Turniej

Nazwa: I Puchar Polski juniorów we florecie kobiet - Bydgoszcz 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 17.09.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Bartol Antonina 16 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
2. BESSMAN Gabriela 31 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
3. BINKO Aleksandra 23 IKS LESZNO 20.06.2006
4. Brzozowska Maja 47 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 04.08.2004
5. Daniewska Michalina 13 AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
6. Dębicka Oliwia 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
7. DOMAGAŁA Maria 42 AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007
8. DUDZIUK Julia 46 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 09.08.2007
9. Fedorów Maria 45 AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005
10. FUDALA Karolina 41 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.03.2005
11. GATZ Zuzanna 40 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006
12. GRACZYK Julia 19 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.02.2005
13. JAKUBOWSKA Marta 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 30.10.2006
14. JASZCZOŁT Nadia 18 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
15. JERZ Lena 5 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
16. KAPAŁA Emilia 26 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 21.09.2006
17. Komarnicka Lena 32 D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007
18. Kowalewska Jagoda 54 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008
19. KOWALSKA OLIWIA 33 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
20. KUŚ Natasza 8 D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
21. LEWANDOWSKA Nina 48 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008
22. Lidzbarska Oliwia 52 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.04.2008
23. Liszka Aleksandra 24 AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
24. MAKOWSKA Karolina 44 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.04.2008
25. MIĘTKA Gabriela 30 POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
26. Mikulicka Zofia 55 D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008
27. Nowakowska Aleksandra 9 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
28. Nowakowska Aleksandra 10 AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
29. OKLIŃSKA Marta 3 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
30. OLSZEWSKA Amelia 2 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
31. OLSZÓWKA Jagoda 15 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
32. Płaza Małgorzata 17 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
33. Płaza Zofia 28 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
34. Powąska Wiktoria 50 WROCŁAWIANIE 19.06.2007
35. SZCZECHOWSKA Laura 14 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
36. SZEFERA Emilia 25 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
37. SZMIT Laura 29 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
38. Ścieszyńska Liliana 36 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
39. Telatyńska Bianka 27 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
40. Trybel Evelina 49 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.06.2007
41. Twardowska Anna 43 AZS AWF POZNAŃ 29.01.2004
42. Urban Maja 39 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004
43. Wanaks Aurelia 38 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.05.2005
44. Wierzbicka Hanna 53 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.12.2007
45. WIERZCHOWSKA Barbara 4 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
46. WIERZCHOWSKA Adrianna 20 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
47. Wiśniewska Julia 37 AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
48. Włosińska Oliwia 35 AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007
49. WOJEWÓDZKA Zuzanna 22 AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
50. WOJTAS Zofia 51 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.08.2008
51. WOJTAS Hanna 6 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 15.03.2007
52. WYTYK Dominika 34 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
53. ZACHAREWICZ Ewa 7 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
54. Ziemak Emilia 21 IKS WARSZAWA 21.08.2007
55. ŻURAWSKA Karolina 1 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. OKLIŃSKA Marta UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano
2. ŻURAWSKA Karolina TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004 zakwalifikowano
3. Dębicka Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003 zakwalifikowano
3. Nowakowska Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005 zakwalifikowano
5. JAKUBOWSKA Marta KS AZS AWFIS GDAŃSK. 30.10.2006 zakwalifikowano
6. ZACHAREWICZ Ewa KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003 zakwalifikowano
7. JERZ Lena UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004 zakwalifikowano
8. WIERZCHOWSKA Barbara UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003 zakwalifikowano
9. WOJTAS Hanna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 15.03.2007 zakwalifikowano
10. JASZCZOŁT Nadia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006 zakwalifikowano
11. OLSZEWSKA Amelia KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004 zakwalifikowano
12. Bartol Antonina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005 zakwalifikowano
13. Nowakowska Aleksandra UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007 zakwalifikowano
14. KUŚ Natasza D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007 zakwalifikowano
15. Płaza Małgorzata D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
16. SZMIT Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 zakwalifikowano
17. GRACZYK Julia KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.02.2005 zakwalifikowano
18. Płaza Zofia D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
19. MAKOWSKA Karolina UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.04.2008 zakwalifikowano
20. SZEFERA Emilia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007 zakwalifikowano
21. Liszka Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003 zakwalifikowano
22. Ziemak Emilia IKS WARSZAWA 21.08.2007 zakwalifikowano
23. WOJTAS Zofia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.08.2008 zakwalifikowano
24. WOJEWÓDZKA Zuzanna AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007 zakwalifikowano
25. Wiśniewska Julia AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006 zakwalifikowano
25. Daniewska Michalina AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003 zakwalifikowano
27. OLSZÓWKA Jagoda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004 zakwalifikowano
28. KAPAŁA Emilia KS AZS AWFIS GDAŃSK. 21.09.2006 zakwalifikowano
29. BINKO Aleksandra IKS LESZNO 20.06.2006 zakwalifikowano
29. SZCZECHOWSKA Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005 zakwalifikowano
31. Telatyńska Bianka WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007 zakwalifikowano
32. MIĘTKA Gabriela POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004 zakwalifikowano
33. Lidzbarska Oliwia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.04.2008 zakwalifikowano
34. Włosińska Oliwia AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007 zakwalifikowano
35. WIERZCHOWSKA Adrianna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005 zakwalifikowano
36. Mikulicka Zofia D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008 zakwalifikowano
37. Komarnicka Lena D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007 zakwalifikowano
38. BESSMAN Gabriela UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006 zakwalifikowano
39. WYTYK Dominika UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005 zakwalifikowano
40. Wanaks Aurelia UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.05.2005 zakwalifikowano
41. Twardowska Anna AZS AWF POZNAŃ 29.01.2004 zakwalifikowano
42. Urban Maja WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004 zakwalifikowano
43. LEWANDOWSKA Nina UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008 zakwalifikowano
44. GATZ Zuzanna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006 zakwalifikowano
45. Kowalewska Jagoda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008 wyeliminowano
46. Trybel Evelina WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.06.2007 wyeliminowano
47. DOMAGAŁA Maria AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007 wyeliminowano
48. Fedorów Maria AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005 wyeliminowano
49. Brzozowska Maja WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 04.08.2004 wyeliminowano
50. Ścieszyńska Liliana UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007 wyeliminowano
51. DUDZIUK Julia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 09.08.2007 wyeliminowano
52. FUDALA Karolina UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.03.2005 wyeliminowano
53. KOWALSKA OLIWIA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004 wyeliminowano
54. Wierzbicka Hanna UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.12.2007 wyeliminowano
55. Powąska Wiktoria WROCŁAWIANIE 19.06.2007 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. ŻURAWSKA Karolina TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
2. OKLIŃSKA Marta UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
3. OLSZEWSKA Amelia KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
3. JAKUBOWSKA Marta KS AZS AWFIS GDAŃSK. 30.10.2006
5. JERZ Lena UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
6. WIERZCHOWSKA Barbara UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
7. Nowakowska Aleksandra UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
8. KUŚ Natasza D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
9. Dębicka Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
9. Nowakowska Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
11. WOJTAS Hanna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 15.03.2007
12. JASZCZOŁT Nadia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
13. Bartol Antonina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
14. Płaza Małgorzata D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
15. SZMIT Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
16. OLSZÓWKA Jagoda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
17. ZACHAREWICZ Ewa KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
18. GRACZYK Julia KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.02.2005
19. Płaza Zofia D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
20. MAKOWSKA Karolina UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.04.2008
21. SZEFERA Emilia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
22. Ziemak Emilia IKS WARSZAWA 21.08.2007
23. WOJEWÓDZKA Zuzanna AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
24. Wiśniewska Julia AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
25. KAPAŁA Emilia KS AZS AWFIS GDAŃSK. 21.09.2006
26. BINKO Aleksandra IKS LESZNO 20.06.2006
26. SZCZECHOWSKA Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
28. Telatyńska Bianka WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
29. Lidzbarska Oliwia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.04.2008
30. WYTYK Dominika UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
31. Urban Maja WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004
32. GATZ Zuzanna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006
33. Liszka Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
34. WOJTAS Zofia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.08.2008
35. Daniewska Michalina AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
36. MIĘTKA Gabriela POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
37. Włosińska Oliwia AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007
38. WIERZCHOWSKA Adrianna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
39. Mikulicka Zofia D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008
40. Komarnicka Lena D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007
41. BESSMAN Gabriela UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
42. Wanaks Aurelia UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.05.2005
43. Twardowska Anna AZS AWF POZNAŃ 29.01.2004
44. LEWANDOWSKA Nina UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008
45. Kowalewska Jagoda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008
46. Trybel Evelina WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.06.2007
47. DOMAGAŁA Maria AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007
48. Fedorów Maria AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005
49. Brzozowska Maja WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 04.08.2004
50. Ścieszyńska Liliana UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
51. DUDZIUK Julia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 09.08.2007
52. FUDALA Karolina UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.03.2005
53. KOWALSKA OLIWIA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
54. Wierzbicka Hanna UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.12.2007
55. Powąska Wiktoria WROCŁAWIANIE 19.06.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Partner Pucharów Polski w szermierce

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy