Turniej

Nazwa: VIII Igrzyska Dzieci - szpada dziewcząt (roczniki 2012 i młodsi)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 12.06.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Lena Nitner RMKS RYBNIK 14.08.2012
2. Katarzyna Waśko PKSZERM WARSZAWA 09.03.2014
3. Julia Rogacka UKS ZAWISZA KATOWICE 03.05.2012
4. Aurelia Ziółek UKS ZAWISZA KATOWICE 11.10.2012
5. Lila Kołodziej KKS KRAKÓW 10.08.2013
6. MARCELINA RADWAN KS SZPADA WADOWICE 03.07.2014
7. Natalia Bobusia UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 28.10.2012
8. Kaja Wojtuń UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.07.2012
9. Hanna Pakosz MUSZKIETER GLIWICE 27.06.2012
10. Klaudia Dawidiuk RMKS RYBNIK 21.02.2012
11. Wiktoria Paciorek SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 31.03.2013
12. Hanna Szastok UKS KOSYNIER GLIWICE 17.06.2013
13. Malwina Badura UKS KOSYNIER GLIWICE 29.01.2013
14. Alicja Szymula UKS START OPOLE 02.07.2012
15. Olga Rambiert UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 08.01.2014
16. Łucja Szyma AKS MIKOŁÓW 12.05.2012
17. Emilia Porwolik AKS MIKOŁÓW 05.10.2012
18. Zofia Dukiewicz UKS RAPIER RYBNIK 10.03.2013
19. Marta Fedchyshyn BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.03.2012

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Lena Nitner RMKS RYBNIK 14.08.2012 wyeliminowano
- Wiktoria Paciorek SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 31.03.2013 wyeliminowano
- Zofia Dukiewicz UKS RAPIER RYBNIK 10.03.2013 wyeliminowano
- Emilia Porwolik AKS MIKOŁÓW 05.10.2012 wyeliminowano
- Łucja Szyma AKS MIKOŁÓW 12.05.2012 wyeliminowano
- Olga Rambiert UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 08.01.2014 wyeliminowano
- Alicja Szymula UKS START OPOLE 02.07.2012 wyeliminowano
- Malwina Badura UKS KOSYNIER GLIWICE 29.01.2013 wyeliminowano
- Hanna Szastok UKS KOSYNIER GLIWICE 17.06.2013 wyeliminowano
- Klaudia Dawidiuk RMKS RYBNIK 21.02.2012 wyeliminowano
- Katarzyna Waśko PKSZERM WARSZAWA 09.03.2014 wyeliminowano
- Hanna Pakosz MUSZKIETER GLIWICE 27.06.2012 wyeliminowano
- Kaja Wojtuń UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.07.2012 wyeliminowano
- Natalia Bobusia UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 28.10.2012 wyeliminowano
- MARCELINA RADWAN KS SZPADA WADOWICE 03.07.2014 wyeliminowano
- Lila Kołodziej KKS KRAKÓW 10.08.2013 wyeliminowano
- Aurelia Ziółek UKS ZAWISZA KATOWICE 11.10.2012 wyeliminowano
- Julia Rogacka UKS ZAWISZA KATOWICE 03.05.2012 wyeliminowano
- Marta Fedchyshyn BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.03.2012 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Lena Nitner RMKS RYBNIK 14.08.2012
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Wiktoria Paciorek SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 31.03.2013
- Klaudia Dawidiuk RMKS RYBNIK 21.02.2012
- Zofia Dukiewicz UKS RAPIER RYBNIK 10.03.2013
- Emilia Porwolik AKS MIKOŁÓW 05.10.2012
- Łucja Szyma AKS MIKOŁÓW 12.05.2012
- Olga Rambiert UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 08.01.2014
- Alicja Szymula UKS START OPOLE 02.07.2012
- Malwina Badura UKS KOSYNIER GLIWICE 29.01.2013
- Hanna Szastok UKS KOSYNIER GLIWICE 17.06.2013
- Katarzyna Waśko PKSZERM WARSZAWA 09.03.2014
- Marta Fedchyshyn BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.03.2012
- Hanna Pakosz MUSZKIETER GLIWICE 27.06.2012
- Kaja Wojtuń UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.07.2012
- Natalia Bobusia UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 28.10.2012
- MARCELINA RADWAN KS SZPADA WADOWICE 03.07.2014
- Lila Kołodziej KKS KRAKÓW 10.08.2013
- Aurelia Ziółek UKS ZAWISZA KATOWICE 11.10.2012
- Julia Rogacka UKS ZAWISZA KATOWICE 03.05.2012
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy