Nazwa: Międzynarodowy Turniej Szermierczy O Puchar Bytomia - szpada chłopców (roczniki 2011-2012)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 30.10.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Worek Jakub | UKS KOSYNIER GLIWICE | 19.05.2011 | |
2. | Kurowski Tytus | PIAST GLIWICE | 19.06.2012 | |
3. | Korzeniowski Antoni | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 12.04.2011 | |
4. | Smolarczyk Bartosz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 10.05.2012 | |
5. | Lorenz Igor | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 15.07.2011 | |
6. | Kasprzyk Jan | UKS KOSYNIER GLIWICE | 23.12.2012 | |
7. | Pyka Florian | UKS KOSYNIER GLIWICE | 16.08.2012 | |
8. | Ilewicz Jan | UKS KOSYNIER GLIWICE | 16.08.2012 | |
9. | Białas Mikołaj | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 10.04.2012 | |
10. | Wojtyczko Gabriel | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.12.2012 | |
11. | Malcharczyk Paweł | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.06.2011 | |
12. | Skrzypczyk Tymoteusz | UKS ZAWISZA KATOWICE | 13.10.2011 | |
13. | Buczek Tymoteusz | UKS ZAWISZA KATOWICE | 29.10.2012 | |
14. | Wilusz Dawid | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.11.2012 | |
15. | Czajka Kamil | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 20.05.2011 | |
16. | Grochmal Michał | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 05.07.2012 | |
17. | Baron Krzysztof | AKS MIKOŁÓW | 11.11.2011 | |
18. | Mazur Patryk | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 17.06.2011 | |
19. | Pelon Robert | UKS START OPOLE | 05.05.2011 | |
20. | Tokarczyk Łukasz | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 26.05.2011 | |
21. | Pliszczak Franciszek | UKS START OPOLE | 19.03.2012 | |
22. | Kwieciński Kacper | PIAST GLIWICE | 23.05.2011 | |
23. | Trawiński Xawery | KKS KRAKÓW | 13.12.2011 | |
24. | Maćko Józef | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.12.2011 | |
25. | Grzegorzek Ignacy | RMKS RYBNIK | 25.03.2011 | |
26. | Gruszka Patryk | RMKS RYBNIK | 13.03.2011 | |
27. | AJCHSZTET REMIGIUSZ | AKS MIKOŁÓW | 03.05.2012 | |
28. | Wesołowski Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.12.2011 | |
29. | Jarosz Piotr | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 22.07.2011 | |
30. | Kubit Eryk | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 06.07.2011 | |
31. | Niżnik Filip | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 09.07.2011 | |
32. | Mierzwiński Bruno | UKS KOSYNIER GLIWICE | 06.09.2012 | |
33. | Nowacki Maciej | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 12.01.2011 | |
34. | Słomka Stanisław | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.06.2012 | |
35. | Czepiel Oskar | AKS MIKOŁÓW | 01.08.2011 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | Worek Jakub | UKS KOSYNIER GLIWICE | 19.05.2011 | wyeliminowano |
- | AJCHSZTET REMIGIUSZ | AKS MIKOŁÓW | 03.05.2012 | wyeliminowano |
- | Pliszczak Franciszek | UKS START OPOLE | 19.03.2012 | wyeliminowano |
- | Kwieciński Kacper | PIAST GLIWICE | 23.05.2011 | wyeliminowano |
- | Trawiński Xawery | KKS KRAKÓW | 13.12.2011 | wyeliminowano |
- | Maćko Józef | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.12.2011 | wyeliminowano |
- | Grzegorzek Ignacy | RMKS RYBNIK | 25.03.2011 | wyeliminowano |
- | Gruszka Patryk | RMKS RYBNIK | 13.03.2011 | wyeliminowano |
- | Wesołowski Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.12.2011 | wyeliminowano |
- | Pelon Robert | UKS START OPOLE | 05.05.2011 | wyeliminowano |
- | Jarosz Piotr | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 22.07.2011 | wyeliminowano |
- | Kubit Eryk | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 06.07.2011 | wyeliminowano |
- | Niżnik Filip | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 09.07.2011 | wyeliminowano |
- | Mierzwiński Bruno | UKS KOSYNIER GLIWICE | 06.09.2012 | wyeliminowano |
- | Nowacki Maciej | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 12.01.2011 | wyeliminowano |
- | Słomka Stanisław | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.06.2012 | wyeliminowano |
- | Tokarczyk Łukasz | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 26.05.2011 | wyeliminowano |
- | Mazur Patryk | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 17.06.2011 | wyeliminowano |
- | Kurowski Tytus | PIAST GLIWICE | 19.06.2012 | wyeliminowano |
- | Białas Mikołaj | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 10.04.2012 | wyeliminowano |
- | Korzeniowski Antoni | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 12.04.2011 | wyeliminowano |
- | Smolarczyk Bartosz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 10.05.2012 | wyeliminowano |
- | Lorenz Igor | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 15.07.2011 | wyeliminowano |
- | Kasprzyk Jan | UKS KOSYNIER GLIWICE | 23.12.2012 | wyeliminowano |
- | Pyka Florian | UKS KOSYNIER GLIWICE | 16.08.2012 | wyeliminowano |
- | Ilewicz Jan | UKS KOSYNIER GLIWICE | 16.08.2012 | wyeliminowano |
- | Wojtyczko Gabriel | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.12.2012 | wyeliminowano |
- | Baron Krzysztof | AKS MIKOŁÓW | 11.11.2011 | wyeliminowano |
- | Malcharczyk Paweł | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.06.2011 | wyeliminowano |
- | Skrzypczyk Tymoteusz | UKS ZAWISZA KATOWICE | 13.10.2011 | wyeliminowano |
- | Buczek Tymoteusz | UKS ZAWISZA KATOWICE | 29.10.2012 | wyeliminowano |
- | Wilusz Dawid | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.11.2012 | wyeliminowano |
- | Czajka Kamil | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 20.05.2011 | wyeliminowano |
- | Grochmal Michał | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 05.07.2012 | wyeliminowano |
- | Czepiel Oskar | AKS MIKOŁÓW | 01.08.2011 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | Worek Jakub | UKS KOSYNIER GLIWICE | 19.05.2011 |
- | AJCHSZTET REMIGIUSZ | AKS MIKOŁÓW | 03.05.2012 |
- | Pliszczak Franciszek | UKS START OPOLE | 19.03.2012 |
- | Kwieciński Kacper | PIAST GLIWICE | 23.05.2011 |
- | Trawiński Xawery | KKS KRAKÓW | 13.12.2011 |
- | Maćko Józef | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.12.2011 |
- | Grzegorzek Ignacy | RMKS RYBNIK | 25.03.2011 |
- | Gruszka Patryk | RMKS RYBNIK | 13.03.2011 |
- | Wesołowski Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.12.2011 |
- | Pelon Robert | UKS START OPOLE | 05.05.2011 |
- | Jarosz Piotr | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 22.07.2011 |
- | Kubit Eryk | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 06.07.2011 |
- | Niżnik Filip | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 09.07.2011 |
- | Mierzwiński Bruno | UKS KOSYNIER GLIWICE | 06.09.2012 |
- | Nowacki Maciej | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 12.01.2011 |
- | Słomka Stanisław | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.06.2012 |
- | Tokarczyk Łukasz | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 26.05.2011 |
- | Mazur Patryk | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 17.06.2011 |
- | Kurowski Tytus | PIAST GLIWICE | 19.06.2012 |
- | Białas Mikołaj | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 10.04.2012 |
- | Korzeniowski Antoni | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 12.04.2011 |
- | Smolarczyk Bartosz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 10.05.2012 |
- | Lorenz Igor | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 15.07.2011 |
- | Kasprzyk Jan | UKS KOSYNIER GLIWICE | 23.12.2012 |
- | Pyka Florian | UKS KOSYNIER GLIWICE | 16.08.2012 |
- | Ilewicz Jan | UKS KOSYNIER GLIWICE | 16.08.2012 |
- | Wojtyczko Gabriel | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.12.2012 |
- | Baron Krzysztof | AKS MIKOŁÓW | 11.11.2011 |
- | Malcharczyk Paweł | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.06.2011 |
- | Skrzypczyk Tymoteusz | UKS ZAWISZA KATOWICE | 13.10.2011 |
- | Buczek Tymoteusz | UKS ZAWISZA KATOWICE | 29.10.2012 |
- | Wilusz Dawid | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.11.2012 |
- | Czajka Kamil | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 20.05.2011 |
- | Grochmal Michał | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 05.07.2012 |
- | Czepiel Oskar | AKS MIKOŁÓW | 01.08.2011 |