Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Polski seniorów w szpadzie mężczyzn 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 21.05.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Patryk Adamczyk 30 AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
2. Mikołaj ADAMCZYK 80 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
3. Michał Adamek 63 AZS AWF WROCŁAW 14.04.1987
4. Mateusz Antkiewicz 3 AZS AWF KATOWICE 02.11.1993
5. Aleksander Atanassow 76 KS CRACOVIA 1906. 13.02.1969
6. Marcel Baś 33 PIAST GLIWICE 22.11.1989
7. Mateusz Biedroński 96 AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005
8. Maciej BIELEC 5 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
9. Paweł BOROŃ 60 AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
10. Filip Broniszewski 98 AZS AWF WROCŁAW 28.04.1990
11. Jan BRZEZOWSKI 70 KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
12. Karol Budek 27 KKS KRAKÓW 08.07.1996
13. Mateusz Chojnecki 86 SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.01.1988
14. Kasper Chyrek 45 AZS AWF KATOWICE 16.05.1997
15. Jakub Cieślik 42 PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
16. Przemysław Cnotalski 104 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
17. Grzegorz CZECHOWSKI 59 PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000
18. Michał Dembowski 81 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 29.10.1998
19. Krzysztof Domowicz 105 AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
20. Stanisław Dziura 17 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
21. Michał FABISIAK-CHOJNACKI 72 AZS AWF WARSZAWA 19.02.1985
22. Ireneusz FILEK 69 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
23. Felix FRAŚ 40 AZS AWF KRAKÓW 31.10.1993
24. Jerzy GIEDROJĆ 109 KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
25. Jan GLINKA 52 PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
26. Michał Gładyszczak 71 PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
27. Paweł Golec 22 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 09.03.1995
28. Maciej Golec 87 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.06.1997
29. Tomasz Gorczyca 26 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005
30. Alan Grabowski 94 UKS START OPOLE 04.06.1991
31. Artiom GRIPAS 36 KSz WARSZAWIANKA 22.11.1984
32. Roland Gromada 73 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 08.07.1985
33. Aleksander HAMERSKI 103 MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006
34. Leszek Heronimek 97 PKSZERM WARSZAWA 28.11.1959
35. Kamil Huwer 24 AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
36. Radosław Jędrzejczyk 29 AZS AWF KATOWICE 04.08.2002
37. Ryszard Kałuziński 110 RMKS RYBNIK 01.09.1999
38. Piotr KAPAŁA 53 PIAST GLIWICE 06.01.1997
39. Augustyn Kapias 43 RMKS RYBNIK 14.01.2005
40. Jan Kardaszewicz 8 KS AGH Kraków 23.09.2001
41. Kamil Kasperczak 46 SKS FLESZ ŚWIDNICA 31.12.2000
42. MACIEJ KAŹMIERSKI 54 MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
43. Nuri Keshk 78 KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
44. Kostyantyn Khadzhynov 41 AZS AWF KRAKÓW 14.10.1993
45. Hubert KLUGHARDT 35 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
46. Paweł KLYTTA 66 PIAST GLIWICE 28.01.2005
47. Damian Kłusek 50 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 13.11.1996
48. Tadeusz Koc 64 T.S. WISŁA KRAKÓW 28.12.1995
49. Wojciech KOLAŃCZYK 9 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
50. Jarosław KORNAŚ 82 PKSZERM WARSZAWA 24.01.1985
51. Przemysław Korona-Trzebski 58 KS SZPADA ŁÓDŹ 07.09.1976
52. Karol KOSTKA 7 KS AGH Kraków 22.05.1986
53. Jakub KOWALCZE 37 KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992
54. Antoni Krzemiński 84 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 07.04.1998
55. Mariusz KRZEMIŃSKI 67 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.05.1962
56. Tymon Kukier 108 AZS AWF KRAKÓW 30.11.1999
57. Jakub KUREK 77 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
58. Wojciech LUBIENIECKI 2 KS AGH Kraków 08.12.1999
59. Sebastian Majgier 12 PIAST GLIWICE 13.03.1995
60. Maciej Małasiński 92 KKS KRAKÓW 15.09.1982
61. Adam Małasiński 74 AZS AWF KRAKÓW 29.11.1958
62. Daniel MARCOL 15 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997
63. Wojciech MARCZAK 61 KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
64. Ignacy Mielniczek 39 T.S. WISŁA KRAKÓW 11.08.1995
65. Piotr Migas 34 PIAST GLIWICE 13.04.2002
66. Kacper Morek 85 KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
67. Tomasz Motyka 38 AZS AWF WROCŁAW 08.05.1981
68. Jerzy Nawrocki 106 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997
69. Karol NOGANOWICZ 6 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
70. Mateusz Nycz 10 PIAST GLIWICE 11.02.1989
71. Szymon OGONOWSKI 75 PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002
72. Michał OPAŁKA 13 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
73. Jan PAKUŁA 57 KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002
74. Łukasz Parafiniuk 51 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
75. Adam Piech 91 UKS START OPOLE 04.09.2003
76. Igor PILUTKIEWICZ 99 KSz WARSZAWIANKA 30.10.1975
77. Mikołaj Puchała 79 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
78. Michał Rachwalik 32 UKS START OPOLE 29.09.2000
79. Mikołaj RADOSZ 21 AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
80. Stanisław RUTZ 19 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
81. Maciej Sękowski 111 AZS AWF WROCŁAW 22.05.1981
82. Adam Siergiej 90 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005
83. Michał Skoczylas 89 AZS AWF WROCŁAW 08.02.2006
84. Jan Sobiecki 28 KS AGH Kraków 29.05.1991
85. Jan Socha 11 PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
86. Antoni Socha 14 PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
87. Dominik Sojka 107 RMKS RYBNIK 02.12.2002
88. Piotr Sowa 56 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
89. Sebastian Stasiak 83 UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA 08.09.1994
90. Aleksander STASZULONEK 4 PIAST GLIWICE 15.09.1993
91. Wiktor Strączyński 47 AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999
92. Tomasz Szczepanowski 65 STSZERM LEGIA WARSZAWA 02.03.1992
93. Bartłomiej SZURLEJ 16 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
94. Maciej SZURLEJ 49 KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
95. Kacper Szynal 102 AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
96. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI 101 MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005
97. Szymon Tarachanowicz 44 MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
98. Piotr Urban 20 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
99. Paweł Urban 25 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
100. Karol Urban 93 MKS GRYF MIELEC 07.08.1998
101. Szymon WALKOWIAK 112 AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
102. Tomasz Wąsiewicz 95 RMKS RYBNIK 21.07.1999
103. Jan Wenglarczyk 18 AZS AWF KATOWICE 27.12.1993
104. Mikołaj WESOŁOWSKI 31 PIAST GLIWICE 23.09.2004
105. Tomasz WITOSŁAWSKI 23 SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.09.1988
106. Szymon Wojciechowski 88 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
107. Marek Zabawa 68 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.04.1994
108. Tymon Zarek 100 UKS START OPOLE 25.04.2007
109. Radosław Zawrotniak 1 AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981
110. Bartłomiej Zbierada 48 PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000
111. Jarosław ŻAK 55 KSz WARSZAWIANKA 06.02.1985
112. Marcin Żelazny 62 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997 zakwalifikowano
2. Karol NOGANOWICZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001 zakwalifikowano
3. Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000 zakwalifikowano
4. Jan Kardaszewicz KS AGH Kraków 23.09.2001 zakwalifikowano
5. Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999 zakwalifikowano
6. Tomasz Motyka AZS AWF WROCŁAW 08.05.1981 zakwalifikowano
6. Radosław Zawrotniak AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981 zakwalifikowano
8. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004 zakwalifikowano
8. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999 zakwalifikowano
10. Mateusz Antkiewicz AZS AWF KATOWICE 02.11.1993 zakwalifikowano
11. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
11. Mateusz Nycz PIAST GLIWICE 11.02.1989 zakwalifikowano
13. Aleksander STASZULONEK PIAST GLIWICE 15.09.1993 zakwalifikowano
14. Sebastian Majgier PIAST GLIWICE 13.03.1995 zakwalifikowano
15. Karol KOSTKA KS AGH Kraków 22.05.1986 zakwalifikowano
16. Jan Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 27.12.1993 zakwalifikowano
17. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002 zakwalifikowano
18. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002 zakwalifikowano
18. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
20. Felix FRAŚ AZS AWF KRAKÓW 31.10.1993 zakwalifikowano
21. Michał Adamek AZS AWF WROCŁAW 14.04.1987 zakwalifikowano
22. Sebastian Stasiak UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA 08.09.1994 zakwalifikowano
23. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
23. Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001 zakwalifikowano
25. Kostyantyn Khadzhynov AZS AWF KRAKÓW 14.10.1993 zakwalifikowano
26. Marcel Baś PIAST GLIWICE 22.11.1989 zakwalifikowano
26. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004 zakwalifikowano
28. Aleksander Atanassow KS CRACOVIA 1906. 13.02.1969 zakwalifikowano
29. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004 zakwalifikowano
30. Jan Sobiecki KS AGH Kraków 29.05.1991 zakwalifikowano
31. Ignacy Mielniczek T.S. WISŁA KRAKÓW 11.08.1995 zakwalifikowano
32. Szymon OGONOWSKI PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002 zakwalifikowano
33. Tomasz Gorczyca KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005 zakwalifikowano
34. Piotr KAPAŁA PIAST GLIWICE 06.01.1997 zakwalifikowano
35. Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004 zakwalifikowano
36. Karol Budek KKS KRAKÓW 08.07.1996 zakwalifikowano
37. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003 zakwalifikowano
38. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000 zakwalifikowano
38. Jerzy Nawrocki AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997 zakwalifikowano
40. Daniel MARCOL AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997 zakwalifikowano
41. Paweł Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 09.03.1995 zakwalifikowano
42. Kasper Chyrek AZS AWF KATOWICE 16.05.1997 zakwalifikowano
43. Wiktor Strączyński AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999 zakwalifikowano
44. Roland Gromada WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 08.07.1985 zakwalifikowano
45. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002 zakwalifikowano
46. Marek Zabawa T.S. GÓRNIK RADLIN 22.04.1994 zakwalifikowano
47. Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997 zakwalifikowano
48. Tomasz WITOSŁAWSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.09.1988 zakwalifikowano
49. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001 zakwalifikowano
49. Mariusz KRZEMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.05.1962 zakwalifikowano
51. Maciej Sękowski AZS AWF WROCŁAW 22.05.1981 zakwalifikowano
52. Antoni Krzemiński WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 07.04.1998 zakwalifikowano
52. Kamil Kasperczak SKS FLESZ ŚWIDNICA 31.12.2000 zakwalifikowano
54. Mateusz Chojnecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.01.1988 zakwalifikowano
55. Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002 zakwalifikowano
56. Piotr Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
57. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006 zakwalifikowano
57. Bartłomiej Zbierada PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000 zakwalifikowano
59. Jakub KOWALCZE KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992 zakwalifikowano
59. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
59. Filip Broniszewski AZS AWF WROCŁAW 28.04.1990 zakwalifikowano
59. Jarosław KORNAŚ PKSZERM WARSZAWA 24.01.1985 zakwalifikowano
63. Tymon Kukier AZS AWF KRAKÓW 30.11.1999 zakwalifikowano
64. Artiom GRIPAS KSz WARSZAWIANKA 22.11.1984 zakwalifikowano
65. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005 zakwalifikowano
66. Maciej Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.06.1997 zakwalifikowano
67. Grzegorz CZECHOWSKI PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000 zakwalifikowano
68. Paweł Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
69. Tadeusz Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 28.12.1995 zakwalifikowano
70. Przemysław Korona-Trzebski KS SZPADA ŁÓDŹ 07.09.1976 zakwalifikowano
71. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005 zakwalifikowano
72. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006 zakwalifikowano
73. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
74. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 zakwalifikowano
75. Jan PAKUŁA KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002 zakwalifikowano
75. Karol Urban MKS GRYF MIELEC 07.08.1998 zakwalifikowano
77. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005 zakwalifikowano
77. Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997 zakwalifikowano
77. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002 zakwalifikowano
80. Jarosław ŻAK KSz WARSZAWIANKA 06.02.1985 wyeliminowano
81. Tomasz Wąsiewicz RMKS RYBNIK 21.07.1999 wyeliminowano
81. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002 wyeliminowano
81. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001 wyeliminowano
84. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005 wyeliminowano
85. Tomasz Szczepanowski STSZERM LEGIA WARSZAWA 02.03.1992 wyeliminowano
86. Kacper Szynal AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006 wyeliminowano
87. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003 wyeliminowano
88. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005 wyeliminowano
89. Damian Kłusek WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 13.11.1996 wyeliminowano
90. Michał FABISIAK-CHOJNACKI AZS AWF WARSZAWA 19.02.1985 wyeliminowano
91. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003 wyeliminowano
92. Adam Małasiński AZS AWF KRAKÓW 29.11.1958 wyeliminowano
93. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005 wyeliminowano
94. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004 wyeliminowano
94. Adam Piech UKS START OPOLE 04.09.2003 wyeliminowano
96. Ryszard Kałuziński RMKS RYBNIK 01.09.1999 wyeliminowano
97. Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005 wyeliminowano
98. Igor PILUTKIEWICZ KSz WARSZAWIANKA 30.10.1975 wyeliminowano
99. Nuri Keshk KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005 wyeliminowano
100. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004 wyeliminowano
101. Michał Skoczylas AZS AWF WROCŁAW 08.02.2006 wyeliminowano
102. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005 wyeliminowano
103. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005 wyeliminowano
104. Michał Dembowski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 29.10.1998 wyeliminowano
105. Alan Grabowski UKS START OPOLE 04.06.1991 wyeliminowano
106. Maciej Małasiński KKS KRAKÓW 15.09.1982 wyeliminowano
106. Mateusz Biedroński AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005 wyeliminowano
108. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005 wyeliminowano
109. Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004 wyeliminowano
110. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007 wyeliminowano
111. Leszek Heronimek PKSZERM WARSZAWA 28.11.1959 wyeliminowano
112. Aleksander HAMERSKI MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
2. Mateusz Antkiewicz AZS AWF KATOWICE 02.11.1993
3. Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
3. Mateusz Nycz PIAST GLIWICE 11.02.1989
5. Tomasz Motyka AZS AWF WROCŁAW 08.05.1981
6. Ignacy Mielniczek T.S. WISŁA KRAKÓW 11.08.1995
7. Karol Budek KKS KRAKÓW 08.07.1996
8. Daniel MARCOL AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997
9. Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
10. Radosław Zawrotniak AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981
11. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
12. Aleksander STASZULONEK PIAST GLIWICE 15.09.1993
13. Karol KOSTKA KS AGH Kraków 22.05.1986
14. Jan Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 27.12.1993
15. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
16. Piotr Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
17. Jan Kardaszewicz KS AGH Kraków 23.09.2001
18. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999
19. Sebastian Majgier PIAST GLIWICE 13.03.1995
20. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
21. Felix FRAŚ AZS AWF KRAKÓW 31.10.1993
22. Michał Adamek AZS AWF WROCŁAW 14.04.1987
23. Sebastian Stasiak UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA 08.09.1994
24. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
25. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
26. Jan Sobiecki KS AGH Kraków 29.05.1991
27. Tomasz Gorczyca KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005
28. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
29. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000
30. Paweł Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 09.03.1995
31. Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
32. Maciej Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.06.1997
33. Karol NOGANOWICZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
34. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004
35. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
36. Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
37. Kostyantyn Khadzhynov AZS AWF KRAKÓW 14.10.1993
38. Marcel Baś PIAST GLIWICE 22.11.1989
39. Aleksander Atanassow KS CRACOVIA 1906. 13.02.1969
40. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
41. Szymon OGONOWSKI PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002
42. Piotr KAPAŁA PIAST GLIWICE 06.01.1997
43. Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
44. Jerzy Nawrocki AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997
45. Kasper Chyrek AZS AWF KATOWICE 16.05.1997
46. Wiktor Strączyński AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999
47. Roland Gromada WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 08.07.1985
48. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002
49. Marek Zabawa T.S. GÓRNIK RADLIN 22.04.1994
50. Tomasz WITOSŁAWSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.09.1988
51. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
51. Mariusz KRZEMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.05.1962
53. Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002
54. Bartłomiej Zbierada PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000
54. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
56. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
56. Filip Broniszewski AZS AWF WROCŁAW 28.04.1990
58. Artiom GRIPAS KSz WARSZAWIANKA 22.11.1984
59. Paweł Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
60. Tadeusz Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 28.12.1995
61. Karol Urban MKS GRYF MIELEC 07.08.1998
61. Jan PAKUŁA KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002
63. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
63. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002
65. Maciej Sękowski AZS AWF WROCŁAW 22.05.1981
66. Antoni Krzemiński WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 07.04.1998
66. Kamil Kasperczak SKS FLESZ ŚWIDNICA 31.12.2000
68. Mateusz Chojnecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.01.1988
69. Jarosław KORNAŚ PKSZERM WARSZAWA 24.01.1985
69. Jakub KOWALCZE KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992
71. Tymon Kukier AZS AWF KRAKÓW 30.11.1999
72. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
73. Grzegorz CZECHOWSKI PKSZERM WARSZAWA 11.07.2000
74. Przemysław Korona-Trzebski KS SZPADA ŁÓDŹ 07.09.1976
75. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
76. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
77. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
78. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
79. Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
80. Jarosław ŻAK KSz WARSZAWIANKA 06.02.1985
81. Tomasz Wąsiewicz RMKS RYBNIK 21.07.1999
81. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
81. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
84. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
85. Tomasz Szczepanowski STSZERM LEGIA WARSZAWA 02.03.1992
86. Kacper Szynal AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
87. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
88. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
89. Damian Kłusek WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 13.11.1996
90. Michał FABISIAK-CHOJNACKI AZS AWF WARSZAWA 19.02.1985
91. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
92. Adam Małasiński AZS AWF KRAKÓW 29.11.1958
93. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
94. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
94. Adam Piech UKS START OPOLE 04.09.2003
96. Ryszard Kałuziński RMKS RYBNIK 01.09.1999
97. Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005
98. Igor PILUTKIEWICZ KSz WARSZAWIANKA 30.10.1975
99. Nuri Keshk KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
100. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
101. Michał Skoczylas AZS AWF WROCŁAW 08.02.2006
102. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
103. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005
104. Michał Dembowski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 29.10.1998
105. Alan Grabowski UKS START OPOLE 04.06.1991
106. Maciej Małasiński KKS KRAKÓW 15.09.1982
106. Mateusz Biedroński AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005
108. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005
109. Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
110. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007
111. Leszek Heronimek PKSZERM WARSZAWA 28.11.1959
112. Aleksander HAMERSKI MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy