Turniej

Nazwa: Międzynarodowy Turniej szermierczy z okazji Dnia Dziecka i memoriał Pawła Ratajczaka - szpada dziewcząt (roczniki 2008-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 28.05.2022

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Sadowska Amelia BTS BYTOM 16.06.2008
2. Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
3. Drozdowska Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
4. Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
5. Marcinkiewicz Daria MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
6. Żabka Paulina RMKS RYBNIK 17.07.2008
7. Gramcow Zofia RMKS RYBNIK 17.06.2009
8. Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008
9. Żemła Natasza T.S. GÓRNIK RADLIN 12.04.2008
10. Furman Lena AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
11. Rostkowska Nadia T.S. GÓRNIK RADLIN 13.10.2009
12. Konarska Lena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20.04.2009
13. Pachota Emilia T.S. GÓRNIK RADLIN 07.10.2008
14. Grudziądz Anna T.S. GÓRNIK RADLIN 18.07.2009
15. Stawarz Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.08.2009
16. Gawlik Karolina T.S. GÓRNIK RADLIN 25.03.2009
17. MOŃKO Wiktoria RMKS RYBNIK 10.09.2009
18. Śliwiak Hanna WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 14.09.2008
19. Uronek Aleksandra UKS START OPOLE 01.08.2009
20. Siodmok Amelia RMKS RYBNIK 17.02.2008
21. Węgrzyk Antonina RMKS RYBNIK 02.09.2009
22. Kauch Zuzanna RMKS RYBNIK 11.09.2008
23. ŻYGADŁO KAROLINA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.07.2009
24. Rachtan Angelika RMKS RYBNIK 23.10.2008
25. Tkachova Marharyta UKS START OPOLE 29.12.2009

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Sadowska Amelia BTS BYTOM 16.06.2008 wyeliminowano
- Grudziądz Anna T.S. GÓRNIK RADLIN 18.07.2009 wyeliminowano
- Rachtan Angelika RMKS RYBNIK 23.10.2008 wyeliminowano
- ŻYGADŁO KAROLINA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.07.2009 wyeliminowano
- Kauch Zuzanna RMKS RYBNIK 11.09.2008 wyeliminowano
- Węgrzyk Antonina RMKS RYBNIK 02.09.2009 wyeliminowano
- Siodmok Amelia RMKS RYBNIK 17.02.2008 wyeliminowano
- Uronek Aleksandra UKS START OPOLE 01.08.2009 wyeliminowano
- Śliwiak Hanna WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 14.09.2008 wyeliminowano
- MOŃKO Wiktoria RMKS RYBNIK 10.09.2009 wyeliminowano
- Gawlik Karolina T.S. GÓRNIK RADLIN 25.03.2009 wyeliminowano
- Stawarz Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.08.2009 wyeliminowano
- Pachota Emilia T.S. GÓRNIK RADLIN 07.10.2008 wyeliminowano
- Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 wyeliminowano
- Konarska Lena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20.04.2009 wyeliminowano
- Rostkowska Nadia T.S. GÓRNIK RADLIN 13.10.2009 wyeliminowano
- Furman Lena AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009 wyeliminowano
- Żemła Natasza T.S. GÓRNIK RADLIN 12.04.2008 wyeliminowano
- Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008 wyeliminowano
- Gramcow Zofia RMKS RYBNIK 17.06.2009 wyeliminowano
- Żabka Paulina RMKS RYBNIK 17.07.2008 wyeliminowano
- Marcinkiewicz Daria MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009 wyeliminowano
- Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 wyeliminowano
- Drozdowska Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008 wyeliminowano
- Tkachova Marharyta UKS START OPOLE 29.12.2009 wyeliminowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Sadowska Amelia BTS BYTOM 16.06.2008
- Grudziądz Anna T.S. GÓRNIK RADLIN 18.07.2009
- Rachtan Angelika RMKS RYBNIK 23.10.2008
- ŻYGADŁO KAROLINA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.07.2009
- Kauch Zuzanna RMKS RYBNIK 11.09.2008
- Węgrzyk Antonina RMKS RYBNIK 02.09.2009
- Siodmok Amelia RMKS RYBNIK 17.02.2008
- Uronek Aleksandra UKS START OPOLE 01.08.2009
- Śliwiak Hanna WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 14.09.2008
- MOŃKO Wiktoria RMKS RYBNIK 10.09.2009
- Gawlik Karolina T.S. GÓRNIK RADLIN 25.03.2009
- Stawarz Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.08.2009
- Pachota Emilia T.S. GÓRNIK RADLIN 07.10.2008
- Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
- Konarska Lena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20.04.2009
- Rostkowska Nadia T.S. GÓRNIK RADLIN 13.10.2009
- Furman Lena AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
- Żemła Natasza T.S. GÓRNIK RADLIN 12.04.2008
- Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008
- Gramcow Zofia RMKS RYBNIK 17.06.2009
- Żabka Paulina RMKS RYBNIK 17.07.2008
- Marcinkiewicz Daria MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
- Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
- Drozdowska Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
- Tkachova Marharyta UKS START OPOLE 29.12.2009

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content