Turniej

Nazwa: III Puchar Polski juniorów w szpadzie kobiet - Rybnik 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 05.11.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Otylia BARTOSZEK 47 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
2. Natalia Bilińska 41 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
3. Veronika Bulko 59 UKS 46 ŁÓDŹ 04.10.2006
4. Karolina Charkiewicz 17 PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
5. Cecylia CIEŚLIK 3 PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
6. Maria CISZCZOŃ 60 KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
7. Emilia CZAJKA 22 T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
8. Łucja Danek 32 KKS KRAKÓW 17.06.2004
9. Kamila Danek 40 KKS KRAKÓW 04.10.2007
10. Anna Dawidowicz 55 KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
11. Hanna DEPTA 61 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
12. Pola Drobczyk 12 PIAST GLIWICE 14.09.2005
13. Hanna Drozdowska 54 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
14. Patrycja Frystacka 18 RMKS RYBNIK 01.11.2003
15. Oliwia GARUS 34 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
16. Weronika Głowa 28 AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
17. Alicja GOCZAŁ 19 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
18. Kamila Gusta 50 PIAST GLIWICE 02.09.2008
19. Antonina Halemba 7 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
20. Wiktoria IZDEBSKA 24 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
21. Dominika JADCZAK 25 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
22. Oliwia JANECZEK 23 PIAST GLIWICE 28.01.2008
23. Zuzanna Jarosz 20 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
24. Wiktoria JĘDRZEJEC 30 PIAST GLIWICE 04.01.2007
25. Hanna Kacała 53 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
26. Zuzanna Kauch 68 RMKS RYBNIK 11.09.2008
27. Gloria KLUGHARDT 2 AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
28. Antonina Korduła 29 RMKS RYBNIK 18.11.2005
29. Emilia Korkus 6 PIAST GLIWICE 18.12.2004
30. Weronika KOZDĘBA 31 PIAST GLIWICE 29.06.2006
31. Natalia KUBIK 46 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
32. Amelia KWAPISZ 48 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
33. Anna KWIATKOWSKA 69 KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
34. Hanna Łabuda 57 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
35. Maja MAJEREK 39 PIAST GLIWICE 13.06.2007
36. Agnieszka Makowska 33 AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
37. Hanna Malinowska 58 KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
38. Laura MISIAK 13 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
39. Amelia Moszonka 51 SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
40. Martyna Mróz 45 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
41. Karolina Nieczkowska 38 SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
42. Martyna Nowak 62 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
43. Oliwia OPOŃ 14 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
44. Paulina OSTROWSKA 37 PIAST GLIWICE 12.04.2006
45. Patrycja Pelon 27 UKS START OPOLE 21.02.2005
46. Liliana Porwoł 10 RMKS RYBNIK 24.05.2006
47. Alicja PUKOWIEC 52 T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
48. Patrycja RADWAN 15 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
49. Zofia Radwańska 67 AZS AWF KRAKÓW 02.01.2008
50. Magda Ratyna 11 PIAST GLIWICE 01.03.2007
51. Anna ROSKOSZ 21 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
52. Sonia RUP 64 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
53. Amelia Sadowska 65 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
54. Zofia Siergiej 49 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
55. Karolina Smerczek 66 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.06.2006
56. Karolina SZYMANOWSKA 8 KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
57. Aleksandra SZYMAŃSKA 9 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
58. Maja SZYMAŃSKA 35 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
59. Kinga Szymczak 63 AZS AWF KRAKÓW 27.03.2007
60. Michalina SZYMCZYK 26 PIAST GLIWICE 10.09.2007
61. Katarzyna Ślęzak 36 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
62. Anna Tatoj 43 AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
63. Oliwia Tercjak 5 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
64. Natalia TOMASZEWSKA 16 MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
65. Julia WERONIECKA 42 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
66. Anna WIECZOREK 4 PIAST GLIWICE 20.05.2003
67. Maria Wilanowska 70 KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006
68. Anastazja ZAZULAK 44 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
69. Kinga Zgryźniak 1 RMKS RYBNIK 22.06.2003
70. Paulina Żabka 56 RMKS RYBNIK 17.07.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003 zakwalifikowano
2. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
3. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
4. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
5. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
6. Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007 zakwalifikowano
7. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
8. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
9. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005 zakwalifikowano
10. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
11. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 zakwalifikowano
12. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
13. Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008 zakwalifikowano
14. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
15. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003 zakwalifikowano
15. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003 zakwalifikowano
17. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
18. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
19. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
20. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
21. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
22. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
23. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
23. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008 zakwalifikowano
25. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004 zakwalifikowano
26. Natalia Bilińska AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006 zakwalifikowano
27. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
28. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
29. Julia WERONIECKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004 zakwalifikowano
30. Kamila Gusta PIAST GLIWICE 02.09.2008 zakwalifikowano
30. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
32. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
33. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007 zakwalifikowano
34. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004 zakwalifikowano
35. Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006 zakwalifikowano
36. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 zakwalifikowano
37. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006 zakwalifikowano
37. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004 zakwalifikowano
39. Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 zakwalifikowano
39. Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008 zakwalifikowano
41. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005 zakwalifikowano
42. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003 zakwalifikowano
43. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
44. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005 zakwalifikowano
45. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006 zakwalifikowano
45. Maria Wilanowska KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006 zakwalifikowano
47. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano
48. Amelia Moszonka SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007 zakwalifikowano
49. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 zakwalifikowano
50. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007 zakwalifikowano
51. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007 zakwalifikowano
52. Zuzanna Kauch RMKS RYBNIK 11.09.2008 zakwalifikowano
53. Maja MAJEREK PIAST GLIWICE 13.06.2007 zakwalifikowano
54. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004 zakwalifikowano
55. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 zakwalifikowano
55. Veronika Bulko UKS 46 ŁÓDŹ 04.10.2006 zakwalifikowano
57. Hanna Kacała SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006 wyeliminowano
57. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 wyeliminowano
59. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 wyeliminowano
60. Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 wyeliminowano
61. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006 wyeliminowano
62. Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007 wyeliminowano
62. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 wyeliminowano
64. Anna KWIATKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006 wyeliminowano
65. Paulina Żabka RMKS RYBNIK 17.07.2008 wyeliminowano
66. Zofia Radwańska AZS AWF KRAKÓW 02.01.2008 wyeliminowano
67. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 wyeliminowano
67. Martyna Nowak SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007 wyeliminowano
67. Karolina Smerczek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.06.2006 wyeliminowano
70. Kinga Szymczak AZS AWF KRAKÓW 27.03.2007 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
2. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
3. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003
3. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
5. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
6. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
7. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
8. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
9. Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
10. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
11. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
12. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
13. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
13. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
15. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003
16. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
17. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
18. Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
19. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
20. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
21. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
22. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006
23. Julia WERONIECKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
24. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
25. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
26. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
27. Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
27. Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
29. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
30. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007
31. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
31. Veronika Bulko UKS 46 ŁÓDŹ 04.10.2006
33. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005
34. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
35. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005
36. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
37. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004
38. Natalia Bilińska AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
39. Kamila Gusta PIAST GLIWICE 02.09.2008
40. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
41. Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
42. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
43. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
43. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
45. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
46. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
47. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
48. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
49. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
49. Maria Wilanowska KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006
51. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
52. Amelia Moszonka SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
53. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007
54. Zuzanna Kauch RMKS RYBNIK 11.09.2008
55. Maja MAJEREK PIAST GLIWICE 13.06.2007
56. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
57. Hanna Kacała SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
57. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
59. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
60. Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
61. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
62. Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
62. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
64. Anna KWIATKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
65. Paulina Żabka RMKS RYBNIK 17.07.2008
66. Zofia Radwańska AZS AWF KRAKÓW 02.01.2008
67. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
67. Martyna Nowak SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
67. Karolina Smerczek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.06.2006
70. Kinga Szymczak AZS AWF KRAKÓW 27.03.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy