Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia - szpada dziewcząt (roczniki 2009-2010)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.06.2022

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Ciszczoń Maria KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
2. Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009
3. DE VREESE ERYKA UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009
4. Dzięciołowska Zofia UKS ZAWISZA KATOWICE 15.09.2009
5. Smolarczyk Kinga PIAST GLIWICE 10.03.2009
6. Szczygieł Emilia KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
7. Szczepaniak Amelia PIAST GLIWICE 22.01.2010
8. Fechner Sofie UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2009
9. Hamerska Iga UKS GRYFEK SZCZECIN 20.04.2010
10. Mrozińska Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
11. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
12. Marcinkiewicz Daria MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
13. Tołyż Aniela MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
14. Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
15. Mikoda Zuzanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.09.2010
16. Hołobotowska Aleksandra SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.07.2010
17. Skalny Alicja UKS TOPÓR KRZESZOWICE 03.06.2009
18. Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
19. Zielińska Aleksandra KS Milenium 19.05.2009
20. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
21. Misiewicz Julia MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009
22. Gramcow Zofia RMKS RYBNIK 17.06.2009
23. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
24. Furman Lena AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
25. Śmigielska Maja WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.03.2009
26. Rostkowska Nadia T.S. GÓRNIK RADLIN 13.10.2009
27. Żurek Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010
28. NIKODEM MARTYNA MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009
29. Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010
30. Ziółek Alicja UKS ZAWISZA KATOWICE 04.07.2010
31. Kuźniar Maria PIAST GLIWICE 08.05.2010
32. Szczepan Aleksandra UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010
33. Konarska Lena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20.04.2009
34. Tercjak Jagoda AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
35. Drożdż Łucja AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009
36. Szalińska Wiktoria AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009
37. Wilkosz Wiktoria KS OLIMP LUBIN 08.05.2009
38. Kwiatkowska Ewa KSz WARSZAWIANKA 17.01.2010
39. Krzyżek Hanna MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010
40. Pęcikiewicz Kinga MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
41. Borowiec Julianna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 01.06.2009
42. MOŃKO Wiktoria RMKS RYBNIK 10.09.2009
43. Ptaszyńska Karina T.S. GÓRNIK RADLIN 30.09.2010
44. Szymiczek Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
45. Dzwonek Helena T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010
46. Legierska Wiktoria T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010
47. Miś Julia AZS AWF WROCŁAW 25.11.2010
48. Zalewska Helena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010
49. Niebrzydowska Dorota KS OLIMP LUBIN 02.03.2009
50. Fajkis Emilia RMKS RYBNIK 07.05.2010
51. Kędzierska Weronika T.S. GÓRNIK RADLIN 23.04.2010
52. Charkiewicz Aleksandra AZS AWF WARSZAWA 19.11.2009
53. Bukowska Antonina AZS AWF KATOWICE 08.11.2010
54. Wittenbeck Wiktoria WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.07.2009
55. Kapera Rachela UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.08.2010
56. Węgrzyk Antonina RMKS RYBNIK 02.09.2009
57. Mura Jagoda RMKS RYBNIK 11.07.2010
58. Grzywna Amelia RMKS RYBNIK 22.08.2010
59. GRACZYK ALEKSANDRA FENCING TEAM OPOLE 11.09.2010
60. Matysiak Barbara KS Milenium 24.08.2010
61. Roczniak Lija MKS KUSY SZCZECIN 17.12.2009
62. Zielińska Maja MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009
63. Pietryga Maja RMKS RYBNIK 05.03.2010
64. Aldminowicz Zofia KS OLIMP LUBIN 28.10.2010
65. Grządziel Martyna KS ARAMIS 06.02.2009
66. Żygadło Michalina KS ARAMIS 13.05.2010
67. Zdun Zuzanna KS ARAMIS 25.11.2009
68. Radwańska Nina BTS BYTOM 16.09.2010
69. Kuczera Katarzyna MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010
70. Tkachova Marharyta UKS START OPOLE 29.12.2009
71. Piechota Antonina AZS AWF KATOWICE 07.04.2010
72. Sarna Weronika AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2009
73. Branny Emilia UKS RAPIER RYBNIK 10.03.2010
74. Kaźmierczak Lena MUSZKIETER GLIWICE 15.10.2009
75. Ochman Hanna MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Ciszczoń Maria KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 wyeliminowano
- Niebrzydowska Dorota KS OLIMP LUBIN 02.03.2009 wyeliminowano
- Kapera Rachela UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.08.2010 wyeliminowano
- Wittenbeck Wiktoria WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.07.2009 wyeliminowano
- Bukowska Antonina AZS AWF KATOWICE 08.11.2010 wyeliminowano
- Charkiewicz Aleksandra AZS AWF WARSZAWA 19.11.2009 wyeliminowano
- Kędzierska Weronika T.S. GÓRNIK RADLIN 23.04.2010 wyeliminowano
- Fajkis Emilia RMKS RYBNIK 07.05.2010 wyeliminowano
- Zalewska Helena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010 wyeliminowano
- Mura Jagoda RMKS RYBNIK 11.07.2010 wyeliminowano
- Miś Julia AZS AWF WROCŁAW 25.11.2010 wyeliminowano
- Legierska Wiktoria T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010 wyeliminowano
- Dzwonek Helena T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010 wyeliminowano
- Szymiczek Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010 wyeliminowano
- Ptaszyńska Karina T.S. GÓRNIK RADLIN 30.09.2010 wyeliminowano
- MOŃKO Wiktoria RMKS RYBNIK 10.09.2009 wyeliminowano
- Borowiec Julianna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 01.06.2009 wyeliminowano
- Węgrzyk Antonina RMKS RYBNIK 02.09.2009 wyeliminowano
- Grzywna Amelia RMKS RYBNIK 22.08.2010 wyeliminowano
- Krzyżek Hanna MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010 wyeliminowano
- Radwańska Nina BTS BYTOM 16.09.2010 wyeliminowano
- Kaźmierczak Lena MUSZKIETER GLIWICE 15.10.2009 wyeliminowano
- Branny Emilia UKS RAPIER RYBNIK 10.03.2010 wyeliminowano
- Sarna Weronika AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2009 wyeliminowano
- Piechota Antonina AZS AWF KATOWICE 07.04.2010 wyeliminowano
- Tkachova Marharyta UKS START OPOLE 29.12.2009 wyeliminowano
- Kuczera Katarzyna MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010 wyeliminowano
- Zdun Zuzanna KS ARAMIS 25.11.2009 wyeliminowano
- GRACZYK ALEKSANDRA FENCING TEAM OPOLE 11.09.2010 wyeliminowano
- Żygadło Michalina KS ARAMIS 13.05.2010 wyeliminowano
- Grządziel Martyna KS ARAMIS 06.02.2009 wyeliminowano
- Aldminowicz Zofia KS OLIMP LUBIN 28.10.2010 wyeliminowano
- Pietryga Maja RMKS RYBNIK 05.03.2010 wyeliminowano
- Zielińska Maja MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009 wyeliminowano
- Roczniak Lija MKS KUSY SZCZECIN 17.12.2009 wyeliminowano
- Matysiak Barbara KS Milenium 24.08.2010 wyeliminowano
- Pęcikiewicz Kinga MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010 wyeliminowano
- Kwiatkowska Ewa KSz WARSZAWIANKA 17.01.2010 wyeliminowano
- Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009 wyeliminowano
- Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010 wyeliminowano
- Skalny Alicja UKS TOPÓR KRZESZOWICE 03.06.2009 wyeliminowano
- Hołobotowska Aleksandra SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.07.2010 wyeliminowano
- Mikoda Zuzanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.09.2010 wyeliminowano
- Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010 wyeliminowano
- Tołyż Aniela MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009 wyeliminowano
- Marcinkiewicz Daria MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009 wyeliminowano
- Mrozińska Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010 wyeliminowano
- Zielińska Aleksandra KS Milenium 19.05.2009 wyeliminowano
- Hamerska Iga UKS GRYFEK SZCZECIN 20.04.2010 wyeliminowano
- Fechner Sofie UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2009 wyeliminowano
- Szczepaniak Amelia PIAST GLIWICE 22.01.2010 wyeliminowano
- Szczygieł Emilia KS OLIMP LUBIN 16.01.2009 wyeliminowano
- Smolarczyk Kinga PIAST GLIWICE 10.03.2009 wyeliminowano
- Dzięciołowska Zofia UKS ZAWISZA KATOWICE 15.09.2009 wyeliminowano
- DE VREESE ERYKA UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009 wyeliminowano
- Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010 wyeliminowano
- HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010 wyeliminowano
- Wilkosz Wiktoria KS OLIMP LUBIN 08.05.2009 wyeliminowano
- Ziółek Alicja UKS ZAWISZA KATOWICE 04.07.2010 wyeliminowano
- Szalińska Wiktoria AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009 wyeliminowano
- Drożdż Łucja AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009 wyeliminowano
- Tercjak Jagoda AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009 wyeliminowano
- Konarska Lena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20.04.2009 wyeliminowano
- Szczepan Aleksandra UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010 wyeliminowano
- Kuźniar Maria PIAST GLIWICE 08.05.2010 wyeliminowano
- Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010 wyeliminowano
- Misiewicz Julia MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009 wyeliminowano
- NIKODEM MARTYNA MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009 wyeliminowano
- Żurek Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010 wyeliminowano
- Rostkowska Nadia T.S. GÓRNIK RADLIN 13.10.2009 wyeliminowano
- Śmigielska Maja WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.03.2009 wyeliminowano
- Furman Lena AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009 wyeliminowano
- Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010 wyeliminowano
- Gramcow Zofia RMKS RYBNIK 17.06.2009 wyeliminowano
- Ochman Hanna MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010 wyeliminowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Ciszczoń Maria KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
- Niebrzydowska Dorota KS OLIMP LUBIN 02.03.2009
- Kapera Rachela UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.08.2010
- Wittenbeck Wiktoria WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.07.2009
- Bukowska Antonina AZS AWF KATOWICE 08.11.2010
- Charkiewicz Aleksandra AZS AWF WARSZAWA 19.11.2009
- Kędzierska Weronika T.S. GÓRNIK RADLIN 23.04.2010
- Fajkis Emilia RMKS RYBNIK 07.05.2010
- Zalewska Helena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010
- Mura Jagoda RMKS RYBNIK 11.07.2010
- Miś Julia AZS AWF WROCŁAW 25.11.2010
- Legierska Wiktoria T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010
- Dzwonek Helena T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010
- Szymiczek Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
- Ptaszyńska Karina T.S. GÓRNIK RADLIN 30.09.2010
- MOŃKO Wiktoria RMKS RYBNIK 10.09.2009
- Borowiec Julianna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 01.06.2009
- Węgrzyk Antonina RMKS RYBNIK 02.09.2009
- Grzywna Amelia RMKS RYBNIK 22.08.2010
- Krzyżek Hanna MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010
- Radwańska Nina BTS BYTOM 16.09.2010
- Kaźmierczak Lena MUSZKIETER GLIWICE 15.10.2009
- Branny Emilia UKS RAPIER RYBNIK 10.03.2010
- Sarna Weronika AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2009
- Piechota Antonina AZS AWF KATOWICE 07.04.2010
- Tkachova Marharyta UKS START OPOLE 29.12.2009
- Kuczera Katarzyna MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010
- Zdun Zuzanna KS ARAMIS 25.11.2009
- GRACZYK ALEKSANDRA FENCING TEAM OPOLE 11.09.2010
- Żygadło Michalina KS ARAMIS 13.05.2010
- Grządziel Martyna KS ARAMIS 06.02.2009
- Aldminowicz Zofia KS OLIMP LUBIN 28.10.2010
- Pietryga Maja RMKS RYBNIK 05.03.2010
- Zielińska Maja MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009
- Roczniak Lija MKS KUSY SZCZECIN 17.12.2009
- Matysiak Barbara KS Milenium 24.08.2010
- Pęcikiewicz Kinga MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
- Kwiatkowska Ewa KSz WARSZAWIANKA 17.01.2010
- Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009
- Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
- Skalny Alicja UKS TOPÓR KRZESZOWICE 03.06.2009
- Hołobotowska Aleksandra SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.07.2010
- Mikoda Zuzanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.09.2010
- Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
- Tołyż Aniela MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
- Marcinkiewicz Daria MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
- Mrozińska Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
- Zielińska Aleksandra KS Milenium 19.05.2009
- Hamerska Iga UKS GRYFEK SZCZECIN 20.04.2010
- Fechner Sofie UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2009
- Szczepaniak Amelia PIAST GLIWICE 22.01.2010
- Szczygieł Emilia KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
- Smolarczyk Kinga PIAST GLIWICE 10.03.2009
- Dzięciołowska Zofia UKS ZAWISZA KATOWICE 15.09.2009
- DE VREESE ERYKA UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009
- Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
- HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
- Wilkosz Wiktoria KS OLIMP LUBIN 08.05.2009
- Ziółek Alicja UKS ZAWISZA KATOWICE 04.07.2010
- Szalińska Wiktoria AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009
- Drożdż Łucja AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009
- Tercjak Jagoda AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
- Konarska Lena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20.04.2009
- Szczepan Aleksandra UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010
- Kuźniar Maria PIAST GLIWICE 08.05.2010
- Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010
- Misiewicz Julia MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009
- NIKODEM MARTYNA MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009
- Żurek Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010
- Rostkowska Nadia T.S. GÓRNIK RADLIN 13.10.2009
- Śmigielska Maja WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.03.2009
- Furman Lena AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
- Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
- Gramcow Zofia RMKS RYBNIK 17.06.2009
- Ochman Hanna MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content