Nazwa: Puchar Ziem Północnych - szpada chłopców (roczniki 2009-2010)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 06.11.2022
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Bernat Wiktor | 14 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.10.2009 |
2. | BESAHA MICHAŁ | 26 | WARTA ŚREM | 05.04.2010 |
3. | Bodziak Leon | 21 | KSz WARSZAWIANKA | 24.11.2009 |
4. | Buhai Sava | 5 | KS OLIMP LUBIN | 07.04.2010 |
5. | Dąbrowa Aleksander | 16 | KSz WARSZAWIANKA | 08.07.2010 |
6. | Giemza Franciszek | 34 | AZS AWF WROCŁAW | 29.01.2009 |
7. | Homecki Marek | 12 | KS OLIMP LUBIN | 04.01.2010 |
8. | JANKOWSKI Jakub | 31 | WARTA ŚREM | 06.11.2010 |
9. | Janosz Marcin | 10 | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.02.2010 |
10. | Johne Aleksander | 17 | KSz WARSZAWIANKA | 31.12.2010 |
11. | Kapinos Witold | 1 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.06.2009 |
12. | KASZKUR Leon | 29 | MKS KUSY SZCZECIN | 07.02.2009 |
13. | Klek Mateusz | 33 | MKS KUSY SZCZECIN | 27.10.2009 |
14. | Konikowski Grzegorz | 24 | MKS KUSY SZCZECIN | 12.12.2009 |
15. | Kozak Igor | 6 | KS OLIMP LUBIN | 22.03.2009 |
16. | Krawczuk Franciszek | 23 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.07.2010 |
17. | Kuśka Maciej | 4 | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.09.2010 |
18. | Łuszczek Kornel | 15 | KS OLIMP LUBIN | 04.04.2009 |
19. | Masłowski Dominik | 8 | KS OLIMP LUBIN | 08.02.2010 |
20. | Mielczarek Kacper | 25 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 18.01.2010 |
21. | Mikoda Krystian | 36 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.01.2009 |
22. | Minartowicz Sebastian | 32 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 13.02.2009 |
23. | Modrzejewski Stanisław | 28 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 26.07.2009 |
24. | Nawrocki-Nowak Aleks | 20 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 10.10.2009 |
25. | Ochman Krzysztof | 9 | KS SZPADA WADOWICE | 13.01.2010 |
26. | Okniński Mikołaj | 18 | KS OLIMP LUBIN | 31.08.2010 |
27. | Olbrychowski Franciszek | 11 | KSz WARSZAWIANKA | 29.10.2009 |
28. | Ryszka Bartosz | 22 | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.03.2009 |
29. | Sieradzki Michał | 35 | KS OLIMP LUBIN | 06.02.2010 |
30. | Siwek Marcel | 7 | KS SZPADA WROCŁAW | 15.07.2010 |
31. | SOCHA Stanisław | 19 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.12.2009 |
32. | Szabó Alexander | 30 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.08.2010 |
33. | Szczegielniak Patryk | 2 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.04.2010 |
34. | Woźniak Marcel | 27 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.05.2009 |
35. | Wróblewski Maciej | 13 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 15.11.2010 |
36. | Żygadło Jakub | 3 | KS OLIMP LUBIN | 15.01.2009 |
Błędne dane do generowania grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Kozak Igor | KS OLIMP LUBIN | 22.03.2009 | zakwalifikowano |
2. | Modrzejewski Stanisław | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 26.07.2009 | zakwalifikowano |
3. | Buhai Sava | KS OLIMP LUBIN | 07.04.2010 | zakwalifikowano |
4. | Mikoda Krystian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.01.2009 | zakwalifikowano |
5. | Kapinos Witold | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.06.2009 | zakwalifikowano |
6. | Siwek Marcel | KS SZPADA WROCŁAW | 15.07.2010 | zakwalifikowano |
7. | Szczegielniak Patryk | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.04.2010 | zakwalifikowano |
8. | Olbrychowski Franciszek | KSz WARSZAWIANKA | 29.10.2009 | zakwalifikowano |
9. | Żygadło Jakub | KS OLIMP LUBIN | 15.01.2009 | zakwalifikowano |
10. | KASZKUR Leon | MKS KUSY SZCZECIN | 07.02.2009 | zakwalifikowano |
11. | Wróblewski Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 15.11.2010 | zakwalifikowano |
12. | Ochman Krzysztof | KS SZPADA WADOWICE | 13.01.2010 | zakwalifikowano |
13. | BESAHA MICHAŁ | WARTA ŚREM | 05.04.2010 | zakwalifikowano |
14. | Masłowski Dominik | KS OLIMP LUBIN | 08.02.2010 | zakwalifikowano |
15. | Szabó Alexander | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.08.2010 | zakwalifikowano |
16. | Konikowski Grzegorz | MKS KUSY SZCZECIN | 12.12.2009 | zakwalifikowano |
17. | Klek Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 27.10.2009 | zakwalifikowano |
18. | Łuszczek Kornel | KS OLIMP LUBIN | 04.04.2009 | zakwalifikowano |
19. | Bernat Wiktor | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.10.2009 | zakwalifikowano |
20. | Bodziak Leon | KSz WARSZAWIANKA | 24.11.2009 | zakwalifikowano |
21. | Kuśka Maciej | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.09.2010 | zakwalifikowano |
22. | Homecki Marek | KS OLIMP LUBIN | 04.01.2010 | zakwalifikowano |
23. | Nawrocki-Nowak Aleks | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 10.10.2009 | zakwalifikowano |
24. | Dąbrowa Aleksander | KSz WARSZAWIANKA | 08.07.2010 | zakwalifikowano |
25. | Okniński Mikołaj | KS OLIMP LUBIN | 31.08.2010 | zakwalifikowano |
26. | Woźniak Marcel | MKS KUSY SZCZECIN | 25.05.2009 | zakwalifikowano |
27. | Giemza Franciszek | AZS AWF WROCŁAW | 29.01.2009 | zakwalifikowano |
28. | Sieradzki Michał | KS OLIMP LUBIN | 06.02.2010 | zakwalifikowano |
29. | JANKOWSKI Jakub | WARTA ŚREM | 06.11.2010 | zakwalifikowano |
30. | Mielczarek Kacper | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 18.01.2010 | zakwalifikowano |
31. | Johne Aleksander | KSz WARSZAWIANKA | 31.12.2010 | zakwalifikowano |
32. | Ryszka Bartosz | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.03.2009 | zakwalifikowano |
33. | Minartowicz Sebastian | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 13.02.2009 | zakwalifikowano |
34. | Krawczuk Franciszek | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.07.2010 | zakwalifikowano |
35. | Janosz Marcin | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.02.2010 | zakwalifikowano |
36. | SOCHA Stanisław | MKS KUSY SZCZECIN | 26.12.2009 | zakwalifikowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Kapinos Witold | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.06.2009 |
2. | Masłowski Dominik | KS OLIMP LUBIN | 08.02.2010 |
3. | Szczegielniak Patryk | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.04.2010 |
3. | Żygadło Jakub | KS OLIMP LUBIN | 15.01.2009 |
5. | Kozak Igor | KS OLIMP LUBIN | 22.03.2009 |
6. | Modrzejewski Stanisław | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 26.07.2009 |
7. | Mikoda Krystian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.01.2009 |
8. | Siwek Marcel | KS SZPADA WROCŁAW | 15.07.2010 |
9. | Buhai Sava | KS OLIMP LUBIN | 07.04.2010 |
10. | Olbrychowski Franciszek | KSz WARSZAWIANKA | 29.10.2009 |
11. | KASZKUR Leon | MKS KUSY SZCZECIN | 07.02.2009 |
12. | Wróblewski Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 15.11.2010 |
13. | Ochman Krzysztof | KS SZPADA WADOWICE | 13.01.2010 |
14. | Konikowski Grzegorz | MKS KUSY SZCZECIN | 12.12.2009 |
15. | Łuszczek Kornel | KS OLIMP LUBIN | 04.04.2009 |
16. | Bodziak Leon | KSz WARSZAWIANKA | 24.11.2009 |
17. | BESAHA MICHAŁ | WARTA ŚREM | 05.04.2010 |
18. | Szabó Alexander | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.08.2010 |
19. | Klek Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 27.10.2009 |
20. | Bernat Wiktor | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.10.2009 |
21. | Kuśka Maciej | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.09.2010 |
22. | Homecki Marek | KS OLIMP LUBIN | 04.01.2010 |
23. | Nawrocki-Nowak Aleks | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 10.10.2009 |
24. | Dąbrowa Aleksander | KSz WARSZAWIANKA | 08.07.2010 |
25. | Okniński Mikołaj | KS OLIMP LUBIN | 31.08.2010 |
26. | Woźniak Marcel | MKS KUSY SZCZECIN | 25.05.2009 |
27. | Giemza Franciszek | AZS AWF WROCŁAW | 29.01.2009 |
28. | Sieradzki Michał | KS OLIMP LUBIN | 06.02.2010 |
29. | Mielczarek Kacper | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 18.01.2010 |
30. | Johne Aleksander | KSz WARSZAWIANKA | 31.12.2010 |
31. | Minartowicz Sebastian | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 13.02.2009 |
32. | SOCHA Stanisław | MKS KUSY SZCZECIN | 26.12.2009 |
33. | JANKOWSKI Jakub | WARTA ŚREM | 06.11.2010 |
34. | Ryszka Bartosz | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.03.2009 |
35. | Krawczuk Franciszek | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.07.2010 |
36. | Janosz Marcin | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.02.2010 |