Nazwa: Challenge Wratislavia - szpada chłopców (roczniki 2007-2008)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.06.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Długokęcki Ludomir | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 | |
2. | GUSTA SEWERYN | PIAST GLIWICE | 14.03.2007 | |
3. | Zarek Tymon | UKS START OPOLE | 25.04.2007 | |
4. | Ziajowski Aleksander | PKSZERM WARSZAWA | 08.02.2007 | |
5. | KROCHMALSKI Filip | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 | |
6. | Bednarski Antoni | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 17.12.2007 | |
7. | Drobczyk Franciszek | PIAST GLIWICE | 26.09.2007 | |
8. | Siwek Marcin | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 | |
9. | Wąsik Tadeusz | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 | |
10. | Kurowski Błażej | PIAST GLIWICE | 24.03.2007 | |
11. | Skałecki Antoni | KS SZPADA WROCŁAW | 03.06.2007 | |
12. | Huwer Tymoteusz | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 | |
13. | Gonet Aleksander | TS Sokolnia Chorzów | 18.08.2008 | |
14. | Serwin Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.08.2008 | |
15. | Legierski Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.12.2007 | |
16. | Osuch Maciej | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2008 | |
17. | Matyszok Bartosz | UKS START OPOLE | 01.07.2008 | |
18. | ADAMCZYK Mikołaj | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 | |
19. | Mikiciński Maciej | TS Sokolnia Chorzów | 06.11.2008 | |
20. | Zalewski Jan | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.2007 | |
21. | Oleś Maciej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.08.2008 | |
22. | Konikowski Albert | MKS KUSY SZCZECIN | 16.04.2007 | |
23. | Ciapała Bartosz | RMKS RYBNIK | 24.07.2008 | |
24. | KWAPISZ Oliwier | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.12.2008 | |
25. | WŁODARCZYK Piotr | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 | |
26. | Kuźnik Bartosz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.06.2007 | |
27. | Szczepaniak Maksymilian | PIAST GLIWICE | 31.05.2008 | |
28. | Sachajdak Bartosz | TS Sokolnia Chorzów | 21.09.2008 | |
29. | Warecki Adam | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.01.2008 | |
30. | Skrzypczyński Jan | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 18.09.2008 | |
31. | Zdrzałek Kacper | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.12.2008 | |
32. | Niedźwiedzki Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.04.2008 | |
33. | Szuliar Władysław | KS OLIMP LUBIN | 24.10.2008 | |
34. | Basierak Michał | AZS AWF KRAKÓW | 30.07.2007 | |
35. | Chirkowski Ignacy | KS SZPADA WROCŁAW | 05.03.2007 | |
36. | Fojcik Kacper | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.06.2007 | |
37. | Nowak Grzegorz | AZS AWF KRAKÓW | 15.05.2007 | |
38. | Piekorz Jakub | RMKS RYBNIK | 04.09.2008 | |
39. | Sławecki Aleksander | KS OLIMP LUBIN | 21.02.2008 | |
40. | Surma Mikael | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 24.11.2007 | |
41. | Kostiukov Kostiantyn | AZS AWF KRAKÓW | 25.03.2008 | |
42. | Witkowski Maciej | UKS PIAST LEGNICA | 30.12.2007 | |
43. | Witkowski Kamil | UKS PIAST LEGNICA | 26.12.2008 | |
44. | SZUBSTARSKI Maciej | KSz WARSZAWIANKA | 08.02.2007 | |
45. | Kupiec Szymon | TKS | 22.11.2008 | |
46. | Wańczyk Hubert | KS Milenium | 20.03.2008 | |
47. | Kotusiewicz Maciej | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2008 | |
48. | Lastovka Lukas | KSz WARSZAWIANKA | 21.07.2007 | |
49. | Święszek Mikołaj | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 15.01.2007 | |
50. | Szarecki Mateusz | AZS AWF WROCŁAW | 22.06.2008 | |
51. | Staśkiewicz Ignacy | AZS AWF WROCŁAW | 20.03.2008 | |
52. | Podraza Miłosz | UKS PIAST LEGNICA | 13.11.2008 | |
53. | Maciejak Jakub | AZS AWF WROCŁAW | 03.02.2007 | |
54. | Suwalski Mikołaj | KS SZPADA WROCŁAW | 20.11.2008 | |
55. | Damrat Dominik | LUKS 'POL' Czersk | 20.03.2007 | |
56. | Wiewióra Mateusz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 08.03.2007 | |
57. | Gaszka Dawid | RMKS RYBNIK | 14.11.2008 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | Długokęcki Ludomir | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 | wyeliminowano |
- | Witkowski Kamil | UKS PIAST LEGNICA | 26.12.2008 | wyeliminowano |
- | Niedźwiedzki Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.04.2008 | wyeliminowano |
- | Szuliar Władysław | KS OLIMP LUBIN | 24.10.2008 | wyeliminowano |
- | Basierak Michał | AZS AWF KRAKÓW | 30.07.2007 | wyeliminowano |
- | Chirkowski Ignacy | KS SZPADA WROCŁAW | 05.03.2007 | wyeliminowano |
- | Fojcik Kacper | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.06.2007 | wyeliminowano |
- | Nowak Grzegorz | AZS AWF KRAKÓW | 15.05.2007 | wyeliminowano |
- | Piekorz Jakub | RMKS RYBNIK | 04.09.2008 | wyeliminowano |
- | Sławecki Aleksander | KS OLIMP LUBIN | 21.02.2008 | wyeliminowano |
- | Surma Mikael | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 24.11.2007 | wyeliminowano |
- | Kostiukov Kostiantyn | AZS AWF KRAKÓW | 25.03.2008 | wyeliminowano |
- | Witkowski Maciej | UKS PIAST LEGNICA | 30.12.2007 | wyeliminowano |
- | SZUBSTARSKI Maciej | KSz WARSZAWIANKA | 08.02.2007 | wyeliminowano |
- | Skrzypczyński Jan | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 18.09.2008 | wyeliminowano |
- | Kupiec Szymon | TKS | 22.11.2008 | wyeliminowano |
- | Wańczyk Hubert | KS Milenium | 20.03.2008 | wyeliminowano |
- | Kotusiewicz Maciej | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2008 | wyeliminowano |
- | Lastovka Lukas | KSz WARSZAWIANKA | 21.07.2007 | wyeliminowano |
- | Święszek Mikołaj | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 15.01.2007 | wyeliminowano |
- | Szarecki Mateusz | AZS AWF WROCŁAW | 22.06.2008 | wyeliminowano |
- | Staśkiewicz Ignacy | AZS AWF WROCŁAW | 20.03.2008 | wyeliminowano |
- | Podraza Miłosz | UKS PIAST LEGNICA | 13.11.2008 | wyeliminowano |
- | Maciejak Jakub | AZS AWF WROCŁAW | 03.02.2007 | wyeliminowano |
- | Suwalski Mikołaj | KS SZPADA WROCŁAW | 20.11.2008 | wyeliminowano |
- | Damrat Dominik | LUKS 'POL' Czersk | 20.03.2007 | wyeliminowano |
- | Wiewióra Mateusz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 08.03.2007 | wyeliminowano |
- | Zdrzałek Kacper | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.12.2008 | wyeliminowano |
- | Warecki Adam | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.01.2008 | wyeliminowano |
- | GUSTA SEWERYN | PIAST GLIWICE | 14.03.2007 | wyeliminowano |
- | Serwin Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.08.2008 | wyeliminowano |
- | Zarek Tymon | UKS START OPOLE | 25.04.2007 | wyeliminowano |
- | Ziajowski Aleksander | PKSZERM WARSZAWA | 08.02.2007 | wyeliminowano |
- | KROCHMALSKI Filip | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 | wyeliminowano |
- | Bednarski Antoni | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 17.12.2007 | wyeliminowano |
- | Drobczyk Franciszek | PIAST GLIWICE | 26.09.2007 | wyeliminowano |
- | Siwek Marcin | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 | wyeliminowano |
- | Wąsik Tadeusz | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 | wyeliminowano |
- | Kurowski Błażej | PIAST GLIWICE | 24.03.2007 | wyeliminowano |
- | Skałecki Antoni | KS SZPADA WROCŁAW | 03.06.2007 | wyeliminowano |
- | Huwer Tymoteusz | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 | wyeliminowano |
- | Gonet Aleksander | TS Sokolnia Chorzów | 18.08.2008 | wyeliminowano |
- | Legierski Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.12.2007 | wyeliminowano |
- | Sachajdak Bartosz | TS Sokolnia Chorzów | 21.09.2008 | wyeliminowano |
- | Osuch Maciej | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2008 | wyeliminowano |
- | Matyszok Bartosz | UKS START OPOLE | 01.07.2008 | wyeliminowano |
- | ADAMCZYK Mikołaj | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 | wyeliminowano |
- | Mikiciński Maciej | TS Sokolnia Chorzów | 06.11.2008 | wyeliminowano |
- | Zalewski Jan | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.2007 | wyeliminowano |
- | Oleś Maciej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.08.2008 | wyeliminowano |
- | Konikowski Albert | MKS KUSY SZCZECIN | 16.04.2007 | wyeliminowano |
- | Ciapała Bartosz | RMKS RYBNIK | 24.07.2008 | wyeliminowano |
- | KWAPISZ Oliwier | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.12.2008 | wyeliminowano |
- | WŁODARCZYK Piotr | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 | wyeliminowano |
- | Kuźnik Bartosz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.06.2007 | wyeliminowano |
- | Szczepaniak Maksymilian | PIAST GLIWICE | 31.05.2008 | wyeliminowano |
- | Gaszka Dawid | RMKS RYBNIK | 14.11.2008 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | Długokęcki Ludomir | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 |
- | Witkowski Kamil | UKS PIAST LEGNICA | 26.12.2008 |
- | Niedźwiedzki Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.04.2008 |
- | Szuliar Władysław | KS OLIMP LUBIN | 24.10.2008 |
- | Basierak Michał | AZS AWF KRAKÓW | 30.07.2007 |
- | Chirkowski Ignacy | KS SZPADA WROCŁAW | 05.03.2007 |
- | Fojcik Kacper | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.06.2007 |
- | Nowak Grzegorz | AZS AWF KRAKÓW | 15.05.2007 |
- | Piekorz Jakub | RMKS RYBNIK | 04.09.2008 |
- | Sławecki Aleksander | KS OLIMP LUBIN | 21.02.2008 |
- | Surma Mikael | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 24.11.2007 |
- | Kostiukov Kostiantyn | AZS AWF KRAKÓW | 25.03.2008 |
- | Witkowski Maciej | UKS PIAST LEGNICA | 30.12.2007 |
- | SZUBSTARSKI Maciej | KSz WARSZAWIANKA | 08.02.2007 |
- | Skrzypczyński Jan | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 18.09.2008 |
- | Kupiec Szymon | TKS | 22.11.2008 |
- | Wańczyk Hubert | KS Milenium | 20.03.2008 |
- | Kotusiewicz Maciej | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2008 |
- | Lastovka Lukas | KSz WARSZAWIANKA | 21.07.2007 |
- | Święszek Mikołaj | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 15.01.2007 |
- | Szarecki Mateusz | AZS AWF WROCŁAW | 22.06.2008 |
- | Staśkiewicz Ignacy | AZS AWF WROCŁAW | 20.03.2008 |
- | Podraza Miłosz | UKS PIAST LEGNICA | 13.11.2008 |
- | Maciejak Jakub | AZS AWF WROCŁAW | 03.02.2007 |
- | Suwalski Mikołaj | KS SZPADA WROCŁAW | 20.11.2008 |
- | Damrat Dominik | LUKS 'POL' Czersk | 20.03.2007 |
- | Wiewióra Mateusz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 08.03.2007 |
- | Zdrzałek Kacper | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.12.2008 |
- | Warecki Adam | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.01.2008 |
- | GUSTA SEWERYN | PIAST GLIWICE | 14.03.2007 |
- | Serwin Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.08.2008 |
- | Zarek Tymon | UKS START OPOLE | 25.04.2007 |
- | Ziajowski Aleksander | PKSZERM WARSZAWA | 08.02.2007 |
- | KROCHMALSKI Filip | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 |
- | Bednarski Antoni | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 17.12.2007 |
- | Drobczyk Franciszek | PIAST GLIWICE | 26.09.2007 |
- | Siwek Marcin | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 |
- | Wąsik Tadeusz | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 |
- | Kurowski Błażej | PIAST GLIWICE | 24.03.2007 |
- | Skałecki Antoni | KS SZPADA WROCŁAW | 03.06.2007 |
- | Huwer Tymoteusz | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 |
- | Gonet Aleksander | TS Sokolnia Chorzów | 18.08.2008 |
- | Legierski Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.12.2007 |
- | Sachajdak Bartosz | TS Sokolnia Chorzów | 21.09.2008 |
- | Osuch Maciej | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2008 |
- | Matyszok Bartosz | UKS START OPOLE | 01.07.2008 |
- | ADAMCZYK Mikołaj | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 |
- | Mikiciński Maciej | TS Sokolnia Chorzów | 06.11.2008 |
- | Zalewski Jan | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.2007 |
- | Oleś Maciej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.08.2008 |
- | Konikowski Albert | MKS KUSY SZCZECIN | 16.04.2007 |
- | Ciapała Bartosz | RMKS RYBNIK | 24.07.2008 |
- | KWAPISZ Oliwier | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.12.2008 |
- | WŁODARCZYK Piotr | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 |
- | Kuźnik Bartosz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.06.2007 |
- | Szczepaniak Maksymilian | PIAST GLIWICE | 31.05.2008 |
- | Gaszka Dawid | RMKS RYBNIK | 14.11.2008 |