Turniej

Nazwa: II Puchar Polski juniorów w szpadzie kobiet - Gliwice 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 22.10.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Otylia BARTOSZEK 46 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
2. Natalia Bilińska 41 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
3. Magdalena Brzuchalska 55 MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006
4. Veronika Bulko 66 UKS 46 ŁÓDŹ 04.10.2006
5. Karolina Charkiewicz 19 PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
6. Cecylia CIEŚLIK 3 PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
7. Maria CISZCZOŃ 72 KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
8. Emilia CZAJKA 20 T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
9. Łucja Danek 30 KKS KRAKÓW 17.06.2004
10. Kamila Danek 42 KKS KRAKÓW 04.10.2007
11. Anna Dawidowicz 59 KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
12. Natalia DOBRYŁKO 53 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
13. Pola Drobczyk 13 PIAST GLIWICE 14.09.2005
14. Hanna Drozdowska 63 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
15. Roksana DYL 56 UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
16. Patrycja Frystacka 12 RMKS RYBNIK 01.11.2003
17. Oliwia GARUS 36 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
18. Weronika Głowa 28 AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
19. Alicja GOCZAŁ 22 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
20. Kamila Gusta 54 PIAST GLIWICE 02.09.2008
21. Antonina Halemba 8 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
22. Dominika JADCZAK 29 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
23. Oliwia JANECZEK 33 PIAST GLIWICE 28.01.2008
24. Zuzanna Jarosz 21 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
25. Wiktoria JĘDRZEJEC 27 PIAST GLIWICE 04.01.2007
26. Zuzanna Kauch 68 RMKS RYBNIK 11.09.2008
27. Alicja KLASIK 1 RMKS RYBNIK 14.02.2004
28. Antonina Korduła 34 RMKS RYBNIK 18.11.2005
29. Emilia Korkus 7 PIAST GLIWICE 18.12.2004
30. Weronika KOZDĘBA 32 PIAST GLIWICE 29.06.2006
31. Natalia KUBIK 48 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
32. Amelia KWAPISZ 47 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
33. Anna KWIATKOWSKA 61 KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
34. Hanna Łabuda 65 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
35. Maja MAJEREK 52 PIAST GLIWICE 13.06.2007
36. Agnieszka Makowska 25 AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
37. Hanna Malinowska 70 KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
38. Laura MISIAK 15 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
39. Iwona Misiak 71 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006
40. Amelia Moszonka 51 SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
41. Martyna Mróz 44 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
42. Dominika Nelza 45 MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
43. Karolina Nieczkowska 39 SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
44. Nikola Niesyn 49 SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
45. Oliwia OPOŃ 14 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
46. Maja Osadnik 31 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
47. Paulina OSTROWSKA 35 PIAST GLIWICE 12.04.2006
48. Patrycja Pelon 24 UKS START OPOLE 21.02.2005
49. Liliana Porwoł 10 RMKS RYBNIK 24.05.2006
50. Alicja PUKOWIEC 50 T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
51. Patrycja RADWAN 17 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
52. Magda Ratyna 11 PIAST GLIWICE 01.03.2007
53. Anna ROSKOSZ 16 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
54. Sonia RUP 62 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
55. Amelia Sadowska 60 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
56. Zofia Siergiej 58 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
57. Karolina Smerczek 69 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.06.2006
58. Maria Socha 67 PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
59. Sofia SOSNOVA 57 Ukraina 25.09.2008
60. Karolina SZYMANOWSKA 6 KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
61. Aleksandra SZYMAŃSKA 9 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
62. Maja SZYMAŃSKA 38 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
63. Michalina SZYMCZYK 23 PIAST GLIWICE 10.09.2007
64. Katarzyna Ślęzak 26 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
65. Anna Tatoj 43 AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
66. Oliwia Tercjak 4 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
67. Natalia TOMASZEWSKA 18 MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
68. Julia WERONIECKA 40 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
69. Anna WIECZOREK 5 PIAST GLIWICE 20.05.2003
70. Zuzanna Zarek 64 UKS START OPOLE 06.11.2004
71. Anastazja ZAZULAK 37 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
72. Kinga Zgryźniak 2 RMKS RYBNIK 22.06.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
2. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
3. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003 zakwalifikowano
4. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
5. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
6. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003 zakwalifikowano
7. Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007 zakwalifikowano
8. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004 zakwalifikowano
9. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
10. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
11. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
12. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
13. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
14. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
15. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
16. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
17. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
18. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007 zakwalifikowano
19. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004 zakwalifikowano
20. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
21. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007 zakwalifikowano
22. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
23. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
24. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 zakwalifikowano
25. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005 zakwalifikowano
26. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
27. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
28. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004 zakwalifikowano
29. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003 zakwalifikowano
29. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano
31. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 zakwalifikowano
32. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004 zakwalifikowano
33. Natalia DOBRYŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008 zakwalifikowano
34. Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008 zakwalifikowano
35. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006 zakwalifikowano
36. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005 zakwalifikowano
37. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006 zakwalifikowano
38. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 zakwalifikowano
39. Natalia Bilińska AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006 zakwalifikowano
39. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
41. Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007 zakwalifikowano
42. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008 zakwalifikowano
43. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
44. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
45. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006 zakwalifikowano
46. Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 zakwalifikowano
47. Amelia Moszonka SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007 zakwalifikowano
48. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
49. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007 zakwalifikowano
50. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005 zakwalifikowano
51. Magdalena Brzuchalska MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006 zakwalifikowano
52. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004 zakwalifikowano
53. Maja MAJEREK PIAST GLIWICE 13.06.2007 zakwalifikowano
54. Kamila Gusta PIAST GLIWICE 02.09.2008 zakwalifikowano
55. Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008 zakwalifikowano
55. Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 zakwalifikowano
57. Veronika Bulko UKS 46 ŁÓDŹ 04.10.2006 zakwalifikowano
58. Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007 wyeliminowano
59. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 wyeliminowano
60. Sofia SOSNOVA Ukraina 25.09.2008 wyeliminowano
61. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 wyeliminowano
62. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 wyeliminowano
63. Iwona Misiak PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006 wyeliminowano
64. Maria Socha PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008 wyeliminowano
65. Anna KWIATKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006 wyeliminowano
66. Julia WERONIECKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004 wyeliminowano
66. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 wyeliminowano
68. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 wyeliminowano
69. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 wyeliminowano
70. Zuzanna Kauch RMKS RYBNIK 11.09.2008 wyeliminowano
71. Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008 wyeliminowano
72. Karolina Smerczek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.06.2006 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
2. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
3. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
3. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
5. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003
6. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
7. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005
8. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
9. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
10. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
11. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
12. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
13. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
14. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
15. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
16. Maja MAJEREK PIAST GLIWICE 13.06.2007
17. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
18. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
19. Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
20. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
21. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006
22. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
23. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007
24. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007
25. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
26. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004
27. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
28. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
29. Natalia DOBRYŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
30. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
31. Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
32. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
33. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
34. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
35. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
36. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
37. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003
38. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
39. Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
40. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
41. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
42. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
43. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
44. Natalia Bilińska AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
44. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
46. Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
47. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
48. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005
49. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
50. Amelia Moszonka SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
51. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
52. Magdalena Brzuchalska MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006
53. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004
54. Kamila Gusta PIAST GLIWICE 02.09.2008
55. Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
55. Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
57. Veronika Bulko UKS 46 ŁÓDŹ 04.10.2006
58. Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
59. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
60. Sofia SOSNOVA Ukraina 25.09.2008
61. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
62. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
63. Iwona Misiak PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006
64. Maria Socha PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
65. Anna KWIATKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
66. Julia WERONIECKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
66. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
68. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
69. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
70. Zuzanna Kauch RMKS RYBNIK 11.09.2008
71. Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
72. Karolina Smerczek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.06.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy