Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szabli chłopców (roczniki 2006-2008)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 16.10.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008
2. Amadeusz Bielewicz PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 30.06.2007
3. Kacper PĘKALA UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007
4. Maciej FIGURSKI UKS SZABLA ZĄBKI 16.03.2007
5. Igor KOCZWARA KOLEJARZ 24 KATOWICE 13.01.2007
6. Emilian Strządała KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006
7. Konstantyn Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
8. Aleksander Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
9. Adam DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 12.09.2008
10. Franciszek MATEUSZUK UKS SZABLA ZĄBKI 14.11.2007
11. Adam Krzemiński PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008
12. Jakub Krochmalski DRAGON ŁÓDŹ 16.06.2008
13. Jan Kaczorowski KS KARABELA 11.03.2008
14. Tymon Kowal-Terlikowski IKS FENCER KONSTANCIN 25.04.2007
15. Antoni Krawczyk IKS FENCER KONSTANCIN 12.06.2008
16. Stanisław MISZKIEWICZ IKS FENCER KONSTANCIN 15.09.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008 wyeliminowano
- Amadeusz Bielewicz PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 30.06.2007 wyeliminowano
- Kacper PĘKALA UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007 wyeliminowano
- Maciej FIGURSKI UKS SZABLA ZĄBKI 16.03.2007 wyeliminowano
- Igor KOCZWARA KOLEJARZ 24 KATOWICE 13.01.2007 wyeliminowano
- Emilian Strządała KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006 wyeliminowano
- Konstantyn Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006 wyeliminowano
- Aleksander Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006 wyeliminowano
- Adam DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 12.09.2008 wyeliminowano
- Franciszek MATEUSZUK UKS SZABLA ZĄBKI 14.11.2007 wyeliminowano
- Adam Krzemiński PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008 wyeliminowano
- Jakub Krochmalski DRAGON ŁÓDŹ 16.06.2008 wyeliminowano
- Jan Kaczorowski KS KARABELA 11.03.2008 wyeliminowano
- Tymon Kowal-Terlikowski IKS FENCER KONSTANCIN 25.04.2007 wyeliminowano
- Antoni Krawczyk IKS FENCER KONSTANCIN 12.06.2008 wyeliminowano
- Stanisław MISZKIEWICZ IKS FENCER KONSTANCIN 15.09.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Amadeusz Bielewicz PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 30.06.2007
- Stanisław MISZKIEWICZ IKS FENCER KONSTANCIN 15.09.2008
- Antoni Krawczyk IKS FENCER KONSTANCIN 12.06.2008
- Tymon Kowal-Terlikowski IKS FENCER KONSTANCIN 25.04.2007
- Jan Kaczorowski KS KARABELA 11.03.2008
- Jakub Krochmalski DRAGON ŁÓDŹ 16.06.2008
- Adam Krzemiński PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008
- Franciszek MATEUSZUK UKS SZABLA ZĄBKI 14.11.2007
- Adam DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 12.09.2008
- Aleksander Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
- Konstantyn Makowski GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
- Emilian Strządała KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006
- Igor KOCZWARA KOLEJARZ 24 KATOWICE 13.01.2007
- Maciej FIGURSKI UKS SZABLA ZĄBKI 16.03.2007
- Kacper PĘKALA UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy