Turniej

Nazwa: III Puchar Polski juniorów w szpadzie mężczyzn - Rybnik 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 06.11.2022


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Mikołaj ADAMCZYK 24 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
2. Błażej Bednarski 38 SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
3. Mateusz Biedroński 47 AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005
4. Michał Brodowicz 33 AZS AWF KRAKÓW 03.04.2005
5. Jan BRZEZOWSKI 27 KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
6. Franciszek Drobczyk 46 PIAST GLIWICE 26.09.2007
7. Szymon Drozdowski 49 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
8. Stanisław Dziura 6 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
9. Ireneusz FILEK 7 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
10. Dawid Gaszka 65 RMKS RYBNIK 14.11.2008
11. Jerzy GIEDROJĆ 39 KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
12. Jan GLINKA 16 PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
13. Michał Gładyszczak 21 PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
14. Miłosz Głogowski 50 PKSZERM WARSZAWA 08.01.2005
15. Igor Grzelak 41 SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006
16. SEWERYN GUSTA 29 PIAST GLIWICE 14.03.2007
17. Jakub Haładuda 48 SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005
18. Tymoteusz Huwer 36 RMKS RYBNIK 01.06.2007
19. Marcin JABŁOŃSKI 53 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006
20. Mateusz Jankowski 66 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.08.2006
21. Augustyn Kapias 14 RMKS RYBNIK 14.01.2005
22. Nuri Keshk 25 KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
23. Michał Klimek-Żołnowski 63 SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.02.2006
24. Kacper Klocek 59 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004
25. Hubert KLUGHARDT 5 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
26. Paweł KLYTTA 10 PIAST GLIWICE 28.01.2005
27. Kostiantyn Kostiukov 58 AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
28. Filip KROCHMALSKI 28 PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
29. Błażej Kurowski 32 PIAST GLIWICE 24.03.2007
30. Bartosz Kuźnik 30 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
31. Oliwier KWAPISZ 70 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
32. Kacper Łucki 34 AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003
33. Mikołaj Madej 54 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006
34. Wojciech MARCZAK 11 KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
35. Miłosz MAZURKIEWICZ 37 AZS AWF KATOWICE 04.06.2003
36. Jarosław Mikoda 52 SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.03.2006
37. Michał Mróz 35 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
38. Grzegorz Nowak 56 AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007
39. Kamil Olejniczak 22 PIAST GLIWICE 29.10.2004
40. Maciej Osuch 71 AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
41. Łukasz Parafiniuk 9 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
42. Czcibor Partyka 23 PIAST GLIWICE 30.05.2005
43. Jakub Piekorz 62 RMKS RYBNIK 04.09.2008
44. Stanisław Politowicz 43 KS Milenium 06.09.2004
45. Stanisław PRUCHNIK 61 KSz WARSZAWIANKA 24.03.2005
46. Mikołaj Puchała 20 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
47. Wojciech Rzyczniak 8 PIAST GLIWICE 26.05.2004
48. Marcin Siwek 31 KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
49. Aleksander Sławecki 68 KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
50. Antoni Socha 1 PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
51. Adam Sojka 26 RMKS RYBNIK 20.12.2005
52. Jakub Szóstek 51 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
53. Maciej SZUBSTARSKI 55 KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007
54. Maciej SZURLEJ 15 KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
55. Kacper Szynal 45 AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
56. Mikołaj Święszek 69 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007
57. Szymon Tarachanowicz 12 AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003
58. Piotr Urban 2 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
59. Paweł Urban 19 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
60. Konrad Veenenbos 67 KSz WARSZAWIANKA 06.07.2004
61. Szymon WALKOWIAK 18 AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
62. Wiktor Wałach 3 AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
63. Adam Warecki 60 SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008
64. Tadeusz Wąsik 40 PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
65. Mikołaj WESOŁOWSKI 17 PIAST GLIWICE 23.09.2004
66. Maciej Witkowski 57 UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007
67. Kamil Witkowski 64 UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008
68. Szymon Wojciechowski 4 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
69. Jan Zalewski 44 KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007
70. Aleksander Ziajowski 42 PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
71. Marcin Żelazny 13 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Wiktor Wałach AZS AWF KATOWICE 13.09.2003 zakwalifikowano
1. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005 zakwalifikowano
3. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
4. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005 zakwalifikowano
5. Piotr Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
6. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006 zakwalifikowano
7. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
8. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
9. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006 zakwalifikowano
10. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005 zakwalifikowano
11. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007 zakwalifikowano
12. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
13. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
14. Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008 zakwalifikowano
14. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004 zakwalifikowano
16. Szymon Tarachanowicz AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003 zakwalifikowano
17. Maciej SZUBSTARSKI KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007 zakwalifikowano
18. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007 zakwalifikowano
19. Nuri Keshk KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005 zakwalifikowano
20. Aleksander Ziajowski PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007 zakwalifikowano
21. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005 zakwalifikowano
22. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005 zakwalifikowano
23. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005 zakwalifikowano
24. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 zakwalifikowano
25. Paweł Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
26. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004 zakwalifikowano
27. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004 zakwalifikowano
28. Michał Brodowicz AZS AWF KRAKÓW 03.04.2005 zakwalifikowano
29. Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007 zakwalifikowano
29. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004 zakwalifikowano
31. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005 zakwalifikowano
32. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004 zakwalifikowano
32. Jarosław Mikoda SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.03.2006 zakwalifikowano
34. Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007 zakwalifikowano
35. Igor Grzelak SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006 zakwalifikowano
36. Konrad Veenenbos KSz WARSZAWIANKA 06.07.2004 zakwalifikowano
37. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005 zakwalifikowano
38. Jakub Haładuda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005 zakwalifikowano
39. Kamil Olejniczak PIAST GLIWICE 29.10.2004 zakwalifikowano
40. Kamil Witkowski UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008 zakwalifikowano
41. Aleksander Sławecki KS OLIMP LUBIN 21.02.2008 zakwalifikowano
42. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007 zakwalifikowano
43. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004 zakwalifikowano
44. Kacper Łucki AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003 zakwalifikowano
45. Stanisław PRUCHNIK KSz WARSZAWIANKA 24.03.2005 zakwalifikowano
46. Miłosz Głogowski PKSZERM WARSZAWA 08.01.2005 zakwalifikowano
47. Mateusz Biedroński AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005 zakwalifikowano
48. Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006 zakwalifikowano
49. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006 zakwalifikowano
50. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007 zakwalifikowano
51. Kacper Szynal AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006 zakwalifikowano
52. Mikołaj Święszek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007 zakwalifikowano
53. Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008 zakwalifikowano
54. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004 zakwalifikowano
55. Miłosz MAZURKIEWICZ AZS AWF KATOWICE 04.06.2003 zakwalifikowano
55. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007 zakwalifikowano
57. Mikołaj Madej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006 wyeliminowano
58. Dawid Gaszka RMKS RYBNIK 14.11.2008 wyeliminowano
59. Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008 wyeliminowano
60. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007 wyeliminowano
61. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005 wyeliminowano
61. Szymon Drozdowski PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005 wyeliminowano
63. Mateusz Jankowski UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.08.2006 wyeliminowano
64. Stanisław Politowicz KS Milenium 06.09.2004 wyeliminowano
65. Michał Klimek-Żołnowski SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.02.2006 wyeliminowano
66. Maciej Witkowski UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007 wyeliminowano
67. Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008 wyeliminowano
68. Kacper Klocek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004 wyeliminowano
68. Kostiantyn Kostiukov AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008 wyeliminowano
70. Grzegorz Nowak AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007 wyeliminowano
71. Adam Warecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
2. Piotr Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
3. Wiktor Wałach AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
3. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
5. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
6. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
7. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
8. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
9. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
10. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
11. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005
12. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
13. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004
14. Szymon Tarachanowicz AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003
15. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007
16. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004
17. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
18. Marcin Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
19. Maciej SZUBSTARSKI KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007
20. Aleksander Ziajowski PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
21. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005
22. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
23. Paweł Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
24. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
25. Michał Brodowicz AZS AWF KRAKÓW 03.04.2005
26. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
26. Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
28. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
29. Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007
30. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
31. Miłosz Głogowski PKSZERM WARSZAWA 08.01.2005
32. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
33. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
34. Nuri Keshk KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
35. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
36. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
37. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
38. Jarosław Mikoda SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.03.2006
39. Igor Grzelak SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006
40. Konrad Veenenbos KSz WARSZAWIANKA 06.07.2004
41. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
42. Jakub Haładuda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005
43. Kamil Olejniczak PIAST GLIWICE 29.10.2004
44. Kamil Witkowski UKS PIAST LEGNICA 26.12.2008
45. Aleksander Sławecki KS OLIMP LUBIN 21.02.2008
46. Kacper Łucki AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003
47. Stanisław PRUCHNIK KSz WARSZAWIANKA 24.03.2005
48. Mateusz Biedroński AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005
49. Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006
50. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
51. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
52. Kacper Szynal AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
53. Mikołaj Święszek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 15.01.2007
54. Maciej Osuch AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
55. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007
55. Miłosz MAZURKIEWICZ AZS AWF KATOWICE 04.06.2003
57. Mikołaj Madej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006
58. Dawid Gaszka RMKS RYBNIK 14.11.2008
59. Jakub Piekorz RMKS RYBNIK 04.09.2008
60. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007
61. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
61. Szymon Drozdowski PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
63. Mateusz Jankowski UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.08.2006
64. Stanisław Politowicz KS Milenium 06.09.2004
65. Michał Klimek-Żołnowski SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.02.2006
66. Maciej Witkowski UKS PIAST LEGNICA 30.12.2007
67. Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
68. Kacper Klocek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004
68. Kostiantyn Kostiukov AZS AWF KRAKÓW 25.03.2008
70. Grzegorz Nowak AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007
71. Adam Warecki SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.01.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy