Turniej

Nazwa: VIII Igrzyska Dzieci - szpada chłopców (roczniki 2012 i młodsi)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 11.06.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Tytus Kurowski PIAST GLIWICE 19.06.2012
2. Jan Waśko PKSZERM WARSZAWA 08.03.2012
3. Florian Pyka UKS KOSYNIER GLIWICE 16.08.2012
4. Stanisław Kowalczyk MUSZKIETER GLIWICE 05.03.2012
5. Gabriel Wojtyczko UKS TRÓJKA RADLIN 25.12.2012
6. Błażej Adamczyk UKS TRÓJKA RADLIN 16.02.2014
7. Ksawery SZOLC UKS TRÓJKA RADLIN 04.06.2012
8. Paweł Roguski KSz WARSZAWIANKA 15.08.2012
9. Wojciech Sadowy KSz WARSZAWIANKA 11.09.2013
10. Dawid Wilusz UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 15.11.2012
11. Dawid Wojdyło KS SZPADA WADOWICE 14.02.2013
12. Piotr Jachimowski DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 15.01.2013
13. Maciej Golicz DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 01.03.2013
14. Cezary Koloska DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.07.2013
15. Wiktor Pakosz MUSZKIETER GLIWICE 27.06.2012
16. FILIP KOSTOWSKI MUSZKIETER GLIWICE 14.03.2013
17. Andrzej Bigus AZS AWF WROCŁAW 09.04.2013
18. Franciszek Korduła RMKS RYBNIK 10.06.2012
19. Mateusz Szczepanek RMKS RYBNIK 20.01.2012
20. Florian Kasprzyk UKS START OPOLE 23.04.2014
21. Tomasz Szastok UKS KOSYNIER GLIWICE 17.06.2013
22. Karol Jędrzejewski UKS KOSYNIER GLIWICE 14.07.2013
23. Franciszek Laszczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 04.02.2013
24. Aleksander Królikowski UKS KOSYNIER GLIWICE 03.01.2013
25. Tadeusz Krasiński AKS MIKOŁÓW 30.03.2012
26. Kacper Chodacki RMKS RYBNIK 17.06.2013
27. Ksawery Nos UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 19.05.2013
28. Adam Wojdyło KS SZPADA WADOWICE 12.10.2015
29. Piotr NOWOSAD AKS MIKOŁÓW 18.09.2012
30. Nikodem Jastrzębski AKS MIKOŁÓW 04.08.2012
31. Oskar Wykrota PIAST GLIWICE 04.12.2013
32. Tymon Trochimowicz PIAST GLIWICE 22.12.2014
33. Miron Kopczyk UKS TRÓJKA RADLIN 11.12.2014
34. Karol Seemann UKS RAPIER RYBNIK 12.10.2012
35. Krzysztof Staniek UKS RAPIER RYBNIK 24.06.2014
36. Stanisław Mazurek UKS RAPIER RYBNIK 18.07.2013
37. Bruno Mierzwiński UKS KOSYNIER GLIWICE 06.09.2012
38. Mikołaj Witek AZS AWF KRAKÓW 03.07.2013
39. Jakub Mielcarek PIAST GLIWICE 14.09.2013
40. Olek Mazur UKS TRÓJKA RADLIN 05.12.2014
41. Wojciech Małkowski AZS AWF KRAKÓW 10.09.2013

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Tytus Kurowski PIAST GLIWICE 19.06.2012 wyeliminowano
- Oskar Wykrota PIAST GLIWICE 04.12.2013 wyeliminowano
- Aleksander Królikowski UKS KOSYNIER GLIWICE 03.01.2013 wyeliminowano
- Tadeusz Krasiński AKS MIKOŁÓW 30.03.2012 wyeliminowano
- Kacper Chodacki RMKS RYBNIK 17.06.2013 wyeliminowano
- Ksawery Nos UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 19.05.2013 wyeliminowano
- Adam Wojdyło KS SZPADA WADOWICE 12.10.2015 wyeliminowano
- Piotr NOWOSAD AKS MIKOŁÓW 18.09.2012 wyeliminowano
- Nikodem Jastrzębski AKS MIKOŁÓW 04.08.2012 wyeliminowano
- Tymon Trochimowicz PIAST GLIWICE 22.12.2014 wyeliminowano
- Karol Jędrzejewski UKS KOSYNIER GLIWICE 14.07.2013 wyeliminowano
- Miron Kopczyk UKS TRÓJKA RADLIN 11.12.2014 wyeliminowano
- Karol Seemann UKS RAPIER RYBNIK 12.10.2012 wyeliminowano
- Krzysztof Staniek UKS RAPIER RYBNIK 24.06.2014 wyeliminowano
- Stanisław Mazurek UKS RAPIER RYBNIK 18.07.2013 wyeliminowano
- Bruno Mierzwiński UKS KOSYNIER GLIWICE 06.09.2012 wyeliminowano
- Mikołaj Witek AZS AWF KRAKÓW 03.07.2013 wyeliminowano
- Jakub Mielcarek PIAST GLIWICE 14.09.2013 wyeliminowano
- Olek Mazur UKS TRÓJKA RADLIN 05.12.2014 wyeliminowano
- Franciszek Laszczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 04.02.2013 wyeliminowano
- Tomasz Szastok UKS KOSYNIER GLIWICE 17.06.2013 wyeliminowano
- Jan Waśko PKSZERM WARSZAWA 08.03.2012 wyeliminowano
- Dawid Wilusz UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 15.11.2012 wyeliminowano
- Florian Pyka UKS KOSYNIER GLIWICE 16.08.2012 wyeliminowano
- Stanisław Kowalczyk MUSZKIETER GLIWICE 05.03.2012 wyeliminowano
- Gabriel Wojtyczko UKS TRÓJKA RADLIN 25.12.2012 wyeliminowano
- Błażej Adamczyk UKS TRÓJKA RADLIN 16.02.2014 wyeliminowano
- Ksawery SZOLC UKS TRÓJKA RADLIN 04.06.2012 wyeliminowano
- Paweł Roguski KSz WARSZAWIANKA 15.08.2012 wyeliminowano
- Wojciech Sadowy KSz WARSZAWIANKA 11.09.2013 wyeliminowano
- Dawid Wojdyło KS SZPADA WADOWICE 14.02.2013 wyeliminowano
- Florian Kasprzyk UKS START OPOLE 23.04.2014 wyeliminowano
- Piotr Jachimowski DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 15.01.2013 wyeliminowano
- Maciej Golicz DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 01.03.2013 wyeliminowano
- Cezary Koloska DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.07.2013 wyeliminowano
- Wiktor Pakosz MUSZKIETER GLIWICE 27.06.2012 wyeliminowano
- FILIP KOSTOWSKI MUSZKIETER GLIWICE 14.03.2013 wyeliminowano
- Andrzej Bigus AZS AWF WROCŁAW 09.04.2013 wyeliminowano
- Franciszek Korduła RMKS RYBNIK 10.06.2012 wyeliminowano
- Mateusz Szczepanek RMKS RYBNIK 20.01.2012 wyeliminowano
- Wojciech Małkowski AZS AWF KRAKÓW 10.09.2013 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Tytus Kurowski PIAST GLIWICE 19.06.2012
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Oskar Wykrota PIAST GLIWICE 04.12.2013
- Miron Kopczyk UKS TRÓJKA RADLIN 11.12.2014
- Olek Mazur UKS TRÓJKA RADLIN 05.12.2014
- Jakub Mielcarek PIAST GLIWICE 14.09.2013
- Mikołaj Witek AZS AWF KRAKÓW 03.07.2013
- Bruno Mierzwiński UKS KOSYNIER GLIWICE 06.09.2012
- Stanisław Mazurek UKS RAPIER RYBNIK 18.07.2013
- Krzysztof Staniek UKS RAPIER RYBNIK 24.06.2014
- Karol Seemann UKS RAPIER RYBNIK 12.10.2012
- Karol Jędrzejewski UKS KOSYNIER GLIWICE 14.07.2013
- Tomasz Szastok UKS KOSYNIER GLIWICE 17.06.2013
- Tymon Trochimowicz PIAST GLIWICE 22.12.2014
- Nikodem Jastrzębski AKS MIKOŁÓW 04.08.2012
- Piotr NOWOSAD AKS MIKOŁÓW 18.09.2012
- Adam Wojdyło KS SZPADA WADOWICE 12.10.2015
- Ksawery Nos UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 19.05.2013
- Kacper Chodacki RMKS RYBNIK 17.06.2013
- Tadeusz Krasiński AKS MIKOŁÓW 30.03.2012
- Aleksander Królikowski UKS KOSYNIER GLIWICE 03.01.2013
- Franciszek Laszczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 04.02.2013
- Jan Waśko PKSZERM WARSZAWA 08.03.2012
- Wojciech Małkowski AZS AWF KRAKÓW 10.09.2013
- Piotr Jachimowski DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 15.01.2013
- Mateusz Szczepanek RMKS RYBNIK 20.01.2012
- Franciszek Korduła RMKS RYBNIK 10.06.2012
- Andrzej Bigus AZS AWF WROCŁAW 09.04.2013
- FILIP KOSTOWSKI MUSZKIETER GLIWICE 14.03.2013
- Wiktor Pakosz MUSZKIETER GLIWICE 27.06.2012
- Cezary Koloska DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.07.2013
- Maciej Golicz DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 01.03.2013
- Florian Kasprzyk UKS START OPOLE 23.04.2014
- Dawid Wilusz UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 15.11.2012
- Dawid Wojdyło KS SZPADA WADOWICE 14.02.2013
- Wojciech Sadowy KSz WARSZAWIANKA 11.09.2013
- Paweł Roguski KSz WARSZAWIANKA 15.08.2012
- Ksawery SZOLC UKS TRÓJKA RADLIN 04.06.2012
- Błażej Adamczyk UKS TRÓJKA RADLIN 16.02.2014
- Gabriel Wojtyczko UKS TRÓJKA RADLIN 25.12.2012
- Stanisław Kowalczyk MUSZKIETER GLIWICE 05.03.2012
- Florian Pyka UKS KOSYNIER GLIWICE 16.08.2012
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy