Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Polski seniorów w szpadzie kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 21.05.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Marta Białek 50 AZS AWF WARSZAWA 09.09.1996
2. Kinga BRAWAŃSKA 59 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 05.09.1998
3. Barbara BRYCH 4 AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
4. Maja Budzyń 69 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003
5. Siofra Cassidy 77 UKS START OPOLE 28.01.2004
6. Karolina Charkiewicz 39 PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
7. Cecylia CIEŚLIK 20 PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
8. Emilia CZAJKA 62 T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
9. Łucja Danek 67 KKS KRAKÓW 17.06.2004
10. Kamila Danek 74 KKS KRAKÓW 04.10.2007
11. Diana Dąbrowska-Mandrela 25 PIAST GLIWICE 02.05.1982
12. Natalia Dominiak 75 SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.01.1998
13. Pola Drobczyk 52 PIAST GLIWICE 14.09.2005
14. Patrycja Frystacka 42 RMKS RYBNIK 01.11.2003
15. Magdalena GAJOWNICZEK 30 AZS AWF WARSZAWA 14.05.1995
16. Weronika Głowa 78 AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
17. Julia Gwóźdź 53 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
18. Antonina Halemba 32 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
19. Wiktoria IZDEBSKA 68 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
20. Dominika JADCZAK 34 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
21. Anna JAKUBOWICZ 28 KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993
22. Zofia JANELLI 17 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
23. Weronika JANICKA 18 AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
24. Karolina JASIONEK 70 KSz WARSZAWIANKA 05.09.1991
25. Wiktoria JĘDRZEJEC 66 PIAST GLIWICE 04.01.2007
26. Gabriela KAMIŃSKA 47 AZS AWF WARSZAWA 30.01.1979
27. Ewa Kawencka 19 PIAST GLIWICE 06.01.2000
28. Olga KISIEL 76 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.10.1993
29. Alicja KLASIK 7 RMKS RYBNIK 14.02.2004
30. Gloria KLUGHARDT 10 AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
31. Agata KNAPIK 82 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
32. Renata Knapik-Miazga 1 AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988
33. Antonina Korduła 65 RMKS RYBNIK 18.11.2005
34. Emilia Korkus 29 PIAST GLIWICE 18.12.2004
35. Weronika KOZDĘBA 64 PIAST GLIWICE 29.06.2006
36. Wiktoria KRAKOWSKA 21 AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
37. Magdalena Kruk 81 AZS AWF KRAKÓW 06.04.1991
38. Marta LEŚNIEWSKA 63 KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
39. Aneta Liczberska 46 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
40. Weronika ŁUSZCZ 16 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996
41. Agnieszka Makowska 58 AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
42. Anna Maliszewska 80 UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA 04.07.1993
43. Angelika MARSZOŁEK 38 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.10.1990
44. Karolina MAZANEK 13 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
45. Marta MICHALCZYK 45 KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
46. Olga MIZERA 15 AZS AWF WARSZAWA 18.03.1991
47. Anna MROSZCZAK 9 RMKS RYBNIK 02.10.1997
48. Oliwia OPOŃ 43 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
49. Maja Osadnik 49 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
50. Zuzanna Pamuła 79 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2000
51. Magdalena Pawłowska 6 AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994
52. Patrycja Pelon 41 UKS START OPOLE 21.02.2005
53. Anna POLIS 12 AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989
54. Liliana Porwoł 37 RMKS RYBNIK 24.05.2006
55. Joanna Przeniosło 60 AZS AWF KRAKÓW 29.08.1997
56. Kamila PYTKA 2 AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994
57. Sara PYTKA 33 AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995
58. Patrycja RADWAN 51 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
59. Anna ROSKOSZ 36 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
60. Barbara RUTZ 5 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995
61. Adriana Sadowińska 71 AZS AWF KRAKÓW 27.12.1970
62. Małgorzata Sadowska 73 KSz WARSZAWIANKA 02.09.1982
63. Wiktoria SKRZYPCZAK 27 AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
64. Zuzanna SULEJ 26 KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
65. Martyna Swatowska-Wenglarczyk 3 AZS AWF KATOWICE 08.07.1994
66. Katarzyna Szmajdzińska - Bołdys 54 PIAST GLIWICE 10.11.1992
67. Karolina SZYMANOWSKA 24 KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
68. Aleksandra SZYMAŃSKA 40 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
69. Katarzyna Ślęzak 72 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
70. Oliwia Tercjak 23 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
71. Natalia TOMASZEWSKA 56 MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
72. Julia WERONIECKA 61 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
73. Anna WIECZOREK 22 PIAST GLIWICE 20.05.2003
74. Paulina WILASZEK 11 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
75. Agata WRÓBLEWSKA 44 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
76. Jagoda ZAGAŁA 14 PIAST GLIWICE 27.06.1994
77. Wiktoria ZAMACHOWSKA 31 AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998
78. Zuzanna Zarek 55 UKS START OPOLE 06.11.2004
79. Anastazja ZAZULAK 57 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
80. Kinga Zgryźniak 8 RMKS RYBNIK 22.06.2003
81. Patrycja Ziętek 48 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Magdalena Pawłowska AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994 zakwalifikowano
2. Renata Knapik-Miazga AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988 zakwalifikowano
3. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000 zakwalifikowano
3. Martyna Swatowska-Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 08.07.1994 zakwalifikowano
5. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
5. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
7. Anna MROSZCZAK RMKS RYBNIK 02.10.1997 zakwalifikowano
8. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003 zakwalifikowano
9. Paulina WILASZEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997 zakwalifikowano
10. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
11. Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999 zakwalifikowano
12. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003 zakwalifikowano
13. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
14. Jagoda ZAGAŁA PIAST GLIWICE 27.06.1994 zakwalifikowano
15. Anna POLIS AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989 zakwalifikowano
16. Karolina MAZANEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998 zakwalifikowano
17. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
18. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
19. Kamila PYTKA AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994 zakwalifikowano
20. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
21. Zofia JANELLI AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002 zakwalifikowano
22. Barbara RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995 zakwalifikowano
23. Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000 zakwalifikowano
24. Diana Dąbrowska-Mandrela PIAST GLIWICE 02.05.1982 zakwalifikowano
25. Weronika ŁUSZCZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996 zakwalifikowano
26. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
27. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004 zakwalifikowano
28. Magdalena GAJOWNICZEK AZS AWF WARSZAWA 14.05.1995 zakwalifikowano
29. Sara PYTKA AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995 zakwalifikowano
30. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
31. Olga MIZERA AZS AWF WARSZAWA 18.03.1991 zakwalifikowano
32. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
33. Joanna Przeniosło AZS AWF KRAKÓW 29.08.1997 zakwalifikowano
34. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999 zakwalifikowano
35. Wiktoria KRAKOWSKA AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998 zakwalifikowano
36. Anna JAKUBOWICZ KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993 zakwalifikowano
37. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 zakwalifikowano
37. Anna Maliszewska UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA 04.07.1993 zakwalifikowano
39. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007 zakwalifikowano
40. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
41. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
42. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
43. Wiktoria ZAMACHOWSKA AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998 zakwalifikowano
43. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
45. Karolina JASIONEK KSz WARSZAWIANKA 05.09.1991 zakwalifikowano
46. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004 zakwalifikowano
47. Angelika MARSZOŁEK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.10.1990 zakwalifikowano
48. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 zakwalifikowano
49. Kinga BRAWAŃSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 05.09.1998 zakwalifikowano
50. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
51. Marta LEŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002 zakwalifikowano
52. Zuzanna SULEJ KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001 zakwalifikowano
53. Aneta Liczberska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000 zakwalifikowano
54. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
55. Katarzyna Szmajdzińska - Bołdys PIAST GLIWICE 10.11.1992 zakwalifikowano
56. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002 zakwalifikowano
57. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003 zakwalifikowano
58. Agata WRÓBLEWSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001 zakwalifikowano
59. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005 wyeliminowano
60. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002 wyeliminowano
61. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004 wyeliminowano
62. Olga KISIEL WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.10.1993 wyeliminowano
63. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004 wyeliminowano
64. Adriana Sadowińska AZS AWF KRAKÓW 27.12.1970 wyeliminowano
65. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004 wyeliminowano
66. Agata KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 wyeliminowano
67. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003 wyeliminowano
68. Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007 wyeliminowano
69. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 wyeliminowano
70. Marta Białek AZS AWF WARSZAWA 09.09.1996 wyeliminowano
71. Magdalena Kruk AZS AWF KRAKÓW 06.04.1991 wyeliminowano
72. Zuzanna Pamuła UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2000 wyeliminowano
73. Małgorzata Sadowska KSz WARSZAWIANKA 02.09.1982 wyeliminowano
73. Natalia Dominiak SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.01.1998 wyeliminowano
75. Gabriela KAMIŃSKA AZS AWF WARSZAWA 30.01.1979 wyeliminowano
76. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 wyeliminowano
76. Julia WERONIECKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004 wyeliminowano
78. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006 wyeliminowano
79. Maja Budzyń PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003 wyeliminowano
80. Siofra Cassidy UKS START OPOLE 28.01.2004 wyeliminowano
80. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Renata Knapik-Miazga AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988
2. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
3. Zofia JANELLI AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
3. Kamila PYTKA AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994
5. Magdalena Pawłowska AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994
6. Anna MROSZCZAK RMKS RYBNIK 02.10.1997
7. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
8. Barbara RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995
9. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
9. Martyna Swatowska-Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 08.07.1994
11. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
11. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
13. Paulina WILASZEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
14. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
15. Karolina MAZANEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
16. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
17. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
18. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
19. Jagoda ZAGAŁA PIAST GLIWICE 27.06.1994
20. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003
21. Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000
22. Diana Dąbrowska-Mandrela PIAST GLIWICE 02.05.1982
23. Weronika ŁUSZCZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996
24. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
25. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
26. Olga MIZERA AZS AWF WARSZAWA 18.03.1991
27. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
28. Wiktoria KRAKOWSKA AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
29. Anna JAKUBOWICZ KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993
30. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
31. Angelika MARSZOŁEK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.10.1990
32. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003
33. Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
34. Anna POLIS AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989
35. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005
36. Magdalena GAJOWNICZEK AZS AWF WARSZAWA 14.05.1995
37. Sara PYTKA AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995
38. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
39. Joanna Przeniosło AZS AWF KRAKÓW 29.08.1997
40. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
41. Anna Maliszewska UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA 04.07.1993
42. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007
43. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
44. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
45. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
46. Wiktoria ZAMACHOWSKA AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998
46. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
48. Karolina JASIONEK KSz WARSZAWIANKA 05.09.1991
49. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
50. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
51. Kinga BRAWAŃSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 05.09.1998
52. Marta LEŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
53. Zuzanna SULEJ KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
54. Aneta Liczberska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
55. Katarzyna Szmajdzińska - Bołdys PIAST GLIWICE 10.11.1992
56. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
57. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
58. Agata WRÓBLEWSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
59. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005
60. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
61. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004
62. Olga KISIEL WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.10.1993
63. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004
64. Adriana Sadowińska AZS AWF KRAKÓW 27.12.1970
65. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
66. Agata KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
67. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
68. Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
69. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
70. Marta Białek AZS AWF WARSZAWA 09.09.1996
71. Magdalena Kruk AZS AWF KRAKÓW 06.04.1991
72. Zuzanna Pamuła UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2000
73. Małgorzata Sadowska KSz WARSZAWIANKA 02.09.1982
73. Natalia Dominiak SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.01.1998
75. Gabriela KAMIŃSKA AZS AWF WARSZAWA 30.01.1979
76. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
76. Julia WERONIECKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
78. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006
79. Maja Budzyń PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003
80. Siofra Cassidy UKS START OPOLE 28.01.2004
80. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy