Turniej

Nazwa: O MIECZ ZERWIKAPTUR LONGINUSA PODBIPIĘTY - Memoriał Wojciecha Rydza - szpada dziewcząt (roczniki 2006-2008)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 25.09.2022

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006
2. GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
3. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
4. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007
5. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007
6. Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
7. Żychowska Roksana UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
8. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008
9. SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 10.09.2007
10. Sadowska Amelia BTS BYTOM 16.06.2008
11. Drozdowska Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
12. Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
13. DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
14. MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 13.06.2007
15. Olech Małgorzata AZS AWF KATOWICE 09.06.2007
16. Błażyca Sara AZS AWF KATOWICE 08.09.2007
17. Szymczak Kinga AZS AWF KRAKÓW 27.03.2007
18. Smerczek Karolina BTS BYTOM 20.06.2006
19. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006
20. Molendys Amelia AZS AWF KRAKÓW 23.04.2008
21. Wosik Katarzyna KS Milenium 16.03.2008
22. Mozler Liliana AZS AWF KATOWICE 11.05.2007
23. Murdzek Kinga AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006 wyeliminowano
- DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008 wyeliminowano
- Mozler Liliana AZS AWF KATOWICE 11.05.2007 wyeliminowano
- Wosik Katarzyna KS Milenium 16.03.2008 wyeliminowano
- Molendys Amelia AZS AWF KRAKÓW 23.04.2008 wyeliminowano
- OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006 wyeliminowano
- Smerczek Karolina BTS BYTOM 20.06.2006 wyeliminowano
- Szymczak Kinga AZS AWF KRAKÓW 27.03.2007 wyeliminowano
- Błażyca Sara AZS AWF KATOWICE 08.09.2007 wyeliminowano
- Olech Małgorzata AZS AWF KATOWICE 09.06.2007 wyeliminowano
- MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 13.06.2007 wyeliminowano
- Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 wyeliminowano
- GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 wyeliminowano
- Drozdowska Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008 wyeliminowano
- Sadowska Amelia BTS BYTOM 16.06.2008 wyeliminowano
- SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 10.09.2007 wyeliminowano
- JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008 wyeliminowano
- Żychowska Roksana UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006 wyeliminowano
- Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 wyeliminowano
- Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007 wyeliminowano
- JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007 wyeliminowano
- GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 wyeliminowano
- Murdzek Kinga AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007 wyeliminowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006
- DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
- Mozler Liliana AZS AWF KATOWICE 11.05.2007
- Wosik Katarzyna KS Milenium 16.03.2008
- Molendys Amelia AZS AWF KRAKÓW 23.04.2008
- OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006
- Smerczek Karolina BTS BYTOM 20.06.2006
- Szymczak Kinga AZS AWF KRAKÓW 27.03.2007
- Błażyca Sara AZS AWF KATOWICE 08.09.2007
- Olech Małgorzata AZS AWF KATOWICE 09.06.2007
- MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 13.06.2007
- Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
- GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
- Drozdowska Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
- Sadowska Amelia BTS BYTOM 16.06.2008
- SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 10.09.2007
- JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008
- Żychowska Roksana UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
- Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
- Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007
- JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007
- GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
- Murdzek Kinga AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content