Turniej

Nazwa: VIII Igrzyska Dzieci - szpada chłopców (roczniki 2008-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 11.06.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
2. Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009
3. Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008
4. Bartosz Ryszka UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009
5. Mateusz Mróz MUSZKIETER GLIWICE 05.02.2008
6. Bartosz Ciapała RMKS RYBNIK 24.07.2008
7. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
8. Antoni Popielski PKSZERM WARSZAWA 21.11.2008
9. Antoni Kłaput AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009
10. Michał Pielach KS Milenium 04.08.2009
11. Mateusz Woźniak RMKS RYBNIK 06.08.2009
12. Maksymilian Szczepaniak PIAST GLIWICE 31.05.2008
13. Witold Kapinos PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
14. Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
15. Franciszek Golach KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
16. Leon Bodziak KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009
17. Łukasz Nawrat UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.09.2009
18. Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008
19. Aleksander Sławecki KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
20. Jakub Żygadło KS OLIMP LUBIN 15.01.2009
21. Franciszek Olbrychowski KSz WARSZAWIANKA 29.10.2009
22. Jakub Jurczak KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008
23. Paweł Korkus MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009
24. Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008
25. Karol Starba UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 26.09.2009
26. Wiktor Bernat PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.10.2009
27. Paweł RYŚ MUSZKIETER GLIWICE 19.01.2008
28. Tymon Zdybał Tarnowska Akademia Fechtunku 18.10.2009
29. Dawid Szarecki AZS AWF WROCŁAW 08.08.2009
30. Mateusz Szarecki AZS AWF WROCŁAW 22.06.2008
31. Ignacy Staśkiewicz AZS AWF WROCŁAW 20.03.2008
32. Adam Salamon AZS AWF KRAKÓW 06.12.2008
33. Igor Szymczyk Tarnowska Akademia Fechtunku 08.12.2008
34. Jan Dorczyński UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 04.10.2009
35. Dawid Gaszka RMKS RYBNIK 14.11.2008
36. Michał Biedroński AZS AWF KRAKÓW 09.07.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008 wyeliminowano
- Tymon Zdybał Tarnowska Akademia Fechtunku 18.10.2009 wyeliminowano
- Jakub Jurczak KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008 wyeliminowano
- Paweł Korkus MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009 wyeliminowano
- Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008 wyeliminowano
- Karol Starba UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 26.09.2009 wyeliminowano
- Wiktor Bernat PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.10.2009 wyeliminowano
- Paweł RYŚ MUSZKIETER GLIWICE 19.01.2008 wyeliminowano
- Dawid Szarecki AZS AWF WROCŁAW 08.08.2009 wyeliminowano
- Jakub Żygadło KS OLIMP LUBIN 15.01.2009 wyeliminowano
- Mateusz Szarecki AZS AWF WROCŁAW 22.06.2008 wyeliminowano
- Ignacy Staśkiewicz AZS AWF WROCŁAW 20.03.2008 wyeliminowano
- Adam Salamon AZS AWF KRAKÓW 06.12.2008 wyeliminowano
- Igor Szymczyk Tarnowska Akademia Fechtunku 08.12.2008 wyeliminowano
- Jan Dorczyński UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 04.10.2009 wyeliminowano
- Dawid Gaszka RMKS RYBNIK 14.11.2008 wyeliminowano
- Franciszek Olbrychowski KSz WARSZAWIANKA 29.10.2009 wyeliminowano
- Aleksander Sławecki KS OLIMP LUBIN 21.02.2008 wyeliminowano
- Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009 wyeliminowano
- Antoni Kłaput AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009 wyeliminowano
- Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008 wyeliminowano
- Bartosz Ryszka UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009 wyeliminowano
- Mateusz Mróz MUSZKIETER GLIWICE 05.02.2008 wyeliminowano
- Bartosz Ciapała RMKS RYBNIK 24.07.2008 wyeliminowano
- Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 wyeliminowano
- Antoni Popielski PKSZERM WARSZAWA 21.11.2008 wyeliminowano
- Michał Pielach KS Milenium 04.08.2009 wyeliminowano
- Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008 wyeliminowano
- Mateusz Woźniak RMKS RYBNIK 06.08.2009 wyeliminowano
- Maksymilian Szczepaniak PIAST GLIWICE 31.05.2008 wyeliminowano
- Witold Kapinos PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009 wyeliminowano
- Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008 wyeliminowano
- Franciszek Golach KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009 wyeliminowano
- Leon Bodziak KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009 wyeliminowano
- Łukasz Nawrat UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.09.2009 wyeliminowano
- Michał Biedroński AZS AWF KRAKÓW 09.07.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Tymon Zdybał Tarnowska Akademia Fechtunku 18.10.2009
- Jakub Żygadło KS OLIMP LUBIN 15.01.2009
- Dawid Gaszka RMKS RYBNIK 14.11.2008
- Jan Dorczyński UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 04.10.2009
- Igor Szymczyk Tarnowska Akademia Fechtunku 08.12.2008
- Adam Salamon AZS AWF KRAKÓW 06.12.2008
- Ignacy Staśkiewicz AZS AWF WROCŁAW 20.03.2008
- Mateusz Szarecki AZS AWF WROCŁAW 22.06.2008
- Dawid Szarecki AZS AWF WROCŁAW 08.08.2009
- Aleksander Sławecki KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
- Paweł RYŚ MUSZKIETER GLIWICE 19.01.2008
- Wiktor Bernat PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.10.2009
- Karol Starba UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 26.09.2009
- Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008
- Paweł Korkus MUSZKIETER GLIWICE 28.01.2009
- Jakub Jurczak KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008
- Franciszek Olbrychowski KSz WARSZAWIANKA 29.10.2009
- Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009
- Michał Biedroński AZS AWF KRAKÓW 09.07.2008
- Mateusz Woźniak RMKS RYBNIK 06.08.2009
- Łukasz Nawrat UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.09.2009
- Leon Bodziak KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009
- Franciszek Golach KSz WARSZAWIANKA 30.07.2009
- Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
- Witold Kapinos PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
- Maksymilian Szczepaniak PIAST GLIWICE 31.05.2008
- Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008
- Antoni Kłaput AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009
- Michał Pielach KS Milenium 04.08.2009
- Antoni Popielski PKSZERM WARSZAWA 21.11.2008
- Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
- Bartosz Ciapała RMKS RYBNIK 24.07.2008
- Mateusz Mróz MUSZKIETER GLIWICE 05.02.2008
- Bartosz Ryszka UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009
- Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy