Nazwa: Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia - szpada dziewcząt (roczniki 2009-2010)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 29.10.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | DE VREESE ERYKA | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 28.03.2009 | |
2. | Dzięciołowska Zofia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 15.09.2009 | |
3. | Smolarczyk Kinga | PIAST GLIWICE | 10.03.2009 | |
4. | Mrozińska Julia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 07.04.2010 | |
5. | Białecka Zofia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2010 | |
6. | Odrzywolska Agnieszka | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 13.10.2010 | |
7. | HEBDOWSKA Agata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.05.2010 | |
8. | Szpura Alicja | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 04.10.2010 | |
9. | Wołk-Jankowska Julia | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 04.09.2010 | |
10. | Furman Lena | AZS AWF KRAKÓW | 23.07.2009 | |
11. | Kowalik Amelia | PIAST GLIWICE | 04.10.2010 | |
12. | Drobczyk Martyna | PIAST GLIWICE | 14.07.2010 | |
13. | Ochman Hanna | MUSZKIETER GLIWICE | 08.11.2010 | |
14. | Krzyżek Hanna | MUSZKIETER GLIWICE | 01.06.2010 | |
15. | Pęcikiewicz Kinga | MUSZKIETER GLIWICE | 15.06.2010 | |
16. | Chojnacka Zuzanna | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 25.12.2010 | |
17. | MOŃKO Wiktoria | RMKS RYBNIK | 10.09.2009 | |
18. | Dzwonek Helena | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.12.2010 | |
19. | Kępa Emilia | UKS KOSYNIER GLIWICE | 22.04.2010 | |
20. | Bukowska Antonina | AZS AWF KATOWICE | 08.11.2010 | |
21. | GRACZYK ALEKSANDRA | FENCING TEAM OPOLE | 11.09.2010 | |
22. | Zielińska Maja | MUSZKIETER GLIWICE | 03.02.2009 | |
23. | Foltak Hanna | TKS | 19.04.2010 | |
24. | Radwańska Nina | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 16.09.2010 | |
25. | ŻYGADŁO KAROLINA | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 28.07.2009 | |
26. | Kuczera Katarzyna | MUSZKIETER GLIWICE | 07.09.2010 | |
27. | Tkachova Marharyta | UKS START OPOLE | 29.12.2009 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | DE VREESE ERYKA | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 28.03.2009 | wyeliminowano |
- | Pęcikiewicz Kinga | MUSZKIETER GLIWICE | 15.06.2010 | wyeliminowano |
- | Kuczera Katarzyna | MUSZKIETER GLIWICE | 07.09.2010 | wyeliminowano |
- | ŻYGADŁO KAROLINA | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 28.07.2009 | wyeliminowano |
- | Radwańska Nina | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 16.09.2010 | wyeliminowano |
- | Foltak Hanna | TKS | 19.04.2010 | wyeliminowano |
- | Zielińska Maja | MUSZKIETER GLIWICE | 03.02.2009 | wyeliminowano |
- | GRACZYK ALEKSANDRA | FENCING TEAM OPOLE | 11.09.2010 | wyeliminowano |
- | Bukowska Antonina | AZS AWF KATOWICE | 08.11.2010 | wyeliminowano |
- | Kępa Emilia | UKS KOSYNIER GLIWICE | 22.04.2010 | wyeliminowano |
- | Dzwonek Helena | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.12.2010 | wyeliminowano |
- | MOŃKO Wiktoria | RMKS RYBNIK | 10.09.2009 | wyeliminowano |
- | Chojnacka Zuzanna | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 25.12.2010 | wyeliminowano |
- | Krzyżek Hanna | MUSZKIETER GLIWICE | 01.06.2010 | wyeliminowano |
- | Dzięciołowska Zofia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 15.09.2009 | wyeliminowano |
- | Ochman Hanna | MUSZKIETER GLIWICE | 08.11.2010 | wyeliminowano |
- | Drobczyk Martyna | PIAST GLIWICE | 14.07.2010 | wyeliminowano |
- | Kowalik Amelia | PIAST GLIWICE | 04.10.2010 | wyeliminowano |
- | Furman Lena | AZS AWF KRAKÓW | 23.07.2009 | wyeliminowano |
- | Wołk-Jankowska Julia | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 04.09.2010 | wyeliminowano |
- | Szpura Alicja | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 04.10.2010 | wyeliminowano |
- | HEBDOWSKA Agata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.05.2010 | wyeliminowano |
- | Odrzywolska Agnieszka | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 13.10.2010 | wyeliminowano |
- | Białecka Zofia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2010 | wyeliminowano |
- | Mrozińska Julia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 07.04.2010 | wyeliminowano |
- | Smolarczyk Kinga | PIAST GLIWICE | 10.03.2009 | wyeliminowano |
- | Tkachova Marharyta | UKS START OPOLE | 29.12.2009 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | DE VREESE ERYKA | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 28.03.2009 |
- | Pęcikiewicz Kinga | MUSZKIETER GLIWICE | 15.06.2010 |
- | Kuczera Katarzyna | MUSZKIETER GLIWICE | 07.09.2010 |
- | ŻYGADŁO KAROLINA | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 28.07.2009 |
- | Radwańska Nina | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 16.09.2010 |
- | Foltak Hanna | TKS | 19.04.2010 |
- | Zielińska Maja | MUSZKIETER GLIWICE | 03.02.2009 |
- | GRACZYK ALEKSANDRA | FENCING TEAM OPOLE | 11.09.2010 |
- | Bukowska Antonina | AZS AWF KATOWICE | 08.11.2010 |
- | Kępa Emilia | UKS KOSYNIER GLIWICE | 22.04.2010 |
- | Dzwonek Helena | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.12.2010 |
- | MOŃKO Wiktoria | RMKS RYBNIK | 10.09.2009 |
- | Chojnacka Zuzanna | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 25.12.2010 |
- | Krzyżek Hanna | MUSZKIETER GLIWICE | 01.06.2010 |
- | Dzięciołowska Zofia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 15.09.2009 |
- | Ochman Hanna | MUSZKIETER GLIWICE | 08.11.2010 |
- | Drobczyk Martyna | PIAST GLIWICE | 14.07.2010 |
- | Kowalik Amelia | PIAST GLIWICE | 04.10.2010 |
- | Furman Lena | AZS AWF KRAKÓW | 23.07.2009 |
- | Wołk-Jankowska Julia | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 04.09.2010 |
- | Szpura Alicja | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 04.10.2010 |
- | HEBDOWSKA Agata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.05.2010 |
- | Odrzywolska Agnieszka | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 13.10.2010 |
- | Białecka Zofia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2010 |
- | Mrozińska Julia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 07.04.2010 |
- | Smolarczyk Kinga | PIAST GLIWICE | 10.03.2009 |
- | Tkachova Marharyta | UKS START OPOLE | 29.12.2009 |