Turniej

Nazwa: I Puchar Polski juniorów młodszych w szpadzie kobiet - Katowice 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 11.09.2022

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. BARDASH MARIIA-POLINA 87 Ukraina 23.09.2008
2. BARTOSZEK Otylia 30 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
3. Białecka Zofia 71 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
4. Bilińska Natalia 17 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
5. Błażyca Sara 91 AZS AWF KATOWICE 08.09.2007
6. Brzuchalska Magdalena 89 MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006
7. Budnik Magdalena 55 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
8. Charkiewicz Karolina 12 AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
9. Charkiewicz Aleksandra 75 AZS AWF WARSZAWA 19.11.2009
10. CHORNA ANHELINA 84 Ukraina 03.09.2008
11. Ciszczoń Maria 14 KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
12. Danek Kamila 31 KKS KRAKÓW 04.10.2007
13. DARIA CHARNIKOVA 77 Ukraina 01.01.2009
14. Dawidowicz Anna 33 KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
15. Dmytruk Alina 82 AZS AWF KRAKÓW 09.04.2009
16. DOBRYŁKO Natalia 81 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
17. Drozdowska Hanna 34 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
18. Drożdż Łucja 48 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009
19. Dudek Judyta 79 MUSZKIETER GLIWICE 02.01.2009
20. DYL Roksana 35 UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
21. FEDENKO DOMINIKA 68 Ukraina 13.08.2009
22. Furman Lena 39 AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
23. GARUS Oliwia 10 AZS AWF KRAKÓW 08.07.2006
24. Gawior Emilia 60 KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007
25. Głowa Weronika 11 AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
26. GOCZAŁ Alicja 8 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
27. GORBACHUK YELYZAVETA 67 Ukraina 19.10.2009
28. Gusta Kamila 47 PIAST GLIWICE 02.09.2008
29. Halemba Antonina 3 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
30. HEBDOWSKA Agata 99 T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
31. Hołobotowska Aleksandra 61 SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.07.2010
32. Iwaszko Nina 32 KSz WARSZAWIANKA 12.10.2006
33. JANECZEK Oliwia 5 PIAST GLIWICE 28.01.2008
34. Jarosz Zuzanna 16 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
35. Jastrzębska Amelia 86 PKSZERM WARSZAWA 19.10.2006
36. Jaworska Weronika 102 PKSZERM WARSZAWA 22.09.2006
37. JĘDRZEJEC Wiktoria 7 PIAST GLIWICE 04.01.2007
38. Kacała Hanna 28 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
39. Kanabaj Janina 65 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009
40. Kauch Zuzanna 58 RMKS RYBNIK 11.09.2008
41. Konarska Lena 40 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20.04.2009
42. Kraskowska Zuzanna 94 KSz WARSZAWIANKA 20.11.2008
43. KUBIK Natalia 26 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
44. KWIATKOWSKA Anna 44 KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
45. Łabuda Hanna 23 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
46. MAJEREK Maja 29 PIAST GLIWICE 13.06.2007
47. MAJKOWSKA Zofia 70 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2006
48. Majnusz Agata 85 PIAST GLIWICE 21.10.2007
49. MAKHLAI-SHEMIAKINA SOFIIA 92 Ukraina 27.06.2009
50. Malinowska Hanna 100 KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
51. Marciniak Urszula 76 UKS PIAST LEGNICA 07.08.2006
52. Martyńska Anna 49 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.10.2006
53. Mielniczek Blanka 101 PIAST GLIWICE 09.07.2007
54. Mikoda Zuzanna 88 SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.09.2010
55. MISIAK Laura 1 RMKS RYBNIK 11.09.2007
56. Misiak Iwona 45 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006
57. Misiak Paulina 83 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
58. Misiewicz Julia 74 MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009
59. MOŃKO Wiktoria 53 RMKS RYBNIK 10.09.2009
60. Moszonka Amelia 24 SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
61. Mozler Liliana 93 AZS AWF KATOWICE 11.05.2007
62. Mróz Martyna 18 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
63. Nelza Dominika 15 MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
64. Nieczkowska Karolina 19 SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
65. Niesyn Nikola 25 SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
66. NIKODEM MARTYNA 63 MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009
67. Nowak Martyna 22 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
68. NYKYTIUK MARIIA 62 Ukraina 22.08.2006
69. Olech Małgorzata 66 AZS AWF KATOWICE 09.06.2007
70. OSTROWSKA Paulina 13 PIAST GLIWICE 12.04.2006
71. Pacella Marta 107 UKS 46 ŁÓDŹ 12.11.2008
72. Poduszyńska Weronika 64 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 22.05.2009
73. Porwoł Liliana 2 RMKS RYBNIK 24.05.2006
74. PUKOWIEC Alicja 20 RMKS RYBNIK 19.03.2007
75. Radwańska Nina 109 BTS BYTOM 16.09.2010
76. Ratyna Magda 4 PIAST GLIWICE 01.03.2007
77. Roczniak Lija 78 MKS KUSY SZCZECIN 17.12.2009
78. Rostkowska Nadia 108 T.S. GÓRNIK RADLIN 13.10.2009
79. Sadowska Amelia 37 BTS BYTOM 16.06.2008
80. Siejek Kornelia 103 KS OLIMP LUBIN 10.09.2008
81. Siergiej Zofia 46 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
82. Smerczek Karolina 72 BTS BYTOM 20.06.2006
83. Smolarczyk Kinga 110 PIAST GLIWICE 10.03.2009
84. Socha Maria 42 PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
85. SOKALSKA Klara 51 KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
86. Sołtyk Zuzanna 50 PKSZERM WARSZAWA 08.06.2009
87. Sowińska Dominika 97 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009
88. SPYRYDONOVA POLINA 98 Ukraina 10.07.2009
89. STEPANOVA YELYZAVIETA 90 Ukraina 28.09.2009
90. Szalińska Wiktoria 41 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009
91. Szczurowska Maria 43 PIAST GLIWICE 26.03.2009
92. Szczurowska Hanna 106 PIAST GLIWICE 02.11.2011
93. Szczygieł Emilia 95 KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
94. SZYMAŃSKA Aleksandra 6 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
95. SZYMAŃSKA Maja 21 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
96. Szymczak Kinga 54 AZS AWF KRAKÓW 27.03.2007
97. SZYMCZYK Michalina 9 PIAST GLIWICE 10.09.2007
98. Śliwiak Hanna 57 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 14.09.2008
99. Tercjak Jagoda 27 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
100. Tołyż Aniela 104 MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
101. Wilanowska Maria 38 KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006
102. Winiarska JULIA 52 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009
103. Wisz Zofia 59 KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006
104. Wittenbeck Wiktoria 73 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.07.2009
105. Wolny Iga 80 BTS BYTOM 03.07.2008
106. Zając Maria 96 MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008
107. Zielińska Maja 56 MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009
108. Żabka Paulina 69 RMKS RYBNIK 17.07.2008
109. Żurek Aleksandra 105 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010
110. Żychowska Roksana 36 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006


Warning: array_map(): Expected parameter 2 to be an array, null given in /home/divbox/ftp/projekty_wp/pzszerm.pl/test/turniej-chequer.php on line 155

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
2. SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
3. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
4. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
5. Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 zakwalifikowano
5. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007 zakwalifikowano
5. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
5. Szalińska Wiktoria AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009 zakwalifikowano
9. Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
10. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
11. Dmytruk Alina AZS AWF KRAKÓW 09.04.2009 zakwalifikowano
12. Ciszczoń Maria KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 zakwalifikowano
13. Drożdż Łucja AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009 zakwalifikowano
14. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
15. SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 10.09.2007 zakwalifikowano
16. BARDASH MARIIA-POLINA Ukraina 23.09.2008 zakwalifikowano
16. Dawidowicz Anna KS OLIMP LUBIN 24.07.2006 zakwalifikowano
18. Drozdowska Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008 zakwalifikowano
19. Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 zakwalifikowano
20. FEDENKO DOMINIKA Ukraina 13.08.2009 zakwalifikowano
21. Charkiewicz Karolina AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
22. Wisz Zofia KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006 zakwalifikowano
23. KWIATKOWSKA Anna KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006 zakwalifikowano
24. Konarska Lena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20.04.2009 zakwalifikowano
25. Jarosz Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006 zakwalifikowano
26. Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 zakwalifikowano
27. Misiewicz Julia MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009 zakwalifikowano
28. SOKALSKA Klara KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008 zakwalifikowano
28. GARUS Oliwia AZS AWF KRAKÓW 08.07.2006 zakwalifikowano
30. Furman Lena AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009 zakwalifikowano
31. Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009 zakwalifikowano
32. MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 13.06.2007 zakwalifikowano
33. BARTOSZEK Otylia UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006 zakwalifikowano
34. MAKHLAI-SHEMIAKINA SOFIIA Ukraina 27.06.2009 zakwalifikowano
35. SPYRYDONOVA POLINA Ukraina 10.07.2009 zakwalifikowano
36. GORBACHUK YELYZAVETA Ukraina 19.10.2009 zakwalifikowano
36. KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008 zakwalifikowano
38. DARIA CHARNIKOVA Ukraina 01.01.2009 zakwalifikowano
39. Nowak Martyna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007 zakwalifikowano
40. Głowa Weronika AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007 zakwalifikowano
41. Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008 zakwalifikowano
42. Nelza Dominika MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 zakwalifikowano
43. Tercjak Jagoda AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009 zakwalifikowano
44. SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 zakwalifikowano
45. Danek Kamila KKS KRAKÓW 04.10.2007 zakwalifikowano
46. Niesyn Nikola SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007 zakwalifikowano
47. Misiak Iwona PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006 zakwalifikowano
48. Kacała Hanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006 zakwalifikowano
49. Brzuchalska Magdalena MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006 zakwalifikowano
50. PUKOWIEC Alicja RMKS RYBNIK 19.03.2007 zakwalifikowano
50. Socha Maria PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008 zakwalifikowano
52. Smolarczyk Kinga PIAST GLIWICE 10.03.2009 zakwalifikowano
53. STEPANOVA YELYZAVIETA Ukraina 28.09.2009 zakwalifikowano
54. CHORNA ANHELINA Ukraina 03.09.2008 zakwalifikowano
55. DYL Roksana UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008 zakwalifikowano
56. Wittenbeck Wiktoria WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.07.2009 zakwalifikowano
57. Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011 zakwalifikowano
57. Szczygieł Emilia KS OLIMP LUBIN 16.01.2009 zakwalifikowano
59. Tołyż Aniela MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009 zakwalifikowano
60. Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008 zakwalifikowano
61. Gawior Emilia KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007 zakwalifikowano
62. Mielniczek Blanka PIAST GLIWICE 09.07.2007 zakwalifikowano
63. Żurek Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010 zakwalifikowano
64. Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 zakwalifikowano
65. Bilińska Natalia AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006 zakwalifikowano
66. DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008 zakwalifikowano
67. Sołtyk Zuzanna PKSZERM WARSZAWA 08.06.2009 zakwalifikowano
68. Wolny Iga BTS BYTOM 03.07.2008 zakwalifikowano
69. MAJKOWSKA Zofia KSz WARSZAWIANKA 21.01.2006 zakwalifikowano
70. NYKYTIUK MARIIA Ukraina 22.08.2006 zakwalifikowano
70. Hołobotowska Aleksandra SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.07.2010 zakwalifikowano
72. Żychowska Roksana UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006 zakwalifikowano
73. Winiarska JULIA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009 zakwalifikowano
73. Rostkowska Nadia T.S. GÓRNIK RADLIN 13.10.2009 zakwalifikowano
75. Kauch Zuzanna RMKS RYBNIK 11.09.2008 zakwalifikowano
76. Kanabaj Janina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009 zakwalifikowano
77. Wilanowska Maria KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006 zakwalifikowano
78. Smerczek Karolina BTS BYTOM 20.06.2006 zakwalifikowano
79. Szymczak Kinga AZS AWF KRAKÓW 27.03.2007 zakwalifikowano
80. Mikoda Zuzanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.09.2010 zakwalifikowano
81. Żabka Paulina RMKS RYBNIK 17.07.2008 zakwalifikowano
82. Majnusz Agata PIAST GLIWICE 21.10.2007 zakwalifikowano
83. NIKODEM MARTYNA MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009 zakwalifikowano
84. Poduszyńska Weronika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 22.05.2009 zakwalifikowano
85. Sadowska Amelia BTS BYTOM 16.06.2008 zakwalifikowano
86. Moszonka Amelia SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007 zakwalifikowano
87. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010 zakwalifikowano
88. Charkiewicz Aleksandra AZS AWF WARSZAWA 19.11.2009 zakwalifikowano
89. Marciniak Urszula UKS PIAST LEGNICA 07.08.2006 wyeliminowano
90. Zając Maria MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008 wyeliminowano
91. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010 wyeliminowano
92. Mozler Liliana AZS AWF KATOWICE 11.05.2007 wyeliminowano
93. Budnik Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010 wyeliminowano
94. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010 wyeliminowano
94. Iwaszko Nina KSz WARSZAWIANKA 12.10.2006 wyeliminowano
96. Sowińska Dominika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009 wyeliminowano
97. Jaworska Weronika PKSZERM WARSZAWA 22.09.2006 wyeliminowano
98. Siejek Kornelia KS OLIMP LUBIN 10.09.2008 wyeliminowano
99. MOŃKO Wiktoria RMKS RYBNIK 10.09.2009 wyeliminowano
100. Błażyca Sara AZS AWF KATOWICE 08.09.2007 wyeliminowano
101. Radwańska Nina BTS BYTOM 16.09.2010 wyeliminowano
102. Martyńska Anna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.10.2006 wyeliminowano
103. Jastrzębska Amelia PKSZERM WARSZAWA 19.10.2006 wyeliminowano
104. Pacella Marta UKS 46 ŁÓDŹ 12.11.2008 wyeliminowano
105. Kraskowska Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 20.11.2008 wyeliminowano
106. Śliwiak Hanna WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 14.09.2008 wyeliminowano
106. Roczniak Lija MKS KUSY SZCZECIN 17.12.2009 wyeliminowano
106. Olech Małgorzata AZS AWF KATOWICE 09.06.2007 wyeliminowano
109. Dudek Judyta MUSZKIETER GLIWICE 02.01.2009 wyeliminowano
110. Zielińska Maja MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006
2. Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
3. Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009
3. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007
5. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008
6. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007
7. Ciszczoń Maria KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
8. NYKYTIUK MARIIA Ukraina 22.08.2006
9. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007
10. Dmytruk Alina AZS AWF KRAKÓW 09.04.2009
11. Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
12. FEDENKO DOMINIKA Ukraina 13.08.2009
13. Misiak Iwona PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006
14. Brzuchalska Magdalena MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006
15. DYL Roksana UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
16. Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
17. SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
18. Drożdż Łucja AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009
19. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
20. BARDASH MARIIA-POLINA Ukraina 23.09.2008
21. Charkiewicz Karolina AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
22. Jarosz Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
23. Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
24. Misiewicz Julia MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009
25. SOKALSKA Klara KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
25. GARUS Oliwia AZS AWF KRAKÓW 08.07.2006
27. MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 13.06.2007
28. SPYRYDONOVA POLINA Ukraina 10.07.2009
29. Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008
30. Nelza Dominika MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
31. Tercjak Jagoda AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
32. PUKOWIEC Alicja RMKS RYBNIK 19.03.2007
33. Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
33. Szalińska Wiktoria AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009
35. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006
36. SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 10.09.2007
37. Dawidowicz Anna KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
38. Drozdowska Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
39. Wisz Zofia KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006
40. KWIATKOWSKA Anna KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
41. Konarska Lena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20.04.2009
42. Furman Lena AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
43. BARTOSZEK Otylia UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
44. MAKHLAI-SHEMIAKINA SOFIIA Ukraina 27.06.2009
45. GORBACHUK YELYZAVETA Ukraina 19.10.2009
45. KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
47. DARIA CHARNIKOVA Ukraina 01.01.2009
48. Nowak Martyna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
49. Głowa Weronika AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
50. SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
51. Danek Kamila KKS KRAKÓW 04.10.2007
52. Niesyn Nikola SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
53. Kacała Hanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
54. Socha Maria PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
55. STEPANOVA YELYZAVIETA Ukraina 28.09.2009
56. Szczygieł Emilia KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
57. Gawior Emilia KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007
58. Żurek Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010
59. Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
60. Sołtyk Zuzanna PKSZERM WARSZAWA 08.06.2009
61. Hołobotowska Aleksandra SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.07.2010
62. Winiarska JULIA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009
63. Kauch Zuzanna RMKS RYBNIK 11.09.2008
64. Wilanowska Maria KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006
65. Smolarczyk Kinga PIAST GLIWICE 10.03.2009
66. CHORNA ANHELINA Ukraina 03.09.2008
67. Wittenbeck Wiktoria WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.07.2009
68. Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011
69. Tołyż Aniela MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
70. Mielniczek Blanka PIAST GLIWICE 09.07.2007
71. Bilińska Natalia AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
72. DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
73. Wolny Iga BTS BYTOM 03.07.2008
74. MAJKOWSKA Zofia KSz WARSZAWIANKA 21.01.2006
75. Żychowska Roksana UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
76. Rostkowska Nadia T.S. GÓRNIK RADLIN 13.10.2009
77. Kanabaj Janina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009
78. Smerczek Karolina BTS BYTOM 20.06.2006
79. Szymczak Kinga AZS AWF KRAKÓW 27.03.2007
80. Mikoda Zuzanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.09.2010
81. Żabka Paulina RMKS RYBNIK 17.07.2008
82. Majnusz Agata PIAST GLIWICE 21.10.2007
83. NIKODEM MARTYNA MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009
84. Poduszyńska Weronika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 22.05.2009
85. Sadowska Amelia BTS BYTOM 16.06.2008
86. Moszonka Amelia SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
87. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
88. Charkiewicz Aleksandra AZS AWF WARSZAWA 19.11.2009
89. Marciniak Urszula UKS PIAST LEGNICA 07.08.2006
90. Zając Maria MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008
91. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
92. Mozler Liliana AZS AWF KATOWICE 11.05.2007
93. Budnik Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
94. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
94. Iwaszko Nina KSz WARSZAWIANKA 12.10.2006
96. Sowińska Dominika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009
97. Jaworska Weronika PKSZERM WARSZAWA 22.09.2006
98. Siejek Kornelia KS OLIMP LUBIN 10.09.2008
99. MOŃKO Wiktoria RMKS RYBNIK 10.09.2009
100. Błażyca Sara AZS AWF KATOWICE 08.09.2007
101. Radwańska Nina BTS BYTOM 16.09.2010
102. Martyńska Anna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.10.2006
103. Jastrzębska Amelia PKSZERM WARSZAWA 19.10.2006
104. Pacella Marta UKS 46 ŁÓDŹ 12.11.2008
105. Kraskowska Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 20.11.2008
106. Śliwiak Hanna WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 14.09.2008
106. Olech Małgorzata AZS AWF KATOWICE 09.06.2007
106. Roczniak Lija MKS KUSY SZCZECIN 17.12.2009
109. Dudek Judyta MUSZKIETER GLIWICE 02.01.2009
110. Zielińska Maja MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content