Nazwa: Mistrzostwa Polski Młodzików w szpadzie chłopców 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.06.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Bernat Wiktor | 33 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.10.2009 |
2. | Bisaga Kacper | 27 | KS Milenium | 18.06.2009 |
3. | Bodziak Leon | 91 | KSz WARSZAWIANKA | 24.11.2009 |
4. | Całko Szymon | 56 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 28.11.2008 |
5. | CHODKOWSKI IGOR | 7 | PKSZERM WARSZAWA | 06.06.2008 |
6. | Ciapała Bartosz | 54 | RMKS RYBNIK | 24.07.2008 |
7. | Cieślik Józef | 45 | PKSZERM WARSZAWA | 07.08.2010 |
8. | Dorczyński Jan | 23 | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 04.10.2009 |
9. | Forajter Filip | 14 | RMKS RYBNIK | 16.08.2011 |
10. | Gaszka Dawid | 51 | RMKS RYBNIK | 14.11.2008 |
11. | Golach Franciszek | 52 | KSz WARSZAWIANKA | 30.07.2009 |
12. | Gonet Aleksander | 64 | TS Sokolnia Chorzów | 18.08.2008 |
13. | Homecki Marek | 26 | KS OLIMP LUBIN | 04.01.2010 |
14. | Janosz Marcin | 65 | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.02.2010 |
15. | Jędrzejec Michał | 74 | PIAST GLIWICE | 15.07.2010 |
16. | Kalota Dominik | 94 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 16.06.2010 |
17. | Kamiński Stefan | 36 | AZS AWF WARSZAWA | 15.06.2013 |
18. | Kapinos Witold | 30 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.06.2009 |
19. | KASZKUR Leon | 13 | MKS KUSY SZCZECIN | 07.02.2009 |
20. | Klek Mateusz | 16 | MKS KUSY SZCZECIN | 27.10.2009 |
21. | Kłaput Antoni | 98 | AZS AWF KRAKÓW | 04.11.2009 |
22. | Kolarczyk Jakub | 41 | RMKS RYBNIK | 05.06.2010 |
23. | Kołacz Tymoteusz | 21 | KSz WARSZAWIANKA | 09.09.2008 |
24. | Korkus Paweł | 63 | MUSZKIETER GLIWICE | 28.01.2009 |
25. | Kosztyła Antoni | 44 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 08.01.2010 |
26. | Kotusiewicz Maciej | 100 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2008 |
27. | Kozak Igor | 92 | KS OLIMP LUBIN | 22.03.2009 |
28. | Kupiec Szymon | 11 | TKS | 22.11.2008 |
29. | Kusiak Ignacy | 99 | MKS KUSY SZCZECIN | 31.08.2010 |
30. | Kuśka Maciej | 95 | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.09.2010 |
31. | Kuśmierz Roch | 66 | KSz WARSZAWIANKA | 11.12.2009 |
32. | KWAPISZ Oliwier | 2 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.12.2008 |
33. | Łuszczek Kornel | 25 | KS OLIMP LUBIN | 04.04.2009 |
34. | Masłowski Dominik | 87 | KS OLIMP LUBIN | 08.02.2010 |
35. | Matyszok Bartosz | 78 | UKS START OPOLE | 01.07.2008 |
36. | Michnik Olgierd | 90 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 25.04.2010 |
37. | Mielczarek Kacper | 97 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 18.01.2010 |
38. | Mikiciński Maciej | 20 | TS Sokolnia Chorzów | 06.11.2008 |
39. | Mikoda Krystian | 71 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.01.2009 |
40. | Modrzejewski Stanisław | 46 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 26.07.2009 |
41. | Mrowiec Michał | 32 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.06.2010 |
42. | Mróz Mateusz | 88 | MUSZKIETER GLIWICE | 05.02.2008 |
43. | Nalepa Piotr | 61 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 03.07.2009 |
44. | Nawrocki-Nowak Aleks | 58 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 10.10.2009 |
45. | Niedźwiedzki Jakub | 59 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.04.2008 |
46. | Olbrychowski Franciszek | 60 | KSz WARSZAWIANKA | 29.10.2009 |
47. | OLEKSIEWICZ Błażej | 83 | UKS START OPOLE | 09.04.2009 |
48. | Oleś Maciej | 31 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.08.2008 |
49. | Osuch Maciej | 50 | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2008 |
50. | Piekorz Jakub | 9 | RMKS RYBNIK | 04.09.2008 |
51. | Pielach Michał | 72 | KS Milenium | 04.08.2009 |
52. | Podraza Miłosz | 4 | UKS PIAST LEGNICA | 13.11.2008 |
53. | Popielski Antoni | 68 | PKSZERM WARSZAWA | 21.11.2008 |
54. | Pukowiec Dominik | 15 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.08.2009 |
55. | Pyzikiewicz Karol | 96 | MKS GRYF MIELEC | 10.10.2008 |
56. | Romanik Miłosz | 49 | RMKS RYBNIK | 09.08.2009 |
57. | Ryszka Bartosz | 80 | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.03.2009 |
58. | RYŚ Paweł | 19 | MUSZKIETER GLIWICE | 19.01.2008 |
59. | Sachajdak Bartosz | 85 | TS Sokolnia Chorzów | 21.09.2008 |
60. | Sadowy Krzysztof | 82 | KSz WARSZAWIANKA | 23.01.2011 |
61. | Seemann Paweł | 84 | RMKS RYBNIK | 16.06.2010 |
62. | Serwin Mikołaj | 86 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.08.2008 |
63. | Sienkowski Nikodem | 75 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 10.10.2008 |
64. | Siwek Marcel | 43 | KS SZPADA WROCŁAW | 15.07.2010 |
65. | Siwek Marcin | 67 | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 |
66. | Skoczewski Vincent | 5 | PKSZERM WARSZAWA | 24.04.2008 |
67. | Skrzypczyński Jan | 24 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 18.09.2008 |
68. | Sławecki Aleksander | 48 | KS OLIMP LUBIN | 21.02.2008 |
69. | Socha Franciszek | 53 | PKSZERM WARSZAWA | 27.08.2010 |
70. | Starba Karol | 93 | UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE | 26.09.2009 |
71. | Starczewski Filip | 40 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.03.2009 |
72. | Suwalski Mikołaj | 77 | KS SZPADA WROCŁAW | 20.11.2008 |
73. | Szabó Alexander | 38 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.08.2010 |
74. | Szacior Kamil | 76 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 24.02.2009 |
75. | Szczegielniak Patryk | 73 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.04.2010 |
76. | Szczepaniak Maksymilian | 62 | PIAST GLIWICE | 31.05.2008 |
77. | SZCZĘSNY FILIP | 55 | PIAST GLIWICE | 16.04.2010 |
78. | Szot Mikołaj | 3 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 10.10.2009 |
79. | Szumiłowski Antoni | 28 | PIAST GLIWICE | 23.12.2010 |
80. | Szymczyk Igor | 37 | Tarnowska Akademia Fechtunku | 08.12.2008 |
81. | Umiastowski Fabian | 10 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 16.03.2009 |
82. | Wańczyk Hubert | 18 | KS Milenium | 20.03.2008 |
83. | Warecki Adam | 1 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.01.2008 |
84. | Witczak Piotr | 79 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 20.12.2010 |
85. | Witkowski Kamil | 42 | UKS PIAST LEGNICA | 26.12.2008 |
86. | WŁODARCZYK Piotr | 70 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 |
87. | Włodarczyk Paweł | 89 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 29.03.2011 |
88. | Wojciechowski Bartłomiej | 35 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 18.07.2010 |
89. | Wojciechowski Cyprian | 47 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 01.09.2008 |
90. | Worek Jakub | 69 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 19.05.2011 |
91. | Woźniak Marcel | 6 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.05.2009 |
92. | Woźniak Mateusz | 34 | RMKS RYBNIK | 06.08.2009 |
93. | Wróblewski Maciej | 29 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 15.11.2010 |
94. | Zając Kajetan | 8 | MKS KUSY SZCZECIN | 22.03.2011 |
95. | Zdrzałek Kacper | 22 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.12.2008 |
96. | Zdybał Tymon | 81 | Tarnowska Akademia Fechtunku | 18.10.2009 |
97. | Ziętkiewicz Adam | 17 | RMKS RYBNIK | 21.02.2011 |
98. | Żółtowski Karol | 39 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 15.09.2010 |
99. | ŻUCHOWICZ IGNACY | 12 | KS AGH Kraków | 12.11.2008 |
100. | Żygadło Jakub | 57 | KS OLIMP LUBIN | 15.01.2009 |
Warning: array_map(): Expected parameter 2 to be an array, null given in /home/divbox/ftp/projekty_wp/pzszerm.pl/test/turniej-chequer.php on line 155
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Siwek Marcin | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 | zakwalifikowano |
2. | Sławecki Aleksander | KS OLIMP LUBIN | 21.02.2008 | zakwalifikowano |
3. | Golach Franciszek | KSz WARSZAWIANKA | 30.07.2009 | zakwalifikowano |
4. | Żygadło Jakub | KS OLIMP LUBIN | 15.01.2009 | zakwalifikowano |
5. | Kotusiewicz Maciej | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2008 | zakwalifikowano |
6. | Mikoda Krystian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.01.2009 | zakwalifikowano |
7. | Matyszok Bartosz | UKS START OPOLE | 01.07.2008 | zakwalifikowano |
8. | Serwin Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.08.2008 | zakwalifikowano |
9. | Mróz Mateusz | MUSZKIETER GLIWICE | 05.02.2008 | zakwalifikowano |
10. | Nawrocki-Nowak Aleks | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 10.10.2009 | zakwalifikowano |
10. | WŁODARCZYK Piotr | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 | zakwalifikowano |
12. | KWAPISZ Oliwier | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.12.2008 | zakwalifikowano |
13. | Łuszczek Kornel | KS OLIMP LUBIN | 04.04.2009 | zakwalifikowano |
14. | Sadowy Krzysztof | KSz WARSZAWIANKA | 23.01.2011 | zakwalifikowano |
14. | Całko Szymon | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 28.11.2008 | zakwalifikowano |
16. | Kuśmierz Roch | KSz WARSZAWIANKA | 11.12.2009 | zakwalifikowano |
17. | Skrzypczyński Jan | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 18.09.2008 | zakwalifikowano |
17. | Kołacz Tymoteusz | KSz WARSZAWIANKA | 09.09.2008 | zakwalifikowano |
19. | Szabó Alexander | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.08.2010 | zakwalifikowano |
20. | Romanik Miłosz | RMKS RYBNIK | 09.08.2009 | zakwalifikowano |
21. | Osuch Maciej | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2008 | zakwalifikowano |
22. | Pukowiec Dominik | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.08.2009 | zakwalifikowano |
23. | Masłowski Dominik | KS OLIMP LUBIN | 08.02.2010 | zakwalifikowano |
23. | Sachajdak Bartosz | TS Sokolnia Chorzów | 21.09.2008 | zakwalifikowano |
25. | Warecki Adam | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.01.2008 | zakwalifikowano |
26. | Pyzikiewicz Karol | MKS GRYF MIELEC | 10.10.2008 | zakwalifikowano |
27. | Gaszka Dawid | RMKS RYBNIK | 14.11.2008 | zakwalifikowano |
28. | Wróblewski Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 15.11.2010 | zakwalifikowano |
29. | Kapinos Witold | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.06.2009 | zakwalifikowano |
30. | Woźniak Mateusz | RMKS RYBNIK | 06.08.2009 | zakwalifikowano |
30. | Gonet Aleksander | TS Sokolnia Chorzów | 18.08.2008 | zakwalifikowano |
32. | Kozak Igor | KS OLIMP LUBIN | 22.03.2009 | zakwalifikowano |
33. | Bodziak Leon | KSz WARSZAWIANKA | 24.11.2009 | zakwalifikowano |
34. | Homecki Marek | KS OLIMP LUBIN | 04.01.2010 | zakwalifikowano |
35. | Szczepaniak Maksymilian | PIAST GLIWICE | 31.05.2008 | zakwalifikowano |
36. | Ciapała Bartosz | RMKS RYBNIK | 24.07.2008 | zakwalifikowano |
37. | Oleś Maciej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.08.2008 | zakwalifikowano |
38. | Jędrzejec Michał | PIAST GLIWICE | 15.07.2010 | zakwalifikowano |
39. | Suwalski Mikołaj | KS SZPADA WROCŁAW | 20.11.2008 | zakwalifikowano |
40. | RYŚ Paweł | MUSZKIETER GLIWICE | 19.01.2008 | zakwalifikowano |
41. | Mikiciński Maciej | TS Sokolnia Chorzów | 06.11.2008 | zakwalifikowano |
42. | ŻUCHOWICZ IGNACY | KS AGH Kraków | 12.11.2008 | zakwalifikowano |
43. | Witkowski Kamil | UKS PIAST LEGNICA | 26.12.2008 | zakwalifikowano |
44. | Szacior Kamil | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 24.02.2009 | zakwalifikowano |
45. | Modrzejewski Stanisław | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 26.07.2009 | zakwalifikowano |
46. | Niedźwiedzki Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.04.2008 | zakwalifikowano |
47. | Korkus Paweł | MUSZKIETER GLIWICE | 28.01.2009 | zakwalifikowano |
48. | Szymczyk Igor | Tarnowska Akademia Fechtunku | 08.12.2008 | zakwalifikowano |
49. | Woźniak Marcel | MKS KUSY SZCZECIN | 25.05.2009 | zakwalifikowano |
50. | OLEKSIEWICZ Błażej | UKS START OPOLE | 09.04.2009 | zakwalifikowano |
51. | Kalota Dominik | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 16.06.2010 | zakwalifikowano |
52. | Socha Franciszek | PKSZERM WARSZAWA | 27.08.2010 | zakwalifikowano |
53. | Zając Kajetan | MKS KUSY SZCZECIN | 22.03.2011 | zakwalifikowano |
53. | Bernat Wiktor | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.10.2009 | zakwalifikowano |
55. | Sienkowski Nikodem | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 10.10.2008 | zakwalifikowano |
56. | Szczegielniak Patryk | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.04.2010 | zakwalifikowano |
57. | Cieślik Józef | PKSZERM WARSZAWA | 07.08.2010 | zakwalifikowano |
58. | Klek Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 27.10.2009 | zakwalifikowano |
59. | Ryszka Bartosz | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.03.2009 | zakwalifikowano |
60. | Pielach Michał | KS Milenium | 04.08.2009 | zakwalifikowano |
61. | Forajter Filip | RMKS RYBNIK | 16.08.2011 | zakwalifikowano |
62. | Wojciechowski Cyprian | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 01.09.2008 | zakwalifikowano |
63. | Siwek Marcel | KS SZPADA WROCŁAW | 15.07.2010 | zakwalifikowano |
64. | CHODKOWSKI IGOR | PKSZERM WARSZAWA | 06.06.2008 | zakwalifikowano |
65. | Zdybał Tymon | Tarnowska Akademia Fechtunku | 18.10.2009 | zakwalifikowano |
66. | Worek Jakub | UKS KOSYNIER GLIWICE | 19.05.2011 | zakwalifikowano |
67. | Podraza Miłosz | UKS PIAST LEGNICA | 13.11.2008 | zakwalifikowano |
68. | Olbrychowski Franciszek | KSz WARSZAWIANKA | 29.10.2009 | zakwalifikowano |
69. | Mielczarek Kacper | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 18.01.2010 | zakwalifikowano |
70. | Zdrzałek Kacper | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.12.2008 | zakwalifikowano |
70. | Piekorz Jakub | RMKS RYBNIK | 04.09.2008 | zakwalifikowano |
72. | Kuśka Maciej | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.09.2010 | zakwalifikowano |
73. | Żółtowski Karol | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 15.09.2010 | zakwalifikowano |
73. | Umiastowski Fabian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 16.03.2009 | zakwalifikowano |
75. | Włodarczyk Paweł | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 29.03.2011 | zakwalifikowano |
76. | Janosz Marcin | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.02.2010 | zakwalifikowano |
77. | Starba Karol | UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE | 26.09.2009 | zakwalifikowano |
78. | Wańczyk Hubert | KS Milenium | 20.03.2008 | zakwalifikowano |
79. | KASZKUR Leon | MKS KUSY SZCZECIN | 07.02.2009 | zakwalifikowano |
80. | Kolarczyk Jakub | RMKS RYBNIK | 05.06.2010 | zakwalifikowano |
81. | Ziętkiewicz Adam | RMKS RYBNIK | 21.02.2011 | zakwalifikowano |
82. | Kosztyła Antoni | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 08.01.2010 | zakwalifikowano |
83. | Dorczyński Jan | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 04.10.2009 | zakwalifikowano |
84. | Nalepa Piotr | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 03.07.2009 | zakwalifikowano |
85. | Popielski Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 21.11.2008 | zakwalifikowano |
85. | Kusiak Ignacy | MKS KUSY SZCZECIN | 31.08.2010 | zakwalifikowano |
87. | Bisaga Kacper | KS Milenium | 18.06.2009 | zakwalifikowano |
88. | Starczewski Filip | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.03.2009 | zakwalifikowano |
89. | Kłaput Antoni | AZS AWF KRAKÓW | 04.11.2009 | zakwalifikowano |
89. | Szot Mikołaj | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 10.10.2009 | zakwalifikowano |
91. | SZCZĘSNY FILIP | PIAST GLIWICE | 16.04.2010 | zakwalifikowano |
92. | Szumiłowski Antoni | PIAST GLIWICE | 23.12.2010 | zakwalifikowano |
92. | Mrowiec Michał | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.06.2010 | zakwalifikowano |
94. | Wojciechowski Bartłomiej | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 18.07.2010 | zakwalifikowano |
95. | Kupiec Szymon | TKS | 22.11.2008 | zakwalifikowano |
96. | Witczak Piotr | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 20.12.2010 | zakwalifikowano |
97. | Skoczewski Vincent | PKSZERM WARSZAWA | 24.04.2008 | zakwalifikowano |
98. | Kamiński Stefan | AZS AWF WARSZAWA | 15.06.2013 | zakwalifikowano |
98. | Michnik Olgierd | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 25.04.2010 | zakwalifikowano |
100. | Seemann Paweł | RMKS RYBNIK | 16.06.2010 | zakwalifikowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | WŁODARCZYK Piotr | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 |
2. | Siwek Marcin | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 |
3. | Osuch Maciej | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2008 |
3. | Golach Franciszek | KSz WARSZAWIANKA | 30.07.2009 |
5. | Sławecki Aleksander | KS OLIMP LUBIN | 21.02.2008 |
6. | Żygadło Jakub | KS OLIMP LUBIN | 15.01.2009 |
7. | Warecki Adam | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.01.2008 |
8. | Witkowski Kamil | UKS PIAST LEGNICA | 26.12.2008 |
9. | Mikoda Krystian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.01.2009 |
10. | Mróz Mateusz | MUSZKIETER GLIWICE | 05.02.2008 |
11. | Łuszczek Kornel | KS OLIMP LUBIN | 04.04.2009 |
12. | Sadowy Krzysztof | KSz WARSZAWIANKA | 23.01.2011 |
13. | Skrzypczyński Jan | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 18.09.2008 |
14. | Pyzikiewicz Karol | MKS GRYF MIELEC | 10.10.2008 |
15. | Wróblewski Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 15.11.2010 |
16. | Korkus Paweł | MUSZKIETER GLIWICE | 28.01.2009 |
17. | Kotusiewicz Maciej | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2008 |
18. | Matyszok Bartosz | UKS START OPOLE | 01.07.2008 |
19. | Serwin Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.08.2008 |
20. | Nawrocki-Nowak Aleks | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 10.10.2009 |
21. | KWAPISZ Oliwier | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.12.2008 |
22. | Kuśmierz Roch | KSz WARSZAWIANKA | 11.12.2009 |
23. | Romanik Miłosz | RMKS RYBNIK | 09.08.2009 |
24. | Masłowski Dominik | KS OLIMP LUBIN | 08.02.2010 |
24. | Sachajdak Bartosz | TS Sokolnia Chorzów | 21.09.2008 |
26. | Kozak Igor | KS OLIMP LUBIN | 22.03.2009 |
27. | Homecki Marek | KS OLIMP LUBIN | 04.01.2010 |
28. | Szczepaniak Maksymilian | PIAST GLIWICE | 31.05.2008 |
29. | Ciapała Bartosz | RMKS RYBNIK | 24.07.2008 |
30. | Jędrzejec Michał | PIAST GLIWICE | 15.07.2010 |
31. | Niedźwiedzki Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.04.2008 |
32. | KASZKUR Leon | MKS KUSY SZCZECIN | 07.02.2009 |
33. | Całko Szymon | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 28.11.2008 |
34. | Kołacz Tymoteusz | KSz WARSZAWIANKA | 09.09.2008 |
35. | Szabó Alexander | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.08.2010 |
36. | Pukowiec Dominik | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.08.2009 |
37. | Gaszka Dawid | RMKS RYBNIK | 14.11.2008 |
38. | Kapinos Witold | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.06.2009 |
39. | Woźniak Mateusz | RMKS RYBNIK | 06.08.2009 |
39. | Gonet Aleksander | TS Sokolnia Chorzów | 18.08.2008 |
41. | Bodziak Leon | KSz WARSZAWIANKA | 24.11.2009 |
42. | Oleś Maciej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.08.2008 |
43. | RYŚ Paweł | MUSZKIETER GLIWICE | 19.01.2008 |
44. | Mikiciński Maciej | TS Sokolnia Chorzów | 06.11.2008 |
45. | ŻUCHOWICZ IGNACY | KS AGH Kraków | 12.11.2008 |
46. | Szacior Kamil | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 24.02.2009 |
47. | Szymczyk Igor | Tarnowska Akademia Fechtunku | 08.12.2008 |
48. | Socha Franciszek | PKSZERM WARSZAWA | 27.08.2010 |
49. | Bernat Wiktor | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.10.2009 |
50. | Sienkowski Nikodem | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 10.10.2008 |
51. | Szczegielniak Patryk | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.04.2010 |
52. | Cieślik Józef | PKSZERM WARSZAWA | 07.08.2010 |
53. | Siwek Marcel | KS SZPADA WROCŁAW | 15.07.2010 |
54. | CHODKOWSKI IGOR | PKSZERM WARSZAWA | 06.06.2008 |
55. | Podraza Miłosz | UKS PIAST LEGNICA | 13.11.2008 |
56. | Olbrychowski Franciszek | KSz WARSZAWIANKA | 29.10.2009 |
57. | Mielczarek Kacper | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 18.01.2010 |
58. | Zdrzałek Kacper | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.12.2008 |
58. | Piekorz Jakub | RMKS RYBNIK | 04.09.2008 |
60. | Janosz Marcin | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.02.2010 |
61. | Wańczyk Hubert | KS Milenium | 20.03.2008 |
62. | Kolarczyk Jakub | RMKS RYBNIK | 05.06.2010 |
63. | Nalepa Piotr | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 03.07.2009 |
64. | Kłaput Antoni | AZS AWF KRAKÓW | 04.11.2009 |
65. | Suwalski Mikołaj | KS SZPADA WROCŁAW | 20.11.2008 |
66. | Modrzejewski Stanisław | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 26.07.2009 |
67. | Woźniak Marcel | MKS KUSY SZCZECIN | 25.05.2009 |
68. | OLEKSIEWICZ Błażej | UKS START OPOLE | 09.04.2009 |
69. | Kalota Dominik | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 16.06.2010 |
70. | Zając Kajetan | MKS KUSY SZCZECIN | 22.03.2011 |
71. | Klek Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 27.10.2009 |
72. | Ryszka Bartosz | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.03.2009 |
73. | Pielach Michał | KS Milenium | 04.08.2009 |
74. | Forajter Filip | RMKS RYBNIK | 16.08.2011 |
75. | Wojciechowski Cyprian | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 01.09.2008 |
76. | Zdybał Tymon | Tarnowska Akademia Fechtunku | 18.10.2009 |
77. | Worek Jakub | UKS KOSYNIER GLIWICE | 19.05.2011 |
78. | Kuśka Maciej | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.09.2010 |
79. | Żółtowski Karol | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 15.09.2010 |
79. | Umiastowski Fabian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 16.03.2009 |
81. | Włodarczyk Paweł | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 29.03.2011 |
82. | Starba Karol | UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE | 26.09.2009 |
83. | Ziętkiewicz Adam | RMKS RYBNIK | 21.02.2011 |
84. | Kosztyła Antoni | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 08.01.2010 |
85. | Dorczyński Jan | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 04.10.2009 |
86. | Popielski Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 21.11.2008 |
86. | Kusiak Ignacy | MKS KUSY SZCZECIN | 31.08.2010 |
88. | Bisaga Kacper | KS Milenium | 18.06.2009 |
89. | Starczewski Filip | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.03.2009 |
90. | Szot Mikołaj | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 10.10.2009 |
91. | SZCZĘSNY FILIP | PIAST GLIWICE | 16.04.2010 |
92. | Mrowiec Michał | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.06.2010 |
92. | Szumiłowski Antoni | PIAST GLIWICE | 23.12.2010 |
94. | Wojciechowski Bartłomiej | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 18.07.2010 |
95. | Kupiec Szymon | TKS | 22.11.2008 |
96. | Witczak Piotr | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 20.12.2010 |
97. | Skoczewski Vincent | PKSZERM WARSZAWA | 24.04.2008 |
98. | Michnik Olgierd | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 25.04.2010 |
98. | Kamiński Stefan | AZS AWF WARSZAWA | 15.06.2013 |
100. | Seemann Paweł | RMKS RYBNIK | 16.06.2010 |