Nazwa: VIII Igrzyska Dzieci - szpada chłopców (roczniki 2012 i młodsi)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 11.06.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Kurowski Tytus | PIAST GLIWICE | 19.06.2012 | |
2. | Waśko Jan | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2012 | |
3. | Pyka Florian | UKS KOSYNIER GLIWICE | 16.08.2012 | |
4. | Kowalczyk Stanisław | MUSZKIETER GLIWICE | 05.03.2012 | |
5. | Wojtyczko Gabriel | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.12.2012 | |
6. | Adamczyk Błażej | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.02.2014 | |
7. | SZOLC Ksawery | UKS TRÓJKA RADLIN | 04.06.2012 | |
8. | Roguski Paweł | KSz WARSZAWIANKA | 15.08.2012 | |
9. | Sadowy Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 11.09.2013 | |
10. | Wilusz Dawid | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.11.2012 | |
11. | Wojdyło Dawid | KS SZPADA WADOWICE | 14.02.2013 | |
12. | Jachimowski Piotr | TS Sokolnia Chorzów | 15.01.2013 | |
13. | Golicz Maciej | TS Sokolnia Chorzów | 01.03.2013 | |
14. | Koloska Cezary | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 21.07.2013 | |
15. | Pakosz Wiktor | MUSZKIETER GLIWICE | 27.06.2012 | |
16. | KOSTOWSKI FILIP | MUSZKIETER GLIWICE | 14.03.2013 | |
17. | Bigus Andrzej | KS SZPADA WROCŁAW | 09.04.2013 | |
18. | Korduła Franciszek | RMKS RYBNIK | 10.06.2012 | |
19. | Szczepanek Mateusz | RMKS RYBNIK | 20.01.2012 | |
20. | Kasprzyk Florian | UKS START OPOLE | 23.04.2014 | |
21. | Szastok Tomasz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 17.06.2013 | |
22. | Jędrzejewski Karol | UKS KOSYNIER GLIWICE | 14.07.2013 | |
23. | Laszczyk Franciszek | UKS KOSYNIER GLIWICE | 04.02.2013 | |
24. | Królikowski Aleksander | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.01.2013 | |
25. | Krasiński Tadeusz | AKS MIKOŁÓW | 30.03.2012 | |
26. | Chodacki Kacper | RMKS RYBNIK | 17.06.2013 | |
27. | Nos Ksawery | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 19.05.2013 | |
28. | Wojdyło Adam | KS SZPADA WADOWICE | 12.10.2015 | |
29. | Nowosad Piotr | AKS MIKOŁÓW | 18.09.2012 | |
30. | Jastrzębski Nikodem | AKS MIKOŁÓW | 04.08.2012 | |
31. | Wykrota Oskar | PIAST GLIWICE | 04.12.2013 | |
32. | Trochimowicz Tymon | PIAST GLIWICE | 22.12.2014 | |
33. | Kopczyk Miron | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.12.2014 | |
34. | Seemann Karol | RMKS RYBNIK | 12.10.2012 | |
35. | Staniek Krzysztof | UKS RAPIER RYBNIK | 24.06.2014 | |
36. | Mazurek Stanisław | UKS RAPIER RYBNIK | 18.07.2013 | |
37. | Mierzwiński Bruno | UKS KOSYNIER GLIWICE | 06.09.2012 | |
38. | Witek Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 03.07.2013 | |
39. | Mielcarek Jakub | PIAST GLIWICE | 14.09.2013 | |
40. | Mazur Aleksander | UKS TRÓJKA RADLIN | 05.12.2014 | |
41. | Małkowski Wojciech | AZS AWF KRAKÓW | 10.09.2013 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | Kurowski Tytus | PIAST GLIWICE | 19.06.2012 | wyeliminowano |
- | Wykrota Oskar | PIAST GLIWICE | 04.12.2013 | wyeliminowano |
- | Królikowski Aleksander | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.01.2013 | wyeliminowano |
- | Krasiński Tadeusz | AKS MIKOŁÓW | 30.03.2012 | wyeliminowano |
- | Chodacki Kacper | RMKS RYBNIK | 17.06.2013 | wyeliminowano |
- | Nos Ksawery | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 19.05.2013 | wyeliminowano |
- | Wojdyło Adam | KS SZPADA WADOWICE | 12.10.2015 | wyeliminowano |
- | Nowosad Piotr | AKS MIKOŁÓW | 18.09.2012 | wyeliminowano |
- | Jastrzębski Nikodem | AKS MIKOŁÓW | 04.08.2012 | wyeliminowano |
- | Trochimowicz Tymon | PIAST GLIWICE | 22.12.2014 | wyeliminowano |
- | Jędrzejewski Karol | UKS KOSYNIER GLIWICE | 14.07.2013 | wyeliminowano |
- | Kopczyk Miron | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.12.2014 | wyeliminowano |
- | Seemann Karol | RMKS RYBNIK | 12.10.2012 | wyeliminowano |
- | Staniek Krzysztof | UKS RAPIER RYBNIK | 24.06.2014 | wyeliminowano |
- | Mazurek Stanisław | UKS RAPIER RYBNIK | 18.07.2013 | wyeliminowano |
- | Mierzwiński Bruno | UKS KOSYNIER GLIWICE | 06.09.2012 | wyeliminowano |
- | Witek Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 03.07.2013 | wyeliminowano |
- | Mielcarek Jakub | PIAST GLIWICE | 14.09.2013 | wyeliminowano |
- | Mazur Aleksander | UKS TRÓJKA RADLIN | 05.12.2014 | wyeliminowano |
- | Laszczyk Franciszek | UKS KOSYNIER GLIWICE | 04.02.2013 | wyeliminowano |
- | Szastok Tomasz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 17.06.2013 | wyeliminowano |
- | Waśko Jan | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2012 | wyeliminowano |
- | Wilusz Dawid | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.11.2012 | wyeliminowano |
- | Pyka Florian | UKS KOSYNIER GLIWICE | 16.08.2012 | wyeliminowano |
- | Kowalczyk Stanisław | MUSZKIETER GLIWICE | 05.03.2012 | wyeliminowano |
- | Wojtyczko Gabriel | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.12.2012 | wyeliminowano |
- | Adamczyk Błażej | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.02.2014 | wyeliminowano |
- | SZOLC Ksawery | UKS TRÓJKA RADLIN | 04.06.2012 | wyeliminowano |
- | Roguski Paweł | KSz WARSZAWIANKA | 15.08.2012 | wyeliminowano |
- | Sadowy Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 11.09.2013 | wyeliminowano |
- | Wojdyło Dawid | KS SZPADA WADOWICE | 14.02.2013 | wyeliminowano |
- | Kasprzyk Florian | UKS START OPOLE | 23.04.2014 | wyeliminowano |
- | Jachimowski Piotr | TS Sokolnia Chorzów | 15.01.2013 | wyeliminowano |
- | Golicz Maciej | TS Sokolnia Chorzów | 01.03.2013 | wyeliminowano |
- | Koloska Cezary | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 21.07.2013 | wyeliminowano |
- | Pakosz Wiktor | MUSZKIETER GLIWICE | 27.06.2012 | wyeliminowano |
- | KOSTOWSKI FILIP | MUSZKIETER GLIWICE | 14.03.2013 | wyeliminowano |
- | Bigus Andrzej | KS SZPADA WROCŁAW | 09.04.2013 | wyeliminowano |
- | Korduła Franciszek | RMKS RYBNIK | 10.06.2012 | wyeliminowano |
- | Szczepanek Mateusz | RMKS RYBNIK | 20.01.2012 | wyeliminowano |
- | Małkowski Wojciech | AZS AWF KRAKÓW | 10.09.2013 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | Kurowski Tytus | PIAST GLIWICE | 19.06.2012 |
- | Wykrota Oskar | PIAST GLIWICE | 04.12.2013 |
- | Królikowski Aleksander | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.01.2013 |
- | Krasiński Tadeusz | AKS MIKOŁÓW | 30.03.2012 |
- | Chodacki Kacper | RMKS RYBNIK | 17.06.2013 |
- | Nos Ksawery | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 19.05.2013 |
- | Wojdyło Adam | KS SZPADA WADOWICE | 12.10.2015 |
- | Nowosad Piotr | AKS MIKOŁÓW | 18.09.2012 |
- | Jastrzębski Nikodem | AKS MIKOŁÓW | 04.08.2012 |
- | Trochimowicz Tymon | PIAST GLIWICE | 22.12.2014 |
- | Jędrzejewski Karol | UKS KOSYNIER GLIWICE | 14.07.2013 |
- | Kopczyk Miron | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.12.2014 |
- | Seemann Karol | RMKS RYBNIK | 12.10.2012 |
- | Staniek Krzysztof | UKS RAPIER RYBNIK | 24.06.2014 |
- | Mazurek Stanisław | UKS RAPIER RYBNIK | 18.07.2013 |
- | Mierzwiński Bruno | UKS KOSYNIER GLIWICE | 06.09.2012 |
- | Witek Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 03.07.2013 |
- | Mielcarek Jakub | PIAST GLIWICE | 14.09.2013 |
- | Mazur Aleksander | UKS TRÓJKA RADLIN | 05.12.2014 |
- | Laszczyk Franciszek | UKS KOSYNIER GLIWICE | 04.02.2013 |
- | Szastok Tomasz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 17.06.2013 |
- | Waśko Jan | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2012 |
- | Wilusz Dawid | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.11.2012 |
- | Pyka Florian | UKS KOSYNIER GLIWICE | 16.08.2012 |
- | Kowalczyk Stanisław | MUSZKIETER GLIWICE | 05.03.2012 |
- | Wojtyczko Gabriel | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.12.2012 |
- | Adamczyk Błażej | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.02.2014 |
- | SZOLC Ksawery | UKS TRÓJKA RADLIN | 04.06.2012 |
- | Roguski Paweł | KSz WARSZAWIANKA | 15.08.2012 |
- | Sadowy Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 11.09.2013 |
- | Wojdyło Dawid | KS SZPADA WADOWICE | 14.02.2013 |
- | Kasprzyk Florian | UKS START OPOLE | 23.04.2014 |
- | Jachimowski Piotr | TS Sokolnia Chorzów | 15.01.2013 |
- | Golicz Maciej | TS Sokolnia Chorzów | 01.03.2013 |
- | Koloska Cezary | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 21.07.2013 |
- | Pakosz Wiktor | MUSZKIETER GLIWICE | 27.06.2012 |
- | KOSTOWSKI FILIP | MUSZKIETER GLIWICE | 14.03.2013 |
- | Bigus Andrzej | KS SZPADA WROCŁAW | 09.04.2013 |
- | Korduła Franciszek | RMKS RYBNIK | 10.06.2012 |
- | Szczepanek Mateusz | RMKS RYBNIK | 20.01.2012 |
- | Małkowski Wojciech | AZS AWF KRAKÓW | 10.09.2013 |