Nazwa: Challenge Wratislavia - szabla dziewcząt (2007-2008)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 13.06.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Vysotskaya Maryia | AZS AWF KATOWICE | 25.04.2007 | |
2. | Kaczorowska Anna | KS KARABELA | 10.01.2007 | |
3. | SIWEK Amelia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 21.04.2008 | |
4. | SKIBA Hanna | KKSZ KONIN | 16.06.2007 | |
5. | SWOBODA ALICJA | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.02.2007 | |
6. | Markowska Zofia | KKSZ KONIN | 05.04.2007 | |
7. | Dobies Antonina | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 15.01.2008 | |
8. | KORDYASZ Oliwia | UKS SZABLA ZĄBKI | 11.11.2008 | |
9. | KUKLA Amelia | UKS SZABLA ZĄBKI | 03.07.2007 | |
10. | Maszewska Nela | AZS AWF WARSZAWA | 28.10.2008 | |
11. | TABĘDZKA Lidia | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 14.07.2007 | |
12. | Nowak Marta | O.Ś. AZS POZNAŃ | 26.07.2007 | |
13. | Konecka Maja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 12.11.2007 | |
14. | SZELĄGOWSKA Julia | UKS SZABLA ZĄBKI | 23.03.2007 | |
15. | Cichoń Zuzanna | O.Ś. AZS POZNAŃ | 24.01.2007 | |
16. | STAWSKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 10.09.2008 | |
17. | Urbaszek Nicole | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.11.2008 | |
18. | Nowakowska Hanna | AZS AWF WARSZAWA | 05.08.2008 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | Vysotskaya Maryia | AZS AWF KATOWICE | 25.04.2007 | wyeliminowano |
- | TABĘDZKA Lidia | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 14.07.2007 | wyeliminowano |
- | Urbaszek Nicole | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.11.2008 | wyeliminowano |
- | STAWSKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 10.09.2008 | wyeliminowano |
- | Cichoń Zuzanna | O.Ś. AZS POZNAŃ | 24.01.2007 | wyeliminowano |
- | SZELĄGOWSKA Julia | UKS SZABLA ZĄBKI | 23.03.2007 | wyeliminowano |
- | Konecka Maja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 12.11.2007 | wyeliminowano |
- | Nowak Marta | O.Ś. AZS POZNAŃ | 26.07.2007 | wyeliminowano |
- | Maszewska Nela | AZS AWF WARSZAWA | 28.10.2008 | wyeliminowano |
- | Kaczorowska Anna | KS KARABELA | 10.01.2007 | wyeliminowano |
- | KUKLA Amelia | UKS SZABLA ZĄBKI | 03.07.2007 | wyeliminowano |
- | KORDYASZ Oliwia | UKS SZABLA ZĄBKI | 11.11.2008 | wyeliminowano |
- | Dobies Antonina | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 15.01.2008 | wyeliminowano |
- | Markowska Zofia | KKSZ KONIN | 05.04.2007 | wyeliminowano |
- | SWOBODA ALICJA | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.02.2007 | wyeliminowano |
- | SKIBA Hanna | KKSZ KONIN | 16.06.2007 | wyeliminowano |
- | SIWEK Amelia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 21.04.2008 | wyeliminowano |
- | Nowakowska Hanna | AZS AWF WARSZAWA | 05.08.2008 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | Vysotskaya Maryia | AZS AWF KATOWICE | 25.04.2007 |
- | TABĘDZKA Lidia | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 14.07.2007 |
- | Urbaszek Nicole | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.11.2008 |
- | STAWSKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 10.09.2008 |
- | Cichoń Zuzanna | O.Ś. AZS POZNAŃ | 24.01.2007 |
- | SZELĄGOWSKA Julia | UKS SZABLA ZĄBKI | 23.03.2007 |
- | Konecka Maja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 12.11.2007 |
- | Nowak Marta | O.Ś. AZS POZNAŃ | 26.07.2007 |
- | Maszewska Nela | AZS AWF WARSZAWA | 28.10.2008 |
- | Kaczorowska Anna | KS KARABELA | 10.01.2007 |
- | KUKLA Amelia | UKS SZABLA ZĄBKI | 03.07.2007 |
- | KORDYASZ Oliwia | UKS SZABLA ZĄBKI | 11.11.2008 |
- | Dobies Antonina | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 15.01.2008 |
- | Markowska Zofia | KKSZ KONIN | 05.04.2007 |
- | SWOBODA ALICJA | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.02.2007 |
- | SKIBA Hanna | KKSZ KONIN | 16.06.2007 |
- | SIWEK Amelia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 21.04.2008 |
- | Nowakowska Hanna | AZS AWF WARSZAWA | 05.08.2008 |