Nazwa: Mistrzostwa Polski Młodzików w szabli chłopców 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.06.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Adamski Patryk | 5 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.02.2008 |
2. | Banasiak Ignacy | 19 | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 08.05.2009 |
3. | Bielewicz Ludwik | 64 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 21.03.2012 |
4. | BRUZIK Roch | 21 | DRAGON ŁÓDŹ | 07.03.2009 |
5. | Bugaj Iwo | 24 | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 01.09.2010 |
6. | Chmielowski Antoni | 62 | KKSZ KONIN | 24.02.2010 |
7. | Dąbrowski Szymon | 6 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.09.2008 |
8. | DĄBROWSKI Adam | 13 | UKS SZABLA ZĄBKI | 12.09.2008 |
9. | Galicki Maciej | 70 | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 18.07.2011 |
10. | Ganszczyk Adam | 53 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 15.04.2009 |
11. | Golubev Daniel | 15 | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 01.04.2009 |
12. | Gradoń Krzysztof | 39 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.09.2009 |
13. | Hrycaj Ignacy | 32 | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 07.04.2010 |
14. | HUDY BARTOSZ | 33 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.02.2008 |
15. | JANOWIAK KACPER | 16 | UKS SZABLA BRZOZA | 04.06.2008 |
16. | Jasiński Hubert | 73 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 18.04.2009 |
17. | Jochemczyk Antoni | 51 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 18.09.2010 |
18. | Jóźwiak Mikołaj | 42 | KKSZ KONIN | 27.11.2008 |
19. | Kaczorowski Jan | 48 | KS KARABELA | 11.03.2008 |
20. | Kaczorowski Henryk | 71 | KS KARABELA | 01.12.2011 |
21. | Kałecki Adam | 31 | KKSZ KONIN | 28.10.2008 |
22. | Kamiński Bartłomiej | 65 | UKS SZABLA ZĄBKI | 05.04.2011 |
23. | Karczmarczyk Kacper | 25 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 06.01.2010 |
24. | Kieca Jakub | 3 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.02.2008 |
25. | Kiper Karol | 47 | KLUB SZERMIERCZY AMP | 24.05.2010 |
26. | Knercer Gabriel | 68 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 23.06.2011 |
27. | Kokorniak Antoni | 69 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 31.03.2011 |
28. | Korzeniowski Mikołaj | 7 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 16.03.2008 |
29. | Kossut Franciszek | 2 | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 25.04.2008 |
30. | Kośnik Leon | 75 | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 30.11.2011 |
31. | Kowalski Filip | 35 | KKSZ KONIN | 27.03.2010 |
32. | Krawczyk Antoni | 17 | IKS FENCER KONSTANCIN | 12.06.2008 |
33. | Krochmalski Jakub | 29 | DRAGON ŁÓDŹ | 16.06.2008 |
34. | Król Franciszek | 23 | DRAGON ŁÓDŹ | 18.03.2010 |
35. | Krych Alan | 36 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 25.10.2008 |
36. | Krzemiński Adam | 9 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 18.07.2008 |
37. | Kutek Teodor | 61 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 16.04.2010 |
38. | Lewkowski Wiktor | 10 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 26.07.2008 |
39. | Lipiński Jakub | 20 | DRAGON ŁÓDŹ | 24.08.2010 |
40. | Łokaj Wojciech | 74 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 13.11.2009 |
41. | Masłowiecki Tomasz | 14 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 08.04.2008 |
42. | Michoń Jan | 49 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.10.2009 |
43. | Mieczyński Szymon | 60 | KKSZ KONIN | 06.10.2010 |
44. | Mioduszewski Szymon | 11 | KKSZ KONIN | 06.04.2009 |
45. | Mrówczyński Bruno | 50 | KS KARABELA | 18.11.2008 |
46. | Mucha Nikodem | 67 | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 16.01.2011 |
47. | Nadarzewski Jędrzej | 27 | UKS SZABLA BRZOZA | 09.06.2008 |
48. | Nadarzewski Mikołaj | 34 | UKS SZABLA BRZOZA | 09.06.2008 |
49. | Nowinowski Bartosz | 22 | KKSZ KONIN | 06.01.2009 |
50. | Palkowski Mateusz | 72 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 03.03.2010 |
51. | Palkowski Damian | 4 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 23.04.2008 |
52. | Palmowski Błażej | 43 | KKSZ KONIN | 03.06.2009 |
53. | Pąk Szymon | 57 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.10.2010 |
54. | Płochocki Bartłomiej | 12 | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.08.2009 |
55. | Polnik Franciszek | 40 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 19.04.2008 |
56. | Popławski Aleksander | 55 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 26.07.2009 |
57. | Przekop Maksymilian | 44 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 19.04.2009 |
58. | RADOCH Igor | 18 | KKSZ KONIN | 05.10.2009 |
59. | Rataj Tomasz | 8 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 05.05.2009 |
60. | Rowiński Tadeusz | 30 | AZS AWF WARSZAWA | 05.06.2009 |
61. | Samulczyk Gracjan | 59 | KKSZ KONIN | 30.12.2010 |
62. | Siemiątkowski Michał | 45 | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 30.08.2010 |
63. | Siemionow Franciszek | 38 | UKS SZABLA BRZOZA | 13.07.2009 |
64. | Siemionow Stanisław | 52 | UKS SZABLA BRZOZA | 13.07.2009 |
65. | Sikora - Rudnicki Piotr | 37 | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 20.04.2009 |
66. | Stęplewski Karol | 46 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 10.10.2008 |
67. | Szkolmowski Kacper | 41 | KKSZ KONIN | 25.05.2010 |
68. | Trąbiński Stefan | 66 | IKS FENCER KONSTANCIN | 20.03.2008 |
69. | Walaszek Mikołaj | 58 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.01.2010 |
70. | Walczak Hubert | 54 | KKSZ KONIN | 12.05.2010 |
71. | Wasilewski Bartosz | 63 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 07.03.2009 |
72. | WIATROWSKI JAKUB | 56 | KKSZ KONIN | 07.06.2010 |
73. | WIĘCH Krzysztof | 1 | UKS SZABLA ZĄBKI | 24.08.2009 |
74. | Wiśniewski Aleksander | 76 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 16.08.2011 |
75. | Wojtalik Jeremi | 28 | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 23.12.2008 |
76. | Zubko Dominik | 26 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.08.2010 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Kieca Jakub | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.02.2008 | zakwalifikowano |
2. | Dąbrowski Szymon | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.09.2008 | zakwalifikowano |
3. | Korzeniowski Mikołaj | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 16.03.2008 | zakwalifikowano |
4. | Lewkowski Wiktor | UKS 13 BIAŁYSTOK | 26.07.2008 | zakwalifikowano |
4. | WIĘCH Krzysztof | UKS SZABLA ZĄBKI | 24.08.2009 | zakwalifikowano |
6. | HUDY BARTOSZ | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.02.2008 | zakwalifikowano |
7. | Adamski Patryk | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.02.2008 | zakwalifikowano |
7. | Kossut Franciszek | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 25.04.2008 | zakwalifikowano |
9. | Krych Alan | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 25.10.2008 | zakwalifikowano |
10. | DĄBROWSKI Adam | UKS SZABLA ZĄBKI | 12.09.2008 | zakwalifikowano |
11. | Banasiak Ignacy | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 08.05.2009 | zakwalifikowano |
12. | Rataj Tomasz | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 05.05.2009 | zakwalifikowano |
13. | Golubev Daniel | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 01.04.2009 | zakwalifikowano |
13. | Palkowski Damian | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 23.04.2008 | zakwalifikowano |
15. | Krzemiński Adam | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 18.07.2008 | zakwalifikowano |
16. | JANOWIAK KACPER | UKS SZABLA BRZOZA | 04.06.2008 | zakwalifikowano |
17. | Nadarzewski Jędrzej | UKS SZABLA BRZOZA | 09.06.2008 | zakwalifikowano |
18. | Kaczorowski Jan | KS KARABELA | 11.03.2008 | zakwalifikowano |
19. | Wojtalik Jeremi | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 23.12.2008 | zakwalifikowano |
20. | Lipiński Jakub | DRAGON ŁÓDŹ | 24.08.2010 | zakwalifikowano |
21. | Mioduszewski Szymon | KKSZ KONIN | 06.04.2009 | zakwalifikowano |
22. | Masłowiecki Tomasz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 08.04.2008 | zakwalifikowano |
23. | Król Franciszek | DRAGON ŁÓDŹ | 18.03.2010 | zakwalifikowano |
23. | RADOCH Igor | KKSZ KONIN | 05.10.2009 | zakwalifikowano |
25. | Krochmalski Jakub | DRAGON ŁÓDŹ | 16.06.2008 | zakwalifikowano |
26. | Bugaj Iwo | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 01.09.2010 | zakwalifikowano |
27. | Trąbiński Stefan | IKS FENCER KONSTANCIN | 20.03.2008 | zakwalifikowano |
28. | Kowalski Filip | KKSZ KONIN | 27.03.2010 | zakwalifikowano |
29. | Palmowski Błażej | KKSZ KONIN | 03.06.2009 | zakwalifikowano |
30. | Kutek Teodor | MUKS VICTOR WARSZAWA | 16.04.2010 | zakwalifikowano |
31. | Jochemczyk Antoni | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 18.09.2010 | zakwalifikowano |
32. | Sikora - Rudnicki Piotr | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 20.04.2009 | zakwalifikowano |
33. | Kamiński Bartłomiej | UKS SZABLA ZĄBKI | 05.04.2011 | zakwalifikowano |
34. | Kiper Karol | KLUB SZERMIERCZY AMP | 24.05.2010 | zakwalifikowano |
35. | BRUZIK Roch | DRAGON ŁÓDŹ | 07.03.2009 | zakwalifikowano |
36. | Rowiński Tadeusz | AZS AWF WARSZAWA | 05.06.2009 | zakwalifikowano |
36. | Zubko Dominik | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.08.2010 | zakwalifikowano |
38. | Karczmarczyk Kacper | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 06.01.2010 | zakwalifikowano |
39. | Nowinowski Bartosz | KKSZ KONIN | 06.01.2009 | zakwalifikowano |
40. | Siemionow Franciszek | UKS SZABLA BRZOZA | 13.07.2009 | zakwalifikowano |
41. | Mrówczyński Bruno | KS KARABELA | 18.11.2008 | zakwalifikowano |
42. | Popławski Aleksander | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 26.07.2009 | zakwalifikowano |
43. | Walaszek Mikołaj | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.01.2010 | zakwalifikowano |
44. | Nadarzewski Mikołaj | UKS SZABLA BRZOZA | 09.06.2008 | zakwalifikowano |
45. | Ganszczyk Adam | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 15.04.2009 | zakwalifikowano |
46. | Płochocki Bartłomiej | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.08.2009 | zakwalifikowano |
47. | Gradoń Krzysztof | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.09.2009 | zakwalifikowano |
48. | Polnik Franciszek | MUKS VICTOR WARSZAWA | 19.04.2008 | zakwalifikowano |
49. | Przekop Maksymilian | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 19.04.2009 | zakwalifikowano |
50. | Kałecki Adam | KKSZ KONIN | 28.10.2008 | zakwalifikowano |
51. | Stęplewski Karol | MUKS VICTOR WARSZAWA | 10.10.2008 | zakwalifikowano |
52. | Jasiński Hubert | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 18.04.2009 | zakwalifikowano |
53. | Kaczorowski Henryk | KS KARABELA | 01.12.2011 | zakwalifikowano |
54. | Szkolmowski Kacper | KKSZ KONIN | 25.05.2010 | zakwalifikowano |
55. | Hrycaj Ignacy | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 07.04.2010 | zakwalifikowano |
56. | Kokorniak Antoni | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 31.03.2011 | zakwalifikowano |
57. | Siemiątkowski Michał | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 30.08.2010 | zakwalifikowano |
58. | Krawczyk Antoni | IKS FENCER KONSTANCIN | 12.06.2008 | zakwalifikowano |
59. | Łokaj Wojciech | O.Ś. AZS POZNAŃ | 13.11.2009 | zakwalifikowano |
60. | Kośnik Leon | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 30.11.2011 | zakwalifikowano |
61. | Jóźwiak Mikołaj | KKSZ KONIN | 27.11.2008 | zakwalifikowano |
62. | Palkowski Mateusz | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 03.03.2010 | zakwalifikowano |
62. | Galicki Maciej | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 18.07.2011 | zakwalifikowano |
64. | Pąk Szymon | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.10.2010 | zakwalifikowano |
65. | Samulczyk Gracjan | KKSZ KONIN | 30.12.2010 | zakwalifikowano |
65. | Michoń Jan | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.10.2009 | zakwalifikowano |
67. | Walczak Hubert | KKSZ KONIN | 12.05.2010 | zakwalifikowano |
68. | Chmielowski Antoni | KKSZ KONIN | 24.02.2010 | zakwalifikowano |
68. | Mucha Nikodem | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 16.01.2011 | zakwalifikowano |
70. | WIATROWSKI JAKUB | KKSZ KONIN | 07.06.2010 | zakwalifikowano |
71. | Wasilewski Bartosz | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 07.03.2009 | zakwalifikowano |
71. | Bielewicz Ludwik | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 21.03.2012 | zakwalifikowano |
71. | Knercer Gabriel | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 23.06.2011 | zakwalifikowano |
74. | Siemionow Stanisław | UKS SZABLA BRZOZA | 13.07.2009 | zakwalifikowano |
75. | Mieczyński Szymon | KKSZ KONIN | 06.10.2010 | zakwalifikowano |
76. | Wiśniewski Aleksander | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 16.08.2011 | zakwalifikowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Korzeniowski Mikołaj | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 16.03.2008 |
2. | Lewkowski Wiktor | UKS 13 BIAŁYSTOK | 26.07.2008 |
3. | Dąbrowski Szymon | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.09.2008 |
3. | Kieca Jakub | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.02.2008 |
5. | WIĘCH Krzysztof | UKS SZABLA ZĄBKI | 24.08.2009 |
6. | Kossut Franciszek | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 25.04.2008 |
6. | Adamski Patryk | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.02.2008 |
8. | Masłowiecki Tomasz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 08.04.2008 |
9. | HUDY BARTOSZ | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.02.2008 |
10. | Krych Alan | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 25.10.2008 |
11. | DĄBROWSKI Adam | UKS SZABLA ZĄBKI | 12.09.2008 |
12. | Palkowski Damian | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 23.04.2008 |
12. | Golubev Daniel | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 01.04.2009 |
14. | Krzemiński Adam | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 18.07.2008 |
15. | Nadarzewski Jędrzej | UKS SZABLA BRZOZA | 09.06.2008 |
16. | Mioduszewski Szymon | KKSZ KONIN | 06.04.2009 |
17. | Banasiak Ignacy | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 08.05.2009 |
18. | Rataj Tomasz | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 05.05.2009 |
19. | JANOWIAK KACPER | UKS SZABLA BRZOZA | 04.06.2008 |
20. | Kaczorowski Jan | KS KARABELA | 11.03.2008 |
21. | Wojtalik Jeremi | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 23.12.2008 |
22. | Lipiński Jakub | DRAGON ŁÓDŹ | 24.08.2010 |
23. | Król Franciszek | DRAGON ŁÓDŹ | 18.03.2010 |
23. | RADOCH Igor | KKSZ KONIN | 05.10.2009 |
25. | Krochmalski Jakub | DRAGON ŁÓDŹ | 16.06.2008 |
26. | Bugaj Iwo | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 01.09.2010 |
27. | Palmowski Błażej | KKSZ KONIN | 03.06.2009 |
28. | Jochemczyk Antoni | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 18.09.2010 |
29. | Kamiński Bartłomiej | UKS SZABLA ZĄBKI | 05.04.2011 |
30. | BRUZIK Roch | DRAGON ŁÓDŹ | 07.03.2009 |
31. | Zubko Dominik | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.08.2010 |
32. | Karczmarczyk Kacper | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 06.01.2010 |
33. | Trąbiński Stefan | IKS FENCER KONSTANCIN | 20.03.2008 |
34. | Kowalski Filip | KKSZ KONIN | 27.03.2010 |
35. | Kutek Teodor | MUKS VICTOR WARSZAWA | 16.04.2010 |
36. | Sikora - Rudnicki Piotr | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 20.04.2009 |
37. | Kiper Karol | KLUB SZERMIERCZY AMP | 24.05.2010 |
38. | Rowiński Tadeusz | AZS AWF WARSZAWA | 05.06.2009 |
39. | Nowinowski Bartosz | KKSZ KONIN | 06.01.2009 |
40. | Siemionow Franciszek | UKS SZABLA BRZOZA | 13.07.2009 |
41. | Mrówczyński Bruno | KS KARABELA | 18.11.2008 |
42. | Popławski Aleksander | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 26.07.2009 |
43. | Walaszek Mikołaj | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.01.2010 |
44. | Nadarzewski Mikołaj | UKS SZABLA BRZOZA | 09.06.2008 |
45. | Ganszczyk Adam | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 15.04.2009 |
46. | Płochocki Bartłomiej | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.08.2009 |
47. | Gradoń Krzysztof | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.09.2009 |
48. | Polnik Franciszek | MUKS VICTOR WARSZAWA | 19.04.2008 |
49. | Przekop Maksymilian | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 19.04.2009 |
50. | Kałecki Adam | KKSZ KONIN | 28.10.2008 |
51. | Stęplewski Karol | MUKS VICTOR WARSZAWA | 10.10.2008 |
52. | Jasiński Hubert | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 18.04.2009 |
53. | Kaczorowski Henryk | KS KARABELA | 01.12.2011 |
54. | Szkolmowski Kacper | KKSZ KONIN | 25.05.2010 |
55. | Hrycaj Ignacy | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 07.04.2010 |
56. | Kokorniak Antoni | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 31.03.2011 |
57. | Siemiątkowski Michał | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 30.08.2010 |
58. | Krawczyk Antoni | IKS FENCER KONSTANCIN | 12.06.2008 |
59. | Łokaj Wojciech | O.Ś. AZS POZNAŃ | 13.11.2009 |
60. | Palkowski Mateusz | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 03.03.2010 |
61. | Pąk Szymon | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.10.2010 |
62. | Michoń Jan | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.10.2009 |
63. | Chmielowski Antoni | KKSZ KONIN | 24.02.2010 |
63. | Mucha Nikodem | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 16.01.2011 |
65. | Kośnik Leon | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 30.11.2011 |
66. | Jóźwiak Mikołaj | KKSZ KONIN | 27.11.2008 |
67. | Galicki Maciej | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 18.07.2011 |
68. | Samulczyk Gracjan | KKSZ KONIN | 30.12.2010 |
69. | Walczak Hubert | KKSZ KONIN | 12.05.2010 |
70. | WIATROWSKI JAKUB | KKSZ KONIN | 07.06.2010 |
71. | Wasilewski Bartosz | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 07.03.2009 |
71. | Bielewicz Ludwik | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 21.03.2012 |
71. | Knercer Gabriel | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 23.06.2011 |
74. | Siemionow Stanisław | UKS SZABLA BRZOZA | 13.07.2009 |
75. | Mieczyński Szymon | KKSZ KONIN | 06.10.2010 |
76. | Wiśniewski Aleksander | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 16.08.2011 |