Nazwa: Międzynarodowy Turniej szermierczy z okazji Dnia Dziecka i memoriał Pawła Ratajczaka - szpada chłopców (roczniki 2012 i młodsi)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 29.05.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Smolarczyk Bartosz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 10.05.2012 | |
2. | Kasprzyk Jan | UKS KOSYNIER GLIWICE | 23.12.2012 | |
3. | Białas Mikołaj | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 10.04.2012 | |
4. | Wojtyczko Gabriel | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.12.2012 | |
5. | Adamczyk Błażej | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.02.2014 | |
6. | Roguski Paweł | KSz WARSZAWIANKA | 15.08.2012 | |
7. | Sadowy Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 11.09.2013 | |
8. | Wilusz Dawid | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.11.2012 | |
9. | Jachimowski Piotr | TS Sokolnia Chorzów | 15.01.2013 | |
10. | Golicz Maciej | TS Sokolnia Chorzów | 01.03.2013 | |
11. | Skiba Bartosz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 11.02.2013 | |
12. | Pliszczak Franciszek | UKS START OPOLE | 19.03.2012 | |
13. | Korduła Franciszek | RMKS RYBNIK | 10.06.2012 | |
14. | Szczepanek Mateusz | RMKS RYBNIK | 20.01.2012 | |
15. | Kasprzyk Florian | UKS START OPOLE | 23.04.2014 | |
16. | Szastok Tomasz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 17.06.2013 | |
17. | Jędrzejewski Karol | UKS KOSYNIER GLIWICE | 14.07.2013 | |
18. | Laszczyk Franciszek | UKS KOSYNIER GLIWICE | 04.02.2013 | |
19. | Pachnik Wojciech | AKS MIKOŁÓW | 12.05.2013 | |
20. | Krasiński Tadeusz | AKS MIKOŁÓW | 30.03.2012 | |
21. | Chodacki Kacper | RMKS RYBNIK | 17.06.2013 | |
22. | Jastrzębski Nikodem | AKS MIKOŁÓW | 04.08.2012 | |
23. | Markiewicz Aleksander | RMKS RYBNIK | 23.07.2013 | |
24. | Kopczyk Miron | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.12.2014 | |
25. | Seemann Karol | RMKS RYBNIK | 12.10.2012 | |
26. | Mazurek Stanisław | UKS RAPIER RYBNIK | 18.07.2013 | |
27. | Mielcarek Jakub | PIAST GLIWICE | 14.09.2013 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | Smolarczyk Bartosz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 10.05.2012 | wyeliminowano |
- | Kasprzyk Florian | UKS START OPOLE | 23.04.2014 | wyeliminowano |
- | Mazurek Stanisław | UKS RAPIER RYBNIK | 18.07.2013 | wyeliminowano |
- | Seemann Karol | RMKS RYBNIK | 12.10.2012 | wyeliminowano |
- | Kopczyk Miron | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.12.2014 | wyeliminowano |
- | Markiewicz Aleksander | RMKS RYBNIK | 23.07.2013 | wyeliminowano |
- | Jastrzębski Nikodem | AKS MIKOŁÓW | 04.08.2012 | wyeliminowano |
- | Chodacki Kacper | RMKS RYBNIK | 17.06.2013 | wyeliminowano |
- | Krasiński Tadeusz | AKS MIKOŁÓW | 30.03.2012 | wyeliminowano |
- | Pachnik Wojciech | AKS MIKOŁÓW | 12.05.2013 | wyeliminowano |
- | Laszczyk Franciszek | UKS KOSYNIER GLIWICE | 04.02.2013 | wyeliminowano |
- | Jędrzejewski Karol | UKS KOSYNIER GLIWICE | 14.07.2013 | wyeliminowano |
- | Szastok Tomasz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 17.06.2013 | wyeliminowano |
- | Szczepanek Mateusz | RMKS RYBNIK | 20.01.2012 | wyeliminowano |
- | Kasprzyk Jan | UKS KOSYNIER GLIWICE | 23.12.2012 | wyeliminowano |
- | Korduła Franciszek | RMKS RYBNIK | 10.06.2012 | wyeliminowano |
- | Pliszczak Franciszek | UKS START OPOLE | 19.03.2012 | wyeliminowano |
- | Skiba Bartosz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 11.02.2013 | wyeliminowano |
- | Golicz Maciej | TS Sokolnia Chorzów | 01.03.2013 | wyeliminowano |
- | Jachimowski Piotr | TS Sokolnia Chorzów | 15.01.2013 | wyeliminowano |
- | Wilusz Dawid | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.11.2012 | wyeliminowano |
- | Sadowy Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 11.09.2013 | wyeliminowano |
- | Roguski Paweł | KSz WARSZAWIANKA | 15.08.2012 | wyeliminowano |
- | Adamczyk Błażej | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.02.2014 | wyeliminowano |
- | Wojtyczko Gabriel | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.12.2012 | wyeliminowano |
- | Białas Mikołaj | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 10.04.2012 | wyeliminowano |
- | Mielcarek Jakub | PIAST GLIWICE | 14.09.2013 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | Smolarczyk Bartosz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 10.05.2012 |
- | Kasprzyk Florian | UKS START OPOLE | 23.04.2014 |
- | Mazurek Stanisław | UKS RAPIER RYBNIK | 18.07.2013 |
- | Seemann Karol | RMKS RYBNIK | 12.10.2012 |
- | Kopczyk Miron | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.12.2014 |
- | Markiewicz Aleksander | RMKS RYBNIK | 23.07.2013 |
- | Jastrzębski Nikodem | AKS MIKOŁÓW | 04.08.2012 |
- | Chodacki Kacper | RMKS RYBNIK | 17.06.2013 |
- | Krasiński Tadeusz | AKS MIKOŁÓW | 30.03.2012 |
- | Pachnik Wojciech | AKS MIKOŁÓW | 12.05.2013 |
- | Laszczyk Franciszek | UKS KOSYNIER GLIWICE | 04.02.2013 |
- | Jędrzejewski Karol | UKS KOSYNIER GLIWICE | 14.07.2013 |
- | Szastok Tomasz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 17.06.2013 |
- | Szczepanek Mateusz | RMKS RYBNIK | 20.01.2012 |
- | Kasprzyk Jan | UKS KOSYNIER GLIWICE | 23.12.2012 |
- | Korduła Franciszek | RMKS RYBNIK | 10.06.2012 |
- | Pliszczak Franciszek | UKS START OPOLE | 19.03.2012 |
- | Skiba Bartosz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 11.02.2013 |
- | Golicz Maciej | TS Sokolnia Chorzów | 01.03.2013 |
- | Jachimowski Piotr | TS Sokolnia Chorzów | 15.01.2013 |
- | Wilusz Dawid | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.11.2012 |
- | Sadowy Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 11.09.2013 |
- | Roguski Paweł | KSz WARSZAWIANKA | 15.08.2012 |
- | Adamczyk Błażej | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.02.2014 |
- | Wojtyczko Gabriel | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.12.2012 |
- | Białas Mikołaj | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 10.04.2012 |
- | Mielcarek Jakub | PIAST GLIWICE | 14.09.2013 |