Turniej

Nazwa: VIII Igrzyska Dzieci - szpada chłopców (roczniki 2010-2011)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 11.06.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Antoni Szumiłowski PIAST GLIWICE 23.12.2010
2. Ignacy Kotewicz KS Milenium 23.01.2010
3. Dominik Masłowski KS OLIMP LUBIN 08.02.2010
4. Jakub Worek UKS KOSYNIER GLIWICE 19.05.2011
5. Patryk Szczegielniak WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.04.2010
6. Marcin Janosz UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010
7. Alexander Szabó UKS TRÓJKA RADLIN 04.08.2010
8. Paweł Włodarczyk SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.03.2011
9. Krzysztof Ochman KS SZPADA WADOWICE 13.01.2010
10. Igor Lorenz UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 15.07.2011
11. ARTUR CZUCHRAJ BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2010
12. Maciej Kuśka UKS TRÓJKA RADLIN 22.09.2010
13. Filip Forajter RMKS RYBNIK 16.08.2011
14. Krzysztof Sadowy KSz WARSZAWIANKA 23.01.2011
15. Ignacy Celej KSz WARSZAWIANKA 07.08.2010
16. Leon Grzegorczyk KSz WARSZAWIANKA 17.06.2010
17. TYTUS KOSTOWSKI MUSZKIETER GLIWICE 16.09.2010
18. Piotr Nachlik MUSZKIETER GLIWICE 18.01.2010
19. Aleksander Johne KSz WARSZAWIANKA 31.12.2010
20. Marcin Klimaszewski KSz WARSZAWIANKA 28.02.2010
21. Oskar Rostkowski UKS TRÓJKA RADLIN 29.11.2011
22. Eryk Rotkegel UKS TRÓJKA RADLIN 01.06.2010
23. Paweł Malcharczyk DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 10.06.2011
24. Jakub Kolarczyk RMKS RYBNIK 05.06.2010
25. Aleksander Dąbrowa KSz WARSZAWIANKA 08.07.2010
26. Kamil Czajka UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.05.2011
27. Karol Niziński AZS AWF KRAKÓW 09.12.2010
28. Wiktor Bigus AZS AWF WROCŁAW 24.01.2011
29. Adam Ziętkiewicz RMKS RYBNIK 21.02.2011
30. Kacper Kwieciński PIAST GLIWICE 23.05.2011
31. FILIP SZCZĘSNY PIAST GLIWICE 16.04.2010
32. Antoni Mazurkiewicz T.S. GÓRNIK RADLIN 25.04.2010
33. Oliwier Miguła T.S. GÓRNIK RADLIN 13.07.2010
34. Mikołaj Okniński KS OLIMP LUBIN 31.08.2010
35. Filip Wojasiński PIAST GLIWICE 07.11.2010
36. Paweł Seemann UKS RAPIER RYBNIK 16.06.2010
37. Szymon Pawlik AZS AWF KRAKÓW 11.03.2010
38. Maciej Nowacki WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 12.01.2011
39. Oskar Czepiel AKS MIKOŁÓW 01.08.2011
40. Dawid Bonik PIAST GLIWICE 07.11.2011

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Antoni Szumiłowski PIAST GLIWICE 23.12.2010 wyeliminowano
- FILIP SZCZĘSNY PIAST GLIWICE 16.04.2010 wyeliminowano
- Jakub Kolarczyk RMKS RYBNIK 05.06.2010 wyeliminowano
- Aleksander Dąbrowa KSz WARSZAWIANKA 08.07.2010 wyeliminowano
- Kamil Czajka UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.05.2011 wyeliminowano
- Karol Niziński AZS AWF KRAKÓW 09.12.2010 wyeliminowano
- Wiktor Bigus AZS AWF WROCŁAW 24.01.2011 wyeliminowano
- Adam Ziętkiewicz RMKS RYBNIK 21.02.2011 wyeliminowano
- Kacper Kwieciński PIAST GLIWICE 23.05.2011 wyeliminowano
- Antoni Mazurkiewicz T.S. GÓRNIK RADLIN 25.04.2010 wyeliminowano
- Eryk Rotkegel UKS TRÓJKA RADLIN 01.06.2010 wyeliminowano
- Oliwier Miguła T.S. GÓRNIK RADLIN 13.07.2010 wyeliminowano
- Mikołaj Okniński KS OLIMP LUBIN 31.08.2010 wyeliminowano
- Filip Wojasiński PIAST GLIWICE 07.11.2010 wyeliminowano
- Paweł Seemann UKS RAPIER RYBNIK 16.06.2010 wyeliminowano
- Szymon Pawlik AZS AWF KRAKÓW 11.03.2010 wyeliminowano
- Maciej Nowacki WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 12.01.2011 wyeliminowano
- Oskar Czepiel AKS MIKOŁÓW 01.08.2011 wyeliminowano
- Paweł Malcharczyk DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 10.06.2011 wyeliminowano
- Oskar Rostkowski UKS TRÓJKA RADLIN 29.11.2011 wyeliminowano
- Ignacy Kotewicz KS Milenium 23.01.2010 wyeliminowano
- Igor Lorenz UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 15.07.2011 wyeliminowano
- Dominik Masłowski KS OLIMP LUBIN 08.02.2010 wyeliminowano
- Jakub Worek UKS KOSYNIER GLIWICE 19.05.2011 wyeliminowano
- Patryk Szczegielniak WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.04.2010 wyeliminowano
- Marcin Janosz UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010 wyeliminowano
- Alexander Szabó UKS TRÓJKA RADLIN 04.08.2010 wyeliminowano
- Paweł Włodarczyk SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.03.2011 wyeliminowano
- Krzysztof Ochman KS SZPADA WADOWICE 13.01.2010 wyeliminowano
- ARTUR CZUCHRAJ BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2010 wyeliminowano
- Marcin Klimaszewski KSz WARSZAWIANKA 28.02.2010 wyeliminowano
- Maciej Kuśka UKS TRÓJKA RADLIN 22.09.2010 wyeliminowano
- Filip Forajter RMKS RYBNIK 16.08.2011 wyeliminowano
- Krzysztof Sadowy KSz WARSZAWIANKA 23.01.2011 wyeliminowano
- Ignacy Celej KSz WARSZAWIANKA 07.08.2010 wyeliminowano
- Leon Grzegorczyk KSz WARSZAWIANKA 17.06.2010 wyeliminowano
- TYTUS KOSTOWSKI MUSZKIETER GLIWICE 16.09.2010 wyeliminowano
- Piotr Nachlik MUSZKIETER GLIWICE 18.01.2010 wyeliminowano
- Aleksander Johne KSz WARSZAWIANKA 31.12.2010 wyeliminowano
- Dawid Bonik PIAST GLIWICE 07.11.2011 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Antoni Szumiłowski PIAST GLIWICE 23.12.2010
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- FILIP SZCZĘSNY PIAST GLIWICE 16.04.2010
- Eryk Rotkegel UKS TRÓJKA RADLIN 01.06.2010
- Oskar Czepiel AKS MIKOŁÓW 01.08.2011
- Maciej Nowacki WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 12.01.2011
- Szymon Pawlik AZS AWF KRAKÓW 11.03.2010
- Paweł Seemann UKS RAPIER RYBNIK 16.06.2010
- Filip Wojasiński PIAST GLIWICE 07.11.2010
- Mikołaj Okniński KS OLIMP LUBIN 31.08.2010
- Oliwier Miguła T.S. GÓRNIK RADLIN 13.07.2010
- Antoni Mazurkiewicz T.S. GÓRNIK RADLIN 25.04.2010
- Oskar Rostkowski UKS TRÓJKA RADLIN 29.11.2011
- Kacper Kwieciński PIAST GLIWICE 23.05.2011
- Adam Ziętkiewicz RMKS RYBNIK 21.02.2011
- Wiktor Bigus AZS AWF WROCŁAW 24.01.2011
- Karol Niziński AZS AWF KRAKÓW 09.12.2010
- Kamil Czajka UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.05.2011
- Aleksander Dąbrowa KSz WARSZAWIANKA 08.07.2010
- Jakub Kolarczyk RMKS RYBNIK 05.06.2010
- Paweł Malcharczyk DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 10.06.2011
- Ignacy Kotewicz KS Milenium 23.01.2010
- Dawid Bonik PIAST GLIWICE 07.11.2011
- Maciej Kuśka UKS TRÓJKA RADLIN 22.09.2010
- Aleksander Johne KSz WARSZAWIANKA 31.12.2010
- Piotr Nachlik MUSZKIETER GLIWICE 18.01.2010
- TYTUS KOSTOWSKI MUSZKIETER GLIWICE 16.09.2010
- Leon Grzegorczyk KSz WARSZAWIANKA 17.06.2010
- Ignacy Celej KSz WARSZAWIANKA 07.08.2010
- Krzysztof Sadowy KSz WARSZAWIANKA 23.01.2011
- Filip Forajter RMKS RYBNIK 16.08.2011
- Marcin Klimaszewski KSz WARSZAWIANKA 28.02.2010
- Igor Lorenz UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 15.07.2011
- ARTUR CZUCHRAJ BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2010
- Krzysztof Ochman KS SZPADA WADOWICE 13.01.2010
- Paweł Włodarczyk SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.03.2011
- Alexander Szabó UKS TRÓJKA RADLIN 04.08.2010
- Marcin Janosz UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010
- Patryk Szczegielniak WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.04.2010
- Jakub Worek UKS KOSYNIER GLIWICE 19.05.2011
- Dominik Masłowski KS OLIMP LUBIN 08.02.2010
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy