Nazwa: IV Memoriał Michała Kosickiego – floret dziewcząt (roczniki 2010-2011)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 18.09.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Woźniak Mira | AZS AWF POZNAŃ | 01.02.2011 | |
2. | Murawska Aleksandra | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 10.12.2010 | |
3. | MOŚ Barbara | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 11.03.2011 | |
4. | BUDA Oliwia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.01.2010 | |
5. | PISAREWICZ Olga | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.01.2010 | |
6. | DOWNAR Anastazja | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 08.07.2010 | |
7. | BAZYLI Zuzanna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.07.2010 | |
8. | SZOSTAK Waleria | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2010 | |
9. | GATZ Alicja | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.11.2011 | |
10. | Moskal Maria | IKS LESZNO | 03.09.2011 | |
11. | Łaszczyńska Maja | IKS LESZNO | 20.06.2011 | |
12. | Kociubińska Zofia | IKS LESZNO | 14.08.2010 | |
13. | DUMAŃSKA Ludmiła | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 03.04.2010 | |
14. | BORAWSKA Emilia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.10.2010 | |
15. | WITTSTOCK NATASZA | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 29.05.2011 | |
16. | Juszkiewicz Nadia | IKS LESZNO | 04.05.2010 | |
17. | Glonek Natalia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.08.2011 | |
18. | KALISZEWSKA ANTONINA | AZS AWF WARSZAWA | 08.07.2011 | |
19. | JÓZEFIAK Aleksandra | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 11.07.2010 | |
20. | Jakubowska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 11.05.2011 | |
21. | HOJAK MICHALINA | UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM | 07.06.2011 | |
22. | TYWONIUK Antonina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 29.01.2011 | |
23. | RYNKIEWICZ Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.08.2011 | |
24. | WIĘC Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.12.2011 | |
25. | ŻEBROWSKA Antonina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.10.2010 | |
26. | Glura Zuzanna | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 18.10.2011 | |
27. | DŁUGA OLIWIA | IKS LESZNO | 24.02.2011 | |
28. | Pinkowska Maria | AZS AWF POZNAŃ | 17.05.2010 | |
29. | RACIS Zofia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.08.2011 | |
30. | JUREK Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 01.05.2011 | |
31. | Łuczkowska Weronika | IKS LESZNO | 10.05.2011 | |
32. | FORCZMAŃSKA Sabina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 30.08.2011 | |
33. | NOWAK Lena | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 18.02.2010 | |
34. | DONDAJEWSKA Urszula | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.08.2011 | |
35. | Ziubrak Inka | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.03.2011 | |
36. | OLSZANOWSKA Helena | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.2011 | |
37. | NOWAK ALICJA | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.2011 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | Woźniak Mira | AZS AWF POZNAŃ | 01.02.2011 | wyeliminowano |
- | Pinkowska Maria | AZS AWF POZNAŃ | 17.05.2010 | wyeliminowano |
- | TYWONIUK Antonina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 29.01.2011 | wyeliminowano |
- | RYNKIEWICZ Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.08.2011 | wyeliminowano |
- | WIĘC Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.12.2011 | wyeliminowano |
- | ŻEBROWSKA Antonina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.10.2010 | wyeliminowano |
- | Glura Zuzanna | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 18.10.2011 | wyeliminowano |
- | DŁUGA OLIWIA | IKS LESZNO | 24.02.2011 | wyeliminowano |
- | RACIS Zofia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.08.2011 | wyeliminowano |
- | Jakubowska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 11.05.2011 | wyeliminowano |
- | JUREK Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 01.05.2011 | wyeliminowano |
- | Łuczkowska Weronika | IKS LESZNO | 10.05.2011 | wyeliminowano |
- | FORCZMAŃSKA Sabina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 30.08.2011 | wyeliminowano |
- | NOWAK Lena | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 18.02.2010 | wyeliminowano |
- | DONDAJEWSKA Urszula | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.08.2011 | wyeliminowano |
- | Ziubrak Inka | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.03.2011 | wyeliminowano |
- | OLSZANOWSKA Helena | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.2011 | wyeliminowano |
- | HOJAK MICHALINA | UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM | 07.06.2011 | wyeliminowano |
- | JÓZEFIAK Aleksandra | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 11.07.2010 | wyeliminowano |
- | Murawska Aleksandra | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 10.12.2010 | wyeliminowano |
- | GATZ Alicja | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.11.2011 | wyeliminowano |
- | MOŚ Barbara | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 11.03.2011 | wyeliminowano |
- | BUDA Oliwia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.01.2010 | wyeliminowano |
- | PISAREWICZ Olga | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.01.2010 | wyeliminowano |
- | DOWNAR Anastazja | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 08.07.2010 | wyeliminowano |
- | BAZYLI Zuzanna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.07.2010 | wyeliminowano |
- | SZOSTAK Waleria | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2010 | wyeliminowano |
- | Moskal Maria | IKS LESZNO | 03.09.2011 | wyeliminowano |
- | KALISZEWSKA ANTONINA | AZS AWF WARSZAWA | 08.07.2011 | wyeliminowano |
- | Łaszczyńska Maja | IKS LESZNO | 20.06.2011 | wyeliminowano |
- | Kociubińska Zofia | IKS LESZNO | 14.08.2010 | wyeliminowano |
- | DUMAŃSKA Ludmiła | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 03.04.2010 | wyeliminowano |
- | BORAWSKA Emilia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.10.2010 | wyeliminowano |
- | WITTSTOCK NATASZA | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 29.05.2011 | wyeliminowano |
- | Juszkiewicz Nadia | IKS LESZNO | 04.05.2010 | wyeliminowano |
- | Glonek Natalia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.08.2011 | wyeliminowano |
- | NOWAK ALICJA | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.2011 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | Woźniak Mira | AZS AWF POZNAŃ | 01.02.2011 |
- | Pinkowska Maria | AZS AWF POZNAŃ | 17.05.2010 |
- | TYWONIUK Antonina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 29.01.2011 |
- | RYNKIEWICZ Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.08.2011 |
- | WIĘC Wiktoria | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.12.2011 |
- | ŻEBROWSKA Antonina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.10.2010 |
- | Glura Zuzanna | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 18.10.2011 |
- | DŁUGA OLIWIA | IKS LESZNO | 24.02.2011 |
- | RACIS Zofia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 09.08.2011 |
- | Jakubowska Kinga | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 11.05.2011 |
- | JUREK Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 01.05.2011 |
- | Łuczkowska Weronika | IKS LESZNO | 10.05.2011 |
- | FORCZMAŃSKA Sabina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 30.08.2011 |
- | NOWAK Lena | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 18.02.2010 |
- | DONDAJEWSKA Urszula | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.08.2011 |
- | Ziubrak Inka | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.03.2011 |
- | OLSZANOWSKA Helena | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.01.2011 |
- | HOJAK MICHALINA | UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM | 07.06.2011 |
- | JÓZEFIAK Aleksandra | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 11.07.2010 |
- | Murawska Aleksandra | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 10.12.2010 |
- | GATZ Alicja | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.11.2011 |
- | MOŚ Barbara | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 11.03.2011 |
- | BUDA Oliwia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.01.2010 |
- | PISAREWICZ Olga | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.01.2010 |
- | DOWNAR Anastazja | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 08.07.2010 |
- | BAZYLI Zuzanna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 25.07.2010 |
- | SZOSTAK Waleria | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2010 |
- | Moskal Maria | IKS LESZNO | 03.09.2011 |
- | KALISZEWSKA ANTONINA | AZS AWF WARSZAWA | 08.07.2011 |
- | Łaszczyńska Maja | IKS LESZNO | 20.06.2011 |
- | Kociubińska Zofia | IKS LESZNO | 14.08.2010 |
- | DUMAŃSKA Ludmiła | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 03.04.2010 |
- | BORAWSKA Emilia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.10.2010 |
- | WITTSTOCK NATASZA | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 29.05.2011 |
- | Juszkiewicz Nadia | IKS LESZNO | 04.05.2010 |
- | Glonek Natalia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.08.2011 |
- | NOWAK ALICJA | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.01.2011 |