Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia - szpada dziewcząt (roczniki 2007-2008)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.06.2022

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Niesyn Nikola SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
2. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
3. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007
4. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007
5. Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
6. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008
7. SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 10.09.2007
8. Moszonka Amelia SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
9. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007
10. SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
11. Mielniczek Blanka PIAST GLIWICE 09.07.2007
12. Sadowska Amelia BTS BYTOM 16.06.2008
13. Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
14. MILIŃSKA MARTYNA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
15. MICHALSKA Lena UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008
16. KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
17. Nowak Martyna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
18. Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
19. Malicka Hanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2007
20. Głowa Weronika AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
21. Drozdowska Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
22. Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
23. DYL Roksana UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
24. DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
25. MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 13.06.2007
26. PUKOWIEC Alicja RMKS RYBNIK 19.03.2007
27. Żabka Paulina RMKS RYBNIK 17.07.2008
28. Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008
29. Olech Małgorzata AZS AWF KATOWICE 09.06.2007
30. Zając Maria MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008
31. SOKALSKA Klara KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
32. Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
33. Siodmok Amelia RMKS RYBNIK 17.02.2008
34. Kauch Zuzanna RMKS RYBNIK 11.09.2008
35. Dulska Lena LUKS 'POL' Czersk 29.10.2008
36. Bortel Emilia UKS TOPÓR KRZESZOWICE 10.11.2008
37. Gajewska Zuzanna KS OLIMP LUBIN 02.06.2008
38. Majnusz Agata PIAST GLIWICE 21.10.2007
39. Rachtan Angelika RMKS RYBNIK 23.10.2008
40. Mozler Liliana AZS AWF KATOWICE 11.05.2007
41. Wróblewska Jagoda AZS AWF WROCŁAW 24.04.2008

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Niesyn Nikola SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007 wyeliminowano
- SOKALSKA Klara KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008 wyeliminowano
- DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008 wyeliminowano
- MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 13.06.2007 wyeliminowano
- PUKOWIEC Alicja RMKS RYBNIK 19.03.2007 wyeliminowano
- Żabka Paulina RMKS RYBNIK 17.07.2008 wyeliminowano
- Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008 wyeliminowano
- Olech Małgorzata AZS AWF KATOWICE 09.06.2007 wyeliminowano
- Zając Maria MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008 wyeliminowano
- Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008 wyeliminowano
- Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 wyeliminowano
- Siodmok Amelia RMKS RYBNIK 17.02.2008 wyeliminowano
- Kauch Zuzanna RMKS RYBNIK 11.09.2008 wyeliminowano
- Dulska Lena LUKS 'POL' Czersk 29.10.2008 wyeliminowano
- Bortel Emilia UKS TOPÓR KRZESZOWICE 10.11.2008 wyeliminowano
- Gajewska Zuzanna KS OLIMP LUBIN 02.06.2008 wyeliminowano
- Majnusz Agata PIAST GLIWICE 21.10.2007 wyeliminowano
- Rachtan Angelika RMKS RYBNIK 23.10.2008 wyeliminowano
- Mozler Liliana AZS AWF KATOWICE 11.05.2007 wyeliminowano
- DYL Roksana UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008 wyeliminowano
- Drozdowska Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008 wyeliminowano
- GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 wyeliminowano
- SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 wyeliminowano
- JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007 wyeliminowano
- Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007 wyeliminowano
- Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 wyeliminowano
- JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008 wyeliminowano
- SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 10.09.2007 wyeliminowano
- Moszonka Amelia SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007 wyeliminowano
- MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007 wyeliminowano
- Mielniczek Blanka PIAST GLIWICE 09.07.2007 wyeliminowano
- Głowa Weronika AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007 wyeliminowano
- Sadowska Amelia BTS BYTOM 16.06.2008 wyeliminowano
- Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 wyeliminowano
- MILIŃSKA MARTYNA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008 wyeliminowano
- MICHALSKA Lena UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008 wyeliminowano
- KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008 wyeliminowano
- Nowak Martyna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007 wyeliminowano
- Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 wyeliminowano
- Malicka Hanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2007 wyeliminowano
- Wróblewska Jagoda AZS AWF WROCŁAW 24.04.2008 wyeliminowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Niesyn Nikola SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
- SOKALSKA Klara KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
- DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
- MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 13.06.2007
- PUKOWIEC Alicja RMKS RYBNIK 19.03.2007
- Żabka Paulina RMKS RYBNIK 17.07.2008
- Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008
- Olech Małgorzata AZS AWF KATOWICE 09.06.2007
- Zając Maria MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008
- Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
- Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
- Siodmok Amelia RMKS RYBNIK 17.02.2008
- Kauch Zuzanna RMKS RYBNIK 11.09.2008
- Dulska Lena LUKS 'POL' Czersk 29.10.2008
- Bortel Emilia UKS TOPÓR KRZESZOWICE 10.11.2008
- Gajewska Zuzanna KS OLIMP LUBIN 02.06.2008
- Majnusz Agata PIAST GLIWICE 21.10.2007
- Rachtan Angelika RMKS RYBNIK 23.10.2008
- Mozler Liliana AZS AWF KATOWICE 11.05.2007
- DYL Roksana UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
- Drozdowska Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
- GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
- SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
- JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007
- Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007
- Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
- JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008
- SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 10.09.2007
- Moszonka Amelia SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
- MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007
- Mielniczek Blanka PIAST GLIWICE 09.07.2007
- Głowa Weronika AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
- Sadowska Amelia BTS BYTOM 16.06.2008
- Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
- MILIŃSKA MARTYNA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
- MICHALSKA Lena UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008
- KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
- Nowak Martyna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
- Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
- Malicka Hanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2007
- Wróblewska Jagoda AZS AWF WROCŁAW 24.04.2008

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content