Nazwa: TARNOVIA CUP - szpada dziewcząt (roczniki 2010-2011)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 28.05.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Szydłowska Maria | PIAST GLIWICE | 23.09.2011 | |
2. | Mikoda Zuzanna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 27.09.2010 | |
3. | Hołobotowska Aleksandra | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 17.07.2010 | |
4. | Ciborowska Hanna | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 14.09.2010 | |
5. | Celmer Zuzanna | TORUŃ - RIPOSTA | 02.08.2011 | |
6. | Modzelewska Lena | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.05.2010 | |
7. | Bekisz Julia | TORUŃ - RIPOSTA | 07.08.2010 | |
8. | Chojnacka Zuzanna | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 25.12.2010 | |
9. | Kołacz Antonina | KSz WARSZAWIANKA | 05.07.2011 | |
10. | Sobkowiak Maria | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 17.07.2010 | |
11. | Sikora Julia | TORUŃ - RIPOSTA | 21.07.2011 | |
12. | Świdzińska Maria | KS OLIMP LUBIN | 06.12.2011 | |
13. | Aldminowicz Zofia | KS OLIMP LUBIN | 28.10.2010 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | Szydłowska Maria | PIAST GLIWICE | 23.09.2011 | wyeliminowano |
- | Mikoda Zuzanna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 27.09.2010 | wyeliminowano |
- | Hołobotowska Aleksandra | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 17.07.2010 | wyeliminowano |
- | Ciborowska Hanna | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 14.09.2010 | wyeliminowano |
- | Celmer Zuzanna | TORUŃ - RIPOSTA | 02.08.2011 | wyeliminowano |
- | Modzelewska Lena | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.05.2010 | wyeliminowano |
- | Bekisz Julia | TORUŃ - RIPOSTA | 07.08.2010 | wyeliminowano |
- | Chojnacka Zuzanna | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 25.12.2010 | wyeliminowano |
- | Kołacz Antonina | KSz WARSZAWIANKA | 05.07.2011 | wyeliminowano |
- | Sobkowiak Maria | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 17.07.2010 | wyeliminowano |
- | Sikora Julia | TORUŃ - RIPOSTA | 21.07.2011 | wyeliminowano |
- | Świdzińska Maria | KS OLIMP LUBIN | 06.12.2011 | wyeliminowano |
- | Aldminowicz Zofia | KS OLIMP LUBIN | 28.10.2010 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | Szydłowska Maria | PIAST GLIWICE | 23.09.2011 |
- | Mikoda Zuzanna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 27.09.2010 |
- | Hołobotowska Aleksandra | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 17.07.2010 |
- | Ciborowska Hanna | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 14.09.2010 |
- | Celmer Zuzanna | TORUŃ - RIPOSTA | 02.08.2011 |
- | Modzelewska Lena | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.05.2010 |
- | Bekisz Julia | TORUŃ - RIPOSTA | 07.08.2010 |
- | Chojnacka Zuzanna | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 25.12.2010 |
- | Kołacz Antonina | KSz WARSZAWIANKA | 05.07.2011 |
- | Sobkowiak Maria | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 17.07.2010 |
- | Sikora Julia | TORUŃ - RIPOSTA | 21.07.2011 |
- | Świdzińska Maria | KS OLIMP LUBIN | 06.12.2011 |
- | Aldminowicz Zofia | KS OLIMP LUBIN | 28.10.2010 |