Turniej

Nazwa: O MIECZ ZERWIKAPTUR LONGINUSA PODBIPIĘTY - Memoriał Wojciecha Rydza - szpada chłopców (roczniki 2006-2008)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 24.09.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
2. Jeremi Sławek UKS START OPOLE 07.08.2006
3. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007
4. Karol Niedziela KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
5. Adam Cynar UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007
6. Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
7. Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
8. Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008
9. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
10. Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008
11. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
12. Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
13. Michał Basierak Tarnowska Akademia Fechtunku 30.07.2007
14. Grzegorz Nowak AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007
15. Kostiantyn Kostiukov AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
16. Szymon Kupiec Tarnowska Akademia Fechtunku 22.11.2008
17. Michał Omachel UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.08.2008
18. Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008
19. Borys Kubala KKS KRAKÓW 11.08.2008
20. Antoni Kołodziejczyk PKSZERM WARSZAWA 28.12.2007
21. Igor Szymczyk Tarnowska Akademia Fechtunku 08.12.2008
22. Paweł Stolarski KKS KRAKÓW 13.09.2008
23. Patryk Kubit UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.04.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006 wyeliminowano
- Michał Basierak Tarnowska Akademia Fechtunku 30.07.2007 wyeliminowano
- Paweł Stolarski KKS KRAKÓW 13.09.2008 wyeliminowano
- Igor Szymczyk Tarnowska Akademia Fechtunku 08.12.2008 wyeliminowano
- Antoni Kołodziejczyk PKSZERM WARSZAWA 28.12.2007 wyeliminowano
- Borys Kubala KKS KRAKÓW 11.08.2008 wyeliminowano
- Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008 wyeliminowano
- Michał Omachel UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.08.2008 wyeliminowano
- Szymon Kupiec Tarnowska Akademia Fechtunku 22.11.2008 wyeliminowano
- Kostiantyn Kostiukov AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008 wyeliminowano
- Grzegorz Nowak AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007 wyeliminowano
- Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008 wyeliminowano
- Jeremi Sławek UKS START OPOLE 07.08.2006 wyeliminowano
- Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 wyeliminowano
- Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008 wyeliminowano
- Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 wyeliminowano
- Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008 wyeliminowano
- Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008 wyeliminowano
- Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008 wyeliminowano
- Adam Cynar UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007 wyeliminowano
- Karol Niedziela KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007 wyeliminowano
- Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007 wyeliminowano
- Patryk Kubit UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.04.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Michał Basierak Tarnowska Akademia Fechtunku 30.07.2007
- Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
- Paweł Stolarski KKS KRAKÓW 13.09.2008
- Igor Szymczyk Tarnowska Akademia Fechtunku 08.12.2008
- Antoni Kołodziejczyk PKSZERM WARSZAWA 28.12.2007
- Borys Kubala KKS KRAKÓW 11.08.2008
- Hubert Wańczyk KS Milenium 20.03.2008
- Michał Omachel UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.08.2008
- Szymon Kupiec Tarnowska Akademia Fechtunku 22.11.2008
- Kostiantyn Kostiukov AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
- Grzegorz Nowak AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007
- Jeremi Sławek UKS START OPOLE 07.08.2006
- Patryk Kubit UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.04.2008
- Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
- Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008
- Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
- Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008
- Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
- Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
- Adam Cynar UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007
- Karol Niedziela KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
- Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy