Turniej

Nazwa: I Puchar Polski seniorów w szabli mężczyzn - Warszawa 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 15.10.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Amadeusz Bielewicz 36 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 30.06.2007
2. Miłosz Bończak 17 AZS AWF KATOWICE 07.11.1999
3. Jakub Broniszewski 13 MUKS VICTOR WARSZAWA 05.05.2001
4. Marcel Broniszewski 5 MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004
5. Ksawery Czajkowski 32 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 11.10.2001
6. Antoni DĄBROWSKI 19 UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
7. Benedykt DENKIEWICZ 7 UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
8. Aleksander DENKIEWICZ 30 UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
9. Jakub Dzierniejko 16 UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003
10. Mikołaj Fiedorowicz 27 UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005
11. Szymon Hryciuk 1 AZS AWF KATOWICE 24.08.2002
12. Filip Józefowski 14 AZS AWF KATOWICE 16.02.2004
13. Krzysztof Kaczkowski 3 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.10.1997
14. Adam Kaczmarczyk 20 KKSZ KONIN 17.05.2006
15. Krzysztof Kajor 8 AZS AWF KATOWICE 06.02.2003
16. Jan Kircun 35 KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 27.04.1999
17. Tomasz Kończyło 42 KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 22.10.1973
18. Kacper Kubica 23 AZS AWF KATOWICE 01.06.2001
19. Konstanty Kutek 11 MUKS VICTOR WARSZAWA 05.08.2004
20. Oskar Kwiatkowski 15 UKS SZABLA BRZOZA 25.03.2003
21. Léon LEDUC 45 AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005
22. Marcin Lipiński 10 AZS AWF KATOWICE 05.02.2000
23. Damian Ławresz 26 UKS 13 BIAŁYSTOK 27.06.1996
24. Kacper MALCER 18 KKSZ KONIN 13.01.2006
25. Bartosz Marker 21 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
26. Jan Mazur 38 KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 19.01.2002
27. Bronisław Mielko 34 AZS AWF WARSZAWA 27.05.2007
28. Mikołaj Miziura 47 AZS AWF KATOWICE 26.09.2003
29. Kajetan Moczydłowski 29 MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006
30. Remigiusz Mrozowicz 50 UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006
31. Kacper Nowinowski 9 KKSZ KONIN 03.02.2003
32. Bartłomiej OBNISKI 22 IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 01.02.2005
33. Antoni Olbrychski 41 KS KARABELA 16.01.1993
34. Damian Palkowski 48 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008
35. Paweł Paprocki 51 KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 19.07.2001
36. Michał Pardela 25 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005
37. Emir Patiño 44 KS SZPADA ŁÓDŹ 02.03.2001
38. Wojciech Pietrzak 40 IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 28.07.2006
39. Korneliusz POLAKOWSKI 24 IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 12.10.2004
40. Mateusz Prokopowicz 46 UKS 13 BIAŁYSTOK 23.08.1999
41. Aron Puczyłowski 33 AZS AWF WARSZAWA 25.01.2001
42. Filip Radoch 31 KKSZ KONIN 23.05.2006
43. Miłosz Rekiel 37 O.Ś. AZS POZNAŃ 05.06.2003
44. Mikołaj Sadowski 39 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006
45. Olaf Stasiak 4 KKSZ KONIN 18.07.2002
46. Piotr Szczepanik 2 MUKS VICTOR WARSZAWA 11.12.2000
47. Pablo TROCHEZ 49 Kolumbia
48. Sebastian WIĘCH 6 UKS SZABLA ZĄBKI 22.02.1989
49. Nikodem WOŁOSZYN 43 KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 01.01.1998
50. Paweł ZASTAWNY 28 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005
51. Rafał Ziarnowski 12 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10.11.1999

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Krzysztof Kaczkowski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.10.1997 zakwalifikowano
2. Szymon Hryciuk AZS AWF KATOWICE 24.08.2002 zakwalifikowano
3. Piotr Szczepanik MUKS VICTOR WARSZAWA 11.12.2000 zakwalifikowano
4. Sebastian WIĘCH UKS SZABLA ZĄBKI 22.02.1989 zakwalifikowano
5. Marcel Broniszewski MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004 zakwalifikowano
6. Olaf Stasiak KKSZ KONIN 18.07.2002 zakwalifikowano
7. Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
8. Jakub Broniszewski MUKS VICTOR WARSZAWA 05.05.2001 zakwalifikowano
9. Kacper MALCER KKSZ KONIN 13.01.2006 zakwalifikowano
10. Kacper Nowinowski KKSZ KONIN 03.02.2003 zakwalifikowano
11. Paweł ZASTAWNY UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005 zakwalifikowano
12. Krzysztof Kajor AZS AWF KATOWICE 06.02.2003 zakwalifikowano
13. Mateusz Prokopowicz UKS 13 BIAŁYSTOK 23.08.1999 zakwalifikowano
14. Marcin Lipiński AZS AWF KATOWICE 05.02.2000 zakwalifikowano
15. Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
16. Mikołaj Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005 zakwalifikowano
16. Emir Patiño KS SZPADA ŁÓDŹ 02.03.2001 zakwalifikowano
18. Damian Ławresz UKS 13 BIAŁYSTOK 27.06.1996 zakwalifikowano
19. Oskar Kwiatkowski UKS SZABLA BRZOZA 25.03.2003 zakwalifikowano
20. Ksawery Czajkowski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 11.10.2001 zakwalifikowano
21. Pablo TROCHEZ Kolumbia zakwalifikowano
22. Konstanty Kutek MUKS VICTOR WARSZAWA 05.08.2004 zakwalifikowano
23. Rafał Ziarnowski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10.11.1999 zakwalifikowano
24. Filip Józefowski AZS AWF KATOWICE 16.02.2004 zakwalifikowano
25. Jakub Dzierniejko UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003 zakwalifikowano
26. Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006 zakwalifikowano
27. Bartosz Marker TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005 zakwalifikowano
28. Miłosz Bończak AZS AWF KATOWICE 07.11.1999 zakwalifikowano
29. Adam Kaczmarczyk KKSZ KONIN 17.05.2006 zakwalifikowano
30. Bartłomiej OBNISKI IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 01.02.2005 zakwalifikowano
31. Michał Pardela TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005 zakwalifikowano
32. Korneliusz POLAKOWSKI IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 12.10.2004 zakwalifikowano
33. Antoni DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006 zakwalifikowano
34. Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005 zakwalifikowano
35. Aron Puczyłowski AZS AWF WARSZAWA 25.01.2001 zakwalifikowano
36. Mikołaj Sadowski TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006 zakwalifikowano
37. Kacper Kubica AZS AWF KATOWICE 01.06.2001 zakwalifikowano
38. Kajetan Moczydłowski MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006 zakwalifikowano
39. Antoni Olbrychski KS KARABELA 16.01.1993 zakwalifikowano
40. Miłosz Rekiel O.Ś. AZS POZNAŃ 05.06.2003 zakwalifikowano
41. Remigiusz Mrozowicz UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006 zakwalifikowano
42. Bronisław Mielko AZS AWF WARSZAWA 27.05.2007 wyeliminowano
43. Amadeusz Bielewicz PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 30.06.2007 wyeliminowano
44. Tomasz Kończyło KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 22.10.1973 wyeliminowano
45. Nikodem WOŁOSZYN KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 01.01.1998 wyeliminowano
46. Wojciech Pietrzak IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 28.07.2006 wyeliminowano
46. Mikołaj Miziura AZS AWF KATOWICE 26.09.2003 wyeliminowano
48. Jan Kircun KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 27.04.1999 wyeliminowano
48. Jan Mazur KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 19.01.2002 wyeliminowano
50. Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008 wyeliminowano
51. Paweł Paprocki KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 19.07.2001 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Szymon Hryciuk AZS AWF KATOWICE 24.08.2002
2. Marcel Broniszewski MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004
3. Krzysztof Kaczkowski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.10.1997
3. Olaf Stasiak KKSZ KONIN 18.07.2002
5. Piotr Szczepanik MUKS VICTOR WARSZAWA 11.12.2000
6. Sebastian WIĘCH UKS SZABLA ZĄBKI 22.02.1989
7. Jakub Broniszewski MUKS VICTOR WARSZAWA 05.05.2001
8. Kacper Nowinowski KKSZ KONIN 03.02.2003
9. Kacper MALCER KKSZ KONIN 13.01.2006
10. Krzysztof Kajor AZS AWF KATOWICE 06.02.2003
11. Marcin Lipiński AZS AWF KATOWICE 05.02.2000
12. Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
13. Emir Patiño KS SZPADA ŁÓDŹ 02.03.2001
14. Ksawery Czajkowski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 11.10.2001
15. Konstanty Kutek MUKS VICTOR WARSZAWA 05.08.2004
16. Filip Radoch KKSZ KONIN 23.05.2006
17. Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
18. Paweł ZASTAWNY UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.08.2005
19. Mateusz Prokopowicz UKS 13 BIAŁYSTOK 23.08.1999
20. Mikołaj Fiedorowicz UKS SZABLA BRZOZA 22.05.2005
21. Damian Ławresz UKS 13 BIAŁYSTOK 27.06.1996
22. Oskar Kwiatkowski UKS SZABLA BRZOZA 25.03.2003
23. Pablo TROCHEZ Kolumbia
24. Rafał Ziarnowski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10.11.1999
25. Filip Józefowski AZS AWF KATOWICE 16.02.2004
26. Jakub Dzierniejko UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003
27. Bartosz Marker TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
28. Adam Kaczmarczyk KKSZ KONIN 17.05.2006
29. Bartłomiej OBNISKI IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 01.02.2005
30. Michał Pardela TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2005
31. Antoni DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
32. Kacper Kubica AZS AWF KATOWICE 01.06.2001
33. Miłosz Bończak AZS AWF KATOWICE 07.11.1999
34. Korneliusz POLAKOWSKI IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 12.10.2004
35. Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005
36. Aron Puczyłowski AZS AWF WARSZAWA 25.01.2001
37. Mikołaj Sadowski TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006
38. Kajetan Moczydłowski MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006
39. Antoni Olbrychski KS KARABELA 16.01.1993
40. Miłosz Rekiel O.Ś. AZS POZNAŃ 05.06.2003
41. Remigiusz Mrozowicz UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006
42. Bronisław Mielko AZS AWF WARSZAWA 27.05.2007
43. Amadeusz Bielewicz PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 30.06.2007
44. Tomasz Kończyło KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 22.10.1973
45. Nikodem WOŁOSZYN KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 01.01.1998
46. Wojciech Pietrzak IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 28.07.2006
46. Mikołaj Miziura AZS AWF KATOWICE 26.09.2003
48. Jan Kircun KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 27.04.1999
48. Jan Mazur KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 19.01.2002
50. Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008
51. Paweł Paprocki KU AZS ASZWOJ WARSZAWA 19.07.2001

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy