Nazwa: I Puchar Polski juniorów młodszych w szpadzie mężczyzn - Katowice 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.09.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ADAMCZYK Mikołaj | 12 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 |
2. | ARTSYSHEVSKYY OLEKSA | 85 | Ukraina | 15.06.2009 |
3. | Basierak Michał | 39 | AZS AWF KRAKÓW | 30.07.2007 |
4. | Bednarski Błażej | 17 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.04.2006 |
5. | Berkowicz Jakub | 33 | AZS AWF KRAKÓW | 12.07.2007 |
6. | Bernat Wiktor | 53 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.10.2009 |
7. | BILIANSKY MAKSYM | 66 | Ukraina | 09.05.2009 |
8. | Bisaga Kacper | 83 | KS Milenium | 18.06.2009 |
9. | Bodziak Leon | 55 | KSz WARSZAWIANKA | 24.11.2009 |
10. | Całko Szymon | 46 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 28.11.2008 |
11. | CHODKOWSKI IGOR | 82 | PKSZERM WARSZAWA | 06.06.2008 |
12. | Ciapała Bartosz | 89 | RMKS RYBNIK | 24.07.2008 |
13. | Cooper Matteo | 63 | KSz WARSZAWIANKA | 12.07.2007 |
14. | Cynar Adam | 20 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 07.12.2007 |
15. | Długokęcki Ludomir | 26 | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 |
16. | DMITRYSHYN DIMITRO | 84 | Ukraina | 11.05.2009 |
17. | Drobczyk Franciszek | 19 | PIAST GLIWICE | 26.09.2007 |
18. | Golach Franciszek | 90 | KSz WARSZAWIANKA | 30.07.2009 |
19. | Gonet Aleksander | 71 | TS Sokolnia Chorzów | 18.08.2008 |
20. | Grabowski Franciszek | 16 | PKSZERM WARSZAWA | 20.03.2006 |
21. | Grzelak Igor | 15 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.04.2006 |
22. | GUSTA SEWERYN | 4 | PIAST GLIWICE | 14.03.2007 |
23. | HAMERSKI Aleksander | 21 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.08.2006 |
24. | Huras Stanisław | 29 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 24.07.2007 |
25. | Huwer Tymoteusz | 8 | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 |
26. | JABŁOŃSKI Marcin | 14 | AZS AWF KATOWICE | 17.12.2006 |
27. | Jankowski Mateusz | 32 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 31.08.2006 |
28. | Jurczak Jakub | 62 | KS SZPADA WADOWICE | 04.08.2008 |
29. | Kapinos Witold | 40 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.06.2009 |
30. | KASZKUR Leon | 74 | MKS KUSY SZCZECIN | 07.02.2009 |
31. | Klek Mateusz | 44 | MKS KUSY SZCZECIN | 27.10.2009 |
32. | Klimek-Żołnowski Michał | 69 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.02.2006 |
33. | Klubkowski Adrian | 42 | FENCING TEAM OPOLE | 07.08.2006 |
34. | Kołodziejczyk Antoni | 59 | PKSZERM WARSZAWA | 28.12.2007 |
35. | Konikowski Albert | 91 | MKS KUSY SZCZECIN | 16.04.2007 |
36. | Korkus Paweł | 86 | MUSZKIETER GLIWICE | 28.01.2009 |
37. | Kostiukov Kostiantyn | 13 | AZS AWF KRAKÓW | 25.03.2008 |
38. | Kozak Igor | 93 | KS OLIMP LUBIN | 22.03.2009 |
39. | KROCHMALSKI Filip | 3 | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 |
40. | Kubit Patryk | 92 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 24.04.2008 |
41. | Kupiec Szymon | 73 | TKS | 22.11.2008 |
42. | Kurowski Błażej | 9 | PIAST GLIWICE | 24.03.2007 |
43. | Kuśmierz Roch | 45 | KSz WARSZAWIANKA | 11.12.2009 |
44. | Kuźnik Bartosz | 5 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.06.2007 |
45. | KWAPISZ Oliwier | 38 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.12.2008 |
46. | Lastovka Lukas | 50 | KSz WARSZAWIANKA | 21.07.2007 |
47. | LEMANIK Maksymilian | 35 | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 28.06.2006 |
48. | Lialys Kyras | 68 | PKSZERM WARSZAWA | 06.01.2009 |
49. | Łęski Jacek | 28 | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 |
50. | Łuczyński Karol | 36 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 01.07.2006 |
51. | Łuszczek Kornel | 57 | KS OLIMP LUBIN | 04.04.2009 |
52. | Madej Mikołaj | 23 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 28.01.2006 |
53. | Matyszok Bartosz | 65 | UKS START OPOLE | 01.07.2008 |
54. | Mikoda Jarosław | 48 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.03.2006 |
55. | Mikoda Krystian | 72 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.01.2009 |
56. | Niedziela Karol | 79 | KS SZPADA WADOWICE | 09.10.2007 |
57. | Nowak Grzegorz | 34 | AZS AWF KRAKÓW | 15.05.2007 |
58. | Oleś Maciej | 76 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.08.2008 |
59. | Omachel Michał | 56 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 05.08.2008 |
60. | Piekorz Jakub | 64 | RMKS RYBNIK | 04.09.2008 |
61. | Pielach Michał | 78 | KS Milenium | 04.08.2009 |
62. | Pyzikiewicz Karol | 61 | MKS GRYF MIELEC | 10.10.2008 |
63. | Radwański Teofil | 43 | KSz WARSZAWIANKA | 28.09.2006 |
64. | Sachajdak Bartosz | 80 | TS Sokolnia Chorzów | 21.09.2008 |
65. | Sienkowski Nikodem | 58 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 10.10.2008 |
66. | Siwek Marcin | 54 | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 |
67. | Skałecki Antoni | 24 | KS SZPADA WROCŁAW | 03.06.2007 |
68. | Sławecki Aleksander | 81 | KS OLIMP LUBIN | 21.02.2008 |
69. | STARSKI Filip | 31 | KSz WARSZAWIANKA | 22.03.2007 |
70. | STARSKI Kacper | 49 | KSz WARSZAWIANKA | 22.03.2007 |
71. | Staśkiewicz Ignacy | 75 | AZS AWF WROCŁAW | 20.03.2008 |
72. | Surma Mikael | 22 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 24.11.2007 |
73. | Szacior Kamil | 52 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 24.02.2009 |
74. | Szczepaniak Maksymilian | 60 | PIAST GLIWICE | 31.05.2008 |
75. | Szot Mikołaj | 87 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 10.10.2009 |
76. | SZUBSTARSKI Maciej | 27 | KSz WARSZAWIANKA | 08.02.2007 |
77. | Szymczyk Igor | 77 | Tarnowska Akademia Fechtunku | 08.12.2008 |
78. | Szynal Kacper | 25 | AZS AWF WROCŁAW | 27.12.2006 |
79. | Święszek Mikołaj | 88 | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 15.01.2007 |
80. | WALKOWIAK Szymon | 2 | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 |
81. | Wąsik Tadeusz | 10 | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 |
82. | Witkowski Maciej | 41 | UKS PIAST LEGNICA | 30.12.2007 |
83. | Witkowski Kamil | 94 | UKS PIAST LEGNICA | 26.12.2008 |
84. | WŁODARCZYK Piotr | 18 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 |
85. | Włodarczyk Paweł | 70 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 29.03.2011 |
86. | WODNIAK Szymon | 6 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 22.08.2006 |
87. | Wojciechowski Szymon | 1 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.08.2006 |
88. | Wojtania Jan | 37 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 16.10.2007 |
89. | Woźniak Mateusz | 51 | RMKS RYBNIK | 06.08.2009 |
90. | Zając Kajetan | 67 | MKS KUSY SZCZECIN | 22.03.2011 |
91. | Zalewski Jan | 7 | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.2007 |
92. | Zarek Tymon | 30 | UKS START OPOLE | 25.04.2007 |
93. | Ziajowski Aleksander | 11 | PKSZERM WARSZAWA | 08.02.2007 |
94. | Żygadło Jakub | 47 | KS OLIMP LUBIN | 15.01.2009 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Wojciechowski Szymon | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.08.2006 | zakwalifikowano |
2. | Grzelak Igor | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.04.2006 | zakwalifikowano |
2. | Siwek Marcin | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 | zakwalifikowano |
4. | Długokęcki Ludomir | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 | zakwalifikowano |
5. | Wąsik Tadeusz | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 | zakwalifikowano |
6. | Zalewski Jan | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.2007 | zakwalifikowano |
7. | Cynar Adam | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 07.12.2007 | zakwalifikowano |
7. | WŁODARCZYK Piotr | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 | zakwalifikowano |
9. | WALKOWIAK Szymon | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 | zakwalifikowano |
10. | GUSTA SEWERYN | PIAST GLIWICE | 14.03.2007 | zakwalifikowano |
11. | Zarek Tymon | UKS START OPOLE | 25.04.2007 | zakwalifikowano |
12. | KROCHMALSKI Filip | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 | zakwalifikowano |
13. | Łęski Jacek | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 | zakwalifikowano |
14. | Nowak Grzegorz | AZS AWF KRAKÓW | 15.05.2007 | zakwalifikowano |
15. | Mikoda Krystian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.01.2009 | zakwalifikowano |
15. | Kostiukov Kostiantyn | AZS AWF KRAKÓW | 25.03.2008 | zakwalifikowano |
17. | Huwer Tymoteusz | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 | zakwalifikowano |
18. | Niedziela Karol | KS SZPADA WADOWICE | 09.10.2007 | zakwalifikowano |
18. | Bednarski Błażej | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.04.2006 | zakwalifikowano |
20. | Żygadło Jakub | KS OLIMP LUBIN | 15.01.2009 | zakwalifikowano |
21. | Ziajowski Aleksander | PKSZERM WARSZAWA | 08.02.2007 | zakwalifikowano |
22. | HAMERSKI Aleksander | MKS KUSY SZCZECIN | 25.08.2006 | zakwalifikowano |
23. | Kozak Igor | KS OLIMP LUBIN | 22.03.2009 | zakwalifikowano |
24. | Szacior Kamil | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 24.02.2009 | zakwalifikowano |
24. | JABŁOŃSKI Marcin | AZS AWF KATOWICE | 17.12.2006 | zakwalifikowano |
26. | SZUBSTARSKI Maciej | KSz WARSZAWIANKA | 08.02.2007 | zakwalifikowano |
27. | Berkowicz Jakub | AZS AWF KRAKÓW | 12.07.2007 | zakwalifikowano |
28. | Jankowski Mateusz | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 31.08.2006 | zakwalifikowano |
29. | Szczepaniak Maksymilian | PIAST GLIWICE | 31.05.2008 | zakwalifikowano |
30. | ARTSYSHEVSKYY OLEKSA | Ukraina | 15.06.2009 | zakwalifikowano |
31. | Pyzikiewicz Karol | MKS GRYF MIELEC | 10.10.2008 | zakwalifikowano |
32. | Golach Franciszek | KSz WARSZAWIANKA | 30.07.2009 | zakwalifikowano |
32. | Szynal Kacper | AZS AWF WROCŁAW | 27.12.2006 | zakwalifikowano |
34. | Basierak Michał | AZS AWF KRAKÓW | 30.07.2007 | zakwalifikowano |
35. | Surma Mikael | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 24.11.2007 | zakwalifikowano |
35. | Korkus Paweł | MUSZKIETER GLIWICE | 28.01.2009 | zakwalifikowano |
37. | Kuźnik Bartosz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.06.2007 | zakwalifikowano |
38. | Wojtania Jan | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 16.10.2007 | zakwalifikowano |
38. | ADAMCZYK Mikołaj | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 | zakwalifikowano |
40. | Kapinos Witold | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.06.2009 | zakwalifikowano |
41. | WODNIAK Szymon | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 22.08.2006 | zakwalifikowano |
42. | Łuczyński Karol | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 01.07.2006 | zakwalifikowano |
43. | Grabowski Franciszek | PKSZERM WARSZAWA | 20.03.2006 | zakwalifikowano |
44. | Witkowski Maciej | UKS PIAST LEGNICA | 30.12.2007 | zakwalifikowano |
45. | KWAPISZ Oliwier | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.12.2008 | zakwalifikowano |
46. | LEMANIK Maksymilian | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 28.06.2006 | zakwalifikowano |
47. | Oleś Maciej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.08.2008 | zakwalifikowano |
48. | Ciapała Bartosz | RMKS RYBNIK | 24.07.2008 | zakwalifikowano |
49. | Cooper Matteo | KSz WARSZAWIANKA | 12.07.2007 | zakwalifikowano |
49. | STARSKI Filip | KSz WARSZAWIANKA | 22.03.2007 | zakwalifikowano |
51. | Huras Stanisław | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 24.07.2007 | zakwalifikowano |
52. | DMITRYSHYN DIMITRO | Ukraina | 11.05.2009 | zakwalifikowano |
53. | Kurowski Błażej | PIAST GLIWICE | 24.03.2007 | zakwalifikowano |
54. | Skałecki Antoni | KS SZPADA WROCŁAW | 03.06.2007 | zakwalifikowano |
55. | Madej Mikołaj | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 28.01.2006 | zakwalifikowano |
56. | Pielach Michał | KS Milenium | 04.08.2009 | zakwalifikowano |
56. | Matyszok Bartosz | UKS START OPOLE | 01.07.2008 | zakwalifikowano |
58. | CHODKOWSKI IGOR | PKSZERM WARSZAWA | 06.06.2008 | zakwalifikowano |
59. | Całko Szymon | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 28.11.2008 | zakwalifikowano |
60. | Klek Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 27.10.2009 | zakwalifikowano |
61. | Mikoda Jarosław | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.03.2006 | zakwalifikowano |
62. | Omachel Michał | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 05.08.2008 | zakwalifikowano |
63. | Sachajdak Bartosz | TS Sokolnia Chorzów | 21.09.2008 | zakwalifikowano |
64. | Klubkowski Adrian | FENCING TEAM OPOLE | 07.08.2006 | zakwalifikowano |
65. | Piekorz Jakub | RMKS RYBNIK | 04.09.2008 | zakwalifikowano |
66. | Święszek Mikołaj | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 15.01.2007 | zakwalifikowano |
67. | Lastovka Lukas | KSz WARSZAWIANKA | 21.07.2007 | zakwalifikowano |
68. | KASZKUR Leon | MKS KUSY SZCZECIN | 07.02.2009 | zakwalifikowano |
69. | Radwański Teofil | KSz WARSZAWIANKA | 28.09.2006 | zakwalifikowano |
70. | Szymczyk Igor | Tarnowska Akademia Fechtunku | 08.12.2008 | zakwalifikowano |
71. | Sławecki Aleksander | KS OLIMP LUBIN | 21.02.2008 | zakwalifikowano |
72. | Klimek-Żołnowski Michał | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.02.2006 | zakwalifikowano |
73. | STARSKI Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 22.03.2007 | zakwalifikowano |
74. | Drobczyk Franciszek | PIAST GLIWICE | 26.09.2007 | zakwalifikowano |
75. | Kupiec Szymon | TKS | 22.11.2008 | zakwalifikowano |
76. | Gonet Aleksander | TS Sokolnia Chorzów | 18.08.2008 | zakwalifikowano |
77. | Włodarczyk Paweł | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 29.03.2011 | wyeliminowano |
78. | Kuśmierz Roch | KSz WARSZAWIANKA | 11.12.2009 | wyeliminowano |
79. | Lialys Kyras | PKSZERM WARSZAWA | 06.01.2009 | wyeliminowano |
80. | Bernat Wiktor | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.10.2009 | wyeliminowano |
81. | Kołodziejczyk Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 28.12.2007 | wyeliminowano |
82. | Kubit Patryk | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 24.04.2008 | wyeliminowano |
83. | Łuszczek Kornel | KS OLIMP LUBIN | 04.04.2009 | wyeliminowano |
84. | Sienkowski Nikodem | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 10.10.2008 | wyeliminowano |
85. | Konikowski Albert | MKS KUSY SZCZECIN | 16.04.2007 | wyeliminowano |
86. | Staśkiewicz Ignacy | AZS AWF WROCŁAW | 20.03.2008 | wyeliminowano |
87. | Witkowski Kamil | UKS PIAST LEGNICA | 26.12.2008 | wyeliminowano |
88. | Bodziak Leon | KSz WARSZAWIANKA | 24.11.2009 | wyeliminowano |
88. | Woźniak Mateusz | RMKS RYBNIK | 06.08.2009 | wyeliminowano |
90. | Bisaga Kacper | KS Milenium | 18.06.2009 | wyeliminowano |
91. | BILIANSKY MAKSYM | Ukraina | 09.05.2009 | wyeliminowano |
92. | Zając Kajetan | MKS KUSY SZCZECIN | 22.03.2011 | wyeliminowano |
93. | Szot Mikołaj | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 10.10.2009 | wyeliminowano |
93. | Jurczak Jakub | KS SZPADA WADOWICE | 04.08.2008 | wyeliminowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Wojciechowski Szymon | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.08.2006 |
2. | ADAMCZYK Mikołaj | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 |
3. | Kuźnik Bartosz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.06.2007 |
3. | ARTSYSHEVSKYY OLEKSA | Ukraina | 15.06.2009 |
5. | Grzelak Igor | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.04.2006 |
6. | WALKOWIAK Szymon | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 |
7. | Berkowicz Jakub | AZS AWF KRAKÓW | 12.07.2007 |
8. | Mikoda Jarosław | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.03.2006 |
9. | WŁODARCZYK Piotr | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 |
10. | GUSTA SEWERYN | PIAST GLIWICE | 14.03.2007 |
11. | KROCHMALSKI Filip | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 |
12. | Łęski Jacek | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 |
13. | Kostiukov Kostiantyn | AZS AWF KRAKÓW | 25.03.2008 |
14. | Huwer Tymoteusz | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 |
15. | Bednarski Błażej | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.04.2006 |
16. | Skałecki Antoni | KS SZPADA WROCŁAW | 03.06.2007 |
17. | Siwek Marcin | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 |
18. | Wąsik Tadeusz | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 |
19. | Zalewski Jan | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.2007 |
20. | Cynar Adam | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 07.12.2007 |
21. | Mikoda Krystian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.01.2009 |
22. | Niedziela Karol | KS SZPADA WADOWICE | 09.10.2007 |
23. | Żygadło Jakub | KS OLIMP LUBIN | 15.01.2009 |
24. | Ziajowski Aleksander | PKSZERM WARSZAWA | 08.02.2007 |
25. | Kozak Igor | KS OLIMP LUBIN | 22.03.2009 |
26. | Szynal Kacper | AZS AWF WROCŁAW | 27.12.2006 |
27. | Basierak Michał | AZS AWF KRAKÓW | 30.07.2007 |
28. | Surma Mikael | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 24.11.2007 |
29. | Kapinos Witold | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.06.2009 |
30. | WODNIAK Szymon | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 22.08.2006 |
31. | Grabowski Franciszek | PKSZERM WARSZAWA | 20.03.2006 |
32. | Huras Stanisław | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 24.07.2007 |
33. | Długokęcki Ludomir | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 |
34. | Zarek Tymon | UKS START OPOLE | 25.04.2007 |
35. | Nowak Grzegorz | AZS AWF KRAKÓW | 15.05.2007 |
36. | HAMERSKI Aleksander | MKS KUSY SZCZECIN | 25.08.2006 |
37. | Szacior Kamil | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 24.02.2009 |
37. | JABŁOŃSKI Marcin | AZS AWF KATOWICE | 17.12.2006 |
39. | SZUBSTARSKI Maciej | KSz WARSZAWIANKA | 08.02.2007 |
40. | Jankowski Mateusz | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 31.08.2006 |
41. | Szczepaniak Maksymilian | PIAST GLIWICE | 31.05.2008 |
42. | Pyzikiewicz Karol | MKS GRYF MIELEC | 10.10.2008 |
43. | Golach Franciszek | KSz WARSZAWIANKA | 30.07.2009 |
44. | Korkus Paweł | MUSZKIETER GLIWICE | 28.01.2009 |
45. | Wojtania Jan | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 16.10.2007 |
46. | Łuczyński Karol | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 01.07.2006 |
47. | Witkowski Maciej | UKS PIAST LEGNICA | 30.12.2007 |
48. | KWAPISZ Oliwier | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.12.2008 |
49. | LEMANIK Maksymilian | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 28.06.2006 |
50. | Oleś Maciej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.08.2008 |
51. | Ciapała Bartosz | RMKS RYBNIK | 24.07.2008 |
52. | STARSKI Filip | KSz WARSZAWIANKA | 22.03.2007 |
52. | Cooper Matteo | KSz WARSZAWIANKA | 12.07.2007 |
54. | DMITRYSHYN DIMITRO | Ukraina | 11.05.2009 |
55. | Kurowski Błażej | PIAST GLIWICE | 24.03.2007 |
56. | Madej Mikołaj | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 28.01.2006 |
57. | Matyszok Bartosz | UKS START OPOLE | 01.07.2008 |
58. | Klubkowski Adrian | FENCING TEAM OPOLE | 07.08.2006 |
59. | Święszek Mikołaj | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 15.01.2007 |
60. | Lastovka Lukas | KSz WARSZAWIANKA | 21.07.2007 |
61. | Radwański Teofil | KSz WARSZAWIANKA | 28.09.2006 |
62. | Szymczyk Igor | Tarnowska Akademia Fechtunku | 08.12.2008 |
63. | Sławecki Aleksander | KS OLIMP LUBIN | 21.02.2008 |
64. | Klimek-Żołnowski Michał | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.02.2006 |
65. | Pielach Michał | KS Milenium | 04.08.2009 |
66. | CHODKOWSKI IGOR | PKSZERM WARSZAWA | 06.06.2008 |
67. | Całko Szymon | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 28.11.2008 |
68. | Klek Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 27.10.2009 |
69. | Omachel Michał | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 05.08.2008 |
70. | Sachajdak Bartosz | TS Sokolnia Chorzów | 21.09.2008 |
71. | Piekorz Jakub | RMKS RYBNIK | 04.09.2008 |
72. | KASZKUR Leon | MKS KUSY SZCZECIN | 07.02.2009 |
73. | STARSKI Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 22.03.2007 |
74. | Drobczyk Franciszek | PIAST GLIWICE | 26.09.2007 |
75. | Kupiec Szymon | TKS | 22.11.2008 |
76. | Gonet Aleksander | TS Sokolnia Chorzów | 18.08.2008 |
77. | Włodarczyk Paweł | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 29.03.2011 |
78. | Kuśmierz Roch | KSz WARSZAWIANKA | 11.12.2009 |
79. | Lialys Kyras | PKSZERM WARSZAWA | 06.01.2009 |
80. | Bernat Wiktor | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.10.2009 |
81. | Kołodziejczyk Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 28.12.2007 |
82. | Kubit Patryk | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 24.04.2008 |
83. | Łuszczek Kornel | KS OLIMP LUBIN | 04.04.2009 |
84. | Sienkowski Nikodem | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 10.10.2008 |
85. | Konikowski Albert | MKS KUSY SZCZECIN | 16.04.2007 |
86. | Staśkiewicz Ignacy | AZS AWF WROCŁAW | 20.03.2008 |
87. | Witkowski Kamil | UKS PIAST LEGNICA | 26.12.2008 |
88. | Bodziak Leon | KSz WARSZAWIANKA | 24.11.2009 |
88. | Woźniak Mateusz | RMKS RYBNIK | 06.08.2009 |
90. | Bisaga Kacper | KS Milenium | 18.06.2009 |
91. | BILIANSKY MAKSYM | Ukraina | 09.05.2009 |
92. | Zając Kajetan | MKS KUSY SZCZECIN | 22.03.2011 |
93. | Szot Mikołaj | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 10.10.2009 |
93. | Jurczak Jakub | KS SZPADA WADOWICE | 04.08.2008 |