Turniej

Nazwa: I Puchar Polski juniorów we florecie mężczyzn- Bydgoszcz 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 17.09.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Adam ANDRZEJEWSKI 13 IKS LESZNO 31.10.2005
2. Tomasz BARTOSZEK 49 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
3. Antoni Bem 25 AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
4. Aleksander BIEŃKOWSKI 63 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
5. Stanisław Bukat 74 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.06.2008
6. Marceli Cendrowski 62 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
7. Oliwier CIEPŁY 33 AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
8. Jan DOBRZYŃSKI 66 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 07.07.2008
9. Idzi DURAJ 35 UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
10. Karol Fedorowicz 37 AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
11. Jakub Fogt 27 POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
12. Jan Jerzy GACZYŃSKI 50 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
13. Jan Gajc 38 D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
14. Patryk GAWENDA 26 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
15. Piotr Ginda 15 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
16. Cezary GINTER 51 IKS LESZNO 22.01.2007
17. Szymon Głowiński 45 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
18. Jakub Gonda 36 AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
19. Tomasz Gorczyca 8 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005
20. Jakub GORCZYCA 31 UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
21. Cyprian GULIŃSKI 53 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
22. Filip HRYNIEWIECKI 46 WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
23. Adam JAKUBOWSKI 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
24. Mateusz JURCZAK 22 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
25. Tomasz Jurczak 44 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
26. Stanisław JURGA 34 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
27. Maksymilian KANCI 24 POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
28. Alex Kardyś 71 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
29. Piotr KAŚKÓW 2 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
30. Adam Korbas 68 AZS AWF POZNAŃ 10.12.2006
31. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI 72 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
32. Jakub Kotek 4 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
33. Tymon Kowalski 39 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
34. Melchior Krawczyński 18 WROCŁAWIANIE. 18.08.2005
35. Mateusz Kwiatkowski 3 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
36. Karol KWIATKOWSKI 16 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
37. Franciszek Lewandowski 40 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
38. Tymon Lewicki 32 D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
39. Tomasz MACIEJEWSKI 58 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
40. Grzegorz Marczyk 67 WROCŁAWIANIE. 08.06.2008
41. Kamil Matusewicz 11 AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
42. Maciej Mazur 64 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008
43. Miłosz MOŻEJKO 12 UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
44. Marcin Napieralski 52 AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003
45. Jakub Narolewski 57 MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
46. Jan Nowak 10 AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005
47. Mikołaj Olszewski 19 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
48. Szymon PACHOLCZYK 6 IKS LESZNO 17.10.2004
49. Dawid PIOSIK 7 IKS LESZNO 16.12.2004
50. Szymon PISAREWICZ 47 UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
51. Mikołaj Prajzner 29 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
52. Szymon Pyskło 28 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
53. Marcin RADAJEWSKI 43 IKS LESZNO 18.06.2005
54. Bartosz SACHARCZUK 9 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
55. Szymon Semrau 70 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2008
56. Maciej Skorupa 42 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
57. Kacper SŁOMIŃSKI 54 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003
58. Jakub Smuda 17 AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003
59. Jan Sowa 59 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008
60. Piotr Sowa 30 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
61. Jan Szymczyk 65 AZS AWF WARSZAWA 14.08.2006
62. Franciszek Śliż 56 IKS LESZNO 24.07.2007
63. Kamil Tomeczek 14 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
64. Łukasz Tomyślak 41 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
65. Dominik Truszczyński 73 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
66. Alexander Volkov 61 MKS KUSY SZCZECIN 06.03.2007
67. Stanisław Wasiak 69 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006
68. Gracjan WAŚCIŃSKI 21 IKS LESZNO 19.10.2006
69. Tobiasz WAŚCIŃSKI 23 IKS LESZNO 01.11.2004
70. Antoni Wicher 60 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.06.2008
71. Filip WINKHOF 20 IKS LESZNO 25.11.2005
72. Igor Woźniak 5 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
73. Jan WYSZYŃSKI 48 UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
74. Mateusz ŻOŁNOWSKI 55 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003 zakwalifikowano
2. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004 zakwalifikowano
3. Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003 zakwalifikowano
4. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003 zakwalifikowano
4. Mateusz Kwiatkowski KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003 zakwalifikowano
6. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005 zakwalifikowano
7. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004 zakwalifikowano
8. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004 zakwalifikowano
9. Jan Nowak AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005 zakwalifikowano
10. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004 zakwalifikowano
11. Tomasz Gorczyca KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005 zakwalifikowano
12. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004 zakwalifikowano
13. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 zakwalifikowano
14. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005 zakwalifikowano
15. Szymon Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
16. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 zakwalifikowano
17. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 zakwalifikowano
18. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
19. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
20. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006 zakwalifikowano
21. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
22. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005 zakwalifikowano
22. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004 zakwalifikowano
24. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007 zakwalifikowano
25. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005 zakwalifikowano
26. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006 zakwalifikowano
27. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006 zakwalifikowano
28. Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004 zakwalifikowano
29. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
30. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005 zakwalifikowano
31. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano
32. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
33. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007 zakwalifikowano
34. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 zakwalifikowano
35. Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007 zakwalifikowano
35. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
37. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006 zakwalifikowano
38. Jakub Smuda AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003 zakwalifikowano
39. Maciej Skorupa UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005 zakwalifikowano
39. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005 zakwalifikowano
41. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005 zakwalifikowano
42. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006 zakwalifikowano
43. Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007 zakwalifikowano
44. Alexander Volkov MKS KUSY SZCZECIN 06.03.2007 zakwalifikowano
44. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007 zakwalifikowano
46. Oliwier CIEPŁY AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005 zakwalifikowano
47. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
48. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006 zakwalifikowano
49. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007 zakwalifikowano
50. Melchior Krawczyński WROCŁAWIANIE. 18.08.2005 zakwalifikowano
51. Jan Gajc D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007 zakwalifikowano
52. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007 zakwalifikowano
53. Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008 zakwalifikowano
54. Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008 zakwalifikowano
55. Kacper SŁOMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003 zakwalifikowano
56. Franciszek Śliż IKS LESZNO 24.07.2007 zakwalifikowano
57. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007 zakwalifikowano
58. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
59. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008 wyeliminowano
60. Jan Szymczyk AZS AWF WARSZAWA 14.08.2006 wyeliminowano
61. Marcin Napieralski AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003 wyeliminowano
62. Maciej Mazur WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008 wyeliminowano
63. Stanisław Bukat UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.06.2008 wyeliminowano
64. Adam Korbas AZS AWF POZNAŃ 10.12.2006 wyeliminowano
65. Grzegorz Marczyk WROCŁAWIANIE. 08.06.2008 wyeliminowano
66. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007 wyeliminowano
67. Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008 wyeliminowano
67. Jan Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008 wyeliminowano
69. Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007 wyeliminowano
70. Antoni Wicher UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.06.2008 wyeliminowano
70. Stanisław Wasiak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006 wyeliminowano
72. Tomasz MACIEJEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008 wyeliminowano
73. Jan DOBRZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 07.07.2008 wyeliminowano
73. Szymon Semrau UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
2. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
3. Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
3. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
5. Mateusz Kwiatkowski KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
6. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
7. Jakub Smuda AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003
8. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
9. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004
10. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
11. Jan Nowak AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005
12. Tomasz Gorczyca KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005
13. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004
14. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
15. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
16. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
17. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
18. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
19. Szymon Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
20. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
21. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
22. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004
23. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
24. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
25. Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
26. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
27. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
28. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
29. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
30. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
31. Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007
32. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
33. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005
34. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006
35. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
36. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
37. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
38. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
39. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
40. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
41. Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
42. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
43. Maciej Skorupa UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
44. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005
45. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
46. Alexander Volkov MKS KUSY SZCZECIN 06.03.2007
47. Oliwier CIEPŁY AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
48. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
49. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
50. Melchior Krawczyński WROCŁAWIANIE. 18.08.2005
51. Jan Gajc D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
52. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
53. Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
54. Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
55. Kacper SŁOMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003
56. Franciszek Śliż IKS LESZNO 24.07.2007
57. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
58. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
59. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
60. Jan Szymczyk AZS AWF WARSZAWA 14.08.2006
61. Marcin Napieralski AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003
62. Maciej Mazur WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008
63. Stanisław Bukat UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.06.2008
64. Adam Korbas AZS AWF POZNAŃ 10.12.2006
65. Grzegorz Marczyk WROCŁAWIANIE. 08.06.2008
66. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
67. Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
67. Jan Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008
69. Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
70. Antoni Wicher UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.06.2008
70. Stanisław Wasiak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006
72. Tomasz MACIEJEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
73. Jan DOBRZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 07.07.2008
73. Szymon Semrau UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy