Turniej

Nazwa: Mieleckie Skrzydła w szpadzie dziewcząt - Młodzik (2009-2010)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 10.09.2022

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Aleksander Jagoda 5 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 22.02.2010
2. BUMATSENKO-POSHYVAK Natalya 26 Ukraina 01.01.2010
3. Chojnacka Zuzanna 10 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.12.2010
4. DE VREESE ERYKA 28 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009
5. Fajkis Emilia 17 RMKS RYBNIK 07.05.2010
6. FEDENKO DOMINIKA 8 Ukraina 13.08.2009
7. GORBACHUK YELYZAVETA 12 Ukraina 19.10.2009
8. Gramcow Zofia 9 RMKS RYBNIK 17.06.2009
9. Kapera Rachela 13 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.08.2010
10. KOVACOVA Vanesa 11 Słowacja 01.01.2010
11. Kowalik Amelia 16 PIAST GLIWICE 04.10.2010
12. MAKHLAI-SHEMIAKINA SOFIIA 23 Ukraina 27.06.2009
13. Marcinkiewicz Daria 18 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
14. Misiak Paulina 19 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
15. Odrzywolska Agnieszka 2 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
16. Pietryga Maja 6 RMKS RYBNIK 05.03.2010
17. Rybska Nina 21 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 10.10.2009
18. SIDOROVA Bianka 7 Słowacja 01.01.2010
19. Sosnowska Patrycja 14 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 24.05.2010
20. SPYRYDONOVA POLINA 22 Ukraina 10.07.2009
21. Stadnicka Lena 25 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 04.03.2010
22. Stanek Nina 15 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 14.01.2009
23. Stawarz Aleksandra 27 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.08.2009
24. STEPANOVA YELYZAVIETA 24 Ukraina 28.09.2009
25. Szczepan Aleksandra 3 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010
26. Szczurowska Maria 20 PIAST GLIWICE 26.03.2009
27. Żurek Aleksandra 1 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010
28. ŻYGADŁO KAROLINA 4 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.07.2009

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. SPYRYDONOVA POLINA Ukraina 10.07.2009 zakwalifikowano
1. MAKHLAI-SHEMIAKINA SOFIIA Ukraina 27.06.2009 zakwalifikowano
3. Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009 zakwalifikowano
4. STEPANOVA YELYZAVIETA Ukraina 28.09.2009 zakwalifikowano
5. BUMATSENKO-POSHYVAK Natalya Ukraina 01.01.2010 zakwalifikowano
6. Szczepan Aleksandra UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010 zakwalifikowano
7. GORBACHUK YELYZAVETA Ukraina 19.10.2009 zakwalifikowano
8. DE VREESE ERYKA UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009 zakwalifikowano
9. FEDENKO DOMINIKA Ukraina 13.08.2009 zakwalifikowano
10. SIDOROVA Bianka Słowacja 01.01.2010 zakwalifikowano
11. Stadnicka Lena MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 04.03.2010 zakwalifikowano
12. Chojnacka Zuzanna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.12.2010 zakwalifikowano
13. Kapera Rachela UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.08.2010 zakwalifikowano
14. Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010 zakwalifikowano
15. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010 zakwalifikowano
16. Marcinkiewicz Daria MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009 zakwalifikowano
17. Gramcow Zofia RMKS RYBNIK 17.06.2009 zakwalifikowano
18. Rybska Nina MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 10.10.2009 zakwalifikowano
19. Stanek Nina UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 14.01.2009 zakwalifikowano
20. Fajkis Emilia RMKS RYBNIK 07.05.2010 zakwalifikowano
21. Stawarz Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.08.2009 zakwalifikowano
22. KOVACOVA Vanesa Słowacja 01.01.2010 zakwalifikowano
23. Pietryga Maja RMKS RYBNIK 05.03.2010 zakwalifikowano
24. Sosnowska Patrycja MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 24.05.2010 zakwalifikowano
24. Aleksander Jagoda MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 22.02.2010 zakwalifikowano
26. Żurek Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010 zakwalifikowano
27. Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010 zakwalifikowano
28. ŻYGADŁO KAROLINA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.07.2009 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. SPYRYDONOVA POLINA Ukraina 10.07.2009
2. Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009
3. GORBACHUK YELYZAVETA Ukraina 19.10.2009
3. BUMATSENKO-POSHYVAK Natalya Ukraina 01.01.2010
5. MAKHLAI-SHEMIAKINA SOFIIA Ukraina 27.06.2009
6. STEPANOVA YELYZAVIETA Ukraina 28.09.2009
7. Szczepan Aleksandra UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010
8. FEDENKO DOMINIKA Ukraina 13.08.2009
9. DE VREESE ERYKA UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009
10. SIDOROVA Bianka Słowacja 01.01.2010
11. Kapera Rachela UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.08.2010
12. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
13. Gramcow Zofia RMKS RYBNIK 17.06.2009
14. Stanek Nina UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 14.01.2009
15. Stawarz Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.08.2009
16. KOVACOVA Vanesa Słowacja 01.01.2010
17. Stadnicka Lena MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 04.03.2010
18. Chojnacka Zuzanna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.12.2010
19. Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010
20. Marcinkiewicz Daria MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
21. Rybska Nina MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 10.10.2009
22. Fajkis Emilia RMKS RYBNIK 07.05.2010
23. Pietryga Maja RMKS RYBNIK 05.03.2010
24. Sosnowska Patrycja MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 24.05.2010
24. Aleksander Jagoda MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 22.02.2010
26. Żurek Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010
27. Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
28. ŻYGADŁO KAROLINA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.07.2009

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content