Turniej

Nazwa: Złoty Piernik 2022 - szpada dziewcząt (roczniki 2010-2011)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 22.05.2022

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011
2. Mikoda Zuzanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.09.2010
3. Hołobotowska Aleksandra SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.07.2010
4. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
5. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
6. Żurek Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010
7. Husarz Aniela TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.10.2010
8. Smużny Zofia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.01.2010
9. Modzelewska Lena TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.05.2010
10. Chojnacka Zuzanna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.12.2010
11. Kawka Oliwia SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.07.2010
12. Chrastek Oliwia SKS FLESZ ŚWIDNICA 04.07.2010
13. Sobkowiak Maria UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 17.07.2010
14. Ciborowska Hanna UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 14.09.2010

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011 wyeliminowano
- Mikoda Zuzanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.09.2010 wyeliminowano
- Hołobotowska Aleksandra SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.07.2010 wyeliminowano
- HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010 wyeliminowano
- Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010 wyeliminowano
- Żurek Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010 wyeliminowano
- Husarz Aniela TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.10.2010 wyeliminowano
- Smużny Zofia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.01.2010 wyeliminowano
- Modzelewska Lena TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.05.2010 wyeliminowano
- Chojnacka Zuzanna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.12.2010 wyeliminowano
- Kawka Oliwia SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.07.2010 wyeliminowano
- Chrastek Oliwia SKS FLESZ ŚWIDNICA 04.07.2010 wyeliminowano
- Sobkowiak Maria UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 17.07.2010 wyeliminowano
- Ciborowska Hanna UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 14.09.2010 wyeliminowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011
- Mikoda Zuzanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.09.2010
- Hołobotowska Aleksandra SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.07.2010
- HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
- Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
- Żurek Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010
- Husarz Aniela TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.10.2010
- Smużny Zofia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.01.2010
- Modzelewska Lena TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.05.2010
- Chojnacka Zuzanna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.12.2010
- Kawka Oliwia SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.07.2010
- Chrastek Oliwia SKS FLESZ ŚWIDNICA 04.07.2010
- Sobkowiak Maria UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 17.07.2010
- Ciborowska Hanna UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 14.09.2010

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content