005 | zakwalifikowano |
28. | WIĘCKIEWICZ Maria | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.04.2005 | zakwalifikowano |
29. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 | zakwalifikowano |
30. | Kozanecka Sonia | DRAGON ŁÓDŹ | 30.11.2005 | zakwalifikowano |
31. | Markowska Gabriela | KS KARABELA | 16.08.2006 | zakwalifikowano |
32. | LIPIŃSKA Natalia | DRAGON ŁÓDŹ | 20.01.2005 | zakwalifikowano |
33. | Borkowska Weronika | KS KARABELA | 09.10.2001 | zakwalifikowano |
34. | Cewe Zofia | KS KARABELA | 14.05.2004 | zakwalifikowano |
35. | Rowińska Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 18.11.1996 | zakwalifikowano |
36. | Nagórska Anastazja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 14.01.2004 | zakwalifikowano |
37. | Szymczyk Wiktoria | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 07.02.2000 | wyeliminowano |
38. | LASKOWSKA Marta | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.03.2002 | wyeliminowano |
39. | Sajnóg Agata | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 22.04.2005 | wyeliminowano |
40. | DANILCZUK Julita | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 01.01.1999 | wyeliminowano |
41. | Pieniążek Zofia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.08.2007 | wyeliminowano |
42. | KUKLA Amelia | UKS SZABLA ZĄBKI | 03.07.2007 | wyeliminowano |
43. | SZELĄGOWSKA Julia | UKS SZABLA ZĄBKI | 23.03.2007 | wyeliminowano |
44. | Kaczorowska Anna | KS KARABELA | 10.01.2007 | wyeliminowano |
45. | Wróbel Zuzanna | KS KARABELA | 29.04.2003 | wyeliminowano |
46. | Treścińska Oliwia | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 26.08.2001 | wyeliminowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
2. | Kozaczuk Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.1988 |
3. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
3. | Lenkiewicz Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 |
5. | Wątor Angelika | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 |
6. | SKONIECZNA Daria | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 |
7. | Dobińska Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.08.1996 |
8. | Puda Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 |
9. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 |
10. | Porada Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
11. | KOZŁOWSKA Aniela | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.05.2005 |
12. | Porada Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
13. | Cieślar Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 |
14. | Komisarczyk Martyna | KS KARABELA | 10.02.1992 |
15. | Grzegorek Małgorzata | KS KARABELA | 20.04.1994 |
16. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 |
17. | Kordel Kalina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 31.08.2004 |
18. | Aksamit Marta | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.03.2006 |
19. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
20. | HOFMAN Karolina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.10.2006 |
21. | Marciniak Agata | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 |
22. | Nowinowska Natalia | KKSZ KONIN | 21.11.1999 |
23. | Konecka Maja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 12.11.2007 |
24. | Laskowska Patrycja | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 11.01.2000 |
25. | Rymaszewska Antonina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 22.05.2006 |
26. | Wójcik Gabriela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.01.2006 |
27. | Habryn Emilia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.01.2005 |
28. | WIĘCKIEWICZ Maria | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.04.2005 |
29. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
30. | Kozanecka Sonia | DRAGON ŁÓDŹ | 30.11.2005 |
31. | Markowska Gabriela | KS KARABELA | 16.08.2006 |
32. | LIPIŃSKA Natalia | DRAGON ŁÓDŹ | 20.01.2005 |
33. | Borkowska Weronika | KS KARABELA | 09.10.2001 |
34. | Cewe Zofia | KS KARABELA | 14.05.2004 |
35. | Rowińska Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 18.11.1996 |
36. | Nagórska Anastazja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 14.01.2004 |
37. | Szymczyk Wiktoria | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 07.02.2000 |
38. | LASKOWSKA Marta | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.03.2002 |
39. | Sajnóg Agata | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 22.04.2005 |
40. | DANILCZUK Julita | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 01.01.1999 |
41. | Pieniążek Zofia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.08.2007 |
42. | KUKLA Amelia | UKS SZABLA ZĄBKI | 03.07.2007 |
43. | SZELĄGOWSKA Julia | UKS SZABLA ZĄBKI | 23.03.2007 |
44. | Kaczorowska Anna | KS KARABELA | 10.01.2007 |
45. | Wróbel Zuzanna | KS KARABELA | 29.04.2003 |
46. | Treścińska Oliwia | KU AZS ASZWOJ WARSZAWA | 26.08.2001 |