Turniej

Nazwa: I Puchar Polski seniorów we florecie kobiet - Oborniki Śląskie 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.10.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Antonina Bartol 18 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
2. Marika Chrzanowska 4 KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1995
3. Oliwia Dębicka 20 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
4. Martyna Długosz 3 KU AZS-UAM POZNAŃ. 29.07.1996
5. Karolina FUDALA 33 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
6. Natalia GOŁĘBIOWSKA 14 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.06.1994
7. Julia GRACZYK 24 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
8. Kaja Jabłonowska 15 MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
9. Nadia JASZCZOŁT 26 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
10. Aleksandra Jeglińska 7 AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
11. Martyna Jelińska 2 AZS AWF POZNAŃ 05.05.1992
12. Lena JERZ 16 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
13. Magdalena ŁAWSKA 12 WROCŁAWIANIE. 01.10.2001
14. Hanna Łyczbińska 1 KU AZS-UAM POZNAŃ. 20.04.1990
15. Katarzyna Matysiak 11 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
16. Dominika Nelza 38 MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
17. Marta OKLIŃSKA 13 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
18. Amelia OLSZEWSKA 9 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
19. Jagoda OLSZÓWKA 22 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
20. Ema Rubasova 31 WROCŁAWIANIE. 10.09.2003
21. Laura SZCZECHOWSKA 27 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
22. Laura SZMIT 29 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
23. Bianka Telatyńska 28 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
24. Renata TOMCZAK 5 IKS LESZNO 29.05.1999
25. Evelina Trybel 35 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.06.2007
26. Anna Twardowska 34 AZS AWF POZNAŃ 29.01.2004
27. Maja Urban 36 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004
28. Dominika WASILCZUK 8 AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000
29. Karolina Wasilczuk 19 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002
30. Aleksandra WIECZOREK 10 AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
31. Barbara WIERZCHOWSKA 21 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
32. Adrianna WIERZCHOWSKA 25 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
33. Julia Włosińska 30 AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000
34. Natalia Woźniak 23 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
35. Dominika WYTYK 32 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
36. Ewa ZACHAREWICZ 17 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
37. Natalia ZIOBROWSKA 37 WROCŁAWIANIE. 21.04.2002
38. Karolina ŻURAWSKA 6 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004 zakwalifikowano
2. Martyna Długosz KU AZS-UAM POZNAŃ. 29.07.1996 zakwalifikowano
3. Hanna Łyczbińska KU AZS-UAM POZNAŃ. 20.04.1990 zakwalifikowano
4. Natalia GOŁĘBIOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.06.1994 zakwalifikowano
5. Magdalena ŁAWSKA WROCŁAWIANIE. 01.10.2001 zakwalifikowano
6. Martyna Jelińska AZS AWF POZNAŃ 05.05.1992 zakwalifikowano
7. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998 zakwalifikowano
8. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004 zakwalifikowano
9. Dominika WASILCZUK AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000 zakwalifikowano
10. Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999 zakwalifikowano
11. Marika Chrzanowska KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1995 zakwalifikowano
12. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005 zakwalifikowano
13. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano
14. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002 zakwalifikowano
15. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003 zakwalifikowano
16. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004 zakwalifikowano
17. Ema Rubasova WROCŁAWIANIE. 10.09.2003 zakwalifikowano
18. Aleksandra Jeglińska AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999 zakwalifikowano
19. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006 zakwalifikowano
20. Anna Twardowska AZS AWF POZNAŃ 29.01.2004 zakwalifikowano
21. Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002 zakwalifikowano
22. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003 zakwalifikowano
23. Julia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000 zakwalifikowano
24. Karolina Wasilczuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002 zakwalifikowano
25. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005 zakwalifikowano
26. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 zakwalifikowano
27. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004 zakwalifikowano
28. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005 zakwalifikowano
29. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005 zakwalifikowano
30. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003 zakwalifikowano
31. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004 zakwalifikowano
32. Maja Urban WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004 wyeliminowano
33. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005 wyeliminowano
34. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007 wyeliminowano
35. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005 wyeliminowano
36. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 wyeliminowano
37. Evelina Trybel WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.06.2007 wyeliminowano
38. Natalia ZIOBROWSKA WROCŁAWIANIE. 21.04.2002 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Martyna Jelińska AZS AWF POZNAŃ 05.05.1992
2. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
3. Magdalena ŁAWSKA WROCŁAWIANIE. 01.10.2001
3. Martyna Długosz KU AZS-UAM POZNAŃ. 29.07.1996
5. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
6. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
7. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
8. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
9. Hanna Łyczbińska KU AZS-UAM POZNAŃ. 20.04.1990
10. Natalia GOŁĘBIOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.06.1994
11. Dominika WASILCZUK AZS AWF WARSZAWA 20.08.2000
12. Renata TOMCZAK IKS LESZNO 29.05.1999
13. Marika Chrzanowska KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1995
14. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
15. Aleksandra Jeglińska AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
16. Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
17. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
18. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
19. Ema Rubasova WROCŁAWIANIE. 10.09.2003
20. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
21. Anna Twardowska AZS AWF POZNAŃ 29.01.2004
22. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
23. Julia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000
24. Karolina Wasilczuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 16.07.2002
25. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
26. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
27. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
28. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
29. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
30. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
31. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
32. Maja Urban WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004
33. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
34. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
35. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
36. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
37. Evelina Trybel WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.06.2007
38. Natalia ZIOBROWSKA WROCŁAWIANIE. 21.04.2002

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy