Turniej

Nazwa: III Puchar Polski juniorów młodszych w szpadzie kobiet - Rybnik 2022/2023
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 12.11.2022

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Białecka Zofia 81 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
2. Bilińska Natalia 23 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
3. Błażyca Sara 65 AZS AWF KATOWICE 08.09.2007
4. Brzuchalska Magdalena 27 MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006
5. Budnik Magdalena 89 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
6. Charkiewicz Karolina 7 AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
7. Chernikova Dariia 73 PKSZERM WARSZAWA 01.01.2009
8. Ciszczoń Maria 11 KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
9. Danek Kamila 21 KKS KRAKÓW 04.10.2007
10. Dawidowicz Anna 38 KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
11. DE VREESE ERYKA 85 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009
12. DEPTA Hanna 39 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
13. DOBRYŁKO Natalia 31 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
14. Drozdowska Hanna 22 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
15. Drożdż Łucja 46 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009
16. DYL Roksana 30 UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
17. Dzięciołowska Zofia 66 UKS ZAWISZA KATOWICE 15.09.2009
18. Furman Lena 35 AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
19. GARUS Oliwia 10 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
20. Gawior Emilia 57 KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007
21. Głowa Weronika 9 AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
22. GOCZAŁ Alicja 8 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
23. Gramcow Zofia 69 RMKS RYBNIK 17.06.2009
24. Gusta Kamila 32 PIAST GLIWICE 02.09.2008
25. Halemba Antonina 4 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
26. HEBDOWSKA Agata 47 T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
27. Hołobotowska Aleksandra 58 SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.07.2010
28. Iwaszko Nina 86 KSz WARSZAWIANKA 12.10.2006
29. JANECZEK Oliwia 2 PIAST GLIWICE 28.01.2008
30. Jarosz Zuzanna 14 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
31. JĘDRZEJEC Wiktoria 12 PIAST GLIWICE 04.01.2007
32. Kacała Hanna 40 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
33. Kanabaj Janina 70 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009
34. Kauch Zuzanna 41 RMKS RYBNIK 11.09.2008
35. Konarska Lena 51 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20.04.2009
36. Kowalik Amelia 53 PIAST GLIWICE 04.10.2010
37. KOZDĘBA Weronika 19 PIAST GLIWICE 29.06.2006
38. Kraskowska Zuzanna 68 KSz WARSZAWIANKA 20.11.2008
39. KUBIK Natalia 18 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
40. KWIATKOWSKA Anna 50 KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
41. Łabuda Hanna 28 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
42. MAJEREK Maja 20 PIAST GLIWICE 13.06.2007
43. MAJKOWSKA Zofia 75 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2006
44. Malinowska Hanna 24 KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
45. Marciniak Urszula 63 UKS PIAST LEGNICA 07.08.2006
46. Marcinkiewicz Daria 77 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
47. MILLER Antonina 61 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.01.2007
48. MISIAK Laura 3 RMKS RYBNIK 11.09.2007
49. Misiak Iwona 36 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006
50. Misiewicz Julia 43 MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009
51. MOŃKO Wiktoria 87 RMKS RYBNIK 10.09.2009
52. Moszonka Amelia 34 SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
53. Mozler Liliana 48 AZS AWF KATOWICE 11.05.2007
54. Mróz Martyna 25 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
55. Niebrzydowska Dorota 84 KS OLIMP LUBIN 02.03.2009
56. Nieczkowska Karolina 13 SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
57. Niesyn Nikola 37 SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
58. NIKODEM MARTYNA 74 MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009
59. OSTROWSKA Paulina 17 PIAST GLIWICE 12.04.2006
60. Owczarska Nell 72 KSz WARSZAWIANKA 04.11.2008
61. Pasieka Lena 71 AZS AWF KATOWICE 05.11.2006
62. Peccoud Suzanne 82 KSz WARSZAWIANKA 01.01.2006
63. Porwoł Liliana 5 RMKS RYBNIK 24.05.2006
64. PUKOWIEC Alicja 29 RMKS RYBNIK 19.03.2007
65. Radwańska Nina 79 BTS BYTOM 16.09.2010
66. Radwańska Zofia 83 AZS AWF KRAKÓW 02.01.2008
67. Ratyna Magda 1 PIAST GLIWICE 01.03.2007
68. Rostkowska Nadia 80 T.S. GÓRNIK RADLIN 13.10.2009
69. Sadowska Amelia 54 BTS BYTOM 16.06.2008
70. Siejek Kornelia 67 KS OLIMP LUBIN 10.09.2008
71. Siergiej Zofia 26 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
72. Smerczek Karolina 78 BTS BYTOM 20.06.2006
73. Smolarczyk Kinga 55 PIAST GLIWICE 10.03.2009
74. Socha Maria 45 PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
75. SOKALSKA Klara 44 KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
76. SOSNOVA Sofia 91 Ukraina 25.09.2008
77. Sowińska Dominika 76 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009
78. Stadnicka Lena 90 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 04.03.2010
79. Szalińska Wiktoria 49 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009
80. Szczurowska Maria 16 PIAST GLIWICE 26.03.2009
81. Szczygieł Emilia 56 KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
82. SZYMAŃSKA Aleksandra 6 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
83. SZYMAŃSKA Maja 15 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
84. Szymczak Kinga 62 AZS AWF KRAKÓW 27.03.2007
85. Tercjak Jagoda 33 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
86. Tołyż Aniela 59 MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
87. Winiarska JULIA 60 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009
88. Zając Maria 64 MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008
89. Zielińska Maja 88 MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009
90. Żabka Paulina 42 RMKS RYBNIK 17.07.2008
91. Żychowska Roksana 52 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
2. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
3. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
4. Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 zakwalifikowano
5. Charkiewicz Karolina AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
6. Ciszczoń Maria KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 zakwalifikowano
7. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
8. DYL Roksana UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008 zakwalifikowano
9. Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 zakwalifikowano
10. Dawidowicz Anna KS OLIMP LUBIN 24.07.2006 zakwalifikowano
11. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
12. Jarosz Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006 zakwalifikowano
13. SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
14. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007 zakwalifikowano
15. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
16. Danek Kamila KKS KRAKÓW 04.10.2007 zakwalifikowano
17. SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 zakwalifikowano
18. KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008 zakwalifikowano
19. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
20. Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
21. Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008 zakwalifikowano
22. Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 zakwalifikowano
23. Żabka Paulina RMKS RYBNIK 17.07.2008 zakwalifikowano
24. GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano
25. Kauch Zuzanna RMKS RYBNIK 11.09.2008 zakwalifikowano
26. Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010 zakwalifikowano
27. Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009 zakwalifikowano
28. Tołyż Aniela MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009 zakwalifikowano
29. Drozdowska Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008 zakwalifikowano
30. Winiarska JULIA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009 zakwalifikowano
30. Chernikova Dariia PKSZERM WARSZAWA 01.01.2009 zakwalifikowano
32. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010 zakwalifikowano
33. Żychowska Roksana UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006 zakwalifikowano
34. Peccoud Suzanne KSz WARSZAWIANKA 01.01.2006 zakwalifikowano
35. Pasieka Lena AZS AWF KATOWICE 05.11.2006 zakwalifikowano
36. PUKOWIEC Alicja RMKS RYBNIK 19.03.2007 zakwalifikowano
37. Misiewicz Julia MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009 zakwalifikowano
38. Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008 zakwalifikowano
39. DEPTA Hanna UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006 zakwalifikowano
39. Tercjak Jagoda AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009 zakwalifikowano
39. SOKALSKA Klara KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008 zakwalifikowano
42. Marciniak Urszula UKS PIAST LEGNICA 07.08.2006 zakwalifikowano
43. Budnik Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010 zakwalifikowano
44. MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 13.06.2007 zakwalifikowano
45. Brzuchalska Magdalena MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006 zakwalifikowano
46. Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 zakwalifikowano
47. Furman Lena AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009 zakwalifikowano
48. Szczygieł Emilia KS OLIMP LUBIN 16.01.2009 zakwalifikowano
49. Smolarczyk Kinga PIAST GLIWICE 10.03.2009 zakwalifikowano
50. MILLER Antonina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.01.2007 zakwalifikowano
51. Misiak Iwona PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006 zakwalifikowano
52. Radwańska Zofia AZS AWF KRAKÓW 02.01.2008 zakwalifikowano
53. Socha Maria PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008 zakwalifikowano
54. Kraskowska Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 20.11.2008 zakwalifikowano
55. Drożdż Łucja AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009 zakwalifikowano
56. DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008 zakwalifikowano
57. Mozler Liliana AZS AWF KATOWICE 11.05.2007 zakwalifikowano
58. Głowa Weronika AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007 zakwalifikowano
59. Kacała Hanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006 zakwalifikowano
60. Konarska Lena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20.04.2009 zakwalifikowano
61. Niesyn Nikola SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007 zakwalifikowano
62. Siejek Kornelia KS OLIMP LUBIN 10.09.2008 zakwalifikowano
63. Sowińska Dominika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009 zakwalifikowano
64. KWIATKOWSKA Anna KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006 zakwalifikowano
65. Szalińska Wiktoria AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009 zakwalifikowano
65. Bilińska Natalia AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006 zakwalifikowano
67. Rostkowska Nadia T.S. GÓRNIK RADLIN 13.10.2009 zakwalifikowano
68. Błażyca Sara AZS AWF KATOWICE 08.09.2007 zakwalifikowano
69. MOŃKO Wiktoria RMKS RYBNIK 10.09.2009 zakwalifikowano
70. Gawior Emilia KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007 zakwalifikowano
71. MAJKOWSKA Zofia KSz WARSZAWIANKA 21.01.2006 zakwalifikowano
72. Moszonka Amelia SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007 zakwalifikowano
73. Kanabaj Janina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009 zakwalifikowano
74. Sadowska Amelia BTS BYTOM 16.06.2008 wyeliminowano
75. Hołobotowska Aleksandra SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.07.2010 wyeliminowano
76. NIKODEM MARTYNA MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009 wyeliminowano
76. Gramcow Zofia RMKS RYBNIK 17.06.2009 wyeliminowano
78. Zając Maria MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008 wyeliminowano
79. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010 wyeliminowano
80. Marcinkiewicz Daria MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009 wyeliminowano
81. Smerczek Karolina BTS BYTOM 20.06.2006 wyeliminowano
81. Iwaszko Nina KSz WARSZAWIANKA 12.10.2006 wyeliminowano
83. Radwańska Nina BTS BYTOM 16.09.2010 wyeliminowano
84. Zielińska Maja MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009 wyeliminowano
85. SOSNOVA Sofia Ukraina 25.09.2008 wyeliminowano
86. Szymczak Kinga AZS AWF KRAKÓW 27.03.2007 wyeliminowano
86. Dzięciołowska Zofia UKS ZAWISZA KATOWICE 15.09.2009 wyeliminowano
88. Niebrzydowska Dorota KS OLIMP LUBIN 02.03.2009 wyeliminowano
89. Owczarska Nell KSz WARSZAWIANKA 04.11.2008 wyeliminowano
90. DE VREESE ERYKA UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009 wyeliminowano
91. Stadnicka Lena MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 04.03.2010 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
2. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006
3. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007
3. GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
5. Jarosz Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
6. SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
7. Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009
8. SOKALSKA Klara KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
9. KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006
10. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007
11. Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
12. Charkiewicz Karolina AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
13. Dawidowicz Anna KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
14. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008
15. KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
16. DEPTA Hanna UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
17. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006
18. DYL Roksana UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
19. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007
20. Danek Kamila KKS KRAKÓW 04.10.2007
21. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
22. Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
23. Tołyż Aniela MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
24. Winiarska JULIA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009
24. Chernikova Dariia PKSZERM WARSZAWA 01.01.2009
26. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
27. PUKOWIEC Alicja RMKS RYBNIK 19.03.2007
28. Marciniak Urszula UKS PIAST LEGNICA 07.08.2006
29. Budnik Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
30. MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 13.06.2007
31. DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
32. Gawior Emilia KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007
33. Ciszczoń Maria KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
34. Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
35. Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
36. Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
37. Żabka Paulina RMKS RYBNIK 17.07.2008
38. Kauch Zuzanna RMKS RYBNIK 11.09.2008
39. Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010
40. Drozdowska Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
41. Żychowska Roksana UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
42. Peccoud Suzanne KSz WARSZAWIANKA 01.01.2006
43. Pasieka Lena AZS AWF KATOWICE 05.11.2006
44. Misiewicz Julia MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009
45. Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008
46. Tercjak Jagoda AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
47. Brzuchalska Magdalena MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006
48. Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
49. Furman Lena AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
50. Szczygieł Emilia KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
51. Smolarczyk Kinga PIAST GLIWICE 10.03.2009
52. MILLER Antonina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.01.2007
53. Misiak Iwona PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006
54. Radwańska Zofia AZS AWF KRAKÓW 02.01.2008
55. Socha Maria PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
56. Kraskowska Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 20.11.2008
57. Drożdż Łucja AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009
58. Głowa Weronika AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
59. Niesyn Nikola SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
60. Sowińska Dominika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009
61. Szalińska Wiktoria AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009
62. Rostkowska Nadia T.S. GÓRNIK RADLIN 13.10.2009
63. MOŃKO Wiktoria RMKS RYBNIK 10.09.2009
64. Moszonka Amelia SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
65. Mozler Liliana AZS AWF KATOWICE 11.05.2007
66. Kacała Hanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
67. Konarska Lena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20.04.2009
68. Siejek Kornelia KS OLIMP LUBIN 10.09.2008
69. KWIATKOWSKA Anna KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
70. Bilińska Natalia AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
71. Błażyca Sara AZS AWF KATOWICE 08.09.2007
72. MAJKOWSKA Zofia KSz WARSZAWIANKA 21.01.2006
73. Kanabaj Janina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009
74. Sadowska Amelia BTS BYTOM 16.06.2008
75. Hołobotowska Aleksandra SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.07.2010
76. Gramcow Zofia RMKS RYBNIK 17.06.2009
76. NIKODEM MARTYNA MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009
78. Zając Maria MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008
79. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
80. Marcinkiewicz Daria MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
81. Smerczek Karolina BTS BYTOM 20.06.2006
81. Iwaszko Nina KSz WARSZAWIANKA 12.10.2006
83. Radwańska Nina BTS BYTOM 16.09.2010
84. Zielińska Maja MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009
85. SOSNOVA Sofia Ukraina 25.09.2008
86. Szymczak Kinga AZS AWF KRAKÓW 27.03.2007
86. Dzięciołowska Zofia UKS ZAWISZA KATOWICE 15.09.2009
88. Niebrzydowska Dorota KS OLIMP LUBIN 02.03.2009
89. Owczarska Nell KSz WARSZAWIANKA 04.11.2008
90. DE VREESE ERYKA UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009
91. Stadnicka Lena MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 04.03.2010

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content