Turniej

Nazwa: II Puchar Polski juniorów młodszych w szabli mężczyzn - Konin 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 22.10.2022

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Adamski Patryk 32 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.02.2008
2. Bielewicz Amadeusz 38 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 30.06.2007
3. BRUZIK Roch 43 DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009
4. Chomczyk Kasper 19 UKS 13 BIAŁYSTOK 08.06.2007
5. Czapla Karol 34 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 19.10.2007
6. Dąbrowski Szymon 18 UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008
7. DĄBROWSKI Antoni 7 UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
8. DENKIEWICZ Benedykt 1 UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
9. DENKIEWICZ Aleksander 2 UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
10. DOWGIERD Krzysztof 3 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006
11. Działach Andrzej 13 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006
12. Fiedorowicz Jan 69 UKS SZABLA BRZOZA 06.01.2010
13. FIGURSKI Maciej 31 UKS SZABLA ZĄBKI 16.03.2007
14. Flaszak Antoni 16 O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
15. Ganszczyk Adam 61 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.04.2009
16. Golubev Daniel 59 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009
17. Grabis Mateusz 42 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.05.2007
18. Gradoń Krzysztof 45 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.09.2009
19. HUDY BARTOSZ 41 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 29.02.2008
20. Jochemczyk Antoni 64 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.09.2010
21. Kaczmarczyk Adam 5 KKSZ KONIN 17.05.2006
22. Kałecki Adam 74 KKSZ KONIN 28.10.2008
23. Karczmarczyk Kacper 51 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 06.01.2010
24. Kieca Jakub 35 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.02.2008
25. SZPAK Bruno 10 UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007
26. KOCZWARA Igor 23 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.01.2007
27. Kossut Franciszek 29 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008
28. KOWALCZYK Łukasz 9 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.09.2006
29. Kowal-Terlikowski Tymon 33 IKS FENCER KONSTANCIN 25.04.2007
30. KRAL Lumir 57 CZECHY 08.05.2007
31. Krawczyk Antoni 44 IKS FENCER KONSTANCIN 12.06.2008
32. Krochmalski Jakub 54 DRAGON ŁÓDŹ 16.06.2008
33. Król Stanisław 70 IKS FENCER KONSTANCIN 28.07.2009
34. Krych Alan 25 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 25.10.2008
35. Krzemiński Adam 27 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008
36. KUPRIJANOVS Jegors 72 Łotwa 05.03.2006
37. KURZAWA Jerzy 49 DRAGON ŁÓDŹ 21.11.2007
38. Lewkowski Wiktor 39 UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008
39. Lipiński Jakub 66 DRAGON ŁÓDŹ 24.08.2010
40. Makowski Konstantyn 12 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
41. Makowski Aleksander 14 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
42. MALCER Kacper 6 KKSZ KONIN 13.01.2006
43. Masłowiecki Tomasz 53 UKS 13 BIAŁYSTOK 08.04.2008
44. MATISONS BOGDAN 73 Łotwa 01.01.2008
45. Michoń Jan 60 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 29.10.2009
46. Mielko Bronisław 30 AZS AWF WARSZAWA 27.05.2007
47. Mioduszewski Szymon 37 KKSZ KONIN 06.04.2009
48. MISZKIEWICZ Stanisław 52 IKS FENCER KONSTANCIN 15.09.2008
49. Moczydłowski Kajetan 8 MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006
50. Mosak Makary 17 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007
51. Mrozowicz Remigiusz 22 UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006
52. Myśliwiec Samuel 58 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 21.09.2007
53. Nadarzewski Jędrzej 46 UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008
54. Nadarzewski Mikołaj 50 UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008
55. Nowinowski Bartosz 56 KKSZ KONIN 06.01.2009
56. Palkowski Damian 26 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008
57. Pawluk Mateusz 20 UKS 13 BIAŁYSTOK 15.11.2006
58. Pietrzak Wojciech 63 IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 28.07.2006
59. Polnik Franciszek 68 MUKS VICTOR WARSZAWA 19.04.2008
60. Radoch Filip 4 KKSZ KONIN 23.05.2006
61. RADOCH Igor 48 KKSZ KONIN 05.10.2009
62. Rataj Tomasz 24 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009
63. Sadowski Mikołaj 21 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006
64. Skoczek Szymon 55 MUKS VICTOR WARSZAWA 17.12.2008
65. Sobczyk Łukasz 28 O.Ś. AZS POZNAŃ 11.12.2006
66. Sokołowski Nikodem 36 KKSZ KONIN 07.02.2007
67. Stranc Konrad 40 KKSZ KONIN 24.02.2007
68. Strządała Emilian 11 KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006
69. Szkolmowski Kacper 65 KKSZ KONIN 25.05.2010
70. Trąbiński Stefan 71 IKS FENCER KONSTANCIN 20.03.2008
71. Warchulski Jan 62 DRAGON ŁÓDŹ 10.06.2010
72. Wieczorkiewicz Jan 67 DRAGON ŁÓDŹ 18.02.2008
73. WIĘCH Krzysztof 15 UKS SZABLA ZĄBKI 24.08.2009
74. Zubko Dominik 47 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.08.2010

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Radoch Filip KKSZ KONIN 23.05.2006 zakwalifikowano
2. DOWGIERD Krzysztof UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006 zakwalifikowano
3. DENKIEWICZ Benedykt UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
4. DĄBROWSKI Antoni UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006 zakwalifikowano
4. Moczydłowski Kajetan MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006 zakwalifikowano
6. Działach Andrzej PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006 zakwalifikowano
7. KOWALCZYK Łukasz UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.09.2006 zakwalifikowano
8. DENKIEWICZ Aleksander UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
9. Strządała Emilian KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006 zakwalifikowano
10. MALCER Kacper KKSZ KONIN 13.01.2006 zakwalifikowano
11. Flaszak Antoni O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007 zakwalifikowano
12. KUPRIJANOVS Jegors Łotwa 05.03.2006 zakwalifikowano
13. WIĘCH Krzysztof UKS SZABLA ZĄBKI 24.08.2009 zakwalifikowano
14. Pawluk Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK 15.11.2006 zakwalifikowano
14. Mosak Makary GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007 zakwalifikowano
16. Kaczmarczyk Adam KKSZ KONIN 17.05.2006 zakwalifikowano
16. Rataj Tomasz PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009 zakwalifikowano
18. Gradoń Krzysztof PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.09.2009 zakwalifikowano
19. Makowski Aleksander GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006 zakwalifikowano
20. Makowski Konstantyn GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006 zakwalifikowano
21. KOCZWARA Igor PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.01.2007 zakwalifikowano
22. Krych Alan UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 25.10.2008 zakwalifikowano
23. Dąbrowski Szymon UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008 zakwalifikowano
24. HUDY BARTOSZ TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 29.02.2008 zakwalifikowano
25. Golubev Daniel GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009 zakwalifikowano
26. KRAL Lumir CZECHY 08.05.2007 zakwalifikowano
27. Krzemiński Adam PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008 zakwalifikowano
28. Bielewicz Amadeusz PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 30.06.2007 zakwalifikowano
29. Kieca Jakub ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.02.2008 zakwalifikowano
30. SZPAK Bruno UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007 zakwalifikowano
31. Kowal-Terlikowski Tymon IKS FENCER KONSTANCIN 25.04.2007 zakwalifikowano
32. Krochmalski Jakub DRAGON ŁÓDŹ 16.06.2008 zakwalifikowano
33. BRUZIK Roch DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009 zakwalifikowano
34. Stranc Konrad KKSZ KONIN 24.02.2007 zakwalifikowano
35. Sadowski Mikołaj TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006 zakwalifikowano
36. Kossut Franciszek GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008 zakwalifikowano
37. Nadarzewski Jędrzej UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008 zakwalifikowano
38. Pietrzak Wojciech IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 28.07.2006 zakwalifikowano
39. Palkowski Damian PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008 zakwalifikowano
40. Mrozowicz Remigiusz UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006 zakwalifikowano
41. Sobczyk Łukasz O.Ś. AZS POZNAŃ 11.12.2006 zakwalifikowano
42. Trąbiński Stefan IKS FENCER KONSTANCIN 20.03.2008 zakwalifikowano
43. Masłowiecki Tomasz UKS 13 BIAŁYSTOK 08.04.2008 zakwalifikowano
44. Adamski Patryk PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.02.2008 zakwalifikowano
45. FIGURSKI Maciej UKS SZABLA ZĄBKI 16.03.2007 zakwalifikowano
46. RADOCH Igor KKSZ KONIN 05.10.2009 zakwalifikowano
47. Krawczyk Antoni IKS FENCER KONSTANCIN 12.06.2008 zakwalifikowano
48. Mielko Bronisław AZS AWF WARSZAWA 27.05.2007 zakwalifikowano
49. Mioduszewski Szymon KKSZ KONIN 06.04.2009 zakwalifikowano
50. KURZAWA Jerzy DRAGON ŁÓDŹ 21.11.2007 zakwalifikowano
51. Grabis Mateusz ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.05.2007 zakwalifikowano
52. Lewkowski Wiktor UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008 zakwalifikowano
52. Zubko Dominik TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.08.2010 zakwalifikowano
54. Czapla Karol PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 19.10.2007 zakwalifikowano
55. Sokołowski Nikodem KKSZ KONIN 07.02.2007 zakwalifikowano
55. Skoczek Szymon MUKS VICTOR WARSZAWA 17.12.2008 zakwalifikowano
57. Myśliwiec Samuel UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 21.09.2007 zakwalifikowano
58. Nadarzewski Mikołaj UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008 zakwalifikowano
59. Karczmarczyk Kacper ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 06.01.2010 zakwalifikowano
60. Chomczyk Kasper UKS 13 BIAŁYSTOK 08.06.2007 zakwalifikowano
61. Polnik Franciszek MUKS VICTOR WARSZAWA 19.04.2008 wyeliminowano
62. Lipiński Jakub DRAGON ŁÓDŹ 24.08.2010 wyeliminowano
63. Szkolmowski Kacper KKSZ KONIN 25.05.2010 wyeliminowano
64. Wieczorkiewicz Jan DRAGON ŁÓDŹ 18.02.2008 wyeliminowano
65. MISZKIEWICZ Stanisław IKS FENCER KONSTANCIN 15.09.2008 wyeliminowano
65. MATISONS BOGDAN Łotwa 01.01.2008 wyeliminowano
67. Fiedorowicz Jan UKS SZABLA BRZOZA 06.01.2010 wyeliminowano
68. Nowinowski Bartosz KKSZ KONIN 06.01.2009 wyeliminowano
69. Kałecki Adam KKSZ KONIN 28.10.2008 wyeliminowano
70. Jochemczyk Antoni PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.09.2010 wyeliminowano
70. Warchulski Jan DRAGON ŁÓDŹ 10.06.2010 wyeliminowano
72. Król Stanisław IKS FENCER KONSTANCIN 28.07.2009 wyeliminowano
73. Ganszczyk Adam PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.04.2009 wyeliminowano
74. Michoń Jan ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 29.10.2009 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. DOWGIERD Krzysztof UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 28.04.2006
2. Kaczmarczyk Adam KKSZ KONIN 17.05.2006
3. DĄBROWSKI Antoni UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
3. DENKIEWICZ Benedykt UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
5. KOWALCZYK Łukasz UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 11.09.2006
6. DENKIEWICZ Aleksander UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
7. WIĘCH Krzysztof UKS SZABLA ZĄBKI 24.08.2009
8. Krzemiński Adam PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.07.2008
9. Radoch Filip KKSZ KONIN 23.05.2006
10. Moczydłowski Kajetan MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006
11. Strządała Emilian KLUB SZERMIERCZY AMP 13.06.2006
12. MALCER Kacper KKSZ KONIN 13.01.2006
13. Flaszak Antoni O.Ś. AZS POZNAŃ 29.05.2007
14. KUPRIJANOVS Jegors Łotwa 05.03.2006
15. Mosak Makary GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007
16. Makowski Aleksander GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
17. Działach Andrzej PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006
18. Rataj Tomasz PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.05.2009
19. Makowski Konstantyn GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 07.07.2006
20. KOCZWARA Igor PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.01.2007
21. Krych Alan UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 25.10.2008
22. Dąbrowski Szymon UKS 13 BIAŁYSTOK 12.09.2008
23. KRAL Lumir CZECHY 08.05.2007
24. Bielewicz Amadeusz PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 30.06.2007
25. Kieca Jakub ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.02.2008
26. SZPAK Bruno UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007
27. Kowal-Terlikowski Tymon IKS FENCER KONSTANCIN 25.04.2007
28. Krochmalski Jakub DRAGON ŁÓDŹ 16.06.2008
29. Mrozowicz Remigiusz UKS SZABLA BRZOZA 16.12.2006
30. Sobczyk Łukasz O.Ś. AZS POZNAŃ 11.12.2006
31. Krawczyk Antoni IKS FENCER KONSTANCIN 12.06.2008
32. Grabis Mateusz ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.05.2007
33. Pawluk Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK 15.11.2006
34. Gradoń Krzysztof PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.09.2009
35. HUDY BARTOSZ TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 29.02.2008
36. Golubev Daniel GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009
37. BRUZIK Roch DRAGON ŁÓDŹ 07.03.2009
38. Stranc Konrad KKSZ KONIN 24.02.2007
39. Sadowski Mikołaj TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.2006
40. Kossut Franciszek GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008
41. Nadarzewski Jędrzej UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008
42. Pietrzak Wojciech IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 28.07.2006
43. Palkowski Damian PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008
44. Trąbiński Stefan IKS FENCER KONSTANCIN 20.03.2008
45. Masłowiecki Tomasz UKS 13 BIAŁYSTOK 08.04.2008
46. Adamski Patryk PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.02.2008
47. FIGURSKI Maciej UKS SZABLA ZĄBKI 16.03.2007
48. RADOCH Igor KKSZ KONIN 05.10.2009
49. Mielko Bronisław AZS AWF WARSZAWA 27.05.2007
50. Mioduszewski Szymon KKSZ KONIN 06.04.2009
51. KURZAWA Jerzy DRAGON ŁÓDŹ 21.11.2007
52. Lewkowski Wiktor UKS 13 BIAŁYSTOK 26.07.2008
52. Zubko Dominik TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.08.2010
54. Czapla Karol PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 19.10.2007
55. Sokołowski Nikodem KKSZ KONIN 07.02.2007
55. Skoczek Szymon MUKS VICTOR WARSZAWA 17.12.2008
57. Myśliwiec Samuel UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 21.09.2007
58. Nadarzewski Mikołaj UKS SZABLA BRZOZA 09.06.2008
59. Karczmarczyk Kacper ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 06.01.2010
60. Chomczyk Kasper UKS 13 BIAŁYSTOK 08.06.2007
61. Polnik Franciszek MUKS VICTOR WARSZAWA 19.04.2008
62. Lipiński Jakub DRAGON ŁÓDŹ 24.08.2010
63. Szkolmowski Kacper KKSZ KONIN 25.05.2010
64. Wieczorkiewicz Jan DRAGON ŁÓDŹ 18.02.2008
65. MISZKIEWICZ Stanisław IKS FENCER KONSTANCIN 15.09.2008
65. MATISONS BOGDAN Łotwa 01.01.2008
67. Fiedorowicz Jan UKS SZABLA BRZOZA 06.01.2010
68. Nowinowski Bartosz KKSZ KONIN 06.01.2009
69. Kałecki Adam KKSZ KONIN 28.10.2008
70. Jochemczyk Antoni PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18.09.2010
70. Warchulski Jan DRAGON ŁÓDŹ 10.06.2010
72. Król Stanisław IKS FENCER KONSTANCIN 28.07.2009
73. Ganszczyk Adam PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.04.2009
74. Michoń Jan ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 29.10.2009

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content