Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia - szabla chłopców (2007-2008)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 13.06.2022

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Bielewicz Amadeusz PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 30.06.2007
2. PĘKALA Kacper UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007
3. Mosak Makary GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007
4. Grabis Mateusz ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.05.2007
5. Mielko Bronisław AZS AWF WARSZAWA 27.05.2007
6. Kossut Franciszek GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008
7. SZPAK Bruno UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007
8. KOCZWARA Igor PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.01.2007
9. Flaszak Antoni O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
10. Skoczek Szymon MUKS VICTOR WARSZAWA 17.12.2008
11. Korzeniowski Mikołaj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.03.2008
12. Kowal-Terlikowski Tymon IKS FENCER KONSTANCIN 25.04.2007
13. Trąbiński Stefan IKS FENCER KONSTANCIN 20.03.2008
14. KURZAWA Jerzy DRAGON ŁÓDŹ 21.11.2007
15. Krawczyk Antoni IKS FENCER KONSTANCIN 12.06.2008
16. Wojtalik Jeremi GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 23.12.2008
17. Mrówczyński Bruno KS KARABELA 18.11.2008
18. Kieca Jakub ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.02.2008
19. DĄBROWSKI Adam UKS SZABLA ZĄBKI 12.09.2008
20. MATEUSZUK Franciszek UKS SZABLA ZĄBKI 14.11.2007
21. Krzemiński Adam PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008
22. Czapla Karol PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 19.10.2007
23. Krochmalski Jakub DRAGON ŁÓDŹ 16.06.2008
24. Kaczorowski Jan KS KARABELA 11.03.2008
25. MISZKIEWICZ Stanisław IKS FENCER KONSTANCIN 15.09.2008

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Bielewicz Amadeusz PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 30.06.2007 wyeliminowano
- KURZAWA Jerzy DRAGON ŁÓDŹ 21.11.2007 wyeliminowano
- Kaczorowski Jan KS KARABELA 11.03.2008 wyeliminowano
- Krochmalski Jakub DRAGON ŁÓDŹ 16.06.2008 wyeliminowano
- Czapla Karol PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 19.10.2007 wyeliminowano
- Krzemiński Adam PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008 wyeliminowano
- MATEUSZUK Franciszek UKS SZABLA ZĄBKI 14.11.2007 wyeliminowano
- DĄBROWSKI Adam UKS SZABLA ZĄBKI 12.09.2008 wyeliminowano
- Kieca Jakub ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.02.2008 wyeliminowano
- Mrówczyński Bruno KS KARABELA 18.11.2008 wyeliminowano
- Wojtalik Jeremi GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 23.12.2008 wyeliminowano
- Krawczyk Antoni IKS FENCER KONSTANCIN 12.06.2008 wyeliminowano
- Trąbiński Stefan IKS FENCER KONSTANCIN 20.03.2008 wyeliminowano
- PĘKALA Kacper UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007 wyeliminowano
- Kowal-Terlikowski Tymon IKS FENCER KONSTANCIN 25.04.2007 wyeliminowano
- Korzeniowski Mikołaj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.03.2008 wyeliminowano
- Skoczek Szymon MUKS VICTOR WARSZAWA 17.12.2008 wyeliminowano
- Flaszak Antoni O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007 wyeliminowano
- KOCZWARA Igor PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.01.2007 wyeliminowano
- SZPAK Bruno UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007 wyeliminowano
- Kossut Franciszek GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008 wyeliminowano
- Mielko Bronisław AZS AWF WARSZAWA 27.05.2007 wyeliminowano
- Grabis Mateusz ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.05.2007 wyeliminowano
- Mosak Makary GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007 wyeliminowano
- MISZKIEWICZ Stanisław IKS FENCER KONSTANCIN 15.09.2008 wyeliminowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Bielewicz Amadeusz PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 30.06.2007
- KURZAWA Jerzy DRAGON ŁÓDŹ 21.11.2007
- Kaczorowski Jan KS KARABELA 11.03.2008
- Krochmalski Jakub DRAGON ŁÓDŹ 16.06.2008
- Czapla Karol PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 19.10.2007
- Krzemiński Adam PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008
- MATEUSZUK Franciszek UKS SZABLA ZĄBKI 14.11.2007
- DĄBROWSKI Adam UKS SZABLA ZĄBKI 12.09.2008
- Kieca Jakub ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.02.2008
- Mrówczyński Bruno KS KARABELA 18.11.2008
- Wojtalik Jeremi GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 23.12.2008
- Krawczyk Antoni IKS FENCER KONSTANCIN 12.06.2008
- Trąbiński Stefan IKS FENCER KONSTANCIN 20.03.2008
- PĘKALA Kacper UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007
- Kowal-Terlikowski Tymon IKS FENCER KONSTANCIN 25.04.2007
- Korzeniowski Mikołaj PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.03.2008
- Skoczek Szymon MUKS VICTOR WARSZAWA 17.12.2008
- Flaszak Antoni O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
- KOCZWARA Igor PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.01.2007
- SZPAK Bruno UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007
- Kossut Franciszek GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008
- Mielko Bronisław AZS AWF WARSZAWA 27.05.2007
- Grabis Mateusz ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.05.2007
- Mosak Makary GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007
- MISZKIEWICZ Stanisław IKS FENCER KONSTANCIN 15.09.2008

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content