Turniej

Nazwa: Puchar Europy juniorów młodszych w szabli mężczyzn - Konin 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 19.09.2022

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. DENKIEWICZ Aleksander UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
2. DENKIEWICZ Benedykt UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
3. KOWALCZYK Łukasz UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.09.2006
4. Radoch Filip KKSZ KONIN 23.05.2006
5. DOWGIERD Krzysztof UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006
6. Moczydłowski Kajetan MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006
7. Kaczmarczyk Adam KKSZ KONIN 17.05.2006
8. MALCER Kacper KKSZ KONIN 13.01.2006
9. Strządała Emilian KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006
10. WIĘCH Krzysztof UKS SZABLA ZĄBKI 24.08.2009
11. Działach Andrzej AZS AWF KATOWICE 23.03.2006
12. Makowski Konstantyn GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
13. Mrozowicz Remigiusz UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006
14. Sadowski Mikołaj TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006
15. DĄBROWSKI Antoni UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
16. SZPAK Bruno UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007
17. Mosak Makary GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007
18. PĘKALA Kacper UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- DENKIEWICZ Aleksander UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
- Działach Andrzej AZS AWF KATOWICE 23.03.2006 zakwalifikowano
- Mosak Makary GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007 zakwalifikowano
- SZPAK Bruno UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007 zakwalifikowano
- DĄBROWSKI Antoni UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006 zakwalifikowano
- Sadowski Mikołaj TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006 zakwalifikowano
- Mrozowicz Remigiusz UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006 zakwalifikowano
- Makowski Konstantyn GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006 zakwalifikowano
- WIĘCH Krzysztof UKS SZABLA ZĄBKI 24.08.2009 zakwalifikowano
- DENKIEWICZ Benedykt UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
- Strządała Emilian KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006 zakwalifikowano
- MALCER Kacper KKSZ KONIN 13.01.2006 zakwalifikowano
- Kaczmarczyk Adam KKSZ KONIN 17.05.2006 zakwalifikowano
- Moczydłowski Kajetan MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006 zakwalifikowano
- DOWGIERD Krzysztof UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006 zakwalifikowano
- Radoch Filip KKSZ KONIN 23.05.2006 zakwalifikowano
- KOWALCZYK Łukasz UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.09.2006 zakwalifikowano
- PĘKALA Kacper UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
3. DENKIEWICZ Aleksander UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
3. DENKIEWICZ Benedykt UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
5. Radoch Filip KKSZ KONIN 23.05.2006
7. KOWALCZYK Łukasz UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.09.2006
15. DOWGIERD Krzysztof UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006
24. Moczydłowski Kajetan MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006
25. Kaczmarczyk Adam KKSZ KONIN 17.05.2006
30. MALCER Kacper KKSZ KONIN 13.01.2006
37. Strządała Emilian KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006
40. WIĘCH Krzysztof UKS SZABLA ZĄBKI 24.08.2009
43. Działach Andrzej AZS AWF KATOWICE 23.03.2006
47. Makowski Konstantyn GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
48. Mrozowicz Remigiusz UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006
52. Sadowski Mikołaj TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006
57. DĄBROWSKI Antoni UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
59. SZPAK Bruno UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007
62. Mosak Makary GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007
64. PĘKALA Kacper UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content