Turniej

Nazwa: Puchar Europy Juniorów Młodszych w szpadzie kobiet - Budapeszt 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.10.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008
2. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007
3. Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
4. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
5. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006
6. Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
7. SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
8. GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
9. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006
10. Charkiewicz Karolina AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
11. SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
- Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
- Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
- GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
- Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
- Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 zakwalifikowano
- SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
- GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano
- OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
- Charkiewicz Karolina AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
- SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
8. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008
9. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007
10. Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
16. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
17. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006
19. Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
33. SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
39. GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
51. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006
62. Charkiewicz Karolina AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
63. SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny PZS

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy