Turniej

Nazwa: VIII Igrzyska Dzieci - szpada dziewcząt (roczniki 2008-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 12.06.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
2. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
3. Maria Szczurowska PIAST GLIWICE 26.03.2009
4. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
5. Kinga Smolarczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 10.03.2009
6. Emilia Szczygieł KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
7. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
8. Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
9. Daria Marcinkiewicz PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
10. Paulina Żabka RMKS RYBNIK 17.07.2008
11. Zofia Gramcow RMKS RYBNIK 17.06.2009
12. Kamila Gusta PIAST GLIWICE 02.09.2008
13. Lena Furman AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
14. Nadia Rostkowska UKS TRÓJKA RADLIN 13.10.2009
15. MARTYNA NIKODEM MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009
16. Maria Zając MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008
17. Klara SOKALSKA KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
18. Wiktoria Wilkosz KS OLIMP LUBIN 08.05.2009
19. Judyta Dudek MUSZKIETER GLIWICE 02.01.2009
20. Anna Grudziądz T.S. GÓRNIK RADLIN 18.07.2009
21. Aleksandra Stawarz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.08.2009
22. Wiktoria MOŃKO T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009
23. Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
24. Dorota Niebrzydowska KS OLIMP LUBIN 02.03.2009
25. Antonina Węgrzyk RMKS RYBNIK 02.09.2009
26. Zuzanna Kauch RMKS RYBNIK 11.09.2008
27. Maja Zielińska MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009
28. Zuzanna Gajewska KS OLIMP LUBIN 02.06.2008
29. KAROLINA ŻYGADŁO PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.07.2009
30. JULIA RUDNER MUSZKIETER GLIWICE 19.08.2008
31. Angelika Rachtan RMKS RYBNIK 23.10.2008
32. Lena Kaźmierczak MUSZKIETER GLIWICE 15.10.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008 wyeliminowano
- Wiktoria Wilkosz KS OLIMP LUBIN 08.05.2009 wyeliminowano
- Angelika Rachtan RMKS RYBNIK 23.10.2008 wyeliminowano
- JULIA RUDNER MUSZKIETER GLIWICE 19.08.2008 wyeliminowano
- KAROLINA ŻYGADŁO PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.07.2009 wyeliminowano
- Zuzanna Gajewska KS OLIMP LUBIN 02.06.2008 wyeliminowano
- Maja Zielińska MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009 wyeliminowano
- Zuzanna Kauch RMKS RYBNIK 11.09.2008 wyeliminowano
- Antonina Węgrzyk RMKS RYBNIK 02.09.2009 wyeliminowano
- Dorota Niebrzydowska KS OLIMP LUBIN 02.03.2009 wyeliminowano
- Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008 wyeliminowano
- Wiktoria MOŃKO T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009 wyeliminowano
- Aleksandra Stawarz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.08.2009 wyeliminowano
- Anna Grudziądz T.S. GÓRNIK RADLIN 18.07.2009 wyeliminowano
- Judyta Dudek MUSZKIETER GLIWICE 02.01.2009 wyeliminowano
- Klara SOKALSKA KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008 wyeliminowano
- Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 wyeliminowano
- Maria Zając MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008 wyeliminowano
- MARTYNA NIKODEM MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009 wyeliminowano
- Nadia Rostkowska UKS TRÓJKA RADLIN 13.10.2009 wyeliminowano
- Lena Furman AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009 wyeliminowano
- Kamila Gusta PIAST GLIWICE 02.09.2008 wyeliminowano
- Zofia Gramcow RMKS RYBNIK 17.06.2009 wyeliminowano
- Paulina Żabka RMKS RYBNIK 17.07.2008 wyeliminowano
- Daria Marcinkiewicz PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009 wyeliminowano
- Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 wyeliminowano
- Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008 wyeliminowano
- Emilia Szczygieł KS OLIMP LUBIN 16.01.2009 wyeliminowano
- Kinga Smolarczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 10.03.2009 wyeliminowano
- Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 wyeliminowano
- Maria Szczurowska PIAST GLIWICE 26.03.2009 wyeliminowano
- Lena Kaźmierczak MUSZKIETER GLIWICE 15.10.2009 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Wiktoria Wilkosz KS OLIMP LUBIN 08.05.2009
- Klara SOKALSKA KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
- Angelika Rachtan RMKS RYBNIK 23.10.2008
- JULIA RUDNER MUSZKIETER GLIWICE 19.08.2008
- KAROLINA ŻYGADŁO PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.07.2009
- Zuzanna Gajewska KS OLIMP LUBIN 02.06.2008
- Maja Zielińska MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009
- Zuzanna Kauch RMKS RYBNIK 11.09.2008
- Antonina Węgrzyk RMKS RYBNIK 02.09.2009
- Dorota Niebrzydowska KS OLIMP LUBIN 02.03.2009
- Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
- Wiktoria MOŃKO T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009
- Aleksandra Stawarz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.08.2009
- Anna Grudziądz T.S. GÓRNIK RADLIN 18.07.2009
- Judyta Dudek MUSZKIETER GLIWICE 02.01.2009
- Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
- Lena Kaźmierczak MUSZKIETER GLIWICE 15.10.2009
- Maria Zając MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008
- MARTYNA NIKODEM MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009
- Nadia Rostkowska UKS TRÓJKA RADLIN 13.10.2009
- Lena Furman AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
- Kamila Gusta PIAST GLIWICE 02.09.2008
- Zofia Gramcow RMKS RYBNIK 17.06.2009
- Paulina Żabka RMKS RYBNIK 17.07.2008
- Daria Marcinkiewicz PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
- Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
- Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
- Emilia Szczygieł KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
- Kinga Smolarczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 10.03.2009
- Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
- Maria Szczurowska PIAST GLIWICE 26.03.2009
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy