Nazwa: Grodziska Szabla - V Memoriał Jerzego Pawłowskiego - szabla chłopców (roczniki 2011 i młodsi)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 21.05.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Kokorniak Antoni | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 31.03.2011 | |
2. | CZELEJ EDWARD | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 16.01.2012 | |
3. | Wnęk Artur | KLUB SZERMIERCZY AMP | 24.12.2011 | |
4. | Galicki Maciej | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 18.07.2011 | |
5. | Stokowski Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 08.05.2013 | |
6. | Chojnacki Serafin | AZS AWF WARSZAWA | 16.12.2011 | |
7. | Kostarski Mikołaj | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.2014 | |
8. | Kostarski Aleksander | AZS AWF WARSZAWA | 28.04.2013 | |
9. | Bielewicz Ludwik | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 21.03.2012 | |
10. | Urbaszek Oliwier | UKS SZABLA ZĄBKI | 01.02.2011 | |
11. | Kamiński Bartłomiej | UKS SZABLA ZĄBKI | 05.04.2011 | |
12. | Mikosza Antoni | MUKS VICTOR WARSZAWA | 08.12.2011 | |
13. | BIAŁOŻYŃSKI JAN | MUKS VICTOR WARSZAWA | 15.02.2011 | |
14. | Lewandowski Karol | UKS SZABLA BRZOZA | 25.06.2011 | |
15. | Lewandowski Oliwier | UKS SZABLA BRZOZA | 02.07.2013 | |
16. | Marciniak Bartłomiej | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 30.10.2012 | |
17. | Mucha Nikodem | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 16.01.2011 | |
18. | Lewandowski Józef | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 08.11.2011 | |
19. | Bogucki Bartosz | UKS SZABLA ZĄBKI | 28.10.2011 | |
20. | Kamiński Błażej | UKS SZABLA ZĄBKI | 13.03.2013 | |
21. | Rusjan Ryszard | MUKS VICTOR WARSZAWA | 23.12.2011 | |
22. | Perzyński Bruno | KLUB SZERMIERCZY AMP | 01.05.2012 | |
23. | Krochmalski Julian | DRAGON ŁÓDŹ | 30.05.2011 | |
24. | Gwoździński Tomasz | DRAGON ŁÓDŹ | 28.03.2011 | |
25. | Sak Fryderyk | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 23.06.2013 | |
26. | Janicki Olaf | UKS SZABLA BRZOZA | 04.12.2011 | |
27. | Godlewski Stefan Krzysztof | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 14.07.2013 | |
28. | Mikołajczyk Aleksander | DRAGON ŁÓDŹ | 02.01.2012 | |
29. | Kaczorowski Henryk | KS KARABELA | 01.12.2011 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | Kokorniak Antoni | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 31.03.2011 | wyeliminowano |
- | Marciniak Bartłomiej | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 30.10.2012 | wyeliminowano |
- | Mikołajczyk Aleksander | DRAGON ŁÓDŹ | 02.01.2012 | wyeliminowano |
- | Godlewski Stefan Krzysztof | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 14.07.2013 | wyeliminowano |
- | Janicki Olaf | UKS SZABLA BRZOZA | 04.12.2011 | wyeliminowano |
- | Sak Fryderyk | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 23.06.2013 | wyeliminowano |
- | Gwoździński Tomasz | DRAGON ŁÓDŹ | 28.03.2011 | wyeliminowano |
- | Krochmalski Julian | DRAGON ŁÓDŹ | 30.05.2011 | wyeliminowano |
- | Perzyński Bruno | KLUB SZERMIERCZY AMP | 01.05.2012 | wyeliminowano |
- | Rusjan Ryszard | MUKS VICTOR WARSZAWA | 23.12.2011 | wyeliminowano |
- | Kamiński Błażej | UKS SZABLA ZĄBKI | 13.03.2013 | wyeliminowano |
- | Bogucki Bartosz | UKS SZABLA ZĄBKI | 28.10.2011 | wyeliminowano |
- | Lewandowski Józef | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 08.11.2011 | wyeliminowano |
- | Mucha Nikodem | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 16.01.2011 | wyeliminowano |
- | Lewandowski Oliwier | UKS SZABLA BRZOZA | 02.07.2013 | wyeliminowano |
- | CZELEJ EDWARD | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 16.01.2012 | wyeliminowano |
- | Lewandowski Karol | UKS SZABLA BRZOZA | 25.06.2011 | wyeliminowano |
- | BIAŁOŻYŃSKI JAN | MUKS VICTOR WARSZAWA | 15.02.2011 | wyeliminowano |
- | Mikosza Antoni | MUKS VICTOR WARSZAWA | 08.12.2011 | wyeliminowano |
- | Kamiński Bartłomiej | UKS SZABLA ZĄBKI | 05.04.2011 | wyeliminowano |
- | Urbaszek Oliwier | UKS SZABLA ZĄBKI | 01.02.2011 | wyeliminowano |
- | Bielewicz Ludwik | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 21.03.2012 | wyeliminowano |
- | Kostarski Aleksander | AZS AWF WARSZAWA | 28.04.2013 | wyeliminowano |
- | Kostarski Mikołaj | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.2014 | wyeliminowano |
- | Chojnacki Serafin | AZS AWF WARSZAWA | 16.12.2011 | wyeliminowano |
- | Stokowski Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 08.05.2013 | wyeliminowano |
- | Galicki Maciej | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 18.07.2011 | wyeliminowano |
- | Wnęk Artur | KLUB SZERMIERCZY AMP | 24.12.2011 | wyeliminowano |
- | Kaczorowski Henryk | KS KARABELA | 01.12.2011 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | Kokorniak Antoni | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 31.03.2011 |
- | Marciniak Bartłomiej | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 30.10.2012 |
- | Mikołajczyk Aleksander | DRAGON ŁÓDŹ | 02.01.2012 |
- | Godlewski Stefan Krzysztof | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 14.07.2013 |
- | Janicki Olaf | UKS SZABLA BRZOZA | 04.12.2011 |
- | Sak Fryderyk | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 23.06.2013 |
- | Gwoździński Tomasz | DRAGON ŁÓDŹ | 28.03.2011 |
- | Krochmalski Julian | DRAGON ŁÓDŹ | 30.05.2011 |
- | Perzyński Bruno | KLUB SZERMIERCZY AMP | 01.05.2012 |
- | Rusjan Ryszard | MUKS VICTOR WARSZAWA | 23.12.2011 |
- | Kamiński Błażej | UKS SZABLA ZĄBKI | 13.03.2013 |
- | Bogucki Bartosz | UKS SZABLA ZĄBKI | 28.10.2011 |
- | Lewandowski Józef | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 08.11.2011 |
- | Mucha Nikodem | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 16.01.2011 |
- | Lewandowski Oliwier | UKS SZABLA BRZOZA | 02.07.2013 |
- | CZELEJ EDWARD | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 16.01.2012 |
- | Lewandowski Karol | UKS SZABLA BRZOZA | 25.06.2011 |
- | BIAŁOŻYŃSKI JAN | MUKS VICTOR WARSZAWA | 15.02.2011 |
- | Mikosza Antoni | MUKS VICTOR WARSZAWA | 08.12.2011 |
- | Kamiński Bartłomiej | UKS SZABLA ZĄBKI | 05.04.2011 |
- | Urbaszek Oliwier | UKS SZABLA ZĄBKI | 01.02.2011 |
- | Bielewicz Ludwik | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 21.03.2012 |
- | Kostarski Aleksander | AZS AWF WARSZAWA | 28.04.2013 |
- | Kostarski Mikołaj | AZS AWF WARSZAWA | 25.06.2014 |
- | Chojnacki Serafin | AZS AWF WARSZAWA | 16.12.2011 |
- | Stokowski Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 08.05.2013 |
- | Galicki Maciej | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 18.07.2011 |
- | Wnęk Artur | KLUB SZERMIERCZY AMP | 24.12.2011 |
- | Kaczorowski Henryk | KS KARABELA | 01.12.2011 |