Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki - floret chłopców (roczniki 2013 i młodsi)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 05.06.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Nowicki Jan | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 10.05.2013 | |
2. | Naklicki Łukasz | MKS KUSY SZCZECIN | 22.05.2013 | |
3. | Wojciechowski Mikołaj | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 14.02.2015 | |
4. | DZIEWIĄTKOWSKI Kacper | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.07.2013 | |
5. | Fedorów Franciszek | MKS Świt | 27.08.2013 | |
6. | Maciejewski Wojciech | UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM | 02.01.2013 | |
7. | Dondajewski Wojciech | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.06.2014 | |
8. | Stachowiak Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.04.2013 | |
9. | Forecki-Baer Borys | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2013 | |
10. | Sałbut Filip | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 12.06.2013 | |
11. | Urbanik Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.09.2013 | |
12. | Anioł Michał | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.2014 | |
13. | MANDES Ludwik | AZS AWF WARSZAWA | 23.10.2013 | |
14. | Budzowski Julian | MKS Świt | 14.08.2013 | |
15. | Matuszak Kacper | IKS LESZNO | 18.08.2014 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | Nowicki Jan | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 10.05.2013 | wyeliminowano |
- | Naklicki Łukasz | MKS KUSY SZCZECIN | 22.05.2013 | wyeliminowano |
- | Wojciechowski Mikołaj | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 14.02.2015 | wyeliminowano |
- | DZIEWIĄTKOWSKI Kacper | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.07.2013 | wyeliminowano |
- | Fedorów Franciszek | MKS Świt | 27.08.2013 | wyeliminowano |
- | Maciejewski Wojciech | UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM | 02.01.2013 | wyeliminowano |
- | Dondajewski Wojciech | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.06.2014 | wyeliminowano |
- | Stachowiak Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.04.2013 | wyeliminowano |
- | Forecki-Baer Borys | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2013 | wyeliminowano |
- | Sałbut Filip | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 12.06.2013 | wyeliminowano |
- | Urbanik Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.09.2013 | wyeliminowano |
- | Anioł Michał | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.2014 | wyeliminowano |
- | MANDES Ludwik | AZS AWF WARSZAWA | 23.10.2013 | wyeliminowano |
- | Budzowski Julian | MKS Świt | 14.08.2013 | wyeliminowano |
- | Matuszak Kacper | IKS LESZNO | 18.08.2014 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | Nowicki Jan | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 10.05.2013 |
- | Naklicki Łukasz | MKS KUSY SZCZECIN | 22.05.2013 |
- | Wojciechowski Mikołaj | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 14.02.2015 |
- | DZIEWIĄTKOWSKI Kacper | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.07.2013 |
- | Fedorów Franciszek | MKS Świt | 27.08.2013 |
- | Maciejewski Wojciech | UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM | 02.01.2013 |
- | Dondajewski Wojciech | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.06.2014 |
- | Stachowiak Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.04.2013 |
- | Forecki-Baer Borys | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2013 |
- | Sałbut Filip | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 12.06.2013 |
- | Urbanik Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.09.2013 |
- | Anioł Michał | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.2014 |
- | MANDES Ludwik | AZS AWF WARSZAWA | 23.10.2013 |
- | Budzowski Julian | MKS Świt | 14.08.2013 |
- | Matuszak Kacper | IKS LESZNO | 18.08.2014 |