Turniej

Nazwa: IV Memoriał Michała Kosickiego – floret chłopców (roczniki 2008-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 18.09.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
2. Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
3. Eryk Woźniak AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008
4. Bartosz ŻOK POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008
5. Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009
6. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
7. Szymon Semrau UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2008
8. Tomasz MACIEJEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
9. Igor MAKSYMOWICZ TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.03.2008
10. Franciszek Neumann POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009
11. JULIAN PAWEŁ WILIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2008
12. Krzysztof Mosur MKS Świt 17.01.2009
13. Jan DOBRZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 07.07.2008
14. Aleksander MICHALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 29.10.2009
15. Antoni DOBRZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21.07.2009
16. Maksymilian Chojnacki MKS Świt 02.03.2009
17. Antoni Fedorów MKS Świt 23.03.2009
18. Stanisław Dondajewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.05.2009
19. Eryk Nieszczerzewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.07.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008 wyeliminowano
- JULIAN PAWEŁ WILIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2008 wyeliminowano
- Stanisław Dondajewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.05.2009 wyeliminowano
- Antoni Fedorów MKS Świt 23.03.2009 wyeliminowano
- Maksymilian Chojnacki MKS Świt 02.03.2009 wyeliminowano
- Antoni DOBRZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21.07.2009 wyeliminowano
- Aleksander MICHALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 29.10.2009 wyeliminowano
- Jan DOBRZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 07.07.2008 wyeliminowano
- Krzysztof Mosur MKS Świt 17.01.2009 wyeliminowano
- Franciszek Neumann POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009 wyeliminowano
- Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 wyeliminowano
- Igor MAKSYMOWICZ TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.03.2008 wyeliminowano
- Tomasz MACIEJEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008 wyeliminowano
- Szymon Semrau UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2008 wyeliminowano
- Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008 wyeliminowano
- Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009 wyeliminowano
- Bartosz ŻOK POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008 wyeliminowano
- Eryk Woźniak AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008 wyeliminowano
- Eryk Nieszczerzewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.07.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- JULIAN PAWEŁ WILIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2008
- Franciszek Neumann POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009
- Stanisław Dondajewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.05.2009
- Antoni Fedorów MKS Świt 23.03.2009
- Maksymilian Chojnacki MKS Świt 02.03.2009
- Antoni DOBRZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21.07.2009
- Aleksander MICHALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 29.10.2009
- Jan DOBRZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 07.07.2008
- Krzysztof Mosur MKS Świt 17.01.2009
- Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
- Eryk Nieszczerzewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.07.2008
- Igor MAKSYMOWICZ TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.03.2008
- Tomasz MACIEJEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
- Szymon Semrau UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2008
- Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
- Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009
- Bartosz ŻOK POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008
- Eryk Woźniak AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy