Turniej

Nazwa: Puchar Rajców Gdańskich - floret chłopców (rocznik 2009-2010)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 22.10.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Mateusz AUGUSTYN 8 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.05.2009
2. Olgierd Borkowski 36 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009
3. Karol Ciempa 21 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 26.07.2009
4. Jakub Czernecki 35 D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.07.2010
5. Wiktor DĘBIŃSKI 20 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2009
6. Stanisław Dondajewski 38 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.05.2009
7. Adrian Drzewski 16 AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009
8. Tymon Gałęziewski 12 AZS AWF WARSZAWA 31.03.2010
9. Igor Głowiński 10 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2010
10. Szymon GŁUSZAK 1 UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
11. Kuba Jankiewicz 29 D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.12.2010
12. Bartosz JEŻEWSKI 27 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.05.2010
13. Louis Kaczyński 42 WROCŁAWIANIE. 09.02.2009
14. Tomasz Karasiński 39 D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.03.2010
15. Patryk Kowalski 18 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2010
16. Dawid KUCZKOWSKI 13 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009
17. Jan Kuna 4 UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009
18. Wojciech LEWANDOWSKI 24 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 31.08.2010
19. Kamil Maćkała 6 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.06.2009
20. Daniel Małyszek 26 UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 09.04.2010
21. Siemowit Menzel 43 UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 27.10.2010
22. Konrad Migdał 37 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.03.2010
23. Maksymilian MOCEK 2 IKS LESZNO 30.07.2009
24. Paweł Mosiewicz 31 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 03.09.2010
25. Piotr Opach 25 D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2009
26. Patryk Pocięgiel 15 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009
27. Franciszek Pokorski 30 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009
28. Bartłomiej PORYDZAJ 3 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.12.2009
29. Bruno Potocki 45 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.01.2010
30. Henryk Siwiński 28 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 16.10.2010
31. Mikołaj Sołtyk 19 D' ARTAGNAN URSYNÓW 29.12.2010
32. Karol Święch 33 D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.04.2009
33. Bartosz Torzyński 46 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.03.2009
34. Feliks Wiśnik 32 AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
35. Jan Witkowski 44 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.06.2010
36. Rafał Wnuk 22 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2010
37. Nikodem Wojciechowski 40 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 07.10.2010
38. Wiktor Wojtas 17 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.10.2010
39. Wiktor Woźniak 14 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.09.2010
40. Julian Załęski 5 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.04.2009
41. Borys Ziembicki 41 D' ARTAGNAN URSYNÓW 19.10.2010
42. Antoni Zięba 34 D' ARTAGNAN URSYNÓW 30.03.2010
43. Piotr Zin 11 D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.08.2010
44. Krzysztof Zygmunt 9 UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
45. Aleksander Żyłko 23 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.02.2010

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 zakwalifikowano
2. Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009 zakwalifikowano
3. Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009 zakwalifikowano
4. Patryk Pocięgiel UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009 zakwalifikowano
5. Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009 zakwalifikowano
6. Adrian Drzewski AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009 zakwalifikowano
7. Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009 zakwalifikowano
8. Piotr Opach D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2009 zakwalifikowano
9. Igor Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2010 zakwalifikowano
10. Kamil Maćkała D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.06.2009 zakwalifikowano
11. Karol Święch D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.04.2009 zakwalifikowano
12. Karol Ciempa UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 26.07.2009 zakwalifikowano
13. Dawid KUCZKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009 zakwalifikowano
14. Maksymilian MOCEK IKS LESZNO 30.07.2009 zakwalifikowano
15. Franciszek Pokorski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009 zakwalifikowano
16. Bartłomiej PORYDZAJ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.12.2009 zakwalifikowano
17. Wiktor Wojtas UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.10.2010 zakwalifikowano
18. Wiktor Woźniak UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.09.2010 zakwalifikowano
19. Wiktor DĘBIŃSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2009 zakwalifikowano
20. Stanisław Dondajewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.05.2009 zakwalifikowano
21. Jan Witkowski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.06.2010 zakwalifikowano
22. Nikodem Wojciechowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 07.10.2010 zakwalifikowano
23. Bartosz Torzyński WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.03.2009 zakwalifikowano
24. Louis Kaczyński WROCŁAWIANIE. 09.02.2009 zakwalifikowano
25. Rafał Wnuk D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2010 zakwalifikowano
26. Tymon Gałęziewski AZS AWF WARSZAWA 31.03.2010 zakwalifikowano
27. Julian Załęski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.04.2009 zakwalifikowano
28. Henryk Siwiński WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 16.10.2010 zakwalifikowano
29. Piotr Zin D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.08.2010 zakwalifikowano
30. Aleksander Żyłko UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.02.2010 zakwalifikowano
31. Borys Ziembicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 19.10.2010 zakwalifikowano
32. Paweł Mosiewicz UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 03.09.2010 zakwalifikowano
33. Mateusz AUGUSTYN UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.05.2009 zakwalifikowano
34. Wojciech LEWANDOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 31.08.2010 zakwalifikowano
35. Mikołaj Sołtyk D' ARTAGNAN URSYNÓW 29.12.2010 zakwalifikowano
36. Antoni Zięba D' ARTAGNAN URSYNÓW 30.03.2010 zakwalifikowano
37. Siemowit Menzel UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 27.10.2010 zakwalifikowano
38. Patryk Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2010 zakwalifikowano
39. Bruno Potocki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.01.2010 zakwalifikowano
40. Tomasz Karasiński D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.03.2010 zakwalifikowano
41. Jakub Czernecki D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.07.2010 wyeliminowano
42. Bartosz JEŻEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.05.2010 wyeliminowano
43. Daniel Małyszek UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 09.04.2010 wyeliminowano
44. Konrad Migdał UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.03.2010 wyeliminowano
45. Kuba Jankiewicz D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.12.2010 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
2. Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009
3. Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
3. Maksymilian MOCEK IKS LESZNO 30.07.2009
5. Patryk Pocięgiel UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 19.02.2009
6. Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009
7. Igor Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2010
8. Karol Święch D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.04.2009
9. Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
10. Adrian Drzewski AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009
11. Piotr Opach D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2009
12. Kamil Maćkała D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.06.2009
13. Dawid KUCZKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009
14. Bartłomiej PORYDZAJ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.12.2009
15. Wiktor Woźniak UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.09.2010
16. Jan Witkowski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.06.2010
17. Karol Ciempa UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 26.07.2009
18. Franciszek Pokorski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009
19. Wiktor Wojtas UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.10.2010
20. Wiktor DĘBIŃSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2009
21. Stanisław Dondajewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.05.2009
22. Nikodem Wojciechowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 07.10.2010
23. Bartosz Torzyński WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.03.2009
24. Louis Kaczyński WROCŁAWIANIE. 09.02.2009
25. Rafał Wnuk D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2010
26. Tymon Gałęziewski AZS AWF WARSZAWA 31.03.2010
27. Julian Załęski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.04.2009
28. Henryk Siwiński WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 16.10.2010
29. Aleksander Żyłko UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.02.2010
30. Mateusz AUGUSTYN UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.05.2009
31. Wojciech LEWANDOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 31.08.2010
32. Antoni Zięba D' ARTAGNAN URSYNÓW 30.03.2010
33. Piotr Zin D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.08.2010
34. Borys Ziembicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 19.10.2010
35. Paweł Mosiewicz UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 03.09.2010
36. Mikołaj Sołtyk D' ARTAGNAN URSYNÓW 29.12.2010
37. Siemowit Menzel UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 27.10.2010
38. Patryk Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2010
39. Bruno Potocki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.01.2010
40. Tomasz Karasiński D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.03.2010
41. Jakub Czernecki D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.07.2010
42. Bartosz JEŻEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.05.2010
43. Daniel Małyszek UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 09.04.2010
44. Konrad Migdał UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.03.2010
45. Kuba Jankiewicz D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.12.2010

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy